Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Pod wieczór zamykamy klapę i nie ma możliwości wyjścia na dwór, wtedy jest w ciepełku, ale w ciągu dnia nie można tego zrobić, bo psiaki jednak muszą mieć możliwość wyjścia na dwór, żeby się załatwić i w ogóle :roll: Myślę, że ma tak z 3 latka, jest prze kochany... Nie przepada za obcymi facetami, w pierwszym momencie nawet próbuje gryźć kiedy wchodzą mu do boksu, ale potem już jest miłość ;) Przy obcinaniu też jest OK., bo u nas miał obcinaną "doopcię", bo miał całą z kupy :-( Jak wchodza do boksu to mam go zaraz prawie na głowie, bo chce się tulić.
  2. zaznaczam :) Cudny psiak... Biedny boi się jeść przy innych psiakach, a jak się go pilnuje to chce się tylko tulić, a nie jeść :-( Nie potrafi wchodzić klapą do środka boksu i trzeba go ciągle wpuszczać :-(
  3. [quote name='__Lara']Założyłam Piszczałce wątek - zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238231-Marznące-kudłate-maleństwo-w-schronie-z-cechami-yorka-pomóżcie?p=20233352#post20233352[/URL][/QUOTE] super, dziękuję :))
  4. Ja tam się zawsze ciesze jak Was widzę :evil_lol::loveu: wystarczy sprawnie przechodzić, nie kręcić się za dużo między boksami i jest OK. :) No trzeba przyznać, że jak jest zamieszanie to psiaki na prawdę szaleją, awantury pojawiają się między takimi psiakami, że nikt by się nie spodziewał, ale jakoś to będzie ;) Psiaki się na pewno za Wami stęskniły ;) Dzisiaj do domków trafiły: Dejzi (czarna z 27), Skubi, Mikuś i szczeniaczek :) :multi:
  5. Flapp wrócił po raz kolejny do schroniska :-( tym razem powód oddania jeszcze inny... Pies jest smutny i wystraszony :shake:
  6. AKTUALNOŚCI 28.11.2012 - 3.01.2012 Do schroniska przyjęliśmy 14 psiaków: 7 z interwencji, 6 przyprowadzonych i jeden wrócił z nieudanej adopcji :-( Z interwencji przyjechały: duży wilczasty psiak z ul. Św. Urbana, suczka średnia czarna z białym krawatem z ul. Religi, piesek mały czarny-podpalany z krótkim ogonkiem z ul. Miki, suczka owczarek niemiecki starsza czarna-podpalana z ul. Sportowej, pies średni biały z klapniętymi uszami z ul. Jagiellońskiej, pies duży starszy w typie owczarka z ul. Paderewskiego i piesek mały brązowy z białymi dodatkami z stojącymi uszkami staruszek z ul. Karola Miarki. Osoby prywatne przyprowadziły 6 piesków: suczkę średniej wielkości czarną-podpalaną z ul. Krasińskiego, suczkę szczenię brązowe z ul. Wiosny Ludów, suczkę owczarka niemieckiego 6 miesięczną brązową z ciemnym nalotem z ul. Mrozka, pieska szczeniaka czarnego-podpalanego z ul. Bytomskiej, suczkę niedużą brązową jasno-podpalaną kudłatą znalezioną na przejeździe kolejowym w Mikulczycach i pieska brązowego pręgowanego z ul. Kupki. Niestety po raz kolejnym wrócił do nas Flapp (7931) :-( Tym razem nowy właściciel stwierdził, że psiak jest smutny i wystraszony ;/ Do swoich właścicieli wróciły cztery psiaki :) Maks (8288 ), który trafił z ul. Św. Urbana; Mozart (8281), który trafił z ul. Niedziałkowskiego; Hera (8292), która trafiła z ul. Mrozka i Asta (8294), która trafiła z ul. Sportowej. Do nowych domków trafiło 10 piesków :)) Sazi (8237), Nekson (7856), Nuka (8047) i suczka szczenię (8282) zamieszkały w Zabrzu :) Tores (6769) zamieszkał w domku z ogrodem w Rudzie Śląskiej, Mrużka (8037) trafiła do mieszkania w Jastrzębiu Zdroju, suczka szczenię (8291) do mieszkania w Bytomiu, Soma (8193) do domku z ogrodem w Tychach, Gladis (8155) pojechał do domku z ogrodem w Niemczech gdzie mieszka już adoptowana od nas sunia, a psiak w typie chow chow został zabrany przez Fundację Pomocy Zwierzętom Cho Chow :)) Do schroniska przyjęliśmy 3 nowe kotki: kocurka biało-szaroburego z ul. Władysława IV, kociaka szaroburego pręgowanego z ul. Plebiscytowej oraz kocura biało-szaroburego z ul. Kossaka. Adoptowane zostały cztery kotki :) Milla (k-1919) i Keszi (k-2027) trafiły do mieszkań w Zabrzu. Andromeda (k-2053) i Perseusz (k-2055) zamieszkały razem w domku z ogrodem w Mikołowie :) Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie odszedł za Tęczowy Most. Otrzymaliśmy dary od Państwa Mistrzyk, od Państwa Wolny, od Magdy i Łukasza, Moniki i Michała, od Martyny, od Beaty i z Szkoły Podstawowej nr 14 w Zabrzu oraz od osób anonimowych :))) Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc!
  7. W razie co pojawił się jeszcze jeden domek wypytujący mnie o Reksia, więc mam nadzieję, że wypali nam z tym Reksiem :) Myślę, że z bazarkiem można ruszyć :)
  8. [quote name='olalolaa']mysiu chyba ty musisz zamówć arthroflex przez allegro, to może niech p. Bożena wyśle do ciebie a ja przeleję końcówkę ok? I serdeczne podziękowania dla pani bożeny :)[/quote] ok. :) :) :)
  9. biedak ciągle zmienia towarzystwo, inne psiaki jakoś znajdują domki.... A on wciąż nie może :-(
  10. Monguś zawsze w kogoś wtulony :) Bjutko dodawałaś mu te zdjęcia do albumiku? :)
  11. Zaglądam do Liderka, chcoiaż mam straszny internet :-( Chciałam zameldować, że dzisiaj najlepsza koleżanka Liderka - Mrużka została adoptowana :) Liderku też byś mógł w końcu do domku zmykać!
  12. Benja pozdrawia wszystkich z nowego domku w Gdyni :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FbOyFWW19lU/UOCAEsuV6XI/AAAAAAABFoc/52NGOIcW8mI/s512/Benja.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JUCkNKYgkMQ/UOCAGKnB_sI/AAAAAAABFok/WJuRp9zHhfQ/s640/Benja2.JPG[/IMG] [QUOTE=ania >;20200993]co za psiaki sa w boksie nr 10 razem z tym chow-chowem?[/QUOTE] nowe - jeden z interwencje przy DTŚ-ce na ul. Rymera, a drugi z ul. Tarnopolskiej, ale dzisiaj na wybieg poszły :) a chow chow już zabrany przez fundację :) jestem pod wrażeniem, bo tylko do nich napisałam, na drugi dzień już dzwonili, a dwa dni później już go zabrali do siebie :)
  13. tylko jeszcze nie wiadomo czy z Reksiem wypali... Liderku mógłbyś sobie w końcu do domku pójść jakiegoś fajnego!
  14. z tego się orientuje to został wypatrzony na naszej stronce ;) A tu Majkiś pomaga w kuchni :multi: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-azkh_ACxFFA/UOB7fCvvytI/AAAAAAABFkU/jgd7rUzQoZE/s640/Majk.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7txy5ex8Xzc/UOB7fGzb2WI/AAAAAAABFkQ/7CpuHjcLB-o/s640/Majk2.jpg[/img]
  15. dziękujemy za pozdrowienia i też pozdrawiamy! ;)
  16. [quote name='Anijkaa']Banga już pozdrawia z nowego domku :) [URL]https://plus.google.com/photos/101748043202322986736/albums/5826991564190458897[/URL] Grzecznie wsiadła do samochodu, w czasie jazdy trochę jej się niedobrze zrobiło ale wielkich szkód nie narobiła ;) Ładnie weszła do mieszkania i od razu zadomowiła się w swoim nowym pokoju robiąc z siebie dywanik na środku pokoju :P Generalnie większość czasu jak byłam z nią w domku osoby,która ją wzięła - przespała ;) Później wyszliśmy na krótki spacerek,bardzo fajnie na smyczy chodzi :) zrobiła siusiu i wróciliśmy do domku gdzie już czekał na nią kocyk ;) Dzisiaj ponoć już jest żywsza i zaczyna broić :D Cały czas chodzi za nową pańcią i szczeka jak zostaje sama w pokoju ale myślę,że z czasem się nauczy,że czasami musi pobyć sama :) Zjadła dzisiaj troszkę suchej karmy aczkolwiek bardziej chciało jej się pić :) Przy następnej wizycie zrobię znowu zdjęcia i pochwalę się w imieniu Bangi fajnym domkiem :)[/QUOTE] super :) [quote name='Bjuta']Myślałam że przyjadę w weekend do Psitula ale mieliśmy stłuczkę i to taką mega. Dwa auta w nas wjechały. Nasze już tylko na lawetę. Więc trochę to potrwa zanim przyjadę... A taka ładna pogoda :shake:[/QUOTE] o kurczę :-( niedobrze :-(
  17. [quote name='__Lara']Też potwierdzam, że dobry :) Tylko moja sunia nie chce go jeść, ale to już szczegół :diabloti:[/QUOTE] w sumie jakościowo trovet wydaje mi się lepszy, a znowu royal bardziej smakowity... Czy Zdziś jest wybredny czy raczej nie? ;) Jutro by się zamówiło....
  18. też nie miałam jeszcze nigdy do czynienia z puriną vet... A w sumie sama firma Purina nie do końca dobrze mi się kojarzy, ale też jestem za tym, żeby wet Pimpka zadecydował, jaka by to nie była karma to zamówimy na pewno :) 100 zł do Arthroflexu chce dołożyć się Pani Bożena z Zabrza i pyta komu tą stówkę posłać :)
  19. [quote name='margoth137']skoro musi na wątrobę to może karma trovet hepatic, cena niższa:)[/QUOTE] Dziękuje za podsunięcie takiego pomysłu, Ulka jak myślisz?
  20. AKTUALNOŚCI 21-27.12.2012 Do schroniska przyjęliśmy 16 psiaków: 11 z interwencji i 5 przyprowadzonych przez osoby prywatne. Z interwencji przywieźliśmy: psiaka średniego trikolora z dłuższym włosem z ul. Bytomskiej, pieska szczeniaka trikolora z Drogowej Trasy Średnicowej, piesek mały czarny z białymi dodatkami z bardzo krzywym zgryzem z ul. Orzechowej, pies średni biało-czarny z ul. 11-go Listopada, pies mało średni brązowy z siwym pyszczkiem kudłaty z ul. Hagera, pies duży czarny-podpalana w typie dobermana z ul. Wolności 377, pies husky biało czarny z niebieskimi oczami z ul. Niedziałkowskiego, suczka szczenię czarne z V Komisariatu Policji przy ul. Krakowskiej, pies duży brązowy z ciemnym nalotem z z stojącymi uszami w typie owczarka niemieckiego z ul. Rymera, pies duży czarny z białym krawatem i stojącymi uszami z Placu Kroczka i pies owczarek niemiecki długowłosy z ul. Brygadzistów. Osoby prywatne przyprowadziły 5 psiaków: psa w typie chow chowa brązowego znalezionego na ul. Wolności w rejonie Hali Pogoni, suczka mała czarna-podpalana krótkowłosa z ul. Modrzewiowej, suczka szczenię czarne-podpalana z ul. Bytomskiej, szczeniaczki piesek i suczka czarne-podpalane z ul. Małgorzaty. Dwa pieski wróciły do swoich właścicieli: Howard (8285), który trafił z ul. Brygadzistów oraz Reks (8272), który trafił z ul. Bytomskiej. Do adopcji trafiło 14 piesków :))) Banga (8249), Doliś (8225), Saba (6791), Obsesja (7500), , Ping (8217) i William (8234) zamieszkali w Zabrzu :) Suczka szczenię (8278 ) i Zapi (8253) trafiły do mieszkań w Bytomiu, Nowuś (8266) do mieszkania w Gliwicach, Hathi (8174) do mieszkania w Siemianowicach Śląskich, Graja (6160) do domku z ogrodem w Katowicach i Reksio (8258 ) do domku z ogrodem w Bolęcinie. Saba (8227) zamieszkała w Warszawie, a Benja (8117) aż w Gdyni :) Do schroniska trafił rudy kocurek z ul. Ofiar Katynia i jako jedyny w tym tygodniu został adoptowany, a trafił do domku z ogrodem w Katowicach. Otrzymaliśmy dary z Prywatnego Gimnazjum "Amicus" w Katowicach, z Zespołu Szkół Prywatnych "Szkoła jak dom" w Katowicach, z Przedszkola Miejskiego nr 5 "Tęcza" w Gliwicach, hodowli psów Piotrowe Gniazdo, od Marioli i Michała (wirtualnych rodziców Alipinki), od Patrycji, od Agnieszki, od Anny i Sebastiana, od Pawła, od Andrzeja, od Alicji, od Beaty, od Kariny i Kasi, Karoliny i Sławomira oraz od osób anonimowych :)))) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc!
  21. bardzo się cieszę, że jest lepiej :) te spacery ile to radości dla tych psiaków....
  22. Dziewczyny prosiłam (dzięki Bjutko za info), żeby dawać mi znać, bo nie zaglądam na wszystkie wątki :) tylko czy Ulka karmi Zdzisia nadal karmą dla aktywnych psiaków? Czy coś dla seniorów jak wcześniej? Kubraczka dla Zdzisia poszukam jakiegoś i dam znać, ale musiałabym znać mniej więcej wymiary ;)
  23. [quote name='Pegaza']Mysiu oproznij skrzynke;)[/QUOTE] już :) [quote name='Bjuta']Kochani, Reksio z hoteliku ma szansę. Znamy kogoś z Kutna do wizyty pa? Mysiu, na wątku Zdzicha jest pytanie o karmę.[/QUOTE] już tam pędzę :)
  24. DIF jak się dowiesz jaka to musi być dokładnie karma to zamówimy mu :)
×
×
  • Create New...