Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Do góry Lento :roll: Jutro postatram się wkleić nowe zdięcia :)
  2. Faktycznie, sama bym na to nie wpadła ;)
  3. [quote name='Limonka']Piękne zdjęcia. Na spacerach w tych psach jest tyle radości :loveu: :loveu:[/quote] tak, tak to jest wspaniała sprawa :)
  4. już mam naprawdę dość takich ludzi :shake: :shake: :shake:
  5. Dobisiu już nigdy Cię nie przytulę :placz: :placz: :placz: Biegaj szczęśliwy za TM... :roll:
  6. Oskaruś szuka domku od 6 lat.... kto pomoże mu znaleźć?
  7. Dzisiaj Lento był na spacerze z Lucyną i do schroniska zatachał cegłówkę :evil_lol:
  8. Troszeczkę przytył i jest bardzo żywy, aż za żywy , bo zaczoł psy terroryzować... i siedzi w osobnym boksie :roll:
  9. Maciuś czeka niecierpliwie :-(
  10. [*] [*] [*] :placz: czemu świat jest taki nie sprawiedliwy?
  11. Maksio pokaż si wszystkim na pierwszej stronie... :roll:
  12. nie wiem od czego zacząć... :-( Dzisiaj dobi miał wizytę u weterynarza... okazało się, że nowotwór w jego organiźmie nie dał za wygraną... :( i pojawiły się przerzuty... Dobi został uśpiony.... :placz:
  13. czekają pona 6 lat na dom... część może już dłużej , bo kilka psiaków było już w schronisku kiedy TOZ przejął je 1 lipca 1999 roku, a wcześniej ewidencja była taka choćby wcale :shake: A oto te psiaki: Żaba: [img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/49.jpg[/img] Redi: [img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/142.jpg[/img] Myszka (ona jednak praktycznie nie nadaje się do adopcji, miała już dwa domy, z kazdym razem uciekła): [img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/30.jpg[/img] Stefuś: [img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/40.jpg[/img] [img]http://img518.imageshack.us/img518/722/dscf00209xl.jpg[/img] Zębolek: [img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/70.jpg[/img] [img]http://img59.imageshack.us/img59/3573/dsc091362ck.jpg[/img] [img]http://img109.imageshack.us/img109/5294/dsc091174kw.jpg[/img]
  14. [quote name='Limonka']Nikt nie chce takiego pyszczka?[/quote] nikt nie chce już od 6 lat :shake:
  15. [quote name='14ruda']We wtorek jest spotkanie z kierowniczkiem.[/quote] Czyli: będzie się działo, oj będzie??? :razz:
  16. Podnoszę, żeby wszyscy obejrzeli :)
  17. Piraciku szybciutko na pierwszą stronę! :)
  18. domku gdzie jesteś???? Magiczna Sonia czeka :roll:
  19. Do góry Oskaruś... pokaż się światu! :roll:
  20. Baniś na pierwszą stronkę szybciutko! wracaj do zdrowia... :roll:
  21. Chudzino na pierwszą stronkę! :roll:
  22. [quote name='zaba14']Hehe a ma ktos wodoodporny aparat? :lol: Wczoraj wrocilam ze szkoły, patrze pies przy drzwiach.. wiec mowie.. "a.. pojde z nim" swiecilo słoneczko wiec wybralismy sie na pola, pies brykał jak zadko kiedy! (ma 15 lat!) wiec stwierdzilam z epojdziemy na długiiiiiiiii spacer, az do schroniska w Rudzie Śl. i praktycznie doszlismy gdyby nie to ze nasze pole od rudzkich oddzieliła jedna gigantyczna kałuza.. probowalismy sie jakos przez nia przedostac ale niestety ja wpadlam jedna noga w ta wode, a ze Miki mały to pływał :angryy: przy okazji złapała nas ulwea po 2h wrocilismy do domu całkiem zmoczeni.. :placz: a dzis od rana leje...:placz:[/quote] no niestety takie uroki wiosny :-( Aniu kiedy wybierasz się do schroniska w Rudzie Śl.? :roll:
  23. [quote name='Limonka']Pogłaskałaś? ;)[/quote] a jak :razz: wczoraj :)
  24. [img]http://img529.imageshack.us/img529/1002/1004297kopia7of.jpg[/img] Aniu, co on tak Ci się przygląda? :evil_lol:
×
×
  • Create New...