-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Kochani, widzę, że toczy się tutaj dyskusja na temat tej listy... Przykro mi to napisać ale ona jest na prawdę zupełnie bez sensu :shake: Tak na dobrą sprawę i tak wiem z kim kto wychodzi i jak przychodzą nowi wolontariusze to daje im takie pieski, które nie mają spacerów.... Na liście miały być pieski, które wychodzą zawsze i regularnie, a jeśli dobrze się zastanowię to dotyczy to tylko psiaków od Saraisy, Misi z Izą, jeszcze zazwyczaj raz w tygodniu jest Pani Lidia, jeszcze Ania z boksem 5, wiem, że też zabierała 4, ale to jak ma kogoś do pomocy... Madziak25 zawsze zabiera chłopaków z 40, no i dziewczyny też na 100% wychodzą z boksem 24 i szczeniarnią II, w sumie pierwszą cześć szczeniarni też ktoś regularnie wyprowadza... No i było by na tyle takich 100% spacerów raz w tygodniu. Najlepiej jest być umówionym między sobą.... Na pewno aktualnie regularnych spacerów nie mają pieski, z którymi zawsze ja wychodziłam, bo jestem w stanie wziąć je na spacer tylko jak mam urlop... To jest boks [B]2, 21, 26 i 43[/B], był jeszcze 4 ale Ania stara się jak może :) Z tego co widzę nikt nie wychodzi jeszcze z: 1, 3, 7, 17, 23, 36, 37, 39, 42, 45 6, 8, 31, 32, 38, 41, 44, 46, 47 czasem z kimś widzę 13 - Szon, Worsti i Dżeki, kiedyś brała ich chyba Ania M.? 29, 33, 34, 35 to te raz w miesiącu od Bjuty
-
[quote name='dorobella']Markub bawisz mnie naprawdę. Pisałam, że strona schroniska nie jest uaktualniana na bieżąco i jest wiele psów, które poszły do adopcji, a nie ma ich na stronie schroniska. Miałaś farta, że twojego psa wrzucili jako poszukującego domu, bo nawet byś nie wiedziała, że był w Miedarach. [/QUOTE] Dorobella, a ja Ci napisze jedno, przykre jest to jak traktujesz tą osobę, bo ludzie, którzy z taką determinacją szukają swoich zaginionych psiaków to rzadkość! Nigdy wcześniej nie znałam tej rodziny, ale mam do nich wielki szacunek za to, że postawili na nogi cały Śląsk i pół Polski poszukując swojego psiaka... Do naszego schroniska przychodzili codziennie! Ogłoszenie z zdjęciem pieska wisiały wszędzie, obdzwonione były wszystkie schroniska.... Zrobili wszystko co było możliwe.
-
Ta dyskusja nie ma sensu, każdy jak zwykle wie lepiej... Jestem też pewna, że każdy chce jak najlepiej. Najważniejsze, żeby wyciągać stamtąd psy..... Żeby nie zostawiać ich samych, bo przecież wiekszość dogomaniaków na PWP ma taki cel. Chce wierzyć w to, że jest tam lepiej, ale NIGDY nie zaufam temu schronisku i mam ku temu powody, o których pisałam już wielokrotnie i nie są to steki bzdur, a konkretne sprawy, niewyssane z palca.
-
AKTUALNOŚCI 9-15.11.2012 Do schroniska przyjęliśmy 8 psiaków: 4 z interwencji, 2 przyprowadzone i 2 zwrócone. Z interwencji przyjechały do nas: suczka duża czarna-podpalana z dłuższym włosem z ul. Pokoju, pies w typie boksera brązowy pręgowany z białymi dodatkami z ul. Cmentarnej, młodziutki średnio-duży brązowy z ciemną kufa psiak z ul. Majdanka i mały piesek trikolor z Dworca PKP w Zabrzu. Osoby prywatne przyprowadziły: suczkę brązowa pręgowaną z dużymi stojącymi uszami z ul. Pomorskiej i suczka mała czarna z białymi dodatkami i krótkim ogonkiem z ul. Badestinussa. Niestety dwa pieski wróciły: Graja (6160) z powodu śmierci swojego właściciela i Dejzi (8140), ponieważ nie chciała się przytulać z dziećmi... Do swoich właścicieli wrócili: Odi (8209), który trafił do nas z ulicy Pośpiecha i Żabka (8213), która trafiła z ul.3-go Maja. Do nowych domków trafiło 6 psiaków :) Kejo (8185), Sara (8103) i Rozalka (8188 )zamieszkali w Zabrzu :) Jaszek (8208 ) trafił do mieszkania w Siemianowicach Śląskich, Łatusia (8207) do domku z ogrodem w Przezchlebiu, a nasz Satin (7611) zamieszkał w domku z ogrodem w Niemczech :))) Do schroniska trafiło 6 nowych kotków: kotka kocię biało-czarna z ul. Bytomskiej, starsza kotka szarobura-pręgowana z białymi dodatkami z ul. Ossowskiego, młoda kotka czarna z białymi dodatkami z ul. Broniewskiego, kotka biało-czarna z malutkim kociakiem z ul. Zwrotniczej i malutka czarna kotka, którą ktoś wyrzucił obok naszego schroniska :-( Adoptowane zostały dwa kociaki: Franek (k-2026) i Franca (k-2030) zamieszkali w Zabrzu. Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie odszedł za Tęczowy Most. Odwiedziły nas wycieczki z darami z Szkoły Podstawowej nr 31 w Zabrzu oraz z Szkoły Podstawowej nr 15 w Zabrzu :) Pierwszy raz też przyjechały dzieci z opiekunką z Zespołu Szkół Sportowych, które chcą zostać u nas wolontariuszami :)) Otrzymaliśmy dary z Przedszkola nr 23 w Zabrzu, Przedszkola nr 16 w Zabrzu, Przedszkola Miejskiego nr 3 w Bytomiu oraz druga turę darów z z Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Zabrzu. Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc :))))
-
[quote name='Naklejka'][URL]https://www.google.pl/search?q=darmowe+ogłoszenia&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a[/URL] A ja chciałam znowu wpaść z aparatem, ale nie mam kiedy :placz: może uda mi się 25 o ile będzie ładna pogoda i Misia z Izą pojadą, bo ich psy chcę obfotografować. Które psiaki nie mają zdjęć jeszcze? Znowu przydałaby się taka lista ;)[/QUOTE] na pewno psiakom od Misi i Izy fotki się przydadzą, np. Monki nie ma prawie żadnych zdjęć, a reszta ma, ale bez żadnych rewelacji.... Ziemek, Pręguś... ale tutaj potrzeba więcej ludzi do ewentualnego trzymania reszty, ja mogą znowu pomóc ich łapać ;) Najlepiej umówić się z Sarą, bo dobrze sobie z nimi daję rade :evil_lol:
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Śliczne foty!! Rozmawiałam z Sylą, dostała wpłatę od Joanki40 i od innych cioć i wujków i obiecała, że postara się jak najszybciej uzupełnić. Wzięła wyciąg z banku i jak tylko z własnym zdrowiem troszkę się upora, to wpisze co wpłynęło i co popłaciła.[/QUOTE] No to czekamy i życzymy Syli zdrówka :) -
Bjutko i jak? Będziesz jutro? ;) No cóż póki co nasz tytuł raczej nikogo do pomocy nie zwabił :-( ale mam jeszcze prośbę, żeby wypisywać wszystkie bezpłatne portale ogłoszeniowe, które przyjdą Wam do głowy, zróbmy sobie listę i próbujmy coś działać powolutku ;) Taka ściąga dla nas na wolną chwilkę czy tam nudę jakąś ;) z takich znanych, ktróre przychodzą mi do głowy: [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.oglaszamy24.p[/url] [url]www.alegratka.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] [url]www.adopcje.org[/url] a dzisiaj dostałam maila o takim: [url]www.RudaŚląska.com.pl[/url]
-
Paula doskonale wiem o co Ci chodzi ;) ale obserwuje ludzi, którzy przychodzą do naszego schroniska i chcą adoptować pieska... Wiadomo, że starsze psiaki znajdują domy o wiele rzadziej niż te młode, ale znajdują się ludzie, którzy chcą właśnie staruszki.... Jednak jeśli pada propozycja o jakims schroniskowym weteranie to zazwyczaj myślą sobie, ale on może już się przyzwyczaił, a może będzie mu ciężej się przyzwyczaić u mnie... A znowu kolejni to własnie tacy, którzy chcą własnie pieski z długim stażem. Trudno wyczuć na kogo się trafi po drugiej stronie gazety ;)
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='joanka40']Jak psinka się czuje ?[/QUOTE] Dzisiaj Joasia pisała: "[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Rambus czuje się całkiem nieźle, jest jakoś bardziej aktywny, jeżeli można tak powiedzieć o kimś, kto nie chodzi. [/FONT][/COLOR][h=5][COLOR=#333333]Udało się zagoić odleżynę na pupie, dzięki granuflexowi w paście. Jest na prawdę genialny. Dziękujemy Myszy z dogo i Kamili. :)[/COLOR]"[/h] [img]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559182_487914061253022_726521513_n.jpg[/img] [img]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/598522_487913837919711_1678109932_n.jpg[/img] [img]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308705_487912777919817_796151123_n.jpg[/img] -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
też mam czasem taką nadzieję, że może ktoś w wolnej chwili dopiero przegląda sobie gazetę na spokojnie i w ogóle.... -
DIF kochana dzisiaj dotarło, jutro z pracy poślę Ci skan! :)
-
[quote name='agumka']Z okazji urodzin 150 lat szczęścia i miłości :) [/QUOTE] [quote name='Bjuta']Mysiu, no to sił!!! I energii! i zdrówka i jakiegoś fajnego chłopa na chłodne dni i wszystkiego naj!!!!! :) :) :)[/QUOTE] dzięki :loveu: A ja dostałam dzisiaj najlepszy prezent - mój Satinek pojechał do nowego domku w Niemczech :multi: u znajomego Pani naszego Lewiska :loveu:
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[quote name='saraisa']Ja to mam chyba na prawdę wszystko :( - ubrania - kolczyki - książki i płyty też pewnie się znajdą - zabawki[/QUOTE] to tak jak ja.... Qrczę, a może spróbuje zmienić tytuł w naszym wątku ogólnym i dodam coś z tymi bazarkami? że potrzebny ktoś do pomocy?