Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='Bjuta']Ale to kto pojedzie?? Ja nie łapię. :) :) :) Chyba mamy tydzień cudów! Jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24814-Ibisek-słodziutki-pulpecik-lata-uciekaja-a-on-ciągle-samotny-("]Ibisek [/URL]z 9 letnim stażem chyba znajdzie dom!!!![/QUOTE] no nie wiem ;) bo jest rodzinka od Idżi lub smillea :) jedni i drudzy mogą w sobotę ;)
  2. Na fb się dzieję :) Ktoś jest już zdecydowany na Ibiska, a ja jeszcze dzisiaj miałam telefon w jego sprawie i nawet nie wiem czy to to samo czy nie ;)
  3. [quote name='zakonna']fajnie, że tak się układa, kiedy on wyjdzie z tego więzienia?[/QUOTE] sobota :multi:
  4. [quote name='Naklejka']Świetnie! :multi: A dla Monki domek się szykuje?[/QUOTE] na razie cisza, mieli przyjechać, ale nie przyjechali :-(
  5. no u nas tez niestety z psiakami nie za bardzo :-(
  6. ...aż jestem w szoku, że tak to się szybko poukładało :D ledwo wrzuciłam prośbę o transport, a już był pierwszy telefon :) Bardzo się ciesze, że jest tyle cudownych osób :)
  7. ostatnio dostałam maila czy można jeszcze wysyłać paczuszki Rambusiowi, napisze do tej Pani :)
  8. A dzisiaj Jola wiozła Mige do nowego domku :)
  9. [quote name='ULKA12']Oczywiście dam znać. A ja wczoraj byłam u Was w Zabrzu w schronisku. Fajną macie ekipę, dużo wolontariuszy. Zabrałam od Was wychudzonego dobeczka.[/QUOTE] A jak tam Galion? :) Mój TZ i wolontariuszka Alinka zakochani w nim byli po uszy ;)
  10. Biedna sunia :-( A są jakieś wieści o Piszczałce? :)
  11. mamy transport na sobotę :multi: Państwo, którzy adoptowali od nas psinkę chcą pomóc ;) Jesli dobrze pamiętam to chyba znajomi naszej Bjutki są :D
  12. [quote name='Bjuta']Jak na mogłam o Riszo zapomnieć....[/QUOTE] no kto jak kto ;) [quote name='Bjuta']Szukamy limuzyny dla Liderka. :) Zabrze - Bielsko-Biała (mniej więcej)[/QUOTE] rozesłałam :) [quote name='ania91sc'][SIZE=3][B]04-01-2013 r. koło godziny 19.00 z domu stałego w okolicach Tarnowskich Gór uciekła Fanta (ze schroniska w Katowicach) - [SIZE=3]prawdopodobnie wystraszyła się [SIZE=3]wystrzału[/SIZE] [SIZE=3]petardy[/SIZE] [/SIZE]:( Fanta ma około 10-13 lat, jest przyjaźnie nastawiona do ludzi. Gdyby jakimś cudem u Was się znalazła bardzo proszę o informację!!![/B][/SIZE] [/QUOTE] będziemy pamiętać :) [quote name='agumka'][COLOR=#ff0000][B]Flap [/B][/COLOR]na wydarzeniu spanieli w prezencie noworocznym dostał 10zł na pakiet 50 ogłoszeń :)[/QUOTE] dziękujemy! :) [quote name='Angi']no to super! To prawda, że Ibiskowi szykuje się DS? :D[/QUOTE] na to wygląda :)
  13. Mamy deklarację stałą 30 zł od Oli K., której nie ma na dogo, ale zagląda tutaj :) Zaraz popytam o transport :)
  14. DIF proszę daj znać jak karma dla Pimpusia dotrze :)
  15. ULKA, Proszę daj mi znać jak karma dla Zdzisia dotrze :)
  16. [quote name='Bjuta']Mysiu, Jaki jest nr boksu w którym mieszkają Undi, Kerso i Pipi i kto tam jeszcze jest? Znowu mnie tak prosiły, żeby z nimi wyjść. Ja już się boję jeszcze jednego boksu, bo się z trudem wyrabiam. Ale z nimi chyba nikt nie chodzi?[/QUOTE] Riszo, Undi, Kerso i Pipi :) boks nr 22
  17. [quote name='agumka']Mysiu a jak miewa się Keni ? :oops:[/QUOTE] a porządku, mieszka teraz z dwoma psiakami i sobie szaleją po wybiegu chłopaki.... Można mu zrobić ogłoszenia, bo chyba nie ma ;) [quote name='malawaszka']Mysia sznaucer średni, którego mi podesłałaś, od dziś jest w nowym domu w Katowicach, bardzo nim zauroczeni, fajni ludzie :multi:[/QUOTE] bardzo się cieszę :)
  18. Cioteczki, Ci Państwo co pytali o Zdzisia chcieli jak najmłodszego psa, ale na szczęście jednemu się udało i trafił do nich Tores :)
  19. dokładnie :-( zawsze mam na spacerach to samo, zawsze ręce załadowane psiakami, więc aparatu nawet nie biorę :-( Chociaż mój aparat najgorzej to miał jak go Lucek pogryzł :roll:
  20. [quote name='Vicky62']Jesli on jako sznaucerek to Malawaszka jest od tej rasy[/QUOTE] Malawaszka o nim wie, ale, że powstał wątek to chyba nie ;)
  21. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w sprawy Liderka, fajnie, że ciągle coś tu się dzieje :)
  22. [quote name='Naklejka']Mogę go wykapać i wystrzyc, myślę, że nawet jeśli bym miała zrobić to w domu, to nie będzie to dla mnie problemem ;) Podesłałam go znajomej, której niedawno odszedł jorczek, tylko w domu jest kot, świnka i dzieci...[/QUOTE] Dzieci powinny być OK. ;) mogę sprawdzić na koty, ale z świnką morską nie dam rady ;)
  23. Piszczałka jest też na sznaucerach, bo on to jest trochę taki sznaucerek miniaturka ;) chyba nawet z charakteru trochę ;)
  24. [quote name='Ank@']Pamiętajcie proszę o Alfiku...[/QUOTE] pamiętamy :-( Trafia mnóstwo psiaków, a Alfik niestety nie....:shake:
×
×
  • Create New...