-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
[quote name='saraisa']To jest dla mnie boks, z którym nie potrafię sobie poradzić :( wychodziłam z Bluebelem jak mieszkał w 25. więc jak został przeniesiony, miałam zamiar brać go z nowymi kolegami ale jeszcze nigdy mi się to nie udało.. Pręguś zawsze się chowa jak tylko otwieramy boks i tak samo reaguje Ziemek bądź Blacky, a jeden z nich czasem łaskawie, po przekupstwie smakołykami, z nami wychodzi - niestety nie potrafię ich dwóch odróżnić[/QUOTE] Qrczę, jak coś to wołaj - jakoś pomożemy ;) Z wszystkimi jakoś sobie radziłam do zdjęć to i tym razem sobie poradzę :P Najgorzej z Pręgusiem, bo to panikarza, ale też do ogarnięcia. Ziemek to ten co ucieka do środka z Pręgusiem, a Blacky ten co się wydziera jakby chciał Cię zagryźć ;) A chłopaki z 25 dzisiaj stracili jajka - Fabek (miał nowotwór jader), a Tobi oprócz jajek stracił jeszcze sierść. [quote name='Bjuta']Tak, pisała, pytałam, bo Arma ciągle na wisi na stronie psitulskiej.[/QUOTE] Ojjj dobrze, że mi piszesz ;) pewnnie to dlatego, że umowa była doniesiona później, a ja lecę umowami po kolei ;) [quote name='Artemida']Mysiu jakby ktoś się zgłosił po Helmuta(psa ktorego znalazłyśmy z Naklejką) to daj znać ok? :) kurde biedny ten psiak był a ludzie to podłe hieny, aż żal opisywać całą tą sytuacje ;/[/QUOTE] OK. Jak coś dam znać.
-
[quote name='Akrum']niestety tak jest... wszędzie ostatnio kiepsko z deklaracjami - ciężko wydobyć te, które już jakiś czas się opłaca, a o nowych już w ogóle nie ma co marzyć. Kurcze, szkoda że w pobliżu hoteliku nie ma kogoś, kto robi profesjonalne zdjęcia, takie fajnym aparatem, zdjęcia z "charakterem". Kubuś owszem ma zdjęcia, ale... no wiecie chyba o co mi chodzi. może wówczas znalazł by nowy domek. Czy nie ma żadnych dogomaniaków w pobliżu??[/QUOTE] Akrum, masz absolutną rację! Jakie większa miasta są w pobliżu hoteliku?
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Rambus nigdzie nie mial by lepiej i lepszej opieki .[/QUOTE] dokładnie..... -
[quote name='DIF']Zarówno jedna jak i druga lecznica to jednak kawałek drogi. :roll: Żeby zminimalizować koszty dobrze by było znaleźć coś w pobliżu.... Qrcze... może pogadam z dr. Sabą w Marysinie?! Ich strona: [URL]http://wetmarysin.pl/[/URL] W cenniku podano, że czyszczenie zębów u nich kosztuje od 130 zł w górę.. Może weźmie pod uwagę, że to bezdomniak a ja jestem stałą klientką, bo zawsze jak jest problem to walę do nich.[/QUOTE] chyba spróbować warto :) A jak tam w ogóle Pimpek? :)
-
[quote name='Bjuta']Mysiu, w którym boksie i z kim jest Ziemek? On nie ma żadnych fot... Czy Arma znalazła dom?[/QUOTE] Ziemek, Blacky, Pręguś i Bluebel mieszkają 28 :) na Pręgusia trzeba uważac i w sumie na Blacky'ego... Tak Arma pojechała do Jaworzna, nasza Jola ją tam zawoziła... Chyba miała Ci pisać? albo coś mi się poknociło :P [quote name='Jara']Poszukiwany młody mikropies, płeć bez różnicy. Kraków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233689-Małego-pieska-(nie-szczenię)-lubiącego-koty-szukamy-Kraków[/URL][/QUOTE] widzę, że już mnóstwo tam propozycji :)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
ile teraz mają przestrzeni :) -
Nikusiu niestety wszędzie ostatnio z deklaracji jest marnie :-( Są wolontariusze, którzy dzielnie pilnują swoich wątków i psiaków wyciągniętych ze schroniska, a są tacy, którzy olali je po prostu...
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
cudownie, że ma Ciebie i tak o niego dbasz :) -
FLOREK - już niczego nie szukam :) mam swój dom i swojego człowieka!
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
zaznaczam Florka :) -
[quote name='Pegaza']Tak ze mną;) masz miły głos:) szkoda noo cały czas się zastanawiamy dlaczego uciekł i gdzie on może byc?:([/QUOTE] qrczę, może jeszcze się znajdzie :-( Masz dostęp do facebooka? Może warto założyć wydarzenie, że jest poszukiwany? Sprawdź też wszystkie schroniska, a niektóre najlepiej osobiście.... Pewien psiaczek od nas z Zabrza wylądował w Miedarach, ludzie szukali go wszędzie, do Miedar dzwonili i wysłali ogłoszenie... Dopiero po czasie okazało się, że Dżekuś trafił tam z Piekar Śląskich... Niestety w chwili kiedy ludzie o tym się dowiedzieli to psiak już nie żył, bo podobno zachorował... [quote name='Bjuta']Mysiu, postaram się przyjechać do Psitula w piątek, czy w czwartek wet mógłby wypisać dużą receptę na Norka, żebym ją mogła wykupić i pojechać z pełnym zapasem leków na jakieś dwa, trzy miesiące? Chciałabym też mu kupić szelki, skoro ma kłopoty z tchawicą. Natomiast, nie będę go brała, żeby mu nie robić mętliku w głowie. Przyjedziemy z Tztem po niego w sobotę rano i wyruszymy. Mysiu... Czy byłaby szansa, żeby go w piątek wykąpać? (Nie pisałam o tym nigdzie, tylko gadałam z Mysią, ale znalazłam tymczas dla Norka. Bardzo fajna miejscówka u naszych znajomych, którzy mają dom pod lasem i dwa psy i 3 koty. Wszystko z odzysku. Mają super warunki, tylko są trochę bez kasy. Kiedyś pani domu się wygadała, że gdyby tylko mogła, przygarnęłaby staruszka ze schroniska, - więc zapytałam co to znaczy "gdyby mogła" - okazało się, że chodzi o kasę na ew. weta. Obiecałam, że pomożemy. Padło na Norka, który dwa lata mieszka już w psitulowej łazience i w sobotę przerzucimy go jakieś 300 km na lewo... do domku pod lasem. Może przy okazji uda się odwiedzić Kikou.)[/QUOTE] Super Bjutko :) Co do recept to poprosimy naszą Panią wetkę, a co do kąpieli to pewnie, że można..... Tylko nie wiem co na to powie Norek ;) [QUOTE=ania >;19823654]założyłam wątek dla Florka: [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233650-FLOREK-szukasz-kumpla-i-stróża-do-domu-oto-ON-i-jego-niezwykła-historia!"] [SIZE=2]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233650-FLOREK-szukasz-kumpla-i-stróża-do-domu-oto-ON-i-jego-niezwykła-historia![/SIZE][/URL][/B][/QUOTE] biegnę zobaczyć :)
-
ojjj ja w Warszawie nie łapię się zupełnie :-(
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='joaaa']Animonda bardzo mu pasuje, jak na razie. Staram się mieszać z sucha karma, żeby starczyło na dłużej, ale czasami nie chce jeść, więc daje mu samą. No i efekt jest taki, że dostał rozwolnienia. Kurcze, domyślacie się jak było fajnie...:roll: No ale od wczoraj wieczorem nic się nie dzieje, mam nadzieję, że mu przeszło.[/QUOTE] i jak? Kupka już lepsza? -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Mysia_ replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
fotki może i tylko dwie, ale i tak bardzo cieszą :) -
[quote name='Pegaza']Moja chrześnica jutro i tak pojedzie zobaczyc...oby to był on!!! fakt miejsce oddalone od miejsca zaginięcia ale przypuszczamy że ktoś go celowo mógł wywiezc..:roll: nawet jeśli to nie bylby on to szukamy go też w innych schroniskach...nawet w oddalonych miejscach..[/QUOTE] O tym psiaczku pamiętam, ten co do nas trafił to bida jakich mało :-( chyba z resztą z Tobą rozmawiałam przez telefon? Ostatnio mieliśmy 13 letniego psiaka z Rudy Śląskiej, który trafił do nas z Zabrza-Rokitnicy, a to też kawał drogi ii to dla takiego nieporadnego starusia :-(
-
AKTUALNOŚCI 5-11.10.2012 Do schroniska przyjęliśmy 14 piesków: 7 z interwencji, 3 przyprowadzone przez osoby prywatne, 2 podrzucone do schroniska i 2 zwrócone przez właścicieli. Z interwencji przyjęliśmy: psa owczarka niemieckiego czarnego-podpalanego z ul. Żeromskiego, pieska małego szarego kudłatego z krzywym zgryzem porzuconego na ul. Bytomskiej niedaleko schroniska, pieska szczeniaka brązowego z ciemnym nalotem z ul. Jodłowej, psa w typie huskiego szarego z jednym okiem niebieskim z ul. Czołgistów, psa dużego podobnego do bernardyna białego w brązowo-czarne łaty po śmierci właściciela z ul. Jodłowej, piesek staruszek mały czekoladowy bardzo wychudzony znaleziony na polach w rejonie ulic Tarnogórskiej i Kościuszki oraz suczka czarna-podpalana po oszczenieniu z ul. Kościuszki. Do schroniska przyprowadzono: suczkę małą trikolor szorstkowłosą z ul. Domańskiego, suczkę płową staruszkę i pieska brązowego z ciemnym nalotem z ul. Bytomskiej. Do schroniskowego płotu ktoś przywiązał razem mała czarną suczkę i średniej wielkości kudłatego czarnego z białym krawatem psiaka. Do schroniska wrócił Limo(8158 ), którego wcześniej odebrali nieodpowiedzialni właściciele i Reksio (7941), którego właścicielka stwierdziła, że nie stać jej na jego utrzymanie. Do swoich właścicieli wróciły cztery pieski: Atos (8162), który trafił z ul. Jordana; Dejzi (8151), która trafiła z ul. Gliwickiej; Karlos (8171), który trafił z ul. Żeromskiego oraz szczeniak Argo (8173), który trafił z ul. Jodłowej. Nowe domy znalazło 6 psiaków :) Lurti (7914) trafił do mieszkania w Zabrzu, Trio (8154) do mieszkania w Gliwicach i Kamp (7213) też do Gliwic, ale do domku z ogrodem. Bezimienny piesek szczeniak (8168 ) zamieszkał w Świętochłowicach, mała Etka (8161) w Bytomiu, a Joda (7564) do domku z ogrodem w Przyszowicach. Do schroniska przyjęliśmy trzy nowe kotki: kocię kocurka biało-szaroburego z ul. Korzeniowskiego, kocię kocurka szaroburo-białego z ul. Dąbrowskiego i kocię kocurka czarnego z białymi dodatkami z ul. Młyńskiej. Do swoich właścicieli wrócił kocurek (k-2021) przywieziony z ul. Dąbrowskiego. Adoptowanych zostało pięć kotków :) Aduś (k-2007) trafił do mieszkania w Zabrzu, Brusia (k-2014), bezimienny kociak (k-2020) oraz Hubcia (k-2018 ) razem z Hubciem (k-2019) zamieszkali w Bytomiu :) Niestety za Tęczowy Most odeszły dwa kotki - Bombelek (k-2006) i jeszcze bezimienny malutki kiciuś (k-2017). Odwiedziły nas dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 36 w Zabrzu i wyprowadziły na spacer swoją wirtualną podopieczną Frontisie :) Otrzymaliśmy dary z sklepu zoologicznego ZOO Pupil przy Al. Korfantego, z Parafii Św. Wojciecha, z Aresztu Śledczego oraz od Pani Joanny, Pani Karoliny, Pani Ewy, Pani Magdaleny, Pana Krzysztofa, Pani Agnieszki i Pana Michała oraz od sióstr Natalii i Sandry :) Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc! :))))
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Tylko jeden pan, który widział bilbord napisał do nas maila, że chce Majka wirtualnie adoptować.... -
[quote name='Murka']W końcu mały zapasik Furosemidu jest (dzięki biance0), dla Kurusia dwa opakowania, koszt 6,40 zł: [URL]http://images42.fotosik.pl/615/a255d4c547248395.jpg[/URL] Gorzej, że nie można już dostać Lotensinu (ludzki lek), nie ma w hurtowniach, chyba przestali produkować. Trzeba będzie przejść na odpowiednik weterynaryjny (Fortekor albo Benakor), który jest niestety droższy :( Jak sklecę bazarek to oczywiście wrzucę linka :)[/QUOTE] A ten Lotensin to co to za lek? Jaki ma skład? :)
-
[quote name='DIF']Nic dodać nic ująć! Zgadzam się w 100 % z Twoimi słowami! [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Kochani! Wpłynęło 210 zł od Lidy na potrzeby zdrowotne Pimpka! Na czyszczenie ząbków, krew i szczepienie wściekliznowe. Lida! Dzięki wielkie w imieniu Pimpka! [/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/23.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] bardzo bardzo dziękujemy :loveu:
-
też własnie mi się to w oczy rzuciło :evil_lol: