-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
[quote name='Bjuta']Ale to kto pojedzie?? Ja nie łapię. :) :) :) Chyba mamy tydzień cudów! Jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24814-Ibisek-słodziutki-pulpecik-lata-uciekaja-a-on-ciągle-samotny-("]Ibisek [/URL]z 9 letnim stażem chyba znajdzie dom!!!![/QUOTE] no nie wiem ;) bo jest rodzinka od Idżi lub smillea :) jedni i drudzy mogą w sobotę ;)
-
Na fb się dzieję :) Ktoś jest już zdecydowany na Ibiska, a ja jeszcze dzisiaj miałam telefon w jego sprawie i nawet nie wiem czy to to samo czy nie ;)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
no u nas tez niestety z psiakami nie za bardzo :-( -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ostatnio dostałam maila czy można jeszcze wysyłać paczuszki Rambusiowi, napisze do tej Pani :) -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Oczywiście dam znać. A ja wczoraj byłam u Was w Zabrzu w schronisku. Fajną macie ekipę, dużo wolontariuszy. Zabrałam od Was wychudzonego dobeczka.[/QUOTE] A jak tam Galion? :) Mój TZ i wolontariuszka Alinka zakochani w nim byli po uszy ;) -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
Mysia_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Biedna sunia :-( A są jakieś wieści o Piszczałce? :) -
[quote name='Bjuta']Jak na mogłam o Riszo zapomnieć....[/QUOTE] no kto jak kto ;) [quote name='Bjuta']Szukamy limuzyny dla Liderka. :) Zabrze - Bielsko-Biała (mniej więcej)[/QUOTE] rozesłałam :) [quote name='ania91sc'][SIZE=3][B]04-01-2013 r. koło godziny 19.00 z domu stałego w okolicach Tarnowskich Gór uciekła Fanta (ze schroniska w Katowicach) - [SIZE=3]prawdopodobnie wystraszyła się [SIZE=3]wystrzału[/SIZE] [SIZE=3]petardy[/SIZE] [/SIZE]:( Fanta ma około 10-13 lat, jest przyjaźnie nastawiona do ludzi. Gdyby jakimś cudem u Was się znalazła bardzo proszę o informację!!![/B][/SIZE] [/QUOTE] będziemy pamiętać :) [quote name='agumka'][COLOR=#ff0000][B]Flap [/B][/COLOR]na wydarzeniu spanieli w prezencie noworocznym dostał 10zł na pakiet 50 ogłoszeń :)[/QUOTE] dziękujemy! :) [quote name='Angi']no to super! To prawda, że Ibiskowi szykuje się DS? :D[/QUOTE] na to wygląda :)
-
DIF proszę daj znać jak karma dla Pimpusia dotrze :)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
ULKA, Proszę daj mi znać jak karma dla Zdzisia dotrze :) -
[quote name='agumka']Mysiu a jak miewa się Keni ? :oops:[/QUOTE] a porządku, mieszka teraz z dwoma psiakami i sobie szaleją po wybiegu chłopaki.... Można mu zrobić ogłoszenia, bo chyba nie ma ;) [quote name='malawaszka']Mysia sznaucer średni, którego mi podesłałaś, od dziś jest w nowym domu w Katowicach, bardzo nim zauroczeni, fajni ludzie :multi:[/QUOTE] bardzo się cieszę :)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki, Ci Państwo co pytali o Zdzisia chcieli jak najmłodszego psa, ale na szczęście jednemu się udało i trafił do nich Tores :) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
dokładnie :-( zawsze mam na spacerach to samo, zawsze ręce załadowane psiakami, więc aparatu nawet nie biorę :-( Chociaż mój aparat najgorzej to miał jak go Lucek pogryzł :roll: -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
Mysia_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vicky62']Jesli on jako sznaucerek to Malawaszka jest od tej rasy[/QUOTE] Malawaszka o nim wie, ale, że powstał wątek to chyba nie ;) -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
Mysia_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Naklejka']Mogę go wykapać i wystrzyc, myślę, że nawet jeśli bym miała zrobić to w domu, to nie będzie to dla mnie problemem ;) Podesłałam go znajomej, której niedawno odszedł jorczek, tylko w domu jest kot, świnka i dzieci...[/QUOTE] Dzieci powinny być OK. ;) mogę sprawdzić na koty, ale z świnką morską nie dam rady ;) -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
Mysia_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Piszczałka jest też na sznaucerach, bo on to jest trochę taki sznaucerek miniaturka ;) chyba nawet z charakteru trochę ;)