-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Doliś poz.8225 to średniej wielkości, niespełna roczny piesek, który do naszego schroniska trafił 20 listopada 2012 roku z lecznicy na ul. Lipowej gdzie trafił z ul. Kościuszki, znaleźli go ludzie, piesek był zraniony dlatego postanowili odwieźć go do weterynarza. Na szczęście Dolisiowi nie dolega nic poważnego - dostał tylko leki przeciwbólowe, ale teraz czuje się już rewelacyjny. Jest bardzo energicznym i wesołym pieskiem, uwielbia bawić się i biegać, ale tez przytulać się :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hhK-FtK-tC0/UK47u2DHZnI/AAAAAAABAik/heWAOzNb_Fk/s512/8225 %3BDoliś.jpg.jpg[/IMG] Pimpuś poz.8220 to malutki, młody psiak, który do naszego schroniska trafił 18 listopada 2012 roku z ul. Legnickiej, oddał go właściciel, który go po prostu nie chciał. Pimpuś prawdopodobnie kiedyś przeżył wypadek, o którym chyba już dawno zapomniał, jednak przez to, że właściciel mu nie udzielił odpowiedniej pomocy nigdy nie będzie do końca sprawny.. Tzn. Pimpuś radzi sobie świetnie! Biega, skacze i przytula się, po prostu częściej potyka się niż inne pieski, czasem się przewróci, ale zaraz wstaje jakby nic takiego się nie wydarzyło :) Jest na prawdę prze kochanym i łagodnym pieskiem, który zasługuje na najlepszy dom po słońcem. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SLj3ccioOn4/UK478tVGCMI/AAAAAAABAjM/kRbg1ZRoC9c/s640/8220%3BPimpuś.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zUPzbpGpJOM/UK478l-SewI/AAAAAAABAjI/8TCC4QHx1Io/s512/8220 %3BPimpuś.jpg.jpg[/IMG] Syjos poz.8222 to średniej wielkości, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 18 listopada 2012 roku z ul. Boya Żeleńskiego, dobrze wiemy, że piesek mieszka gdzie w tej okolicy, ale póki co nikt go u nas nie szuka. Syjos bardzo chce wrócić do domku, bo w schronisku jest wyjątkowo nie szczęśliwy. Zgadza się z pieskami i jest łagodny w stosunku do ludzi :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-1fUyaTbHvlE/UK48aQ2exXI/AAAAAAABAj0/OrpRG0S2rwE/s512/8222%3BSyjos.jpg.jpg[/img] Dinguś poz.8224 to średniej wielkości, około 4 miesięczny piesek, który do naszego schroniska trafił 20 listopada 2012 roku z Lecznicy na ul. Lipowej gdzie trafił 6 tygodni wcześniej. Dinguś jest po wypadku, w lecznicy poskładano mu łapki, ale nikt go tam nie szukał, nikt też nie chciał adoptować :-( To przemiły i kochany psiak, który uwielbia być blisko człowieka, uwielbia też bawić się z innymi pieskami, nie zauważyliśmy też, żeby miał jakieś awersje w stosunku do kotów :) Biedaczek jeszcze kuleje na te łapki, ale chętnie się rusza i próbuje rozruszać zastane mięśnie. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gLnugALa0Is/UK48sg3u0DI/AAAAAAABAkU/0VntRBXVYwI/s512/8224 %3BDinguś.jpg.jpg[/IMG]
-
[quote name='DIF']Być może chciał, ale walczył tak jakby od tego zależało jego życie... :shake: Kompletnie NIC Pimpek nie daje przy sobie zrobić. Od razu jest walka straszna, taki delikatniusi chłopak jest. Dlatego pomyślałam, że jak będzie pod narkozą to może poproszę o obcięcie paznokci, czyszczenie uszu i czyszczenie gruczołów okołoodbytowych? Co Wy na to? Z tym, że nie wiem czy to można wszystko naraz zrobić.... Ponieważ jeszcze nie ma wyników krwi i mam jutro rano kolnąć do nich w tej sprawie, to zapytam o to. ps. Mysiu! Przyszedł skan a dzisiaj odebrałam umowę papierową. Dziękuję Ci!:)[/QUOTE] Na pewno można wszystko razem zrobić, a warto wykorzystać na całego fakt, że Pimpek śpi ;)
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Najgorzej, jedne się goją, a drugi już powstają :-( -
Pimpek Ty bestyjko jedna :evil_lol:
-
[quote name='Syla']Te pieniądze dostałam na konto Pegi.Jesteś tego pewna Mysia_?To zupełnie różne konta i w innych bankach, dlatego wolałabym być pewna.To może wpiszę i rozliczę bez tej wpłaty?Potwierdź mi tutaj proszę Mysia_[/QUOTE] Ojejku nie wiedziałam, że są różne konta :oops: Po prostu podałam Twoje konto i poprosiłam o dopisek, że to dla Rambusia... W takim razie jeszcze na konto Pegi przyjdzie 30 zł też dla Rambusia. Przepraszam za zamieszanie :oops: Podeślesz mi konto Rambusia?
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Poproszę na PW konto, ponieważ Pani Kasia z Zabrza chce wesprzeć Kajusię :) -
i trzy zwroty.... :-( Pasja poz.6557 to średniej wielkości, kilkuletnia suczka, która pierwszy raz do naszego schroniska trafiła 24 września 2009 roku po tym jak ktoś się jej pozbył przywiązując do schroniskowego płotu, Pasja była wtedy wystraszona i nieufna, ale po 2 miesiącach udało jej się znaleźć nowy dom... Teraz po 3 latach - 17 listopada 2012 roku wróciła do schroniska, biegała sama po ulicy, niestety była zaniedbana :-( Pasja ma po prostu pecha, wciąż trafia na nieodpowiedzialnych ludzi i chyba straciła już wiarę w to czy w końcu jednak uśmiechnie się do niej szczęście? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Nis55ztIB7g/UKugGIN7avI/AAAAAAABAA8/_UIiYRSo1-A/s512/6557%253BPasja.jpg[/img] Graja poz.6160 to mała, kilkuletnia suczka, która do naszego schroniska trafiła pierwszy raz 17 grudnia 2008 roku z ul. Zamkowej gdzie podobno się przyplątała, na nowy dom nie musiała długo czekać... Teraz po prawie 4 latach (12.11.2012) wróciła do schroniska z powodu śmierci swojego właściciela :-( Graja fatalnie zniosła swój powrót do schroniskowego boksu, jest smutna i zupełnie nie rozumie dlaczego tak się stało :-( [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0EhvZ8Q1Bro/UKugU8nqbiI/AAAAAAABABI/62bnxNOIbwM/s512/6160_%2520Graja.jpg.jpg[/img] Diego poz.7862 to mały, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 26 marca 2012 roku z ul. Kruczkowskiego - podobno jego właścicielka nie mogła dłużej nim się zajmować. Diego to miły i łagodny piesek, wiemy, że był w mieszkaniu i chodzi ładnie na smyczy. Nie ma nic przeciwko innym psiakom jak i obcym ludziom :) Niestety z adopcji wrócił po 7 miesiącach z powodu ciąży właścicielki.... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-mzxEllZt7s8/T3HSWoFH7NI/AAAAAAAAltk/XAuq_F5RK6Q/s512/7862%253BDiego.jpg.jpg[/img]
-
Bungi poz.8196 to młodziutki, średniej wielkości psiak, który do naszego schroniska trafił 29 października z pół między lasem, a ul. Kopalnianą. Prawdopodobnie ktoś tam wyrzucił tego biedaka, bo psiak właściwie nie ruszał się z miejsca, początkowo nie chciał dać się nam złapać za żadne skarby, ale w końcu się udało i okazał się bardzo sympatyczny pieskiem :) Bungi jest wesoły i pełen energii, uwielbia wychodzić na spacerki, ale też się przytulać. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-z3EdqM0xfAg/UKpR9HER03I/AAAAAAAA_bQ/aUWI959iTfs/s512/8196%253BBungi.jpg.jpg[/img] Gołąbek poz.k-2033 to młody około 6 miesięczny kocurek, który do naszego schroniska trafił 29 października 2012 roku z ul. Zawiszy Czarnego. Gołąbek to łagodny i oswojony kotek, który fatalnie znosi swój pobyt w schronisku, jest wystraszony, nie bardzo wie gdzie się podziać i co z sobą zrobić. Na pewno o wiele lepiej poczuł by się we własnym domku. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ZB1bcpS9mgU/UKpSIJiTcNI/AAAAAAAA_bs/c8li1GVyMfs/s640/k-2033%253BGo%25C5%2582%25C4%2585bek.jpg.jpg[/img] Meli poz.k-2036 to około 4 miesięczna kotka, która do naszego schroniska trafiła 9 listopada 2012 roku z ul. Bytomskiej, ale jeszcze w Centrum Zabrza - leżała tam na wycieraczce pod drzwiami jednych z lokatorów. Meli to przemiła i bardzo towarzyska kotka, uwielbia ludzi i inne kotki :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-hCSbq7l2_bY/UKpSfUHiGWI/AAAAAAAA_cM/bJawuLbp4f4/s640/k-2036%253BMeli.jpg.jpg[/img] Matylda poz.k-2037 to starsza koteczka, która do naszego schroniska trafiła 9 listopada z ul. Ossowskiego - była zgłoszona jako skatowany kot, ale nic jej nie dolegało, na wszelki wypadek pojechała do Kliniki gdzie również nic nie stwierdzono. Matylda jest oswojonym i łagodnym kotem, lubi sobie dobrze zjeść i dużo spać, ale takie już są uroki niemłodego wieku ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-WC1j7_tK2Qs/UKpSvOGpS1I/AAAAAAAA_cc/8nwOsj0Yekc/s640/k-2037%253B%2520Matylda.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-e_Ouke5o6po/UKpSvJw5yZI/AAAAAAAA_cg/Fo9_Z3v9hq8/s640/k-2037%253BMatylda.jpg.jpg[/img]
-
Hamer poz.8212 to duży, starszy psiak w typie długowłosego owczarka niemieckiego, który do naszego schroniska trafił 8 listopada 2012 roku z ul. Żelaznej gdzie się przybłąkał. Hamer to bardzo silny i energiczny pies, dobrze pilnuje, w stosunku do ludzi jest łagodny, ale nie przepada za innymi psami. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BUNrfg6AA6o/UKtzyezBkFI/AAAAAAAA_6E/8cakAFP9IZo/s512/8212%253BHamer%2520.jpg.jpg[/img] Misia poz.8214 to średniej wielkości około 2 letnia suczka, która do naszego schroniska trafiła 10 listopada 2012 roku z ul. Nyskiej, ponieważ jej właścicielka wyjechała zagranice. Misia to sympatyczna i kontaktowa suczka, lubi wychodzić na spacery i bawić się. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1cn9JK23Pa4/UKtz9eZz8XI/AAAAAAAA_6s/jYsG3hIVxzQ/s512/8214%253BMisia.jpg.jpg[/img] Ping poz.8217 to młodziutki psiak, który do naszego schroniska trafił 13 listopada 2012 roku z ul. Majdanka gdzie biegał se smyczą przy obroży, niestety do tej pory nikt go nie szukał. Ping jest bardzo łagodnym, ale też pełnym energii psiakiem, którego wszędzie jest pełno :) Z innymi pieskami zgadza się i nawet bawi, ale na początku nowej znajomości jest troszkę nieufny. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vr5JUzvBZOY/UKt2CxSWptI/AAAAAAAA_8o/5QiQKXp87wc/s512/8217%253B%2520Ping.jpg.jpg[/img] Pong poz.8218 to młody psiak w typie boksera, który do naszego schroniska trafił 14 listopada 2012 roku z Szkoły Podstawowej na ul. Cmentarnej po której biegał i szukał towarzystwa :) Pong jest bardzo silnym i energicznym psiakiem, póki co sprawia wrażenie wiecznie głodnego, ale mamy nadzieję, że przy stałym jedzonku w koncu mu przejdzie :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hibi7eDb6KU/UKt2OS_qS7I/AAAAAAAA_9E/4wc_R__wrSY/s512/8218%253BPong.jpg.jpg[/img] Kolik poz.8219 to malutki, w miarę młody psiak, który do naszego schroniska trafił 14 listopada 2012 roku z Dworca PKP w Zabrzu. Kolik to bardzo miły i wesoły psiak, uwielbia ludzi i zgadza się z innymi pieskami. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-y1s0r6zfy5E/UKt6AZAF2QI/AAAAAAAA_-Q/ZrhH9krdFvQ/s512/8219%253BKolik.jpg.jpg[/img]
-
Bela poz.8201 to nieduża, młodziutka suczka, który do naszego schroniska trafiła 2 listopada 2012 roku wraz z drugim pieskiem Reksem po śmierci ich właściciela z ul. Jaworowej. Bela na początku była bardzo wystraszona, ale szybko okazała się wesołą i energiczną sunią, wszędzie jej pełno :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0jsuHV2etdA/UKtyGd734DI/AAAAAAAA_34/6goslTqTHB0/s512/8201%2520%253B%2520Bela.jpg.jpg[/img] Reks poz.8202 to średniej wielkości, starszy psiak, który do naszego schroniska trafił 2 listopada 2012 roku wraz z suczką Belą, po tym jak zmarł ich właściciel z ul. Jaworowej. Reks kompletnie nie może się odnaleźć w schroniskowej rzeczywistości, podchodzi do ludzi z dystansem i chyba w dniu dzisiejszym jest najsmutniejszym psem w schronisku :-( [img]https://lh6.googleusercontent.com/-pJNuOuG2foM/UKtykJ5GQII/AAAAAAAA_4c/wezdg-RyxEE/s512/8202%2520%253BReks.jpg.jpg[/img] Bosza poz.8203 to kilkuletnia sunia w typie teriera walijskiego, która do naszego schroniska trafiła 3 listopada 2012 roku z bazy transportowej przy ul. Paderewskiego. Bosza ma właściwie większość cech charakteru tej rasy - jest bardzo dominująca w stosunku do innych psów, jest pewna siebie i uparta, jej przyszły właściciel musi być osoba doświadczoną oraz mającą czas na długi i urozmaicone spacery. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-AMEwrpWEZl8/UKtzZGUiFFI/AAAAAAAA_5A/oyarj_CRPjg/s640/8203%2520%253BBosza.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Dv81jG8qpoM/UKtzZKurFFI/AAAAAAAA_5E/dtB8LXASVoE/s512/8203%253B%2520Bosza.jpg.jpg[/img] Łaka poz.8210 to malutka i młodziutka sunia, która do naszego schroniska trafiła 6 listopada 2012 roku z ul. Łukasińskiego gdzie ktoś ką podobno podrzucił. Łaka to przemiła sunia, która ma czas zarówno na zabawę jak i na przytulanie się, wiemy też, że lubi dzieci :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-IsiGcFcft5U/UKtzkIDk6II/AAAAAAAA_5o/ZjKMMjAAaOA/s512/8210%253B%2520%25C5%2581aka.jpg.jpg[/img]
-
Agutka poz.8215 to mała, młodziutka sunia, która do naszego schroniska trafiła 14 listopada 2012 roku z ul. Badestinusa, gdzie został znaleziona. Agutka to bardzo łagodna i miła psinka, jak na młodego pieska przystało lubi sobie poszaleć na spacerach i bawić się :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Bw49l6NwEzA/UKt0F0x6cSI/AAAAAAAA_7c/zxOqISKBWQQ/s512/8215%253BAgutka.jpg.jpg[/img] Fionka poz.k-2044 to około 3-4 miesięczna kotka, która aktualnie mieszka w domku tymczasowym u naszej wolontariuszki. Fiona jest spokojną kotką, lubi zabawę, ale bardzo lubi też sie tulić :) Jej tymczasowa opiekunka nawet przez chwilę zastanawiała się czy Fionki nie zatrzymać u siebie, ale nie ma takiej możliwości, dlatego szuka dla niej domku :) Osoby zainteresowana Fioną prosimy o bezpośredni kontakt z Olą: 502-520-416 :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-junXoVhidKQ/UKzJexhe2bI/AAAAAAABAf8/mXqghHWmDvU/s640/k-2044%253BFionka.jpg.jpg[/img] Perełka poz.k-1984 to urocza kotka, która na świat przyszła jakoś na początku sierpnia 2012 roku na ogródkach działkowych przy ul. Reja w Zabrzu. Perełka i jej trójka rodzeństwa były bardzo słabiutkie, trafiły do Kliniki Weterynaryjnej gdzie niestety dwa z nich odeszły za Tęczowy Most... Dwa maluszki trafiły do domu tymczasowego u naszej wolontariuszki, jeden znalazł już domek, a na swoją szanse czeka teraz tylko Perełka. Perełka jest nauczona czystości i chodzi do kuwety, nie jest wybredna jeśli chodzi o jedzonko, uwielbia też się przytulać i bawić. Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z Olą: 502-520-416 :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jngIxBpM_ys/UKzJyPdb8ZI/AAAAAAABAgM/4Sb4K25SMiw/s640/k-1984%253BPere%25C5%2582ka.jpg.jpg[/img] Brutus poz.8191 to duży, młody psiak, który do naszego schroniska trafił 24 października 2012 roku z ul. Jagiellońskiej gdzie samotnie biegał po ulicy. Jak się potem okazało psiak miał kiedyś właściciela, który jednak go nie odbierze, stąd też poznaliśmy jego imię. To psiak łagodny w stosunku do ludzi, nie przepada jednak za innymi czworonogami. Niestety fatalnie znosi swój pobyt w schronisku, jest smutny, a w chłodniejsze dni trzęsie się z zimna :-( [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VVN6KJ-raBM/UKthayoXMtI/AAAAAAAA_2o/XZYqArraJlg/s512/8191%253B%2520Brutus.jpg.jpg[/img] Soma poz.8193 to nieduża suczka, która do naszego schroniska trafiła 25 października 2012 roku z ul. Szybowej , była wtedy wychudzona i w ciąży, zapewne dlatego ktoś ją wyrzucił :-( Soma to bardzo sympatyczna i łagodna sunia, lubi wychodzić na spacerki i przytulać się do ludzi :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-X2MQsyUcwa4/UKth-LmiMkI/AAAAAAAA_3E/r2M79HlOGtg/s512/8193%2520%253BSoma.jpg.jpg[/img]
-
DIF oczywiście rozumiemy :)
-
DIF skan doszedł? Na pocztę nie miałam kiedy pójść, ale wczoraj znajoma posłała :)
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Bjuta, sądząc o Twoich spacerach, jesteś szalona :evil_lol: