Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='saraisa']Tak, Ibisek wychodzi regularnie :) Teraz ma trochę więcej miejsca w boksie bo wyszedł Hato :) Z ogłoszeń niestety żaden domek się nie znalazł ale kontaktuje się ze mną stale pewna Pani, której Ibisek skradł serducho, pytając co tam u niego i obiecała pomoc w ogłaszaniu chłopaka dalej ;) Pani Lidia również ogłoszenia mu zrobiła :) Także o Ibisku ciągle pamiętamy i działamy :)[/QUOTE] dostali do boksu nowego kolegę - Junita :)
  2. [quote name='kikou']Mongunio w dobrym zdrowiu...trudno tak co chwile nowego pisać o piesiu... Mój Mongus przedziera sie codziennie do sypialni.... drzwi zawsze sa otwarte zeby było wiadomo co sie dzieje w psiejskim towarzystwie... jak ludziska śpia mongunio pcha sie zawsze, Jeśli 20 razy wstaję Mongo wstanie i odczeka i i tak dwudziesty pierwszy raz wciśnie sie choćby na skraj żeby tylko na lóżko a nie do koszyczka... poza tym co i raz kąsnie swoimi tepymi ząbkami jakiegoś kolege... to jest niegroźne ale co i raz sie zdarza... mongo sam nie atakuje kolegów.... ale niech tylko jakiś kompan kąśnie drugiego Mongunio zawsze biegnie pierwszy "do rozruby" i kąsa ....niestety tego atakowanego, dołącza do silniejszego przeciwko atakowanemu... dlatego Mongunio, tak jak duże chłopaki, musi sobie odpoczywać osobno kiedy nikogo nie ma w domu...albo tylko z Redziem, bo Redi jest bezwzglednie łagodny nigdy nikogo nie atakuje ani nie podejmuje zaczepek wiec w jego towarzystwie Monguś odpoczywa... w dużej grupie z innymi chłopakami czasem jest niegrzeczny...i nie mozna mu zaufać...[/QUOTE] to przykre, że tak robi, ale to chyba częsta przypadłość psiaków, które całe życie spędziły w gromadzie z innymi psami i musiały tak się zachowywać, żeby po prostu przetrwać :-( A z tym łózkiem to na prawdę urocze, ale u mnie w domu jak był przez chwilę to pierwsze co zrobił to własnie wskoczył na łóżko ;)
  3. też jestem ciekawa jak tam Czestuś się sprawuje ;)
  4. [quote name='Kalva']ostatnio usłyszałam, że zaniedbujemy wątek i to prawda, ale zajmujemy się z Krukiem pomocą bidom, więc mam nadzieję, że usprawiedliwienie przyjęte? Szykuję galerie zdjęć i Kruczankowych opowiesci:)[/QUOTE] czekam czekamy :loveu:
  5. szaleńce dwa :)
  6. [quote name='magdyska25']Jeżeli jakiś hotel ma kojce- nie oznacza to wcale, że siedzi całymi dniami zamknięty. W kenelu też można psa trzymać pół dnia :roll: Edit: Mogę prosić o zdjęcia wybrane do ogłoszeń + opis + namiary do osoby odpowiedzialnej za Pimpka? (tel.) Przepraszam, że tak się opóźnia ale nadprogramowo 10 zwierza w domu mam.[/QUOTE] a mógłby być taki tekst jak na facebook-u czy raczej nie? [URL]http://www.facebook.com/events/511242792222864/[/URL] Matko, a skąd u Ciebie taki zwierzyniec?
  7. [quote name='DIF']Wszystkie są w domu. Nie mamy boksów na zewnątrz. To domowy hotel. Myśleliśmy o kojcach, ale jak pomyślę, że pies miałby siedzieć zamknięty sam całymi dniami w kojcu to wymiękam.:shake: Jak widać na filmiku mamy po całym domu porozstawiane kenelówki. W salonie jest ich 10 :evil_lol: a na piętrze w pokoju hotelowym 2.[/QUOTE] tak tylko pytam, bo własnie widzę że u Ciebie to zawsze pełna chata czworonogów ;) ja sobie też nie wyobrażam, że sobie sama siedzę w ciepełku w domu, a moje psy na dworze... nigdy :P
  8. [quote name='asikowska']no niestety tak to już jest, dlatego wydaje mi się że jak się zbiera deklaracje to zawsze trzeba te 50 czy 100 zł mieć dodatkowo i dopiero wysyłać psa bo zawsze się ktoś wykruszy a tak przez jakiś czas zbierze się nadwyżka dzięki kochani że nie zostawiacie mnie z tym samą, ja w sobotę zrobię bazar ale wcześniej nie dam rady bo full roboty mam[/QUOTE] to prawda, już strach jakiekolwiek psiaki do hotelików wysyłać :-( Asikowska na pewno nie zostawimy Cię samej, qrczę szkoda, że czasu ciągle za mało... Tak to by dało się z bazarków trochę pieniążków ukulać :-(
  9. [quote name='__Lara']Liderku, musi Cię wreszcie ktoś dostrzec!!!![/QUOTE] koniecznie.... :)
  10. [quote name='Murka']Kupiłam jeszcze jeden Furosemid u weta (4 zł na pół, czyli 2 zł na Kurusia): [URL]http://images39.fotosik.pl/1783/b988f0f4dfc3f41b.jpg[/URL] Niezawodna bianka0 przygotowała dzisiaj dla naszych dziedeczków mały zapasik, tylko muszę odebrać z apteki :) Zabrałam się w końcu za bazarek, może w tym tygodniu uda mi się go sklecić :)[/QUOTE] jak tylko będzie bazarek to koniecznie wklej link ;)
  11. [quote name='joaaa']Zamówiłam 20sztuk: [URL]http://allegro.pl/animonda-gran-carno-800g-mega-promocja-najtaniej-i2690938711.html[/URL] Znowu wczoraj słabo jadł.[/QUOTE] bidulek nasz :-(
  12. [quote name='Bjuta']No to się muszę trochę sprężyć i zabierać je chociaż dwa razy w miesiącu (tylko kiedy!!!!). Następnym razem wezmę też Dżiliana z ekipą. Mysiu, akcja "Norek" chyba nastąpi w okolicach dwudziestego. To zależy od mojego TZta.[/QUOTE] OK. :) super ;) [quote name='Bjuta']Oj tak! I Ruto, Brutus, Arma. A czy ktoś jest wpisany przy Alpinie i Jupim?[/QUOTE] Kasia Chachulska jest wpisana, teraz trafił tam jeszcze nowy psiaczek :)
  13. qrczę, może rzeczywiście lepiej tego nie ruszać.... :-( Jesli nie sprawie jej to bólu i nie ogranicza....
  14. Bjutko, Demon i Manga wychodzą na wybieg, ale jednak wybieg to nie to samo co spacer :-( A zamiast Shetaniego faktycznie mieszka tam Dżilian :)
  15. [quote name='ULKA12']Leczenie już zakończone i jest jakby lepiej, Qpa jest zdecydowanie lepsza (ale jeszcze nie idealna) i Zdziś jakby już przybrał na wadze (ale to może pobożne życzenie) Kupiła bym mu jednak ten kreon wspomagająco na trzustkę zawsze to może mu się jeszcze polepszyć[/QUOTE] też mi się wydaje, że warto spróbować, ile kosztuje Kreon u Twojego weta? :)
  16. jakie szczęsliwe psiska :loveu: i Lurti jeszcze zdążył się nz spacer załapać :)
  17. qrczę, martwię się, że puszki wcale apetytu w nim nie wzbudzą, on już ma po prostu lepsze i gorsze dni :-( Oczywiście nie zaszkodzi spróbować....
  18. [quote name='asikowska']napisałam pw do wszystkich i Ci którzy płacą to płacą a reszta cisza[/QUOTE] o rany jakieś ciężkie czasy przyszły na dogo :-(
  19. [quote name='DIF']Kochani! Filmik wkleiłam na swój wątek hotelowy. Biegnijcie szybciutko obejrzeć...:) Lida! Bardzo gorąco Ci dziękujemy!! :Rose: Jak tylko dotrą pieniążki napiszę na wątku. Z tym, że na razie psiaki w hotelu są w trakcie odrobaczania. Pimpek ma już odrobaczenie opłacone w zeszłym miesiącu, ale odrobaczamy się dopiero teraz. Trudno jest zebrać kasę na odrobaczenie 12 psów jednocześnie! :shake: Tak czy inaczej ze wszelkimi działaniami musimy chwilkę odczekać! Zadzwonię w poniedziałek do zwierzusia u której Pimek miał robione zęby poprzednio - niech ustali procedurę działania. :)[/QUOTE] DIF a Ty masz te wszystkie 12 psiaków w domu czy jak to u Ciebie wygląda? :)
  20. [quote name='Angi']będziecie trzymać tą dobermankę do tego czasu..?[/QUOTE] zobaczymy jeszcze jak się to potoczy, ale facet rzeczywiście dbał o nią i jako jeden z nielicznych interesuje się swoim psem....
  21. Bozia poz.8167 to kilkumiesięczna sunia, która do naszego schroniska trafiła 3 października 2012 roku z parku przy ul. Okrzei. Bozia to przemiła suczka, która uwielbia bawić się i przytulać, w człowieka jest wpatrzona niczym w obrazek. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-UOgjUsalkBg/UHK56dIVw9I/AAAAAAAA6i0/Rfj1OgO9F-4/s512/DSC_0103.jpg[/img] Gladis poz.8155 to średniej wielkości, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 27 września 2012 roku z ul. 3-go Maja. Gladis to bardzo ufny i towarzyski psiak, kocha wszystkich ludzi i zgadza się z innymi pieskami. Uwielbia chodzić na spacerki i być przytulany. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tilMsxufcMk/UHK8oqdpOJI/AAAAAAAA6k4/W-nxQnwSWHo/s512/8155%253BGladis.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-sfF2ZJ30pLk/UHK8qq7GZFI/AAAAAAAA6lA/m_0VF63IQns/s512/DSC_0079.jpg[/img] Fredzio poz.8129 to nieduży staruszek, który do naszego schroniska trafił 7 września 2012 roku z ul. Knurowskiej. Fredzio już kiedyś był w naszym schronisku i wtedy go odebrał właściciel, niestety tym razem jego Pan nie pojawił się u nas i jego adres zamieszkania jest nieaktualny :-( Fredzio kocha ludzi z całego serca, jest bardzo towarzyskim i sympatycznym psiakiem, niestety z zerowymi szansami na adopcję ze względu na wiek :-( [img]https://lh3.googleusercontent.com/-DCTkqSdrfuY/UHLOhjLqh_I/AAAAAAAA6m4/8qX-M9MEVbM/s640/8129%2520%253BFredzio.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-zcr7Lrug54s/UHLOim_7ifI/AAAAAAAA6m8/a1UjLBrpI6E/s512/8129%253B.jpg.jpg[/img]
  22. Kinder poz.8156 to średniej wielkości, niespełna roczny psiak, który do naszego schroniska trafił 27 września 2012 roku z ul. Prusa. Kinder boi się obcych osób i wtedy je obszczekuje, jednak jeśli kogoś pozna to okazuje się wesołym i kontaktowym psiakiem. To piesek, którego rozpiera energia i wszędzie jest go pełno :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0fq05b9xd00/UHK5MZIFsoI/AAAAAAAA6g0/MRzz-NOiKvU/s512/8156%253BKinder.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-N_zehXDOLGM/UHK5OdNdBKI/AAAAAAAA6hA/SKtuHSjlFBs/s512/DSC_0099.jpg[/img] Laszi poz.8157 to mały, niespełna roczny psiak, który do naszego schroniska trafił 27 września 2012 roku z ul. Hewelisza. Laszi jest przemiłym pieskiem, kocha wszystkich ludzi i wszystkie psiaki :) Uwielbia wychodzić na spacerki, bawić się i przytulać. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-9EWgC8Ettvc/UHK5YAVbYdI/AAAAAAAA6hk/4HasIdQ1Gk4/s512/8157%253BLaszi.jpg.jpg[/img] Kropka poz.8163 to malutka, kilkuletnia suczka, która do naszego schroniska trafił z ul. Bytomskiej z powodu eksmisji ich właściciela, który psiaków ma aż 12. Kropka niestety jest niezbyt z socjalizowana, dlatego pomimo, że jest łagodnym pieskiem potrzebuje właściciela doświadczonego i cierpliwego, który pokaże suczce jak wygląda Świat, jak sobie w nim radzić i że wcale nie trzeba się bać. W naszym schronisku dopiero uczy się chodzić na smyczy i załatwiać swoje potrzeby na dworze. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-rCQKeLHvM34/UHK5j6pWuOI/AAAAAAAA6iM/fiOnDCdmbDc/s640/8163%253BKropka.jpg.jpg[/img] Anka poz.8164 to malutka, kilkuletnia suczka, która do naszego schroniska trafił z ul. Bytomskiej z powodu eksmisji ich właściciela, który psiaków ma aż 12. Anka niestety jest niezbyt z socjalizowana, dlatego pomimo, że jest łagodnym pieskiem potrzebuje właściciela doświadczonego i cierpliwego, który pokaże suczce jak wygląda Świat, jak sobie w nim radzić i że wcale nie trzeba się bać. W naszym schronisku dopiero uczy się chodzić na smyczy i załatwiać swoje potrzeby na dworze. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-vP0MDtGyYaw/UHK5uSzeW8I/AAAAAAAA6ik/-UL1GeaubMQ/s640/8164%253BAnka.jpg.jpg[/img]
  23. Pelda poz.8145 to dość duża, kilkuletnia suczka, która do naszego schroniska trafiła 19 września 2012 roku, została przyprowadzona przez Pana z Rudy Śląskiej, który podobno znalazł ją w Biskupicach. Pelda to łagodna sunia - zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych piesków. Początkowo była wystraszona, ale teraz podchodzi już do na ufnie i chętnie wychodzi na spacery. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Jfklvr81QO4/UHK3W2O-uPI/AAAAAAAA6eI/bCwZXyvyPU0/s512/8145%253BPelda.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-tbMpDgqS5cU/UHK3Z-rvD_I/AAAAAAAA6eg/tN4QJMbpMPQ/s512/DSC_0164.jpg[/img] Spajki poz.8153 to średniej wielkości, młody psiak, który do naszego schroniska trafił 26 września 2012 roku z ul. Rejtana - gdzie siedział sam na klatce schodowej po tym jak jego właścicielka wyjechała zagranicę. Spajki został niestety potraktowany jak niepotrzebna rzecz, jego Pani spakowała się, wyszła z domu, a psa wypuściła na dwór i wyjechała prawdopodobnie już nie stałe. Spajki to bardzo energiczny psiak, wiemy, że był w mieszkaniu, niestety nie przepada za innymi psiakami. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jM_Tjt_zQJc/UHK310NSUAI/AAAAAAAA6fQ/LlWaoXQJOD4/s512/8153%253BSpajki.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4ZUOqHYk3cA/UHK35iRRVyI/AAAAAAAA6fw/8naZ_IyeMS4/s512/DSC_0119.jpg[/img] Trio poz.8154 to kilkumiesięczny piesek, który do naszego schroniska trafił 27 września 2012 roku z ul. Bytomskiej. Trio to bardzo wesoły psiaczek, który nie lubi samotności i jest trochę nieufny w stosunku do obcych osób. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Q6a5wajTld8/UHK45CLaaXI/AAAAAAAA6gM/IICOOFAgYEQ/s512/8154%253BTrio.jpg.jpg[/img]
×
×
  • Create New...