-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Błąkający się rottek - okolice Popowo/Serock mazowieckie
Lulka replied to Aganiok's topic in Już w nowym domu
nie bylo problemu, ucieszyla sie na moj widok :loveu: weszlam do boksu, zapielam smyczke i w dluga, nie ciagnie, jest grzeczna super sunia :multi: ma mleko, ale nie wyglada jakby miala rodzic, pewnie ciaza urojona jutro do niej jade znow -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ciuchy-roz-36-na-sterylizacje-operacje-30-04-a-136608/[/URL] -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
sunia miala robione znow badanie krwi jest lepiej !!!!!!:multi: teraz trzeba ja odzywic i zoperowac caly czas zbieramy datki na sterylizacje i operacje -
Bari swietnie, jak na swoj wiek to on jest odlotowy :loveu:
-
Błąkający się rottek - okolice Popowo/Serock mazowieckie
Lulka replied to Aganiok's topic in Już w nowym domu
ech nic nadzwyczajnego, dla nas tu na dogo to juz chleb powszedni, cieszymy sie ze sa jeszcze ludzie oprocz nas dogomaniakow, ktorzy nie zostawia takiej bidy w potrzebie, nakarmia, powiadomia innych co do pomocy to zawsze pomoc nam potrzebna, bo psow pod opieka sporo. Potrzebna nam zawsze kasa, na oplacenie hoteli, sterylizacji, szczepien, odrobaczen. Potrzebna karma, smyczki, obrozki, co kto moze, zawsze chetnie przyjmiemy :p Robie rowniez aukcje, z ktorych dochod przeznaczamy wlasnie na ratowanie psiakow, aukcje na allegro lub tu bazarki na dogo. Jak klikniesz w moj banerek to zobaczysz o co chodzi ;) Oczywiscie przyjmujemy rowniez fanty na takie aukcje, czasami wiele rzeczy w domu zalega niepotrzebnie, a my tu je sprobujemy sprzedac :cool3: a teraz pieknota :loveu: na poczatek nie gadam z tobą :evil_lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080617.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080624.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080621.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080622.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080619.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080616.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080615.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080625.jpg[/IMG] -
serdeczne dzieki :multi:
-
Błąkający się rottek - okolice Popowo/Serock mazowieckie
Lulka replied to Aganiok's topic in Już w nowym domu
jestem :lol: nie wiem czemu zalozylysmy ze to pies a to zonk bo to sunia :evil_lol: dzieki serdeczne za info i za dokarmianie :loveu: sunia sie nie boi, jest pewna siebie, przez pierwsze 15 min w ogole mnie olewala, tzn podeszla powachala moja reke od niechcenia i mnie olala. Karma sucha rzeczywiscie w zabki kole :evil_lol: Zaryzykowalam i weszlam do boksu, pies patrzyl raczej tak dziwnie, nie patrzylam jej w oczy ukucnelam no i mialam przez chwile wrazenie ze zaraz mnie zje :evil_lol: Rottweiler ma tzn poker face, w ogole nie widac na twarzy emocji, wiec ciezko go rozpracowac. Ja siedzialam, sunia pojadla i sie polozyla i w ogole nie szukala kontaktu. Powoli wyszlam. Pozaczepialam ja z zewnatrz, zero reakcji. Poniewaz to boks dla konia musialam ja nawolywac z gory. Poszlam sobie, po 15 min wracam i marudze cos tam do niej, spojrzala sie, merdnela ogonem :multi: poszlam sobie, slysze ze drapie w drzwi, ide i znow nawijam, oooo zauwazyla mnie i nawiazala kontakt, macha ogonem, podeszla i wskoczyla na drzwi do mojej reki, tak ze moglam ja pomiziac po glowie troszku i tak jeszcze ze dwa razy odchodzilam i wracalam i dala sie wytarmosic za lepiszcze :eviltong: Nie wchodzilam juz wiecej do niej zeby jej dac troche czasu, jutro sprobuje pomiziac ją juz w boksie i moze nawet zabrac na spacerek ;) wstawie pozniej foteczki sunia jest pieeeeeeeeeekna :loveu: -
Błąkający się rottek - okolice Popowo/Serock mazowieckie
Lulka replied to Aganiok's topic in Już w nowym domu
mamy psa, zostal wczoraj zlapany jade zaraz zobaczyc co z niego za typ ;) -
no niezle :evil_lol: dotarla wplata od KASKADAFF I K 15 zł - dziekuje serdecznie :loveu::loveu::loveu:
-
Błąkający się rottek - okolice Popowo/Serock mazowieckie
Lulka replied to Aganiok's topic in Już w nowym domu
z usypiacza ale pies znikal :shake: -
Błąkający się rottek - okolice Popowo/Serock mazowieckie
Lulka replied to Aganiok's topic in Już w nowym domu
Bylysmy tam wlasnie z Agnieszka P pies poszedl w las nie da do siebie podejsc :shake: mignela mi tylko jego dupka pan ktory zamiescil to ogloszenie, byl na tyle uprzejmy ze podjechal do nas i pokazal gdzie psiaka widuje, dokarmia bedzie trzeba go chyba odstrzelic, bo nie podejdzie :shake: -
dzieeeeeeeeeki :lol:
-
skrajnie wycieczona sunia z piekła w Pawłowie. JUZ W DOMU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
oooogromne dzieki :multi: -
kochana nie bylo nicku Barus dobrze dobrze :multi: chodzi i szczeka jak najety
-
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nadal nadal :diabloti: bylysmy dzis u weta Najgorsza jest ta hemoliza, oznacza to ze organizm sam niszczy swoje czerwone krwinki, rozwala je poprostu, mysli ze to wrog. Optymistyczna wersja to taka ze to jest po babeszjozie, o innej wersji nie chce nawet myslec.... [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smutasek4.gif[/IMG] Doktor mowi ze na plus jest to ze w hematokryt jest lepszy czyli ze powstaja nowe krwinki. No i plytki skoczyly z 73 na 400. Dostala zastrzyki: steryd oraz lek osłonowy na watrobe. Te wyniki watroby to po babeszji. Jeszcze dwa sterydy, potem kontrolna krew i sie okaze z czym mamy do czynienia. Kciuki prosze za malutka sciskac -
skrajnie wycieczona sunia z piekła w Pawłowie. JUZ W DOMU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Olivka miewa sie juz lepiej, wyglada ładnie choc oczywiscie daleko jej do idealu [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] siersc sie blyszczy, odrobinke przytyla, jeszcze troszku sie drapie, ale juz duzo mniej. Bardzo jest zadowolona z obszernego boksu, po miesiacu w klatce w koncu moze sobie dziewczyna poszalec. [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/bigsmile.gif[/IMG] Jutro wstawie fotki ze spacerku. Sunia super kontaktowa, kocha ludzi [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/wub.gif[/IMG] prosimy o wsparcie na hotelik, koszt to 450 zł miesiecznie moze ktos chcialby zrobic Olivce bazarek? :modla: -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
karma dotarla dzieki serdeczne :loveu: powtorna krew zrobiona, koszt 75 zeta, moze ktos chcialby sie dorzucic? babeszji nie stwierdzono, ale ogolnie wyniki niefajne [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/LAB-WETWyniki0365.jpg[/IMG] -
doszly nastepujace wplaty na Barusia: Bico - 50 zł agata51 - 20 zł marysia55 - 50 zł Kasia M - 10 zł serdeczne dzieki kochane :loveu:
-
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzis Niuni trzeba powtorzyc krew szukam sponsora, moze ktos chcialby sie troszku dolozyc? :cool3: -
sprawa suni ciagnie sie juz kilka lat, szczeniak ma juz jakies 2 lata i dawno jest w domku. Miske udalo sie odebrac draniowi dopiero w zeszlym roku i od tego czasu siedzi w hotelu. nowe zdjecia sa na watku, nie wiem teraz dokladnie na ktorych stronach, kilka jest tu: [URL="http://www.allegro.pl/item612610490_milka_mix_owczarek_niemiecki_juz_tyle_przeszla.html"]Milka mix owczarek niemiecki juz tyle przeszła (612610490) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] co potrzeba?: potrzebujemy kazdej zlotowki, bazarku, karmy, cokolwiek miesieczny koszt utrzymania Misi to 300 zł hotelik, ok 100 zł worek Brita, plus co 3 tygodnie cos na kleszcze, stosowalysmy fiprex bo najtanszy ale niestety nie dziala :shake: za kazda pomoc bedziemy mega wdzieczne :modla: