Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Moniczko bardzo dziękujemy za deklarację :) skarbnikiem jest Asia, więc na pewno podeśle Ci konto, o ile już tego nie zrobiła ;)
  2. [quote name='joaaa']Pewnie wizyta + badania krwi będą kosztowały ok. 200zł. Na transport jest, a może koszty będa mniejsze, bo chyba zabiorę drugiego dziadka do dra Niziołka.[/QUOTE] Qczę, że to akurat teraz kiedy nie ma naszej prezeski :roll:
  3. ta babka po smsie o kontakt telefoniczny już się nie odezwała w ogóle....
  4. Odcięli mnie od internetu i wiecie co zrobiłam w akcie desperacji? :eviltong: Znalazłam modem z internetem z t-mobile, którego rzekomo nie mogłam znaleźć od 2 miesięcy, już kilka razy przeszukałam cały dom, a tu proszę, odcięli mi internet i modem się znalazł :evil_lol: co prawda wlecze się tak, że zaraz oszaleję, ale jest! [quote name='Angi']zgłosiłam Psitula na konkurs, do wygrania są obroże dla psów, łatwe do utrzymania w czystosci. Co trzeba zrobić? wejść tu : [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=382084841878988&set=a.310165302404276.75880.217815658305908&type=3&theater[/URL] i znaleźć mój komentarz ze zgłoszeniem :) 4 od góry.. i oczywiście zapraszać znajomych do lajkowania :D[/QUOTE] [quote name='katik']polubiłam :)[/QUOTE] od jutra będzie można głosować i oczywiście będziemy Was bardzo prosić o wsparcie :) [quote name='Mysza2']Kochani zwróćcie uwagę czy nie trafiła do Was ta sunia [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11669/7a3b0ef800033e3d50b66b42/iga_maly[/IMG][/QUOTE] niestety nie ma :-( [quote name='asikowska']Gosia dziś opisze całą akcję to będzie można wrzucić na stronę schroniska:) 8 grudnia robimy z dzieciakami zabawki dla zwierzaków:) serdecznie zapraszam:) zapewniamy miłe towarzystwo i dobrą zabawę:)[/QUOTE] super :))) ale zawsze wszystko organizujecie jak mam weekend pracujący :eviltong: [quote name='Mona_S10']Wybaczcie jeśli nie w temacie ale [COLOR=#FF0000]BARDZO PILNE[/COLOR]!!! piesek z krakowskiego schroniska, zaginął 9 dni temu, dopiero przed sekundą dotarła do nas informacja, gdyby ktoś go widział bardzo prosze o natychmistowy kontakt!!!!! Alfik jest młodym bojaźliwym psem ale psem aniołem - bardzo proszę naszych kolegów i koleżanki wolontariuszy z tamtych okolic o pomoc!!! [URL]http://www.facebook.com/events/496352713719872/[/URL] !!!!![/QUOTE] [quote name='Mona_S10']Jest bojaźliwy, unika obcych, ufa tylko temu kogo zna już jakiś czas, raczej nie będzie chodził między ludźmi, może się gdzieś chować i wychodzić wieczorami kiedy jest spokojniej. Zostało zrobione wszystko co możliwe, zostaje tylko liczyć że ktoś go gdzieś wypatrzy.[/QUOTE] o psiaku wiemy, ta kobitka zaraz zgłosiła nam jego zaginiecie - jest na naszej stronie www i na naszym facebooku. Dziewczyny a schroniska w Gliwicach i Rudzie Ślaskiej są poinformowane? To najbliżej.
  5. Ja to raczej marnie widzę, bo żadnego innego kontaktu niż te sms-y nie udało się nawiązać... No i w domu jest jest trójka malutkich dzieci, a Lider no raczej mógłby nie być zachwycony...
  6. dobrze, że chociaż ten furosemid jest tani ;)
  7. qrczę, to aż niemożliwe... Bilbordy, ogłoszenia w prasie, w necie... wszędzie... i to już tak długo!
  8. Qrczę osoba decyzyjna w tych sprawach jest teraz na urlopie zagranicą i wraca dopiero koło 10 grudnia, a ile tak mniej więcej będzie potrzebował Rambuś na taką wizytę?
  9. Teraz dostaje antybiotyk i steryd, zobaczymy jakie będą efekty... Co do karmy to u nas nie je nic specjalnego, chociaż na pewno w jej przypadku przyszły właściciel powinien skupić się na wrażliwej skórze :)
  10. dostałam sms-a z zapytaniem o Lidera :roll:
  11. Granda i Duduś adoptowani :) Niestety Pasja za Tęczowym Mostem :-(
  12. Szkoda, że tak wyszło.. No coż..., trzeba wierzyć, że w końcu znajdzie się dla Paury ten idealny domek :)
  13. no i nikt się nie odezwał....
  14. [quote name='dangos19']Piękne, Pimpuś jesteś fajny facet, ale chyba jak każdy facet zestresowany nawet jak nie ma powodu.[/QUOTE] dokładniie dokładnie tacy są, większość panicznie boi się dentysty i tez woleli by pełną narkozę :D
  15. Edmund adoptowany :loveu: cudowni młodzi ludzie, Pani która go znalazła namówiła męża :) [quote name='agumka']wysłałam Klarę swojej cioci co ma kota na punkcie kotów ale zdjecie Cukierka jest piękne ! taki niewinny, roześmiany :D[/QUOTE] słyszał, że wszyscy mówią, że jest słodki to chciał spróbować - zaczął od łapki :)
  16. [quote name='agata51']Lada szelest wyślę zaległości. Będzie tego z 60zł. Zawsze coś.[/QUOTE] super, dziękujemy za pamięć :)
  17. Klara poz.k-2039 to piękna kotka, która do naszego schroniska trafiła 13 listopada 2012 roku z ul. Zwrotniczej razem ze swoim około 2 tygodniowym kociątkiem. Klara to przemiła kotka, bardzo łagodna w stosunku do ludzi bardzo opiekuńcza w stosunku do swojego maluszka :) Nie ma problemu z korzystaniem z kuwety, pozwala brac się na ręce i bardzo lubi się łasić :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GZ6fXj5gd1A/UK49Smzut_I/AAAAAAABAl4/UzJ-C2o2g_Y/s640/k-2039%253BKlara.jpg.jpg[/img] Cukierek poz.k-2040 to maleńki kocurek, który do naszego schroniska trafił 13 listopada 2012 roku razem ze swoją mamą z ul. Zwrotniczej. Charakter Cukierka póki co trudno ocenić, póki co wiemy tylko tyle, że bardzo kocha swoją mamę i nie lubi jak go na chwilkę od niej zabieramy. Maluszek będzie do adopcji najwcześniej koło 20 grudnia 2012 roku. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-28ZZD_I7J8E/UK5HpsNfOfI/AAAAAAABAnQ/MGutiMwc_Uk/s640/k-2040%253BCukierek.jpg.jpg[/img] Sepi poz.k-2042 to urocza, młoda kotka, która do naszego schroniska trafiła 19 listopada 2012 roku z ul. Damrota gdzie wskoczyła na drzewo i w zejściu musiała jej pomóc Straż Pożarna :) Sepi jak na młodego kotka przystało jest bardzo wesoła i wszędzie jej pełno, lubi też zaczepiać inne kotki do zabawy ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/--LwYqVUcuRc/UK5H0rOtBNI/AAAAAAABAno/vlV_SXmu_BU/s640/k-2042%253BSepi.jpg.jpg[/img] Marysia poz.k-2043 to kilkuletnia kotka, która do naszego schroniska trafiła 20 listopada 2012 roku z ul. Kowalskiej gdzie od dwóch dni siedziała na klatce schodowej, ale nikt nie wiedział skąd kicia się tam wzięła. Marysia jest oswojoną kotką, w schronisku jest smutna i zagubiona, głównie chowa się w budce, czasem wychodzi coś zjeść. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hV9I_OZlWUs/UK5H94VLC-I/AAAAAAABAoE/a6Vq6IxCpjQ/s640/k-2043%253BMarysia.jpg.jpg[/img]
  18. [quote name='Angi']buuuuuu :( Klara miała się nazywać Ewą :([/QUOTE] Klara ma imię po matce Hitlera ;) jakoś bardziej nam do pasowało... A apropo tej kotki to coś na temat tego jak duże znaczenie ma wygląd wizualny dla ludzi, wiecie co moja mama stwierdziła na jej zdjęcie? "Jakaś tak wredna, chyba, co nie?"
  19. [quote name='dangos19']Oto tłumaczenie: Drodzy państwo w zał. zdjęcia Satin z partnerką życiową w nowym domu pozdrowienia Harald[/QUOTE] dziękuję :)
  20. Aktualności 16-22.11.2012 Do schroniska przyjęliśmy 11 piesków: 7 z interwencji, 2 przyprowadzone i 2 zwrócone po nieudanej adopcji. Z interwencji przyjechały do nas: suczka szczenię czarna-podpalana z Kliniki na ul. Kochanowskiego, piesek szczenię czarny z ul. Banachiewicza, piesek cocker spaniel złoty z ul. Kopalnianej, suczka mała brązowa z ciemną kufa odebrana właścicielce z ul. Kopalnianej, piesek mały czarny-podpalany z ul. Banachiewicza oraz dwa pieski z Lecznicy dla Zwierząt na ul. Lipowej - poraniony piesek średniej wielkości biszkoptowy z dłuższym włosem, który biegał po ulicy Kościuszki oraz brązowy piesek szczenię, który 6 tygodni temu został znaleziony na ul. Nowodworskiej, był wtedy po wypadku i musiał mieć poskładane łapki, ale do tej pory nikt go nie szukał :-( Osoby prywatne przyprowadziły dwa pieski: rudo-białego pieska średniej wielkości z ul. Boya Żeleńskiego oraz właściciel oddał małego czarnego pieska z ul. Legnickiej. Dwa pieski zostały zwrócone do schroniska: Diego (7862) przyprowadziła właścicielka, a Pasja (6557) trafiła z interwencji - biegała po ulicy Klonowej w niezbyt dobrym stanie :-( Do właścicieli wrócił tylko jeden psiak: Saba (8210), która trafiła do nas z ul. Pokoju. Nowe domki znalazło 8 psiaków :) Drago (7520) jako jedyny zamieszkał w naszym mieście. Estera (7910) i Bozia (8167) zamieszkały w Gliwicach, a bezimienny szczeniaczek (8223) i Szariczek (8176) w Bytomiu. Suczka szczenię (8221) trafiła do mieszkania w Sierakowicach, Saba (8180) do mieszkania w Katowicach, a Tajfunek (8197) do domku z ogrodem w Rybniku :) Do schroniska przyjęliśmy 3 koty: kotkę trikolor ściągniętą z drzewa przez Straż Pożarną na ul. Damrota, kotkę biało-szaroburą pręgowaną z ul. Kowalskiej i kotkę kocię szarobure pręgowane z ogródków działkowych w Rokitnicy. Do nowych domków trafił 8 kotków :) Meli (k-2036), Miłek (k-1987), Mrunia (k-2041), Psotka (k-2038), Julcia (k-1938) i Rossa (k-2035) zamieszkały w Zabrzu :)) Laura (k-1946) zamieszkała w Gliwicach, a Kropka (k-1999) w Bytomiu :) Niestety trzy kotki odeszły za Tęczowy Most :-( Koszi (k-2028), Amelia (k-2023) i Alicja (k-2034) :-((( Otrzymaliśmy dary od Pani Marty, Pani Lidii, z sklepu zoologicznego ZOO Pupil przy Al. Korfantego w Zabrzu, z sklepu ABC w Zabrzu, Z Niepublicznego Językowo-Sportowego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi "Miriada 2" Filia w Bytomiu, z Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu, z Przedszkola nr 45 w Zabrzu, z Przedszkola nr 34 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 7 w Zabrzu oraz od osób anonimowych :) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc! :))) [quote name='Naklejka']Ja! :diabloti: Mysiu, co Sara ma ze skórą, sierścią? Czy Bela będzie mogła pójść ze mną na tą akcję? Bo mi Kasia o sterylce coś mówiła... Jak nie ona to Bern może być? ;)[/QUOTE] Co do Sary to nie wiem co było stwierdzone na początku jak do nas trafiła, bo akurat wtedy miałam urlop... Wiem tylko, że teraz jedna z naszych wetek zleciła zrobienie jeszcze jakiegoś posiewu i będzie to miała robione na przyszły tydzień :) Bela jest już po sterylce (była wczoraj), więc myślę, że spokojnie może iść w sobotę na tą imprezę :)
  21. Kto zna Niemiecki? :diabloti: Dostaliśmy maila od mojego Satinka :loveu: [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]Sehr geehrte Damen und Herren,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]anbei Fotos: Satin mit Lebensgefährtin und neuem Zuhause,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]mit freundlichen Grüssen[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=verdana]Harald [/FONT][/COLOR][img]https://lh5.googleusercontent.com/-xbJcatDFgDM/UK6UpstwL7I/AAAAAAABApc/yTP9Y0JJ-1I/s640/Satin.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-SiPOrkNRjSg/UK6Un3lhchI/AAAAAAABApQ/2y6DVeCXOu8/s640/Satin2.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-S6B6-8yrvkk/UK6UnFpdE_I/AAAAAAABApM/8HzFV_uudxw/s640/Satin3.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3us88_sYyaI/UK6VFamfu3I/AAAAAAABApo/hpMvSaS-NFk/s640/Satin4.JPG[/img]
  22. Saba poz.8227 to malutka, około 2 letnia suczka, która do naszego schroniska trafiła 21 listopada 2012 roku z ul. Kopalnianej gdzie została odebrana właścicielce, która trzymała ją w okropnych warunkach :-( Saba to suczka, której w życiu nie spotkało kompletnie nic dobrego, nie wie czym są spacery, czym jest głaskanie i przytulanie, nie raz bywała głodna... Potrzebuje właściciela, który pokaże jej czym jest prawdziwy dom i jak to jest mieszkać u boku człowieka, który o nią dba i ją kocha :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-WrFcqezCPuo/UK49Bh37sfI/AAAAAAABAlc/Pwd3pSNP0pU/s512/8227%2520%253BSaba.jpg.jpg[/img]
×
×
  • Create New...