-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
sorry ten post powyzej ja mialam napisac, ale nie jestem na swoim kompie i automat zalogowal :cool1: to co ja mam jeszcze do powiedzenia to to , ze pies wczoraj jeszcze lezal na trawie, a nie chodzil :roll: ale skoro tak twierdzisz... ludwa - co do tego czasu dla niego to hmm... w hotelu jest kilkadziesiat psow.... Panie doktorki sa super babki, ale nikt tam nie ma czasu na zajmowanie sie caly czas akurat tym jednym psem. Kroll nie trafil jednak do boksu na slome na razie, ale i tak wiekszosc czasu lezy sam w klatce kennelowej ... no i trzymam kciuki zeby meczarnia tego biedaka skonczyla sie jak najszybciej.....czy to w jedna czy druga strone....bo juz zbyt wiele wycierpial przez nieodpowiedzialnych ludzi :-( -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']A jak bida zniosła rozłąkę z Kasią? Już nie jest taka przerażona? Niestety, ja mam jutro koło południa spotkanie w Galerii Mokotów, a potem kibluję w pracy, na Mokotowie (właśnie koło Galerii). A do weekendu trochę szkoda czekać.[/quote] no wiem juz najchetniej dzis bym wystawila. byc moze jeszcze w tym tygodniu bede jechac do banku wlasnie kolo galerii to sie odezwe, inaczej zupelnie nie mam czasu zeby jechac az na mokotow w godzinach pracy :shake: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']A Tobie tak łatwo przychodzi podjęcie decyzji o eutanazji ? Gratuluję :shake: Do tej pory nie została podjęta ta najcięższa decyzja, rzeczywiście była rozważana ale po kolejnej konsultacji podjęłyśmy jeszcze jedną próbę uratowania Mu życia. I mogę być dla Ciebie sadystką, pisz co chcesz.[/quote] nie nie łatwo, ale jak siedzisz przed kompem i nawet nie ruszysz 4 liter zeby z nim posiedziec to nie masz pojecia o jego cierpieniu. Nie wiem po co przedluzac mu zycie, skoro wyraznie powiedzieli ze porazenie sie nie cofnie. Co chcesz mu ratowac? co to za zycie. Slyszalas kiedys ze dla zwierzaka liczy sie jakosc a nie dlugosc? lezenie w gownach swoich to jest zycie? uwazasz ze to jest normalne zeby psa tyle tygodni trzymac w klinice, gdzie lezy bez ruchu, na podlodze a teraz zawiezienie go do hotelu do boksu na slome w takim stanie w jakim on jest? To sa warunki dla tak chorego, konajacego zwierzaka? to jest twoim zdaniem humanitarne? No to gratuluje... Najgorsze z najgorszych rzeczy to jak zwierzak trafia pod wasza pseudo-opieke :shake: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
tak wygladal na tatarkiewicza dzien czy dwa po przyjezdzie ze schronu [U][COLOR=#0066cc][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/0193.jpg[/IMG][/COLOR][/U][URL="http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/0193.jpg"][/URL] a tak juz udreczony "ratowaniem" - zero miesni, zero sily, podnosil tylko glowe :-( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/1241959478.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/1241959467.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/1241959460.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']a co twierdzą lekarze? Dają jakieś szanse? Rozumiem, ze decyzję trudno podjać, ale jeśli stan jest fatalny i nie ma szans....[/quote] lekarze z tatarkiewicza juz od poczatku nie widzieli sensu ... ze strzeleckiego po tej nieszczesnej i meczacej psa mielografi nie daja psu szans, porazenie nerwowe nie cofnie sie - takie info przekazala pani doktor pytanie wiec - po !@## dreczyc nadal tego psa? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Beda klamac jak zwykle juz w srode twierdzily ze go uspia w koncu i przestana dreczyc....... a wczoraj sie okazalo, ze pojechal do hotelu do boksu .... :crazyeye: -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']Lulka, musimy się jakoś umówić. Całkiem przyjemne rzeczy na bazarek dla suni czekają, czekają... A co z nią?[/quote] zmienila tymczas jest teraz z inna sunia i psem i juz nie wyje :multi: czekamy na odpasienie i jak uzbieramy na sterylke to pojdzie pod nóż bede jutro w centrum po 12, pasuje Ci? Albo jakos w weekend? -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
kto pomoze w sterylizacji suni??? -
skrajnie wycieczona sunia z piekła w Pawłowie. JUZ W DOMU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Olivka znalazla domek we Wroclawiu :multi: -
Błąkający się rottek - okolice Popowo/Serock mazowieckie
Lulka replied to Aganiok's topic in Już w nowym domu
sunia jest cuuuuudowna, mloda, kocha wszystkich i wszystko chcemy ja jak najszybciej wysterylizowac i do domku bardzo bardzo prosze o wsparcie na sterylizacje suni jest to koszt ok 250 zł a my juz przy tylu psach jestesmy pod kreska :shake: -
no to uwaga!!!!!!!! Bari pojechal wczoraj do nowego domu!!!!!!!!!!!! jestem jeszcze w szoku :evil_lol: nowi panstwo Barego to emeryci, mieszkaja w malym domku, Bari bedzie mail super opieke, ogrodek i kochajacych ludzi :loveu:
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Kroll ma spondylozę, jest bardzo chudy- być może nie przyswaja prawidłowo pokarmu. W moczu jest białko. Nowotworu nie znaleziono. Podpiera się przednimi łapami, ale nie jest w stanie chodzić- ma tak duże ubytki mięśni. [B]Szukamy dla niego troskliwego dt[/B]- gdzie będzie dostawał leki i ktoś poświęci czas, by stawiać go na łapach i pomagać ćwiczyć. Ten pies patrzy tak smutno, bardzo źle wygląda, a jednocześnie interesuje się tym, co wokół niego się dzieje.[/quote] Dlaczego znęcacie sie nad tym nieszczesnym zwierzakiem??? Pies lezy od tygodni bez ruchu, ma zaniki miesni, nie moze ruszac niczym oprocz glowy!!!! Codziennie jest cewnikowany! Ludzie czy Wy macie rozum? bo serca na bank nie macie, jak mozna tak dręczyc zwierzaka i jeszcze udawac ze jestescie milosniczkami zwierzat? po co to robicie???? dlaczego nie dacie mu godnie odejsc??? Sadystki :angryy: Nawet go nie odwiedzacie! -
tak tak dziekuje serdecznie:loveu:
-
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Sunia czeka na domek i na wsparcie na sterylke :modla: -
przepraszam nie bylo mnie praktycznie w domku mielismy full rottkowych adopcji itd Barus super niebawem wkleje nowe fotki ;)
-
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cegielek juz nie ma, robilam jak sunia jeszcze zyla :-( zawsze mozna wplacic na konto fundacji jesli ktos moze z dopiskiem Zosia fundacja rottka 32109016650000000109278868 dziekujemy serdecznie za kazdy grosik :loveu: -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
mimo ze z wyciem lepiej, niestety sasiad juz ma dosc :shake: no i nie mamy pomyslu jak ja uciszyc mozemy sie umowic, tylko gdzie i kiedy? -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
musze dac nie ma innego wyjscia :evil_lol: dzieki :loveu: lepiej z wyciem, choc jest upierdliwa :diabloti: -
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
faktura na powstancow za operacje jest na kwote 1043 zł nazbieralam 531 zł brakuje nadal prawie 500 zł fakture juz wyslali :shake: u dr Banego za pierwsza operacje 600 zł - juz splacone na powstancow za wizyty nocne 380 zł - splacone -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='kasiek0502']Karilka się odezwała, możesz poczytać jej posty, anulowałam jej licytację[/quote] do mnie sie nie odezwala :shake: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Lulka']tez zglaszalam Karilke i *ziba* czy juz cos wiadomo?[/quote] cos wiadomo???