-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='joaaa']Pewnie wizyta + badania krwi będą kosztowały ok. 200zł. Na transport jest, a może koszty będa mniejsze, bo chyba zabiorę drugiego dziadka do dra Niziołka.[/QUOTE] Qczę, że to akurat teraz kiedy nie ma naszej prezeski :roll: -
Odcięli mnie od internetu i wiecie co zrobiłam w akcie desperacji? :eviltong: Znalazłam modem z internetem z t-mobile, którego rzekomo nie mogłam znaleźć od 2 miesięcy, już kilka razy przeszukałam cały dom, a tu proszę, odcięli mi internet i modem się znalazł :evil_lol: co prawda wlecze się tak, że zaraz oszaleję, ale jest! [quote name='Angi']zgłosiłam Psitula na konkurs, do wygrania są obroże dla psów, łatwe do utrzymania w czystosci. Co trzeba zrobić? wejść tu : [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=382084841878988&set=a.310165302404276.75880.217815658305908&type=3&theater[/URL] i znaleźć mój komentarz ze zgłoszeniem :) 4 od góry.. i oczywiście zapraszać znajomych do lajkowania :D[/QUOTE] [quote name='katik']polubiłam :)[/QUOTE] od jutra będzie można głosować i oczywiście będziemy Was bardzo prosić o wsparcie :) [quote name='Mysza2']Kochani zwróćcie uwagę czy nie trafiła do Was ta sunia [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11669/7a3b0ef800033e3d50b66b42/iga_maly[/IMG][/QUOTE] niestety nie ma :-( [quote name='asikowska']Gosia dziś opisze całą akcję to będzie można wrzucić na stronę schroniska:) 8 grudnia robimy z dzieciakami zabawki dla zwierzaków:) serdecznie zapraszam:) zapewniamy miłe towarzystwo i dobrą zabawę:)[/QUOTE] super :))) ale zawsze wszystko organizujecie jak mam weekend pracujący :eviltong: [quote name='Mona_S10']Wybaczcie jeśli nie w temacie ale [COLOR=#FF0000]BARDZO PILNE[/COLOR]!!! piesek z krakowskiego schroniska, zaginął 9 dni temu, dopiero przed sekundą dotarła do nas informacja, gdyby ktoś go widział bardzo prosze o natychmistowy kontakt!!!!! Alfik jest młodym bojaźliwym psem ale psem aniołem - bardzo proszę naszych kolegów i koleżanki wolontariuszy z tamtych okolic o pomoc!!! [URL]http://www.facebook.com/events/496352713719872/[/URL] !!!!![/QUOTE] [quote name='Mona_S10']Jest bojaźliwy, unika obcych, ufa tylko temu kogo zna już jakiś czas, raczej nie będzie chodził między ludźmi, może się gdzieś chować i wychodzić wieczorami kiedy jest spokojniej. Zostało zrobione wszystko co możliwe, zostaje tylko liczyć że ktoś go gdzieś wypatrzy.[/QUOTE] o psiaku wiemy, ta kobitka zaraz zgłosiła nam jego zaginiecie - jest na naszej stronie www i na naszym facebooku. Dziewczyny a schroniska w Gliwicach i Rudzie Ślaskiej są poinformowane? To najbliżej.
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
qrczę, to aż niemożliwe... Bilbordy, ogłoszenia w prasie, w necie... wszędzie... i to już tak długo! -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Qrczę osoba decyzyjna w tych sprawach jest teraz na urlopie zagranicą i wraca dopiero koło 10 grudnia, a ile tak mniej więcej będzie potrzebował Rambuś na taką wizytę? -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
no i nikt się nie odezwał.... -
[quote name='dangos19']Piękne, Pimpuś jesteś fajny facet, ale chyba jak każdy facet zestresowany nawet jak nie ma powodu.[/QUOTE] dokładniie dokładnie tacy są, większość panicznie boi się dentysty i tez woleli by pełną narkozę :D
-
Edmund adoptowany :loveu: cudowni młodzi ludzie, Pani która go znalazła namówiła męża :) [quote name='agumka']wysłałam Klarę swojej cioci co ma kota na punkcie kotów ale zdjecie Cukierka jest piękne ! taki niewinny, roześmiany :D[/QUOTE] słyszał, że wszyscy mówią, że jest słodki to chciał spróbować - zaczął od łapki :)
-
Klara poz.k-2039 to piękna kotka, która do naszego schroniska trafiła 13 listopada 2012 roku z ul. Zwrotniczej razem ze swoim około 2 tygodniowym kociątkiem. Klara to przemiła kotka, bardzo łagodna w stosunku do ludzi bardzo opiekuńcza w stosunku do swojego maluszka :) Nie ma problemu z korzystaniem z kuwety, pozwala brac się na ręce i bardzo lubi się łasić :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GZ6fXj5gd1A/UK49Smzut_I/AAAAAAABAl4/UzJ-C2o2g_Y/s640/k-2039%253BKlara.jpg.jpg[/img] Cukierek poz.k-2040 to maleńki kocurek, który do naszego schroniska trafił 13 listopada 2012 roku razem ze swoją mamą z ul. Zwrotniczej. Charakter Cukierka póki co trudno ocenić, póki co wiemy tylko tyle, że bardzo kocha swoją mamę i nie lubi jak go na chwilkę od niej zabieramy. Maluszek będzie do adopcji najwcześniej koło 20 grudnia 2012 roku. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-28ZZD_I7J8E/UK5HpsNfOfI/AAAAAAABAnQ/MGutiMwc_Uk/s640/k-2040%253BCukierek.jpg.jpg[/img] Sepi poz.k-2042 to urocza, młoda kotka, która do naszego schroniska trafiła 19 listopada 2012 roku z ul. Damrota gdzie wskoczyła na drzewo i w zejściu musiała jej pomóc Straż Pożarna :) Sepi jak na młodego kotka przystało jest bardzo wesoła i wszędzie jej pełno, lubi też zaczepiać inne kotki do zabawy ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/--LwYqVUcuRc/UK5H0rOtBNI/AAAAAAABAno/vlV_SXmu_BU/s640/k-2042%253BSepi.jpg.jpg[/img] Marysia poz.k-2043 to kilkuletnia kotka, która do naszego schroniska trafiła 20 listopada 2012 roku z ul. Kowalskiej gdzie od dwóch dni siedziała na klatce schodowej, ale nikt nie wiedział skąd kicia się tam wzięła. Marysia jest oswojoną kotką, w schronisku jest smutna i zagubiona, głównie chowa się w budce, czasem wychodzi coś zjeść. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hV9I_OZlWUs/UK5H94VLC-I/AAAAAAABAoE/a6Vq6IxCpjQ/s640/k-2043%253BMarysia.jpg.jpg[/img]
-
[quote name='Angi']buuuuuu :( Klara miała się nazywać Ewą :([/QUOTE] Klara ma imię po matce Hitlera ;) jakoś bardziej nam do pasowało... A apropo tej kotki to coś na temat tego jak duże znaczenie ma wygląd wizualny dla ludzi, wiecie co moja mama stwierdziła na jej zdjęcie? "Jakaś tak wredna, chyba, co nie?"
-
Aktualności 16-22.11.2012 Do schroniska przyjęliśmy 11 piesków: 7 z interwencji, 2 przyprowadzone i 2 zwrócone po nieudanej adopcji. Z interwencji przyjechały do nas: suczka szczenię czarna-podpalana z Kliniki na ul. Kochanowskiego, piesek szczenię czarny z ul. Banachiewicza, piesek cocker spaniel złoty z ul. Kopalnianej, suczka mała brązowa z ciemną kufa odebrana właścicielce z ul. Kopalnianej, piesek mały czarny-podpalany z ul. Banachiewicza oraz dwa pieski z Lecznicy dla Zwierząt na ul. Lipowej - poraniony piesek średniej wielkości biszkoptowy z dłuższym włosem, który biegał po ulicy Kościuszki oraz brązowy piesek szczenię, który 6 tygodni temu został znaleziony na ul. Nowodworskiej, był wtedy po wypadku i musiał mieć poskładane łapki, ale do tej pory nikt go nie szukał :-( Osoby prywatne przyprowadziły dwa pieski: rudo-białego pieska średniej wielkości z ul. Boya Żeleńskiego oraz właściciel oddał małego czarnego pieska z ul. Legnickiej. Dwa pieski zostały zwrócone do schroniska: Diego (7862) przyprowadziła właścicielka, a Pasja (6557) trafiła z interwencji - biegała po ulicy Klonowej w niezbyt dobrym stanie :-( Do właścicieli wrócił tylko jeden psiak: Saba (8210), która trafiła do nas z ul. Pokoju. Nowe domki znalazło 8 psiaków :) Drago (7520) jako jedyny zamieszkał w naszym mieście. Estera (7910) i Bozia (8167) zamieszkały w Gliwicach, a bezimienny szczeniaczek (8223) i Szariczek (8176) w Bytomiu. Suczka szczenię (8221) trafiła do mieszkania w Sierakowicach, Saba (8180) do mieszkania w Katowicach, a Tajfunek (8197) do domku z ogrodem w Rybniku :) Do schroniska przyjęliśmy 3 koty: kotkę trikolor ściągniętą z drzewa przez Straż Pożarną na ul. Damrota, kotkę biało-szaroburą pręgowaną z ul. Kowalskiej i kotkę kocię szarobure pręgowane z ogródków działkowych w Rokitnicy. Do nowych domków trafił 8 kotków :) Meli (k-2036), Miłek (k-1987), Mrunia (k-2041), Psotka (k-2038), Julcia (k-1938) i Rossa (k-2035) zamieszkały w Zabrzu :)) Laura (k-1946) zamieszkała w Gliwicach, a Kropka (k-1999) w Bytomiu :) Niestety trzy kotki odeszły za Tęczowy Most :-( Koszi (k-2028), Amelia (k-2023) i Alicja (k-2034) :-((( Otrzymaliśmy dary od Pani Marty, Pani Lidii, z sklepu zoologicznego ZOO Pupil przy Al. Korfantego w Zabrzu, z sklepu ABC w Zabrzu, Z Niepublicznego Językowo-Sportowego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi "Miriada 2" Filia w Bytomiu, z Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu, z Przedszkola nr 45 w Zabrzu, z Przedszkola nr 34 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 7 w Zabrzu oraz od osób anonimowych :) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc! :))) [quote name='Naklejka']Ja! :diabloti: Mysiu, co Sara ma ze skórą, sierścią? Czy Bela będzie mogła pójść ze mną na tą akcję? Bo mi Kasia o sterylce coś mówiła... Jak nie ona to Bern może być? ;)[/QUOTE] Co do Sary to nie wiem co było stwierdzone na początku jak do nas trafiła, bo akurat wtedy miałam urlop... Wiem tylko, że teraz jedna z naszych wetek zleciła zrobienie jeszcze jakiegoś posiewu i będzie to miała robione na przyszły tydzień :) Bela jest już po sterylce (była wczoraj), więc myślę, że spokojnie może iść w sobotę na tą imprezę :)
-
Kto zna Niemiecki? :diabloti: Dostaliśmy maila od mojego Satinka :loveu: [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]Sehr geehrte Damen und Herren,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]anbei Fotos: Satin mit Lebensgefährtin und neuem Zuhause,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]mit freundlichen Grüssen[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]Harald [/FONT][/COLOR][img]https://lh5.googleusercontent.com/-xbJcatDFgDM/UK6UpstwL7I/AAAAAAABApc/yTP9Y0JJ-1I/s640/Satin.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-SiPOrkNRjSg/UK6Un3lhchI/AAAAAAABApQ/2y6DVeCXOu8/s640/Satin2.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-S6B6-8yrvkk/UK6UnFpdE_I/AAAAAAABApM/8HzFV_uudxw/s640/Satin3.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3us88_sYyaI/UK6VFamfu3I/AAAAAAABApo/hpMvSaS-NFk/s640/Satin4.JPG[/img]
-
Saba poz.8227 to malutka, około 2 letnia suczka, która do naszego schroniska trafiła 21 listopada 2012 roku z ul. Kopalnianej gdzie została odebrana właścicielce, która trzymała ją w okropnych warunkach :-( Saba to suczka, której w życiu nie spotkało kompletnie nic dobrego, nie wie czym są spacery, czym jest głaskanie i przytulanie, nie raz bywała głodna... Potrzebuje właściciela, który pokaże jej czym jest prawdziwy dom i jak to jest mieszkać u boku człowieka, który o nią dba i ją kocha :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-WrFcqezCPuo/UK49Bh37sfI/AAAAAAABAlc/Pwd3pSNP0pU/s512/8227%2520%253BSaba.jpg.jpg[/img]