Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. kochani mam z bazarku, ktory zrobila cioteczka ick :loveu: następne wpłaty od bico 45 zł :loveu: i od Pliszki 27 zł:loveu: wysylam zatem dla Karinki 72 zł :p
  2. komu szczeniaczka????
  3. Milo potrzebne są kąpiele lecznicze, caly czas ma grzyba, a nie mozna ładowac go tak bez przerwy lekami, bo mu watroba siadzie. Problem w tym ze tam gdzie jest nie ma mozliwosci kąpieli, nie ma cieplego miejsca, zeby go przetrzymac. potrzebany mu jest tymczas, moze cieply hotel? a na to potrzebne sa deklaracje:(
  4. i co z tymi badaniami??????????????
  5. podnosze maluchy..........
  6. nie wiem, mnie tam nie bylo. z tego co mowila moja znajoma, one wylaza na droge ale jak czlowiek sie zbliza to uciekaja w tym momencie.
  7. suka jest oswojona jak najbardziej ;-)
  8. mam info ze byl ten ochroniarz wczoraj i mial je lapac, ale skubane sie w norze schowaly i nie da rady ich wyciagnac:( one wylażą, a jak ktoś się zbliża to sru do nory! najgorsze ze napadalo im pewnie tam sniegu i są chętni ale jak je wyciągnąć? Przekazalam dzis karme i miski dla psiakow:)
  9. [quote name='lipka']Czy ktos ma jakies wiesci o nim,a moze zdjecia?Poprawiło mu sie?[/QUOTE] poprawa jest, ale jeszcze nie jest zdrowy w 100%, tak jak pisalam bedzie to jeszcze trwalo chwilke zanim nie zarosnie zupelnie. Ale jest wesoly i moglby juz isc do nowego domu. Lipka jestes zainteresowana jego adopcja?
  10. [quote name='lipka']Czy ktos ma jakies wiesci o nim,a moze zdjecia?Poprawiło mu sie?[/QUOTE] poprawa jest, ale jeszcze nie jest zdrowy w 100%, tak jak pisalam bedzie to jeszcze trwalo chwilke zanim nie zarosnie zupelnie. Ale jest wesoly i moglby juz isc do nowego domu. Lipka jestes zainteresowana jego adopcja?
  11. [quote name='lipka']Czy ktos ma jakies wiesci o nim,a moze zdjecia?Poprawiło mu sie?[/QUOTE] poprawa jest, ale jeszcze nie jest zdrowy w 100%, tak jak pisalam bedzie to jeszcze trwalo chwilke zanim nie zarosnie zupelnie. Ale jest wesoly i moglby juz isc do nowego domu. Lipka jestes zainteresowana jego adopcja?
  12. kurcze z ogloszen nikt nie dzwoni po male:(
  13. [quote name='Tattoi']Nic nie jest do zwrotu. [/QUOTE] dzieki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. a w jakim stanie ta buda???
  15. Ellig podarowala w sumie prawie 28 kg karmy!!!! Dla malych i dla duzych:) ogromne dzieki :loveu::loveu::loveu: We wtorek przekaze pierwsza czesc dla psiaczkow!
  16. ciotka a jakie koszty ponioslas? Ile jest do zwrotu?
  17. dzieki dzieki dzieki :loveu::loveu::loveu: ale super!!! Kamien z serca, że te maluchy rozdane rozsądnie.:) Ze też szczyle musiały się schować no! Ciekawa jestem ktore zostały. Na fotce był jeden taki mini, brazowy - wydawal sie taki mikry przy nich. A jaki stan tej budy? Bo mi Kasia mówiła, że raczej się rozpada. To teraz nie wiem czy zawozić im porzadną budę czy też nie? Czyli doroslym domu nie szukamy, tylko malym. Czy Panowie potrafili dokladnie powiedziec kiedy te male sie urodzily? Za ile mozna ciachac sunie? Czy to odrobaczenie trzeba powtorzyc u doroslych i malych? Trzeba bedzie zrobic zbiorke na sterylkę z pobytem w lecznicy to wyjdzie pewnie jakies 500 zł:(
  18. [quote name='Ania012']ja też mam niewielką ilość karmy wiec jeśli bedziecie zabierać bude dorzuce jeszcze karme[/QUOTE] nie wejdzie mi ta buda i okazało się, że izabellah-aldonda ma większą budę, więc myślę, że lepiej im zawieźć jedną dużą, a tą Twoją dać innym bidom ;-) W każdym razie wielkie dzięki!!!!!!!! z niecierpliwością czekam na wieści od Tattoi :)
  19. za kazdym razem jak jestem w stajni to mi serce peka jak patrze na nią, siedzi smutna w tym boksie, wpatruje sie tymi smutnymi slepiami........pobiegalaby sobie porzadnie, pobyla blisko czlowieka, a tu trzeba w boksie siedziec i tak juz niewiadomo ile..... ech bezsensu a to taki fajny pies!!!
  20. ja Ci dziekuje serdecznie za karmę:) Na bank im sie przyda, bo dostaja niewiadomo co, pewnie resztki z restauracji... tez mnie martwi, ze te 4 zostaly juz rozdane, bo po pierwsze są chyba jeszcze za małe, a po drugie poszły pewnie na wieś:(
  21. Strachulka juz dzis lepiej;) Jak jest teraz mniej psow to i ona jakas taka zywsza, odwazniejsza:) ale Kluska to jest kawal cholery!!! Dominantka cholerna, przy misce to nikt nie podejdzie, rzucila sie nawet na suke 3 x wieksza od siebie! a jak jest sama to moj ty bosche takie kochane psisko ze szok!!! łasi sie i przytula. Fajna mala suczka dla jakies rozsądnej osoby :)
  22. AlinaS - czy doszedl przelew?:) co tam u proska???:)
  23. kurcze Iza ale pech...wspólczuje:( moze dopisz w temacie o jej chorobie.........ten lek kosztuje majątek :shake:
×
×
  • Create New...