Kibic nie jest młodym psem, jest wykastrowany... Do schroniska trafiał kilka razy, ale zawsze jakimś cudem uciekał z boksu w to samo miejsce w Zabrzu. Wyjeżdżaliśmy po niego za każdym razem. W końcuzamknełiśmy go w boksie, z którego nie ma możliwości ucieczki (kraty z każdej strony) i tym sposobem "zadomowił się w schronisku"... Kiedy znalazł się na pawilonie w normalnym boksie nadal uciekał, ale tylko żeby pochodzić po terenie schroniska... Zamieszkał przy schroniskowym biurze i już nie wracał do boksu. Dla Kibica nie ma płotu, który stanowił by przeszkodę, każdy płot przeskakuje w sekundzie. Potem Kibic pokazał swoje prawdziwe oblicze - atakuje inne psy i obcych ludzi :-( W schronisku obrał sobie pracownika, za którym chpdzi krok w krok. Jesli chpodzi o kontak z obcymi osobami to potrzebuje trochę czasu, ale da się go przekonac do każdego. Nadawałby się do mieszkania, dla samotnej osoby, najlepiej męźczyzny. W domu nie powinno być innych zwierząt, ewentulanie suczka. Kto da mu szansę na szczęscie?
KONTAKT:
[EMAIL="
[email protected]"]
[email protected][/EMAIL]
692 581 343
gg: 4913896
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/9052/dscf00062ye.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4062.jpg[/IMG]
[B]OGŁOSZENIA KIBICA[/B]
adopcje.org
cafeanimal