-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
[quote name='Bjuta']Moja pani Wet prosiła o pomoc, zajmowała się Plutem długo a on przeskoczył 2 metrowy płot i poszedł w długą... Wysłałam już na zwierzaka. Wczoraj wieczorem z terenu Fundacji SOS dla Zwierząt w Chorzowie Maciejkowicach uciekł czarny Pluto. Wygląda prawie jak labrador. Kontakt - Aneta: 533 334 453. [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BfdDVzdQ3Xk/UVSgLVT9k3I/AAAAAAAACjU/9vuWy9BqNfI/s336/Pluto.jpg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] już wiemy o nim,, Aneta dzwoniła :-(
-
Dzisiaj do domku trafiła Toria (znowu Fistaszkowaty został sam, chociaż nawet Ci Państwo zastanawiali się czy nie wziąć ich razem, no ale niestety....), Darla, Sybir, Fantazja i mała kicia :) Także udany dzień :) A Four na pewno cos z boksera ma, ale np. Boksery w Potrzebie niestety mówią, że mają tyle prawdziwych bokserków, że nie są w stanie angażować się w takie boksio podobne :-(
-
[QUOTE=ania >;20635301]wow! widzialam na picasie ze Lolcia w koncu dorobila sie fotek :) nigdy jej nie umialam zlokalizowac w kociarni. zmien jej Mysiu profilówke, bo to zdjecie w kuwecie takie biedne jest ;) no i opis chyba tez trzeba poprawic bo troche jej sie podroslo[/QUOTE] w końcu udało się zrobić takie zdjęcia, na których nie wyszła bardzo tragicznie ;) bo zazwyczaj na wszystkich mogłaby tylko straszyć, za urodziwa to nie jest :evil_lol: więc jej tych zdjęć nie wstawiałam :eviltong: Rzeczywiście trzeba tekst zaktualizować :)
-
AKTUALNOŚCI 15-21.03.2013 Do schroniska przyjęliśmy 9 psiaków: 4 z interwencji, 3 przyprowadzone, jeden podrzucony i jeden zwrócony z adopcji :-( Z interwencji przyjechały: suczka mała czarna-podpalana z białym krawacikiem z Zakładu Fryzjerskiego z ul. De Gaulle'a, suczka mała biała w brązowe łatki z ul. Stalmacha, piesek w typie shi-tsu biało-brązowy z ul. Bytomskiej oraz piesek średni trikolor z średnim włosem z eksmisji właściciela z ul. Krakusa. Przyprowadzone zostały: suczka w typie boksera brązowa z ul. Nałkowskiej, piesek szczenię mały trikolor z ul. Mieczysława i suczka szczenię biszkoptowe z ciemnym pyszczkiem z ul. W. Walewskiego. W schronisku został porzucony piesek szczenię biszkoptowy. Wróciła do nas Szrekusia (8199), ponieważ jedno z dzieci miało silną alergię, właściciele co prawda znaleźli jej domek, który niestety okazał się totalnie nieodpowiedzialny :-( Do swoich właścicieli wróciły trzy pieski: bokser Fobos (8390), który trafił do nas z ul. Jordana; Amadeusz (8352), który trafił z ul. Boya-Żeleńskiego okazał się Dżekim oraz bokserka Lola (8395), która trafiła z ul. Nałkowskiej. Adoptowane zostały cztery psiaki: Baboon (8325) zamieszkał w domku z ogrodem w Tarnowskich Górach, Szrekusia (8199) w domku z ogrodem w Myślachowicach, India (8370) w mieszkaniu w Rudzie Śląskiej i suczka szczenię (8389), która jeszcze nie miała imienia zamieszkała w Bytomiu :) Na szczęście żaden z psiaków nie odszedł za Tęczowy Most. Do schroniska przyjęliśmy trzy nowe kotki: kocura czarnego z białymi dodatkami z ul. Krakowskiej, kotkę szaroburą pręgowaną po wypadku z Al. Korfantego i kocura szaroburego pręgowanego z opuszczonego domu w Rokitnicy. Nowy domek znalazł tylko Haluś (k-2062), który zamieszkał w Zabrzu. Niestety za Tęczowy Most odeszła kotka (k-2074), która trafiła z Al. Korfantego prosto do Kliniki jednak nie dało się jej już pomóc :-( Otrzymaliśmy dary od: Wiktorii, właścicieli Korusi, Lidii, Michaliny, Eweliny, Kamili, Pawła, Moniki, Adrianny, Marka, Damiana, Ani, kolegów sztygarów z Oddziału Elektrycznego Kopalni Makoszowy oraz od osób anonimowych. Paczkę otrzymał Balin od swoich wirtualnych opiekunów z Szkoły Podstawowej nr 2 w Zabrzu :) Dotarły do nas również przesyłki :) niestety nie wszystkie podpisane, ale na pewno były wśród nich prezenty dla naszych podopiecznych od Agnieszki i od Eweliny :) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc! :))))
-
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
super, w końcu spacer i zdjęcia :) -
Nasz Maksio :loveu: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-uKvUVde5zUU/UUsFh-oFzTI/AAAAAAABPeo/TK8KFulyoRk/s800/Max30.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-d-OHZMPKWss/UUsFaH_f8FI/AAAAAAABPeA/nwTUcO9cU1I/s800/Max25.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jwgPjCJLfGA/UUsFdGuuB_I/AAAAAAABPeI/VW2b5T9_ook/s800/Max26.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OgPDtOHhHFI/UUsFPHSusHI/AAAAAAABPdI/MSDIs_DGlL0/s800/Max18.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-pR_TTjQ6ZIs/UUsFKLTnwGI/AAAAAAABPcs/kPpmZ8Im_oc/s800/Max14.JPG[/img]
-
[quote name='saraisa']No myśmy ich wzięli bo mieliśmy chwilkę a czytałam tutaj kiedyś, że nie wychodzą a w następnym tygodniu to wiadomo.. tylko przechodziliśmy a Four już się cieszył i szykował do spaceru i jak go tu nie wziąć :P a Ci nowi wolontariusze w jaki dzień z nimi wychodzą? A z Tukim to też historia była taka, że zawsze się chował jak braliśmy Wetama a później i Bilbo i tylko z za klapy nas obszczekiwał ale jak się przykucnęło i go zawołało chwilkę to z rozpędu na kolana wskakiwał i w sumie od pierwszego takiego razu już kochany jest.. na prawdę szkoda bo to kwestia 5-10 minut.. ludzie są beznadziejni :( Swoją drogą Darek podesłał mi nową piosenką Huntera o psiakach, z teledyskiem kręconym w schronisku.. Jakby ktoś chciał zobaczyć: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=fcIqgYDOmXM[/URL] Oczywiście smutne ale myślę, że fajna inicjatywa :)[/QUOTE] w sobote byli, ale to nic :) Psiaków nie brakuje to jakieś inne im dam i tyle ;) Ja Tukiego uwielbiam, ale podobno nawet wobec znajomych osób czasem coś odwala ;)
-
Mikołaj [img]https://lh5.googleusercontent.com/-AEBrVmKcBpA/UUcxQsuzeiI/AAAAAAABPCw/_RYzunsBD0A/s800/Miko%25C5%2582aj.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Xtad4uotyEw/UUcxPw9FLcI/AAAAAAABPCk/xZTkB3P--FA/s800/Miko%25C5%2582aj2.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rZVuZ18601c/UUcxQqiYpbI/AAAAAAABPC0/8-2QX1F-LKg/s800/Miko%25C5%2582aj3.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WaQZwYBR3LM/UUcx5trETtI/AAAAAAABPDI/o9t3AZf1tgg/s800/Miko%25C5%2582aj4.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-93g-yjPeI8g/UUcx5V6V_5I/AAAAAAABPDE/kFmwEOspQuA/s640/Miko%25C5%2582aj5.JPG[/img]
-
Venedy [img]https://lh6.googleusercontent.com/--pcVpXJV-0U/UUm_IKzg4WI/AAAAAAABPUg/NSjb5avZiyc/s640/Vendy3.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jFnrpui0Nyw/UUm_IR58lOI/AAAAAAABPUc/SZzUWP5hvw4/s800/Venedy.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-WhqaVVYFpZ4/UUm_IsFw4yI/AAAAAAABPUk/R0aQkf5xY6g/s800/Venedy2.jpg[/img]
-
Rikunia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hq24iQsP0Zo/UUm-A9mcI5I/AAAAAAABPTM/N4oB6NU9PH0/s640/Rikunia.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-aB971oHMco0/UUm-CNHgGXI/AAAAAAABPTU/ZrBDLEpqC6M/s640/Rikunia2.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Lo8GRnAH-qU/UUm-FWry9_I/AAAAAAABPTc/Y4wINSpcJ3c/s800/Rikunia3.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EK6lTTCIjfg/UUm-bIc93AI/AAAAAAABPTs/kEfgUoDWDQY/s640/Rikunia4.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-kpFgpgwMWK0/UUm-YPZEANI/AAAAAAABPTk/V30P2DM5IVY/s640/Rikunia5.jpg[/img]
-
Reksio [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ZXieg7_ss-k/UUm6eMyxvSI/AAAAAAABPSE/lTtPZ457Utk/s640/Reksio.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-fP_tLRm-7PY/UUm6euDj7qI/AAAAAAABPSM/uV502-OVSBE/s640/Reksio2.jpg[/img] Sabcia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ueCKRvp_S6Y/UUm7hikFU5I/AAAAAAABPSU/HehFS8M34tA/s912/Sabcia.jpg[/img] Simba [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YDkmzi5VNiI/UUm82kzPA0I/AAAAAAABPSc/KQoWT7WE68k/s800/Simba.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-b0By5LN065g/UUm83l5xVxI/AAAAAAABPSk/h1CHQFj4l-c/s800/Simba2.JPG[/img]
-
Ksawera [img]https://lh6.googleusercontent.com/-re2PPyZZCWg/UUm5KGHkkFI/AAAAAAABPRg/Ikw-TyHl6z0/s640/Ksawery.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-d41t3Hd-kCg/UUm5KQ5ZJHI/AAAAAAABPRo/xL4Nu_vrADo/s912/Ksawery2.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LBdAcYJiOHQ/UUm5Kt8kzqI/AAAAAAABPRs/KQ_U-7iMF5s/s800/Ksawery3.jpg[/img] Oti [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nIYPYgRjusI/UUm539Ec_pI/AAAAAAABPR8/H1QgvzOagrs/s640/Oti%25201.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-p7qb4luDe8Q/UUm525H30OI/AAAAAAABPR4/lZsj8sWRACY/s640/Oti%25202.jpg[/img]
-
Kropka [img]https://lh5.googleusercontent.com/-o6y_Or-H1lM/UROisuEz-5I/AAAAAAABJTM/YJ8lOm-zRp8/s640/Kropka.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7k6f_LrmYfc/UROjJYmLAXI/AAAAAAABJTk/EhIh9x7J39Y/s800/Kropka4.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EoGkAkXJqF0/UROjBys0iVI/AAAAAAABJTc/ahUeK66YBoU/s640/Kropka5.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-J_5d8XxuVYc/UROjbMkLA7I/AAAAAAABJTs/RZgvfRT9tEI/s800/Kropka6.JPG[/img]
-
Corrina [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BByBY4EBZ9o/UUm3f3DPbvI/AAAAAAABPRM/paitQ-jARkg/s800/Korrina.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zVMMf2z7-t0/UUm3gFWaHxI/AAAAAAABPRQ/S8XKTCQbNUM/s800/Korrina2.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ryG-2b5Cqdo/UUm3fn4K1JI/AAAAAAABPRU/P5Q6qyqcRFE/s800/Korrina3.JPG[/IMG]
-
Klara [img]https://lh6.googleusercontent.com/-fKMI3slaSZM/UUm2Rk4Wf9I/AAAAAAABPQ0/_TnV3TbTXyE/s800/Klara.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-urp04J-8C2U/UUm2Qxk2CnI/AAAAAAABPQo/MS00hbOCqKo/s640/Klara2.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-iwjbZ-Q5JtM/UUm2RbdYG7I/AAAAAAABPQw/TI0xOJ2gi00/s800/Klara3.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-fqsE4zxfYvU/UUm2SucMYAI/AAAAAAABPQ8/LmcjyDB0_fc/s640/Klara4.jpg[/img]
-
No to może trochę naszych szczęśliwców? :) Kieł [img]https://lh5.googleusercontent.com/-PAQHQGNMHec/UUmzo5n4pqI/AAAAAAABPPc/_32-mCEElDk/s912/Kie%25C5%2582.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-aV3jpmGfI7g/UUmzpkYkW9I/AAAAAAABPPg/Sn2RAQogfqE/s912/Kie%25C5%25823.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-8cdyXX85fAE/UUm0xKgcMAI/AAAAAAABPP8/GlNQvwhAVDQ/s912/Kie%25C5%25824.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-iPkTIq_kOdk/UUm0vAwdsUI/AAAAAAABPPw/oPXFZaNgfZ0/s912/Kie%25C5%25826.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-aL5Q_W4akuk/UUm1gR9erPI/AAAAAAABPQQ/9OJ9R3d_hvU/s912/kIE%25C5%25817.JPG[/img]
-
[quote name='saraisa']Bardzo fajne te filmiki :) od razu inaczej zobaczyć psiaka w ruchu niż na zdjęciach :D Jeśli chodzi o psy niewyprowadzane to nam od dwóch tygodni udaje się wychodzić z Fourem i Wimbo :) A czy np Tuki ma coś za uszami? Bo mówić wprost i powierzchownie to śliczny malutki piesek i bardzo mnie zawsze zastanawia na spacerze dlaczego on tak długo siedzi i nikt się nim nie interesuje Co do dogtrekkingów to Bobi pewnie byłby chętny.. nie wiem jak jego auto ;)[/QUOTE] Musimy wcześniej to obgadywać :evil_lol: bo ostatnio dawałam Foura i Wimbo takim jednym nowym wolontariuszom, ale w sumie nie wiadomo jak długo będę do nas przychodzić ;) A Tuki obce osoby gryzie niestety, a nikt nie chce przed adopcją się z nim poznać - ludzie wola brać ideała, który pokocha ich od pierwszego wejrzenia :-( Jak kogoś zna to jest cudny i wspaniały, chociaż czasem ma jakieś dziwne akcje z tego co mi wolontariusze mówią ;) [quote name='Bjuta']Wiesz, że mnie to też tak ułatwia pracę! Przecież ja z niektórymi psami wychodzę od lat i jak zniknął (bo pójdą np na wybieg) psiaki z sąsiedniego boksu - to muszę zawsze do Mysi dzwonić po ratunek. A tutaj - wiedzę moje gęby to wprowadzam. :) Zapraszam na wątek Łolesa :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241238-Łoles-pies-włóczykij?p=20613056#post20613056[/URL] Był z nami od 10 chyba do 15 (bo ja się zwinęłam wcześniej) - może to mnie zmobilizuje, żeby mu ogłoszenia robić. Mysiu, jaki on jest? Dzisaj się troszkę z Mangą popstrzykał (ale o dziwo, raczej ona zaczynała), a różne psiaki płci pies, wylizywały go po siusiaku, jakby tam miał cieczkę... ? I trzecia rzecz, dzwoniłam do Pipi. Jest super! Śpi na kołdrze, w domu jest mega grzeczna (tylko jak Pani nie ma, to chodzi po stole i wyjada np. merci, które sobie sama odwija z papierków). Natomiast strasznie kicha. I to tak że wali pyskiem w podłogę... :roll: Pani się martwi, czy to nie nosówka. Nic o nosówce nie wiem, no ale chyba nie?[/QUOTE] Łoles to bardzo inteligenty i fajny psiak, chociaż charakterek to on też ma :) Co do Pipi to nie ma strachu, nosówki u nas nie ma od lat, wszystkie psiaki są regularnie szczepione :) Może to wynikać z tego, że w schronisku mamy teraz zimę czyli między temperaturą schroniskową a domową jest bardzo duża różnica i o przeziębienie nie trudno, może być tak, że przejdzie samo, ale możliwe też, że będzie trzeba pociągnąć parę dni antybiotyk. [quote name='asikowska']czy ktoś ma w domu chustę z napisem szukam domu i mógłby mi ją zmierzyć i jakie wymiary ma napis? chciałabym uszyć na bazarek dla naszych hotelikowych psiaków[/QUOTE] To co są u nas szerokość na 27 cm, a "wysokość" to 22 cm... A napisy to różnie....
-
[quote name='Bjuta']Mysiu i jeszcze Pipi do mieszkania w Chorzowie! :) W niedzielę przywiozą umowę. A o Rudego zapytałam mailem i dostałam taką odpowiedz: "dzien dobry PIKUŚ bo tak teraz sie nazywa Rudy jest słdziutkim pieskiem takim naszym ulubiencem strasznie lubi jak sie go glaska od razu mozna tak powiedziec zadomowil sie jest cudownym pieskiem o wspanialym charakterze.dziekuje jeszcze raz" Wareczko [*] Temo [*][/QUOTE] dzieki Bjutko za przypomnienie, ja robie aktualnosci według umów adopcyjnych po koleji, ale chyba lepiej będziem już ująć Pipi teraz :) Fajne wieści o Rudego :) [quote name='Bjuta']Ksawery znalazł dom!!! :loveu: Mysiu a czy ew. Funcik nie nadawałby się tam do kompletu nie dających sobie radę? Co przechodzę koło boksu, to Sparky go tam porządnie musztruje, a on chyba taki nieszkodzący nikomu jest?[/QUOTE] Tam niestety chłopaki wojują miedzy sobą i Funcik był by dla nich zdecydowanie zasłaby :-( [quote name='Raczyna']dziewczyny... śledzę aktualności na stanie Psitula od ho-ho i jeszcze trochę czasu i muszę powiedzieć, że ostatnio jest w nich dużo błędów, nie tylko językowych, ale i "organizacyjnych" samej notatki jak dla mnie robi to ktoś inny niż wcześniej np teraz- "z adopcji" a powinno być "z interwencji" zdarzało się że nowe aktualności zawierały info z poprzedniego tygodnia te informacje zrobiły się trochę...niechlujne, a to był wielki atut Psitula, zwróćcie na to uwagę ciężko pracowaliście na wysoki poziom, więc szkoda byłoby to stracić[/QUOTE] cały czas od poczatku robię ja, dzięki za zwrócenie uwagi :) Ostatnio rzeczywiście miałyśmy przez pewien czas trochę luźniej, ale teraz znowu od jakiegoś czasu jest mnóstwo roboty i ciągle ktoś mi przerywa, a ja potem mam problemy z skupieniem :oops: Za chwile będą poprawione. Nie zauważyłam jednak nigdzie info z poprzednich tygodni? [quote name='Bjuta']Dżersej 1.[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/dzersej-nic-tylko-kochac-21935479.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/dzers...-21935479.html[/URL] 2.[URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6391[/URL] 3.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/dzersej-nic-tylko-kochac-l36824.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...ac-l36824.html[/URL] 4.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/157086/Dzersej---nic-tylko-kochac/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/157...-tylko-kochac/[/URL] 5.[URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/katowice/dzersej-nic-tylko-kochac-465239970"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...chac-465239970[/URL] 6.[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/dzersej-nic-tylko-kochac/57617"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...o-kochac/57617[/URL] 7.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72108,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...2108,Lw==.html[/URL] 8.[URL="http://katowice.olx.pl/dzersej-nic-tylko-kochac-iid-491977851"]http://katowice.olx.pl/dzersej-nic-t...-iid-491977851[/URL] 9.[URL="http://www.eoferty.com.pl/dzersej_nic_tylko_kochac_317205.html"]http://www.eoferty.com.pl/dzersej_ni...ac_317205.html[/URL] 10.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dzersej---nic-tylko-kochac-id61609.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...c-id61609.html[/URL] 11.[URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/405260298/katowice-Dzersej-nic-tylko-kochac.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...ko-kochac.html[/URL] 12.[URL="http://cwirek.pl/ogloszenie/dzersej-nic-tylko-kochac,lGIb"]http://cwirek.pl/ogloszenie/dzersej-...ko-kochac,lGIb[/URL] 13.[URL="http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/47759/dzersej_-_nic_tylko_kochac_"]http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_..._tylko_kochac_[/URL] 14.[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52866/dzersej---nic-tylko-kochac-/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/5...tylko-kochac-/[/URL] 15.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art15222,dzersej.html[/URL] Powodzenia! [COLOR=#800080][SIZE=3][B]ZGRYZIO[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://naforum.zapodaj.net/70fa3f747d90.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/70fa3f747d90.jpg[/IMG][/URL] 1. [URL="http://tablica.pl/oferta/zgryzio-pies-na-magnes-ID2tyD7.html"]http://tablica.pl/oferta/zgryzio-pie...s-ID2tyD7.html[/URL] 2. [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/katowice/zgryzio-pies-na-magnes-464895451"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...gnes-464895451[/URL] 3. [URL="http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Zgryzio-pies-na-magnes,116150"]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Z...-magnes,116150[/URL] 4. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72034,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzdWIscDEuaHRtbA==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...uaHRtbA==.html[/URL] 5. [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/zgryzio-pies-na-magnes-21929913.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/zgryz...-21929913.html[/URL] 6. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zgryzio-pies-na-magnes-id61552.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...s-id61552.html[/URL] 7. [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/zgryzio-pies-na-magnes-3477.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/zg...agnes-3477.htm[/URL] 8. [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Zgryzio_-_pies_na_magnes,801734"]http://owi.pl/ogloszenie/Zgryzio_-_p..._magnes,801734[/URL] 9. [URL="http://katowice.lento.pl/zgryzio-pies-na-magnes,909351.html"]http://katowice.lento.pl/zgryzio-pie...es,909351.html[/URL] 10. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/zgryzio-pies-na-magnes,7tV3[/URL] 11. [URL]http://polska.kokosy.pl/zwierzaki/psy/76196.html[/URL] 12. [URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=61131&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...31&method=jobs[/URL] 13. [URL="http://www.naszezwierzaki.info/15-oddam/7140-zgryzio-pies-na-magnes.html"]http://www.naszezwierzaki.info/15-od...na-magnes.html[/URL] 14. [URL="http://pineska.pl/?do=view&id=120011&title=zgryzio-pies-na-magnes"]http://pineska.pl/?do=view&id=120011...pies-na-magnes[/URL] 15. [URL="http://www.123info.pl/ogloszenia/3454/Zgryzio_pies_na_magnes"]http://www.123info.pl/ogloszenia/345...pies_na_magnes[/URL] 16. [URL]http://eszukam.pl/zgryzio-pies-na-magnes,2,96771,1832/[/URL] 17. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6375[/URL] 18. [URL="http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/11106/Zgryzio_pies_na_magnes.html"]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwi...na_magnes.html[/URL] 19. [URL="http://www.najpewniej.pl/dodaj.php?koniec=161125&secur=d05ea97bec3c"]http://www.najpewniej.pl/dodaj.php?k...r=d05ea97bec3c[/URL] 20. [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/zgryzio-pies-na-magnes-l36808.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...6808.html?me=1[/URL] 21. [URL="http://zwierzeta.anonse.pl/slaskie/katowice/psy,594/zgryzio-pies-na-magnes,5669874.html"]http://zwierzeta.anonse.pl/slaskie/k...s,5669874.html[/URL] 22. [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/27932/zgryzio_pies_na_magnes.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d..._na_magnes.php[/URL] 23. [URL="http://psieadopcje.com/dodaj-ogoszenie/101--katowice/455-zgryzio-pies-na-magnes.html"]http://psieadopcje.com/dodaj-ogoszen...na-magnes.html[/URL] 24. [URL="http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,Zgryzio-pies-na-magnes,32649921.html?S"]http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_n...2649921.html?S[/URL][srch]=1&S[k]=9344 25. [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/57578"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/57578[/URL][/QUOTE] super :)
-
Aktualności 8-14.03.2013 Do schroniska przyjęliśmy 14 psiaków - 10 z interwencji, 2 przyprowadzone i 2 zwrócone po nieudanej adopcji Z interwencji przyjechały do nas: piesek mały czarny-podpalany szorstkowłosy z ul. Szybowej, piesek mały czarny z ul. Tarnopolskiej, pies średnio-duży czarny-podpalany z ul. Szafarczyka, piesek mały biszkoptowy z białymi dodatkami z ul. Wolności (Centrum Zabrza), suczka średnia brązowa z ciemnym nalotem z bardzo dużym guzem z ul. Miczurina, suczka szczenię czarne-podpalane z ul. Sienkiewicza, psiak w typie boksera brązowy z ul. Jordana, psiak mały czarny z białym krawacikiem z ogródków działkowych przy ul. Rogoźnickiej, suczka duża czarna-podpalana z sklepu Carrefour na ul. De Gaulle'a, suczka mało-średnia brązowa z ciemnym nalotem i średnim włosem z Lecznicy dla Zwierząt na ul. Wolności na Zaborzu. Osoby prywatne przyprowadziły dwa pieski: suczkę szczenię brązową z ciemnym nalotem z ul. Konopnickiej i suczkę szczenię beżowe z ciemnym pyszczkiem z ul. Wyzwolenia. Do schroniska wrócił Reiko (5712), który podobno nie pogodził się z kotem i Kora (68887), która w życiu ma strasznego pecha Do swoich właścicieli wróciły 3 pieski Maks (8385), który trafił z ul. Szafarczyka; Atos (8383), który trafił z ul. Tarnopolskiej i Hugo (8349), który okazał się Dżekim. Do nowych domków trafiło 8 psiaków Z czego w Zabrzu zamieszkał tylko Rudy (5607). Do mieszkań w Gliwicach trafiły trzy nasze pieski: Funia (8326), Agis (8384) i Ksawery (7749). Miś (8379) zamieszkał w Bytomiu, Pipi (6811) w mieszkaniu w Chorzowie, Monki (7354) w domku z ogrodem w Wilczej i Spajki (8153) w domku z ogrodem w Rajczy. Niestety za Tęczowy Most odeszła nasza Wareczka (2572) mieszkała w hoteliku i odeszła sama we śnie Pożegnaliśmy staruszka Temo (8257), który miał poważne problemy zdrowotne w tym z kręgosłupem co powodowało bardzo trudny i bolesny chód łap przednich i tańczący chód łap tylnych, okazało się też, że ma inne poważne choroby Do schroniska nie przyjęliśmy ani jednego nowego kotka, a do adopcji trafił kocur Agenor (k-2056), który zamieszkał w Bytomiu Otrzymaliśmy dary z Fundacji Segrito w ramach akcji Karmimy Psiaki, od Kariny i Kasi (wirtualnych opiekunek Szlemika i Syriusza), Sabiny (wirtualnej opiekunki Monki), Lidii, z Szkoły Sportowej i świetlicy Zespołu Szkół Specjalnych nr 40 w Zabrzu, które nas odwiedziły. [quote name='Artemida']O masz Lara, a ja się zastanawiam o kim tutaj opowiedzieć i jedyną opcją jest Zika albo Bodzio :P Tam teraz siedzi India, pewnie Ci się spodoba :p[/QUOTE] India jest już po sterylce, ale już wcześniej była na nią zainteresowana rodzinka i ma dzisiaj trafić do domku :) [quote name='olakazek']oby bjuto! :( ogłosiłam Reksia (tego tricolor) na [URL="http://www.rybnik.com.pl"]www.rybnik.com.pl[/URL] , bo dość sporo osób tam zagląda. Powiedz mi Myszko, gdyby ktoś z tej strony się odezwał, dobrze?[/QUOTE] Jasne, na pewno dam znać :)
-
Efra - kudłaty "stworek" z wielkim serduchem :)
Mysia_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Można, pewnie, że można :) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Bilbo [img]https://lh3.googleusercontent.com/-DUxEagqIShs/UT78LEnQvMI/AAAAAAABOQI/6s7z_M2EdpE/s640/DSC_2115l.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-m1nKfyKh9U4/UT7891DucCI/AAAAAAABOQg/5NKI-ZXdM6A/s640/DSC_2139l.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-BMSCem1dMBU/UT79RzrdiXI/AAAAAAABOQo/PfmpRUYZJ1A/s640/DSC_2142l.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wIN-zzMJhMU/UT7-kwMzV_I/AAAAAAABORg/VlB4e4O0fg4/s640/DSC_2291l.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jKzNtHnFzJ4/UT7-t1q6x9I/AAAAAAABORo/Ut_xqXXH230/s912/DSC_2332l.jpg[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Akiro :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sq2lkG03BUI/UT8C5kylXyI/AAAAAAABOSg/2MqrrsalwMQ/s640/DSC_1914l.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WVt9pazxpII/UT8DfuWC3EI/AAAAAAABOSw/M6VhfdNCa9Q/s640/DSC_1943l.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8rHWud4Y1u0/UT8ERC06bAI/AAAAAAABOTQ/X1HMmezm6p0/s640/DSC_1959p.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OuBwEmww1yE/UT8EZ_8L83I/AAAAAAABOTY/K3GvhOPNpG0/s640/DSC_1976l.jpg[/IMG] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-4zJgpjpjd0U/UT8CGw-1eDI/AAAAAAABOSI/4G_mAJMzrvE/s640/DSC_1910l.jpg[/img]