-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
[quote name='Monika89']Po uzgodnieniu z Larą postanowiłam założyć bazarek by zebrać środki na promocję Paury [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232660-Bazarek-ogłoszeniowy-40-ogłoszeń-za-8-zł-20-ogłoszeń-za-4zł"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=134542&type=sigpic&dateline=1348389376[/IMG][/URL][/QUOTE] ooo idę zerknąć ;)
-
[quote name='Naklejka'][URL]http://psitulmnie.pl/aktualnosci.php?show=sw&id=126[/URL] Chyba jest błąd z datą? Jager i Tarzan odeszli za TM :-([/QUOTE] niestety okropne to wszystko :-( [*] Co do daty to musiało się komuś pomylić i dwa razy pod rząd jest ta sama, jak jestem już drugi tydzień na urlopie, więc nie robię tego....
-
Lusia ze SPORTOWĄ DUSZĄ marnuje się w schronisku
Mysia_ replied to Artemida's topic in Już w nowym domu
nie ładnie tak wcześnie Luśkę budzić :shake: -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Straszna bidulka z naszego Rambusia. Okropna ta starosc. Dobrze ze jeszcze ma apetyt. On chuba jest juz bardzo starenki wiec nie ma co go meczyc w wannie. Pewnie nic by to nie dalo. joaaa podziwiam Cie i dziekuje za taka wspaniala opieke nad Rambusiem.Watpie zeby nawet w DS ktos sie nim tak opiekowal .[/QUOTE] dokładnie! Strasznie ciężka opieka na takim bidulkiem :-( -
Wrzucajcie zdjęcia ;) bardzo rozrabialiście? ;)
-
Bjutko normalnie strasznie Ci zazdroszczę tych gór, takiej rodziny... Piękne to wszystko :) Uśmiechnięci ludzie, uśmiechnięte psiaki, cuuuudnie :)
-
Trzymam mocno kciuki za zdrówko Luksa :) Dzisiaj moją Wikę wypisali z kliniki, jest jeszcze bardzo słabiutka, miała bardzo poważny zabieg.... Przed zabiegiem nawet się z nią pożegnałam, bo ryzyko było ogromne :-( Teraz już mi troszkę lżej, chociaż wiem, że jeszcze najbliższe dni są decydujące. Luks wygląda na prawdę dobrze i z Twojego opisu wynika, że twardziel z niego :) więc wierzę, że szybciutko wróci do zdrowia :)
-
...ale cuuuuuudne to zdjęcie :) obie takie zrelaksowane ;)
-
Kochani zupełnie zapomniałam :-( Cezar odszedł za Tęczowy Most :-( Oto ostatni mail jego Pani: "[COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]Witam.. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]Bardzo smutno niestety..z soboty na niedzielę,czyli miniony weekend był do bani. Wieczorem w sobotę jechałam po córkę do Zabrza ok 22, wracając z nią zauważyłam coś przy naszej głównej drodze, okazało się po podjechaniu,że na poboczu siedzi na ulicy Cezar...pierwszy raz na mój widok nie zamerdał ogonem, ale wesoło popatrzył, okazało się,że psisko nie może się podnieść...włożyłam go do bagażnika i zadzwoniłam do naszego weterynarza, o 23.15... weterynarz kazał mi go przywieźć. Zrobiliśmy wspólnie zdjęcie rtg i niestety okazało się. że kręgosłup jest złamany z przemieszczeniem. Decyzja mogła być tylko jedna...i na naszych rękach odszedł...tak strasznie mi przykro, że dałam mu tylko kilka miesięcy wolności.W domu smutno..a Kanis! on ciągle go wypatruje,piszczy,w nocy wyje. Głaszczemy go,przytulamy, ale od samego początku on był zawsze zapatrzony w Cezara, ludzie to był dodatek. Jest strasznie smutny, siłą na smyczy go wyprowadzam, bo nie chce się ruszyć z ulubionego miejsca gdzie zawsze leżeli z Cezarem,na szczęście je. W załączeniu przesyłam ostatnie zdjęcia Cezara. Strasznie mi przykro.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]Pozdrawiam.[/FONT][/COLOR]" [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dB28IdOSlQU/UFx5mby1vLI/AAAAAAAA5Fw/PYep5eJzs88/s640/Cezar.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-yUkzhXW7emI/UFx5mSZU5eI/AAAAAAAA5Fs/WCIuVjmYOB4/s640/Cezar2.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-FJ0KBk3EE0E/UFx5mowPL7I/AAAAAAAA5F0/1EaGdwHov84/s640/Cezar3.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3oRbP529q04/UFx5ovxLy7I/AAAAAAAA5GE/q5vB8sgMMuw/s640/Cezar4.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-5vY99xmrjUQ/UFx5pQKwbsI/AAAAAAAA5GI/UlcGCFeEgJk/s640/Cezar5.jpg[/img]
-
A teraz Mrużka... Fotka zaraz po trafieniu do schroniska i fotka jakieś 2 miesiące później :) Mrużka prawdopodobnie lada dzień trafi do nowego domku :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-BGccGuz1gTA/UA1B-LiemlI/AAAAAAAAzf8/yC1WXTrTua8/s512/DSC_0184.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FrOTZUq1FVw/UFcRMxiqTlI/AAAAAAAA4p8/2w2Qd7ovftU/s640/DSC_0107.JPG[/img]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
no to trzymam mocno kciuki, żeby pomogło :) -
ojejku malutko :-( u mnie teraz kiepsko z kasą i bazarek na nasze psiaki też ledwie ciągnie :-( [B][SIZE=3]UWAGA UWAGA!!! Bazarek na długi zabrzańskich psiaków! CUDNE KOLCZYKI BRANSOLETKI LAKIERY DO PAZNOKCI KREMY zapraszamy serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo%21-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki%21-Do-28-09-12-godz-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo%21-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki%21-Do-28-09-12-godz-20-00[/URL][/SIZE][/B]
-
[quote name='ALMA2']Szkoda Maksa - ale lepiej, że go oddali, a nie wyrzucili. Fajnie ,że Władzio ma ww kojcu towarzystwo. Władzio widzę, że ma oszczedności - cudownie - może by wysłac je do Wiosny, może się przyda na coś i może na słomę do budy na zimę dla Władzia .[/QUOTE] faktycznie, można by było spożytkować to na zimowe ocieplanie :)
-
[quote name='MTD']najwięcej psów wydałam właśnie dzięki moruskowi, także jesli kropla to duża :)[/QUOTE] ja zauważyłam, że mam chyba najwięcej zapytań z tablica.pl :) [B][SIZE=3]UWAGA UWAGA!!! Bazarek na długi zabrzańskich psiaków! CUDNE KOLCZYKI BRANSOLETKI LAKIERY DO PAZNOKCI KREMY zapraszamy serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo%21-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki%21-Do-28-09-12-godz-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo%21-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki%21-Do-28-09-12-godz-20-00[/URL][/SIZE][/B]
-
Jaka Neska zadowolona :loveu: Co do Obsesjji i Fistaszka to jest awantura przy jedzeniu, ale podobno pracownicy o tym wiedza i pilnują :) przypuszczam, że wcześniej Fistaszek mógł sobie jeść do woli bez żadnych stresów, no i pewnie też podjadał od Neski, bo ona to trochę wybredna jest ;)
-
[quote name='mari23']no, w końcu Dinuś jako "pan kierownik" do zarządzania stworzony jest :) tak sie cieszę, że wyniki dobre !!! staruszki chudną, u mnie dwoje ostatnio schudło, ale ich wyniki też wyszły dobrze - tylko starość im dolega, tak, jak Dinusiowi[/QUOTE] urodzony szef ;) [B][SIZE=3]UWAGA UWAGA!!! Bazarek na długi zabrzańskich psiaków! CUDNE KOLCZYKI BRANSOLETKI LAKIERY DO PAZNOKCI KREMY zapraszamy serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szaleństwo!-Na-zabrzańskie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00[/URL][/SIZE][/B]
-
też chciałabym coś wygrzebać :-( ale nie wiem czy się uda... bo moja Wikunia jest po ciężkiej operacji, jest jeszcze w Klinice i nawet nie znam jeszcze kosztów :-( A bazarek na nasze zabrzańskie psitulaki jakoś marnie idzie :-( UWAGA UWAGA!!! Bazarek na długi zabrzańskich psiaków! CUDNE KOLCZYKI BRANSOLETKI LAKIERY DO PAZNOKCI KREMY zapraszamy serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szaleństwo!-Na-zabrzańskie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00