-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
aaa czyli to nick, ok teraz kumam:) Marta67 - czy udało Ci sie oglosic Sabke? pani doktor powiedziala, ze Saba musi po zastrzyku odczekac minimum 1,5-2 miesiace musze poszukac kiedy ona ten zastrzyk dostala i pozostaje umowic sterylke czy ktos moze sie dolozyc do pobytu suni w lecznicy? doba to 25 zł
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
wow suuuuper:) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
wlasnie sie dowiedzialam, ze moja znajoma z poprzedniej stajni otworzyla/otwiera hotelik, ale nie mam niestety zadnych konkretnych info ani fotek. Wiem tylko, ze boksy miały być w budynku, w stajni, sa kupione budy. Moge podac nr na pw, zeby dowiedziec sie szczegółów. Trzebaby się tam przejechać i zobaczyć czy jest ok. O ile sie nie myle to gdzies za Radzyminem - ale głowy nie daje. -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
no wlasnie racja Lara :) toc to troszke Hovka przypomina - takiego miniaturowego ;-) -
[quote name='Ellig'][B]Lulka[/B] napisz do [B]polubek[/B]...[/QUOTE] a kto to taki???:) [quote name='Marta67']a jakie są oba? dajcie tekst do ogłoszeń to mogę poogłaszać ale nie jestem zaznajomiona więc niewiele o nich wiem. ;)[/QUOTE] dam tekst do Sabki, bo to teraz najpilniejsze. I dziekuje Ci bardzo bardzo:) nie mam zupełnie pomysłu na dobry tekst, sama już nie wiem czy ludzie jeszcze łykają takie tkliwe, dramatyczne teksty czy lepiej taki neutralny tekst :roll: "Saba to kochana sunia, która została porzucona w lesie. Przybłąkała się do ośrodka wczasowego w Ryni koło Warszawy, ale ponieważ tam już jest jeden psiak to nie może dłużej zostać. Szukamy dla niej domu na resztę życia lub domu tymczasowego, gdzie będzie czekać na swojego jedynego człowieka. To nieduża, drobna sunia, w średnim wieku. Bardzo, bardzo sympatyczna i bardzo samotna. Saba pilnie potrzebuje domu, żeby nie trafiła do schroniska. Teraz żyje na wolności, zamkniecie w klatce wśród kilkuset będzie dla niej dramatem. Sunia zostanie niedługo wysterylizowana. Kontakt w sprawie adopcji: 503 143 355"
-
przypominamy małą
-
Rozi ma sie swietnie!!!!! Nie ma zadnych problemow ze schodami:) z Dragonem się fajnie dogadują. Rozi nawet biega:) bawi sie i ostatnio "upolowala" jeżyka, na szczescie tylko łapką go trykała. Paula bardzo bardzo kocha Rozi i mówi, że to wspaniała sunia, taka kochana!!!!
-
bardzo prosilabym o banerek dla Saby;-) czy ktos sie orientuje czy na bazarku sa jeszcze do kupienia ogloszenia?
-
[COLOR=#1f497d][FONT="][SIZE=4][COLOR=Green][B]Kto mi pomoże zebrac pieniadze na badanie krwi, sterylke i pobyt suni w klinice??? :modla: (czyli krew ok 70, sterylka kolo 200, pobyt 25 zł za dobę, jesli bedzie 7 dni to wyjdzie 175 a jak 10 dni to 250) nie ukrywam ze to kupa kasy i super bylby jakis tymczas - nawet platny.:modla: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT="][SIZE=4]Ja załatwie sprawę przewiezienia suni do kliniki i odwiezienia na miejsce po wygojeniu sie brzuszka.[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT="][SIZE=4][COLOR=Green][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110206.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110208.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110212.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110218.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110222.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110221.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110220.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110214.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110223.jpg[/IMG]
-
Bylam dzis u psiakow, sa o wiele mniejsze niz myslalam, takie do pół łydki, no sunia mniejsza, drobna, Kufel nieco potezniejszy;-) sunia jakos nie chce jesc ostatnio Kufel wyglada jak pączek w masle, grubas, ladna siersc. Sunia wychudzona po tych malych. Ale dobrej karmy od Ellig nie chce jesc:( Panowie donosza kotlety i wedliny z restauracji - wiadomo to nie jest jedzenie dla psow, ale co poczac. Koniecznie trzeba zabrac sunie na sterylke, musi byc po zabiegu 7-10 dni albo w klinice-to niestety duzy koszt albo moze ktos by ja przytulil na DT? :modla: Na terenie osrodka nie ma warunkow zeby sunia przebywala w kolnierzu lub/i ubranku. Nie ma tam nikogo ktoby jej dopilnowal. Potem ja odwioze do Ryni z powrotem bo poki co odnosnie psow cisza....Dyrektor jak na razie przestal cokolwiek mowic. Ale mimo wszystko uwazam, ze suni nalezy domu szukac, bo "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" :( Na kojec dyrektor na pewno sie nie zgodzi. Kufla panowie nie chca oddac, jest tam ponoc 2 lata. I jemu jesli przyjdzie co do czego pewnie załatwią amnestię. To ich ukochany pies i o niego beda pewnie walczyc. Dyrektor uwaza, ze te psy sciagaja inne psy i to go najbardziej denerwuje. Juz w tej chwili pojawil sie 3 pies, bardzo maly, niestety zostal juz zgloszony do gminy i ma po niego przyjechac na dniach weterynarz. Jest w osrodku obok jeszcze jeden pies, ktory przychodzi niestety do Promenady i potrafi nabroic - w czasie wesela lub imprezy wlatuje na sale, wchodzi do restauracji itp itd Jak cos takiego sie zdarza to dyrektor obwinia wszystkie psy w okolo:( Kufel i Saba sa juz starsze, maja lekko siwe brodki, sunia jest naprawde wykonczona juz porodami, bo musial to byc jej nie pierwszy. Bardzo mile, bardzo przywiązane do tego miejsca.
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no najlepiej po 1 cieczce sterylizowac -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
na górę Młody! -
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ona chyba i tak dosc poźno ma cieczke, skoro ma juz ponad rok -
ja nie mam kontaktu z panem Jarkiem, nie znam go. O jakiej dziewczynie mówisz?
-
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bardzo bardzo dziekujemy Ellig za pomoc w postaci karmy dla psiakow w hoteliku w Rajszewie - dla Kapsla, Mili, Hugo, szczeniakow - szt. 3, Ciapka i Dicka -
bardzo bardzo dziekujemy Ellig za pomoc w postaci karmy dla psiakow w hoteliku w Rajszewie - dla Kapsla, Mili, Hugo, szczeniakow - szt. 3, Ciapka i Dicka
-
bardzo bardzo dziekujemy Ellig za pomoc w postaci karmy dla Kapsla i innych psiakow w hoteliku w Rajszewie (Mili, Hugo, szczeniakow - szt3, Ciapka i Dicka)
-
ale co to za osoba??? ja nic nie rozumiem w takim razie....
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
z rana przypomne o Paxie -
cioteczka Ellig jest kochana dała 22 kg pysznej karmy hills dla szczeniat ras duzych :) dziekujemy serdecznie!!!!!!!!!
-
no wlasnie caly w tym problem, ze nie ma gdzie zabrac biedakow:( ja niestety nie moge wziac tych psiakow do hotelu, mam teraz inne dlugoterminowe zobowiazania
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
daj ciotka konto, mam jeszcze jakies pozostalosci po mojej podopiecznej (zresztą też odrobinę rottkowej;-)) to chetnie przekażę na Paxa :) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
jezu mysza 1 jakie on mial szczescie ze trafil na Ciebie!!!!! i ze go zabralas!!! drugi raz trafiam na tego psiaka, to chyba przeznaczenie, bede pomagac jak bede mogla;-) kiedys byl baaaaardzo podobny do niego pies w Jozefowie, jak brat normalnie. Byl potem w hotelu w Rajszewie i pojechal do nowego domu do Jeleniej Gory. Musze fotki poszukac koniecznie.