-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yana']w tym miesiącu już niewiele :roll: ale mogę dołożyć 10 zł[/quote] ale ziarnko do ziarnka i na kilka tabletek juz bedzie :multi: serdeczne dzieki :loveu: kto moze jeszcze cosik dorzucic??? -
oj cioteczko fono a kogo nie :evil_lol: doszlo 97 zl od Ciebie, za co padam do stóp :loveu::loveu::loveu:, bedzie tez 50 zł z bazarku za perfumy podarowane przez cioteczke chitę :loveu::loveu::loveu: czyli na pol miesiaca na hotelik juz jest - dokladnie za miesiac ten obecny maj od 8.05 do 8.06 - serdecznie dziekuje kochane :loveu: moze ma ktos troszku czasu na ogloszenia??? gumtree, alegratka i podobne?
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziekuje Ci cioteczko serdecznie kto jeszcze dorzuci sie do leku dla Baltazarka? :modla: -
Rozi juz pol roku w hoteliku :-(
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
oj calkiem mozliwe zbieramy na lek dla staruszka, kto moze sie dolozyc? chocby po 5 zł :modla: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
skoro psiak ozdrowial, to bardzo sie ciesze i pozostaje mi przeprosic i pogratulowac decyzji o nie uspieniu psa -
[quote name='xmartix']na której stronie są zdjecia suni? bo w pierwszym poście tego nie ma napisanego[/quote] oj teraz to ja nie wiem :shake: fotki sa tu w aukcji allegro: [url=http://www.allegro.pl/item631044139_milka_mix_owczarek_niemiecki_juz_tyle_przeszla.html]Milka mix owczarek niemiecki juz tyle przeszła (631044139) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki kochane :loveu: staruszek staruszek, na zywo to widac niestety, on ma ponad 10 lat, zacme ma okropna, oczka prawie cale niebieskie, no ale poki co staramy sie zeby choc starosc mial na tyle na ile to mozliwe dobrą -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Pianka']Lulka- ziba juz na czarnej liście, a do karilki wyślij jeszcze raz pw, skoro tu się odzywała.[/quote] uff z Karilka wyjasnione dziekuje ;) -
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki serdeczne cioteczki za banerek i za wsparcie chocby tylko duchowe :loveu: -
dzieki serdeczne :loveu:
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
przypominam Baltazarka :-( -
ech...Rozi...nikt Cie nie chce :shake:
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Baltazar prosi o pomoc ... -
bardzo dziekuje zuzlikowej za wplate dla Misi 45 zł :loveu: zakupie jej za to obrozke lub kropelki jakies lepsze bo fiprex w ogole nie dziala :shake: zbieram rowniez na hotelik za okres 8.05-8.06 bardzo dziekuje za pomoc w oplaceniu poprzedniego miesiaca, ledwo ciagniemy niestety :-( a o Misie nikt ale to nikt nie pyta, podobnie zreszta o Rozi.... a jeszcze mamy takiego staruszka na dozycie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszek-z-rakiem-na-dozyciu-potrzebne-wsparcie-na-leki-137886/[/URL]
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podnosze Baltazarka -
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a taki bylam dzielny na rtg [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080486.jpg[/IMG] -
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080411.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080407.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080386.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080363.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080369.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080365.jpg[/IMG] -
Od jakiegos czasu mamy pod opieką bardzo starego psa rottweilera. Zabralysmy go ze schroniska, zeby godnie dozyl swoich dni. Baltazar jest bardzo starszym psem, ma nowotwór sledziony i pecherza, chore stawy i bardzo powiększone serce. Jest pod stałą opieką lekarzy. Ze względu na wiek nie będzie operowany. Póki co, ma się w miarę dobrze i wygląda na szczęsliwego. Dzięki Kaśce D. ma zapewnione spokojne i ciepłe miejsce, gdzie może czuć sie jak w domu. Wciąz się w nią wpatruje i robi maślane oczy [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] Aby mógł cieszyc sie życiem wspomagamy go lekami. Kontrolujemy jego stan badaniami, ale to niestety kosztuje. Dotkliwie dokuczają mu stawy, potrzebny jest więc preparat, który choć w minimalnym stopniu wspomógłby go ruchowo, niestety koszt leczenia wciąz rośnie.... Baltazar póki co sam wspomaga się słońcem, układa się w promieniach słonecznych i wygrzewa stare kości, jest niesamowicie przyjazny, spokojny, kochany, oddany i naj ! Balti mial robione RTG na razie nie ma przerzutow do pluc, mial lekki zapalenie oskrzeli dostal antybiotyki. Oprocz tego dostaje leki na serce - dwa rodzaje Na stawy arthroflex plus canidryl. Ten ostatni niestety jest strasznie drogi. [B]Potrzebujemy wsparcia na zakup staruszkowi tego leku, zeby mogl sie lepiej poruszac i nie czul bolu.[/B] [B]Moze ktos ma na zbyciu ten lek?[/B] Koszt 100 tabletek to prawie 240 zł :-( Nie mamy w tej chwili takiej kasy, dlatego zwracam sie do Was kochani znow z prosba o pomoc, zeby ulzyc psiakowi. Powinnismy tez zrobic kontrolne RTG za jakis czas, zeby sprawdzic jego pluca... dotychczasowe koszty zwiazane z Baltazarkiem to: [FONT=Calibri][SIZE=3]krew plus wizyta wet – 75 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]RTG - 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Leki - 75 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]drugi zakup leków - 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]karma dla seniorów - 80 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]obróżka na kleszcze - 40 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]arthroflex podarowala kochana [B]mariak -[/B] dziekujemy :loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]bardzo prosimy chocby o najmiejsze datki :modla:[/SIZE][/FONT] i moze ma ktos odstapic karme dla starszych psow? :oops:
-
wspaniale bardzo serdecznie dziekuje :loveu:
-
dziekuje Ci serdecznie :loveu: mozemy za to zakupic advantix lub kiltixa dla Misi, bo juz nie mam na nia ani pomyslu ani kasy :-( [FONT=Consolas][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miska-wyrwana-z-rak-kata-szuka-pilnie-domu-prosimy-o-pomoc-22680-new/"][FONT=Consolas][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f28/miska-wyrwana-z-rak-kata-szuka-pilnie-domu-prosimy-o-pomoc-22680-new/[/SIZE][/FONT][/URL]
-
oj tez marze o domku dla Rozi :-( beda fotki, beda ;)