Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='Yana']w tym miesiącu już niewiele :roll: ale mogę dołożyć 10 zł[/quote] ale ziarnko do ziarnka i na kilka tabletek juz bedzie :multi: serdeczne dzieki :loveu: kto moze jeszcze cosik dorzucic???
  2. oj cioteczko fono a kogo nie :evil_lol: doszlo 97 zl od Ciebie, za co padam do stóp :loveu::loveu::loveu:, bedzie tez 50 zł z bazarku za perfumy podarowane przez cioteczke chitę :loveu::loveu::loveu: czyli na pol miesiaca na hotelik juz jest - dokladnie za miesiac ten obecny maj od 8.05 do 8.06 - serdecznie dziekuje kochane :loveu: moze ma ktos troszku czasu na ogloszenia??? gumtree, alegratka i podobne?
  3. dziekuje Ci cioteczko serdecznie kto jeszcze dorzuci sie do leku dla Baltazarka? :modla:
  4. Rozi juz pol roku w hoteliku :-(
  5. oj calkiem mozliwe zbieramy na lek dla staruszka, kto moze sie dolozyc? chocby po 5 zł :modla:
  6. skoro psiak ozdrowial, to bardzo sie ciesze i pozostaje mi przeprosic i pogratulowac decyzji o nie uspieniu psa
  7. [quote name='xmartix']na której stronie są zdjecia suni? bo w pierwszym poście tego nie ma napisanego[/quote] oj teraz to ja nie wiem :shake: fotki sa tu w aukcji allegro: [url=http://www.allegro.pl/item631044139_milka_mix_owczarek_niemiecki_juz_tyle_przeszla.html]Milka mix owczarek niemiecki juz tyle przeszła (631044139) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. dzieki kochane :loveu: staruszek staruszek, na zywo to widac niestety, on ma ponad 10 lat, zacme ma okropna, oczka prawie cale niebieskie, no ale poki co staramy sie zeby choc starosc mial na tyle na ile to mozliwe dobrą
  9. [quote name='Pianka']Lulka- ziba juz na czarnej liście, a do karilki wyślij jeszcze raz pw, skoro tu się odzywała.[/quote] uff z Karilka wyjasnione dziekuje ;)
  10. [quote name='chita']Lulka dasz rade wystawic te rzeczy co wyslalam, moze chociaz pare zloty by wpadlo, biedna Misia musi znalesc swojego ludzia:shake:[/quote] jasne ze dam rade, rzeczy juz nawet obfocone i czekaja. Wystawie zaraz jak skoncza mi terazniejsze bazarki ;)
  11. dzieki serdeczne cioteczki za banerek i za wsparcie chocby tylko duchowe :loveu:
  12. dzieki serdeczne :loveu:
  13. ech...Rozi...nikt Cie nie chce :shake:
  14. bardzo dziekuje zuzlikowej za wplate dla Misi 45 zł :loveu: zakupie jej za to obrozke lub kropelki jakies lepsze bo fiprex w ogole nie dziala :shake: zbieram rowniez na hotelik za okres 8.05-8.06 bardzo dziekuje za pomoc w oplaceniu poprzedniego miesiaca, ledwo ciagniemy niestety :-( a o Misie nikt ale to nikt nie pyta, podobnie zreszta o Rozi.... a jeszcze mamy takiego staruszka na dozycie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszek-z-rakiem-na-dozyciu-potrzebne-wsparcie-na-leki-137886/[/URL]
  15. a taki bylam dzielny na rtg [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080486.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080411.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080407.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080386.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080363.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080369.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080365.jpg[/IMG]
  17. Od jakiegos czasu mamy pod opieką bardzo starego psa rottweilera. Zabralysmy go ze schroniska, zeby godnie dozyl swoich dni. Baltazar jest bardzo starszym psem, ma nowotwór sledziony i pecherza, chore stawy i bardzo powiększone serce. Jest pod stałą opieką lekarzy. Ze względu na wiek nie będzie operowany. Póki co, ma się w miarę dobrze i wygląda na szczęsliwego. Dzięki Kaśce D. ma zapewnione spokojne i ciepłe miejsce, gdzie może czuć sie jak w domu. Wciąz się w nią wpatruje i robi maślane oczy [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] Aby mógł cieszyc sie życiem wspomagamy go lekami. Kontrolujemy jego stan badaniami, ale to niestety kosztuje. Dotkliwie dokuczają mu stawy, potrzebny jest więc preparat, który choć w minimalnym stopniu wspomógłby go ruchowo, niestety koszt leczenia wciąz rośnie.... Baltazar póki co sam wspomaga się słońcem, układa się w promieniach słonecznych i wygrzewa stare kości, jest niesamowicie przyjazny, spokojny, kochany, oddany i naj ! Balti mial robione RTG na razie nie ma przerzutow do pluc, mial lekki zapalenie oskrzeli dostal antybiotyki. Oprocz tego dostaje leki na serce - dwa rodzaje Na stawy arthroflex plus canidryl. Ten ostatni niestety jest strasznie drogi. [B]Potrzebujemy wsparcia na zakup staruszkowi tego leku, zeby mogl sie lepiej poruszac i nie czul bolu.[/B] [B]Moze ktos ma na zbyciu ten lek?[/B] Koszt 100 tabletek to prawie 240 zł :-( Nie mamy w tej chwili takiej kasy, dlatego zwracam sie do Was kochani znow z prosba o pomoc, zeby ulzyc psiakowi. Powinnismy tez zrobic kontrolne RTG za jakis czas, zeby sprawdzic jego pluca... dotychczasowe koszty zwiazane z Baltazarkiem to: [FONT=Calibri][SIZE=3]krew plus wizyta wet – 75 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]RTG - 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Leki - 75 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]drugi zakup leków - 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]karma dla seniorów - 80 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]obróżka na kleszcze - 40 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]arthroflex podarowala kochana [B]mariak -[/B] dziekujemy :loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]bardzo prosimy chocby o najmiejsze datki :modla:[/SIZE][/FONT] i moze ma ktos odstapic karme dla starszych psow? :oops:
  18. wspaniale bardzo serdecznie dziekuje :loveu:
  19. dziekuje Ci serdecznie :loveu: mozemy za to zakupic advantix lub kiltixa dla Misi, bo juz nie mam na nia ani pomyslu ani kasy :-( [FONT=Consolas][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miska-wyrwana-z-rak-kata-szuka-pilnie-domu-prosimy-o-pomoc-22680-new/"][FONT=Consolas][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f28/miska-wyrwana-z-rak-kata-szuka-pilnie-domu-prosimy-o-pomoc-22680-new/[/SIZE][/FONT][/URL]
  20. oj tez marze o domku dla Rozi :-( beda fotki, beda ;)
×
×
  • Create New...