Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. nie zawsze kawałki zostają :P jak tam Rambuś ? :)
  2. ciepluszku, zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia :P
  3. a niestety nasza Pani wet źle widzi sprawy z tym oczkiem :-( sterydy robią swoje i Alpina go nie rozdrapuje, ale tak poza tym nic się nie zmieniło, chociaż leki są na prawdę silne...
  4. też mam wrażenie, że Warka całe życie za kimś, za czymś tęskni... Sam fakt, że kiedy znalazła dom (gdzieś w innym mieście) trafiła do nas z powrotem... Z tego samego miejsca z którego za pierwszym razem, z naszego miasta :-( a była przecież wtedy taka młodziutka....
  5. [quote name='Angi']da, tylko nie wiem jak to zrobić aby było dobrze.. :)[/QUOTE] a ja ostatnio kombinowałam w jednym z moich wydarzeń i nie mam tej opcji co kiedyś, jakoś inaczej to teraz wygląda ;/
  6. Dostaliśmy znowu ArthroHa to można by było tez jemu dawać :)
  7. [quote name='Bjuta']Szukamy zatem. 1. [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/kuba-pies-idealny-l35739.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...5739.html?me=1[/URL] 2. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/21551647.html[/URL] 3. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KUBA-pies-idealny!,79182"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...idealny!,79182[/URL] 4. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/141664/-KUBA---pies-idealny/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/141...-pies-idealny/[/URL] 5. [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-KUBA-pies-idealny-W0QQAdIdZ441093307"]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzak...AdIdZ441093307[/URL] 6. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,66217,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6217,Lw==.html[/URL] 7. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/KUBA---pies-idealny-id55645.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...y-id55645.html[/URL] 8. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] -> czeka na moderatora 9. [URL]http://wroclaw.olx.pl/kuba-pies-idealny-iid-465892412[/URL] 10. [URL]http://www.eoferty.com.pl/311034[/URL] 11. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/48396/kuba---pies-idealny_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...pies-idealny_/[/URL] 12. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/503530859/wroclaw-kuba-pies-idealny.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...s-idealny.html[/URL] 13. [URL="http://polskastrefa.pl/wroclaw/zwierzeta/psy/kuba__pies_idealny,8xcw"]http://polskastrefa.pl/wroclaw/zwier...s_idealny,8xcw[/URL] 14. [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/18966,-KUBA---pies-idealny!.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/189...s-idealny!.htm[/URL] 15. [URL]http://www.neeon.pl/366633-kuba-pies-idealny.html[/URL][/QUOTE] dzięki Bjutko!
  8. wydarzenie dla znajomych znajomych, nie mogę go na naszym fb udostępnić :-( a teraz chyba nie da się zmienić...
  9. Super, że coś tu się dzieje ;) Zaraz zerknę na wydarzenie :) i dodam na naszego fb.
  10. Ja w razie co mogłabym zamówić na allegro, ale może rzeczywiście lepiej sprawdzić ile w hurtowni by kosztowało.
  11. do naszej Pani wet Norek chodził chętnie, no przy obcinaniu trochę się buntował, ale najważniejsza była paróweczka już po wszystkim :D
  12. A wczoraj do mnie dzwoniła Pani od Okruszki - schroniskowej żony naszego Noreczka :) u Okrusi też wszystko dobrze, jakieś tam dolegliwości niemłodego wieku dają o sobie znać, ale wszystko jest pod kontrolą :) Okruszka jak to Okruszka ustawia wszystkich po kątach i przytyła... waży może teraz z 4 kg :evil_lol:
  13. [quote name='lenka12']Ja dalej odwiedzając Fundację, podchodząc do Władziowego kojca mam nadzieję,że z budy wyjdzie rude,puchate stworzonko... zaszczeka, poprosi o przysmak. Ciężkie to i to bardzo... To nie tak miało być... Miały być kolejne Święta, kolejny rok z Naszym Staruszkiem...[/QUOTE] :-( :-( :-(
  14. matko jaki on już siwiuteńki :D ale za to jaki jeszcze dziarski ;)
  15. [quote name='Bjuta']Sprawdziłam - sorrry! :oops: Zgubiłam jedną Twoją wpłatę na 30 zł - czyli 3 miesiące (to dlatego, że Twoje deklaracje na Rediego wpływają na moje prywatne konto, a nie na konto R i jak raz nie przesłałam - to błąd się ciągnął). Już poprawiłam. Redi niniejszym ma na plusie ponad 4 stówy. Pati, jeszcze Ci PW z dokładną rozpiską wysyłam.[/QUOTE] całe szczęście, że jest na plusie :)
  16. też mocno trzymam kciuki! Mógł by w końcu ktoś wypatrzyć ta kózkę cudna....
  17. [quote name='Bjuta']Pierwszego grudnia brakowało Mongołkowi 60 zł do hotelikowej opłaty, więc dostał je ode mnie w prezencie, a dzisiaj - z okazji Mikołaja - dostał 50 zł od Bożeny z Zabrza :) :) Pięknie dziękujemy!! :) Dziękuję też ogromnie wszystkim, którzy pamiętają i przesyłają Mongołkowy podatek. :)[/QUOTE] Dziekujemy Bjutce i Bożence za wsparcie dla Mongusia ! :) Jesteście wielkie :)
  18. DIF kochana :) daj znać jaką konkretnie karmę będziemy dla Pimpusia potrzebować :)
  19. Ja tak nie bardzo mam zaufanie do tego leku... ale mogę zapytać, może jakiś lepszy pomysł będzie mieć też wetka... :)
  20. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-I-b5twSBapg/UM377466AzI/AAAAAAABDOY/1gcxl663d1w/s800/15122012_143927_IGP8863.jpg[/url] ale z Obsesji modelka! ;)
  21. Na pewno trzeba uważać na Tulipana :-( bo zdarzają mu dziwne akcje.... Zula w stosunku do ludzi cudna, ale trzeba umieć nad nią zapanować, bo zjada smycze.... Ogólnie wszyscy nie bardzo z innymi psami, no może Krako i Impo są pod tym względem nie najgorsi :) Hamera można wyczesać, ale nie wiem czy nie będzie ciężko, bo on taki trochę dziki jest :roll: Nie wyświetla mi się zdjęcie Ignasia...
×
×
  • Create New...