Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. nie bylo problemu, ucieszyla sie na moj widok :loveu: weszlam do boksu, zapielam smyczke i w dluga, nie ciagnie, jest grzeczna super sunia :multi: ma mleko, ale nie wyglada jakby miala rodzic, pewnie ciaza urojona jutro do niej jade znow
  2. zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ciuchy-roz-36-na-sterylizacje-operacje-30-04-a-136608/[/URL]
  3. sunia miala robione znow badanie krwi jest lepiej !!!!!!:multi: teraz trzeba ja odzywic i zoperowac caly czas zbieramy datki na sterylizacje i operacje
  4. chita tak tak jak najbradziej dziekuje serdecznie :loveu: fona jak Cie nie kochac? :loveu:
  5. dzieki dziewczyny potrzebuje 124 zł zeby oplacic hotelik za kwiecien kto sie dorzuci?:-(
  6. czy moglby ktos wspomoc Misie grosikiem na hotel? od 8 kwietnia jest nieoplacony.... mam tylko 176 zł w tej chwili na nią a za chwile nowy miesiac :placz:
  7. Bari swietnie, jak na swoj wiek to on jest odlotowy :loveu:
  8. ech nic nadzwyczajnego, dla nas tu na dogo to juz chleb powszedni, cieszymy sie ze sa jeszcze ludzie oprocz nas dogomaniakow, ktorzy nie zostawia takiej bidy w potrzebie, nakarmia, powiadomia innych co do pomocy to zawsze pomoc nam potrzebna, bo psow pod opieka sporo. Potrzebna nam zawsze kasa, na oplacenie hoteli, sterylizacji, szczepien, odrobaczen. Potrzebna karma, smyczki, obrozki, co kto moze, zawsze chetnie przyjmiemy :p Robie rowniez aukcje, z ktorych dochod przeznaczamy wlasnie na ratowanie psiakow, aukcje na allegro lub tu bazarki na dogo. Jak klikniesz w moj banerek to zobaczysz o co chodzi ;) Oczywiscie przyjmujemy rowniez fanty na takie aukcje, czasami wiele rzeczy w domu zalega niepotrzebnie, a my tu je sprobujemy sprzedac :cool3: a teraz pieknota :loveu: na poczatek nie gadam z tobą :evil_lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080617.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080624.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080621.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080622.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080619.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080616.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080615.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080625.jpg[/IMG]
  9. serdeczne dzieki :multi:
  10. jestem :lol: nie wiem czemu zalozylysmy ze to pies a to zonk bo to sunia :evil_lol: dzieki serdeczne za info i za dokarmianie :loveu: sunia sie nie boi, jest pewna siebie, przez pierwsze 15 min w ogole mnie olewala, tzn podeszla powachala moja reke od niechcenia i mnie olala. Karma sucha rzeczywiscie w zabki kole :evil_lol: Zaryzykowalam i weszlam do boksu, pies patrzyl raczej tak dziwnie, nie patrzylam jej w oczy ukucnelam no i mialam przez chwile wrazenie ze zaraz mnie zje :evil_lol: Rottweiler ma tzn poker face, w ogole nie widac na twarzy emocji, wiec ciezko go rozpracowac. Ja siedzialam, sunia pojadla i sie polozyla i w ogole nie szukala kontaktu. Powoli wyszlam. Pozaczepialam ja z zewnatrz, zero reakcji. Poniewaz to boks dla konia musialam ja nawolywac z gory. Poszlam sobie, po 15 min wracam i marudze cos tam do niej, spojrzala sie, merdnela ogonem :multi: poszlam sobie, slysze ze drapie w drzwi, ide i znow nawijam, oooo zauwazyla mnie i nawiazala kontakt, macha ogonem, podeszla i wskoczyla na drzwi do mojej reki, tak ze moglam ja pomiziac po glowie troszku i tak jeszcze ze dwa razy odchodzilam i wracalam i dala sie wytarmosic za lepiszcze :eviltong: Nie wchodzilam juz wiecej do niej zeby jej dac troche czasu, jutro sprobuje pomiziac ją juz w boksie i moze nawet zabrac na spacerek ;) wstawie pozniej foteczki sunia jest pieeeeeeeeeekna :loveu:
  11. mamy psa, zostal wczoraj zlapany jade zaraz zobaczyc co z niego za typ ;)
  12. no niezle :evil_lol: dotarla wplata od KASKADAFF I K 15 zł - dziekuje serdecznie :loveu::loveu::loveu:
  13. z usypiacza ale pies znikal :shake:
  14. Bylysmy tam wlasnie z Agnieszka P pies poszedl w las nie da do siebie podejsc :shake: mignela mi tylko jego dupka pan ktory zamiescil to ogloszenie, byl na tyle uprzejmy ze podjechal do nas i pokazal gdzie psiaka widuje, dokarmia bedzie trzeba go chyba odstrzelic, bo nie podejdzie :shake:
  15. dzieeeeeeeeeki :lol:
  16. kochana nie bylo nicku Barus dobrze dobrze :multi: chodzi i szczeka jak najety
  17. nadal nadal :diabloti: bylysmy dzis u weta Najgorsza jest ta hemoliza, oznacza to ze organizm sam niszczy swoje czerwone krwinki, rozwala je poprostu, mysli ze to wrog. Optymistyczna wersja to taka ze to jest po babeszjozie, o innej wersji nie chce nawet myslec.... [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smutasek4.gif[/IMG] Doktor mowi ze na plus jest to ze w hematokryt jest lepszy czyli ze powstaja nowe krwinki. No i plytki skoczyly z 73 na 400. Dostala zastrzyki: steryd oraz lek osłonowy na watrobe. Te wyniki watroby to po babeszji. Jeszcze dwa sterydy, potem kontrolna krew i sie okaze z czym mamy do czynienia. Kciuki prosze za malutka sciskac
  18. tak tak to Miska :p zakropiona znow i nic nie daje :shake: Misia jest w hoteliku w Rajszewie
  19. Olivka miewa sie juz lepiej, wyglada ładnie choc oczywiscie daleko jej do idealu [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] siersc sie blyszczy, odrobinke przytyla, jeszcze troszku sie drapie, ale juz duzo mniej. Bardzo jest zadowolona z obszernego boksu, po miesiacu w klatce w koncu moze sobie dziewczyna poszalec. [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/bigsmile.gif[/IMG] Jutro wstawie fotki ze spacerku. Sunia super kontaktowa, kocha ludzi [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/wub.gif[/IMG] prosimy o wsparcie na hotelik, koszt to 450 zł miesiecznie moze ktos chcialby zrobic Olivce bazarek? :modla:
  20. karma dotarla dzieki serdeczne :loveu: powtorna krew zrobiona, koszt 75 zeta, moze ktos chcialby sie dorzucic? babeszji nie stwierdzono, ale ogolnie wyniki niefajne [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/LAB-WETWyniki0365.jpg[/IMG]
  21. doszly nastepujace wplaty na Barusia: Bico - 50 zł agata51 - 20 zł marysia55 - 50 zł Kasia M - 10 zł serdeczne dzieki kochane :loveu:
  22. dzis Niuni trzeba powtorzyc krew szukam sponsora, moze ktos chcialby sie troszku dolozyc? :cool3:
  23. a bo wpisalam swoja date :evil_lol: czyli obchodzimy sobie z psiakami wspolnie :eviltong: dzieki za zyczenia :p
  24. sprawa suni ciagnie sie juz kilka lat, szczeniak ma juz jakies 2 lata i dawno jest w domku. Miske udalo sie odebrac draniowi dopiero w zeszlym roku i od tego czasu siedzi w hotelu. nowe zdjecia sa na watku, nie wiem teraz dokladnie na ktorych stronach, kilka jest tu: [URL="http://www.allegro.pl/item612610490_milka_mix_owczarek_niemiecki_juz_tyle_przeszla.html"]Milka mix owczarek niemiecki juz tyle przeszła (612610490) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] co potrzeba?: potrzebujemy kazdej zlotowki, bazarku, karmy, cokolwiek miesieczny koszt utrzymania Misi to 300 zł hotelik, ok 100 zł worek Brita, plus co 3 tygodnie cos na kleszcze, stosowalysmy fiprex bo najtanszy ale niestety nie dziala :shake: za kazda pomoc bedziemy mega wdzieczne :modla:
×
×
  • Create New...