Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='Bjuta']O, to bardzo fajne adopcje! Jednego zadymiarza mniej w schronie! :) I super, że Arisie się udało!!! Mysiu, a jak Biko znosi całkowitą zmianę towarzystwa? On chyba był bardzo zżyty ze Skubim i Neksonem?[/QUOTE] Arisie się udało, bo podobna do poprzedniej ukochanej suńki :) A Biko na szczęście jest kontaktowym psiakiem i raczej z wszystkimi psiakami nadaje na dobrych falach :)
  2. [quote name='Bjuta']Wszystkie mi się bardzo podobają!!! Pan Sadełko, pan Fałdeczka... No cały Liderek!![/QUOTE] jeszcze gdzieś ktoś pisał, że parówa :D
  3. Dzisiaj do domku trafił Łatek (ten czarno-biały) i ... ARISA!!!! :multi: [quote name='Pegaza']Dziewczyny nadal szukamy suczki jeśli będziecie coś mieli dajcie znac .. adopcja w tej fundacji nie wypaliła.. tu podam linka z tablicy psa który już trafił do adopcji ale coś podobnego szukamy.. [URL]http://tablica.pl/oferta/mikus-szuka-domu-ID20ms9.html#b7c83f98ac;r:;s:[/URL][/QUOTE] a tą sunię Sarnę pokazywałaś? :)
  4. [quote name='Jara']Muszą słabo sprawdzać, bo ja też zrobiłam mu ogłoszenie m.in. na tablicy i wisi ;)[/QUOTE] kurde, a u mnie zawsze się czepią ;) ostatnio nawet psa, który na 100% nie miał tam ogłoszenia... Napisałam do nich i jednak przyznali mi rację :D
  5. bardzo fajne obie są ;)
  6. wiek to niestety widać po nim strasznie :-( kiedyś taki silny...
  7. póki co śpią jeszcze są zaspani po sedalinie, ale podobno zapowiadają się całkiem przyzwoicie :)
  8. ależ tej Luśce się poszczęściło :)
  9. [quote name='Bjuta']A ta ONeczka została odebrana? :)[/QUOTE] są dwie, chociaż na tą pierwsza i młodszą już pełno chętnych jest...
  10. przytłaczające to strasznie :-( Czyli właściwie połowa życia w schronisku....
  11. Jeśli dobrze liczę to w schronisku jest już prawie 6 lat :-( a miał 7 kiedy do nas trafił... Czyli 13 teraz? :-(
  12. [quote name='asikowska']ja zamawiam na telekarma i jest z dnia na dzień[/QUOTE] tylko, że tam nie ma weterynaryjnej :-( Ja moim psiakom tam zamawiam i też jestem bardzo zadowolona :) [QUOTE=ania >;20301104]Pani Bozena jest kochana! w schronisku widzialam jakies kubraczki ale raczej na Zdzisia bylyby za male[/QUOTE] ja dlatego pytałam o jego wymiary, ale nikt nie odpisał :) bo myślę, ze miałabym coś dla Zdzicha :)
  13. ojj widzę, że Jara bardzo Kurusiowi w tym miesiącu pomogła :) dziękujemy!
  14. jaki on radosny :) Bjutko Fistaszek ma nowa koleżankę w boksie ;)
  15. [quote name='malibo57']Karmy weterynaryjne są tutaj - ceny całkiem przyzwoite, a dostawy terminowe. [URL="http://www.zwierzakowo.pl/sklep/karmy-weterynaryjne-dla-psow.html"]Zwierzakowo.pl[/URL][/QUOTE] dziękuję za link! :)
  16. już szybciutko aktywuję :) tylko nie wiem czy to tablicy się uda, bo on ma już ogloszenie przez mnie zrobione, a tam niestety to sprawdzają i nie mogą się dublować :-(
  17. Dzisiaj działo się sporo ;) Do adopcji trafiły trzy koty: starsza kotka Marysia i dwa kociaki :) Oprócz tego Miłosz, ta Sisi (znaleziona przez Larę), do domku pojechała też Strada, oficjalnie nowe domki znalazły tez psiaki z domów tymczasowych: Opi i Hato (ten to pojechał do jakiegoś pięknego wielkiego domu w Stargardzie Gdańskim). Aż cztery psiaki opuściły schronisko, żeby trafić do domów tymczasowych: taka biedna nowa sunia, Arbik (jego do kogoś zabierała Pani Lidia), no i Hamer razem z Tulipanem pojechali do hoteliku w Bogatyni. Mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam ;) [quote name='Kryzia']Witam, na tym wątku mnie jeszcze nie było :) Dziewczyny, mam taką sprawę. Dzisiaj przeszłam się po działkach w Biskupicach. Jak to jest z trzymaniem psów na działkach. Wiem, że to jest niestety praktykowane. Gdzieś czytałam, że jak zarządca wyrazi zgodę, to psy można na działkach trzymać. Trochę ich tu jest. Dwa, które dzisiaj widziałam są razem i biegały luzem po kawałku działki. Kilka działek dalej duży wilczurowaty też biegał za jakimś ogrodzeniem, ale tak zabudowanym, że nie byłam w stanie zajrzeć, jakie ma tam warunki. Oczywiście wokoło żywego ducha - żal mi tych psów. Potem poszłam na inne działki, też w Biskupicach i zauważyłam psa, który chyba jest przypięty łańcuchem, który ma może metr. Jak na nas szczekał to był odwrócony do nas tyłem, bo nie za bardzo mógł się ruszyć. Potem już przestał szczekać tylko usiadł i się na nas patrzył. Był przy wejściu do altanki, na takim rodzaju ganku, więc kiepsko było widać. Ale pewnie był jednak na łańcuchu, bo inaczej by podbiegł. Zrobiłam zdjęcia, ale już było szaro i nie wyszły. Pójdę tam z rana i pooglądam w świetle dziennym jak to wygląda. Może spotkam kogoś z działkowiczów. Dowiedziałam się, że ten pies tam jest od niedawna. Trzyma go tam jakaś kobieta, która przynosi mu jedzenie i wychodzi z nim na spacer. (Wcześniej zresztą też trzymała tam innego psa). Widziałam ślady łap na śniegu, więc pewnie spuszcza go jak tam przychodzi. Ale co to za życie dla tego psa, całymi dniami i nocami jest tam pewnie sam i jeszcze na tej uwięzi i pilnuje tej rudery. Można zakazać jej go tam trzymać? Czy ewentualnie można liczyć na Waszą interwencję, czy mam to oficjalnie zgłosić?[/QUOTE] jakbyś mogła mi na maila posłać te zdjęcia i w ogóle dokładną lokalizację działki :) [email][email protected][/email] Odebrać zwierzak możemy tylko wtedy kiedy warunki jego przetrzymywania zarażają jego zdrowiu bądź życiu, więc na pewno trzeba to sprawdzić.
  18. w końcu dotarłam, internet mi działa dzisiaj zaskakująco szybko ;) Ojjj jakoś nie mogą się przyzwyczaić, że Liderka nie ma w boksie numer dwa... Co mnie zresztą bardzo cieszy ;)
  19. [quote name='ULKA12']W czwartek przyszła przesyłka z jednym opakowaniem kreonu dla Zdzisia od pani Bożeny z Zabrza. Pani obiecała jeszcze podesłać kubraczek dla niego. Bardzo dziękuje w imieniu swoim i Zdzisia. Karma jeszcze nie doszła czy ktoś ma kontakt z krakvetem? Ja ostatnio zamówiłam tam karmę sensitiv a dostałam dla szczeniaków, nie wiem co sie z tym sklepem dzieje.[/QUOTE] postaram się coś zadziałać i dowiedzieć gdzie ta karma utknęła :-(
  20. [quote name='DIF']Liduś! Przepraszam, ale ja teraz rzadko na dogo się loguję! :( Adres masz na pw. Bardzo dzięki!! :) Karma dla Pimpka nadal nie przyszła.... Mysiu! Kiedy zamawiałaś?[/QUOTE] Qrde, ale mnie ten krakvet wkurza :-( dowiem się co i jak, ale to dopiero w poniedziałek :-(
  21. A dzisiaj trzy adopcje :))) Bercik, Samer i Dinguś :)
  22. AKTUALNOŚCI 11-17.01.2012 Do schroniska przyjęliśmy 9 nowych psiaków: 8 z interwencji, jeden przyprowadzony przez osobę prywatną, wrócił też z adopcji Killi (8301), ale na szczęście znalazł szybko nowy domek. Z interwencji przyjechały do nas psiak średni czarny-podpalany kudłaty z jednym niebieskim oczkiem z ul. Kamiennej, suczka duża czarna-podpalana z stojącymi uszami z ul. Staromiejskiej, suczka bokserka brązowa z ul. Piłsudskiego, piesek szczenię czarny-podpalany gładkowłosy z przystanku na ul. Religi, piesek szczenię brązowe z ul. Korczoka, suczka duża czarna z hotelu Elektromix przy ul. Bytomskiej, piesek beagle z ul. Wawrzyńskiej oraz suczka średnia czarna z siwym pyszczkiem i krótkim ogonkiem z ul. Królewskiej. Osoba prywatna przyprowadziła małego czarnego-podpalanego pieska z ul. Kasprowicza. Do swoich właścicieli wrócił Twist (8306), który trafił do nas z ul. Kamiennej. Do nowych domów trafiło 7 piesków :))) Fernando (8183) i Nato (8273) zamieszkali w Zabrzu, Kora (6887) zamieszkała w Bytomiu, Kili (8301) w Rudzie Śląskiej, Agutka (8215) w domku z ogrodem w Gliwicach, a Sara (8137) i Galion (8279) zostały zabrane do domów tymczasowych i do dalszej adopcji przez Fundację SOS dla Zwierząt :) Do schroniska przyjęliśmy jednego nowego kotka: czarnego kocurka z ul. Kempki. Do adopcji trafiły dwa: Dorotka (k-2047) i jeszcze bezimienny kocurek (k-2059), oboje zamieszkali w domkach z ogrodem w Zabrzu. Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie odszedł za Tęczowy Most. Otrzymaliśmy dary z Szkoły Podstawowej nr 2 w Zabrzu, od Eweliny i Przemka, od Magdaleny - wirtualnej mamy Fistaszka, Rego i Maksa oraz od osób anonimowych, wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc! :)
  23. [quote name='paula_t']Myślę, że Ciotka Bjuta będzie dzisiaj zamęczona takimi pytaniami:eviltong: Już lecę :) Obiecałam Bjucie, że będe sukcesywnie ogłaszać Wasze psiaki-wszystkie ogłoszenia tam wrzucać?[/QUOTE] pewnie :) bardzo dziękujemy :)
×
×
  • Create New...