-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
nie zawsze kawałki zostają :P jak tam Rambuś ? :) -
FLOREK - już niczego nie szukam :) mam swój dom i swojego człowieka!
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
dzięki Bjutko za ogłoszenia! :) -
Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM
Mysia_ replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
ciepluszku, zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia :P -
[quote name='Angi']da, tylko nie wiem jak to zrobić aby było dobrze.. :)[/QUOTE] a ja ostatnio kombinowałam w jednym z moich wydarzeń i nie mam tej opcji co kiedyś, jakoś inaczej to teraz wygląda ;/
-
Demon i Manga zawsze nierozłączni, już oboje za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Dostaliśmy znowu ArthroHa to można by było tez jemu dawać :) -
[quote name='Bjuta']Szukamy zatem. 1. [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/kuba-pies-idealny-l35739.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...5739.html?me=1[/URL] 2. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/21551647.html[/URL] 3. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KUBA-pies-idealny!,79182"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...idealny!,79182[/URL] 4. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/141664/-KUBA---pies-idealny/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/141...-pies-idealny/[/URL] 5. [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-KUBA-pies-idealny-W0QQAdIdZ441093307"]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzak...AdIdZ441093307[/URL] 6. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,66217,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6217,Lw==.html[/URL] 7. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/KUBA---pies-idealny-id55645.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...y-id55645.html[/URL] 8. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] -> czeka na moderatora 9. [URL]http://wroclaw.olx.pl/kuba-pies-idealny-iid-465892412[/URL] 10. [URL]http://www.eoferty.com.pl/311034[/URL] 11. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/48396/kuba---pies-idealny_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...pies-idealny_/[/URL] 12. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/503530859/wroclaw-kuba-pies-idealny.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...s-idealny.html[/URL] 13. [URL="http://polskastrefa.pl/wroclaw/zwierzeta/psy/kuba__pies_idealny,8xcw"]http://polskastrefa.pl/wroclaw/zwier...s_idealny,8xcw[/URL] 14. [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/18966,-KUBA---pies-idealny!.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/189...s-idealny!.htm[/URL] 15. [URL]http://www.neeon.pl/366633-kuba-pies-idealny.html[/URL][/QUOTE] dzięki Bjutko!
-
wydarzenie dla znajomych znajomych, nie mogę go na naszym fb udostępnić :-( a teraz chyba nie da się zmienić...
-
Super, że coś tu się dzieje ;) Zaraz zerknę na wydarzenie :) i dodam na naszego fb.
-
Ja w razie co mogłabym zamówić na allegro, ale może rzeczywiście lepiej sprawdzić ile w hurtowni by kosztowało.
-
A wczoraj do mnie dzwoniła Pani od Okruszki - schroniskowej żony naszego Noreczka :) u Okrusi też wszystko dobrze, jakieś tam dolegliwości niemłodego wieku dają o sobie znać, ale wszystko jest pod kontrolą :) Okruszka jak to Okruszka ustawia wszystkich po kątach i przytyła... waży może teraz z 4 kg :evil_lol:
-
[quote name='lenka12']Ja dalej odwiedzając Fundację, podchodząc do Władziowego kojca mam nadzieję,że z budy wyjdzie rude,puchate stworzonko... zaszczeka, poprosi o przysmak. Ciężkie to i to bardzo... To nie tak miało być... Miały być kolejne Święta, kolejny rok z Naszym Staruszkiem...[/QUOTE] :-( :-( :-(
-
[quote name='Bjuta']Sprawdziłam - sorrry! :oops: Zgubiłam jedną Twoją wpłatę na 30 zł - czyli 3 miesiące (to dlatego, że Twoje deklaracje na Rediego wpływają na moje prywatne konto, a nie na konto R i jak raz nie przesłałam - to błąd się ciągnął). Już poprawiłam. Redi niniejszym ma na plusie ponad 4 stówy. Pati, jeszcze Ci PW z dokładną rozpiską wysyłam.[/QUOTE] całe szczęście, że jest na plusie :)
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Pierwszego grudnia brakowało Mongołkowi 60 zł do hotelikowej opłaty, więc dostał je ode mnie w prezencie, a dzisiaj - z okazji Mikołaja - dostał 50 zł od Bożeny z Zabrza :) :) Pięknie dziękujemy!! :) Dziękuję też ogromnie wszystkim, którzy pamiętają i przesyłają Mongołkowy podatek. :)[/QUOTE] Dziekujemy Bjutce i Bożence za wsparcie dla Mongusia ! :) Jesteście wielkie :) -
DIF kochana :) daj znać jaką konkretnie karmę będziemy dla Pimpusia potrzebować :)
-
Demon i Manga zawsze nierozłączni, już oboje za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Ja tak nie bardzo mam zaufanie do tego leku... ale mogę zapytać, może jakiś lepszy pomysł będzie mieć też wetka... :) -
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-I-b5twSBapg/UM377466AzI/AAAAAAABDOY/1gcxl663d1w/s800/15122012_143927_IGP8863.jpg[/url] ale z Obsesji modelka! ;)
-
Na pewno trzeba uważać na Tulipana :-( bo zdarzają mu dziwne akcje.... Zula w stosunku do ludzi cudna, ale trzeba umieć nad nią zapanować, bo zjada smycze.... Ogólnie wszyscy nie bardzo z innymi psami, no może Krako i Impo są pod tym względem nie najgorsi :) Hamera można wyczesać, ale nie wiem czy nie będzie ciężko, bo on taki trochę dziki jest :roll: Nie wyświetla mi się zdjęcie Ignasia...