Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. to jest ten piesek co go kiedys Kociabanda widziala: [url]http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=5706[/url]
  2. dzieki, ale nie ma gdzie tego kojca postawic, oni chca zeby psy zabrac ....
  3. poprosilam znajomą o kilka fotek i opis psow, ale nic nie dostalam do tej pory, nie mam z czego zrobic tych ogloszen...
  4. ale nikt stalych deklaracji nie deklarowal :( hotel to min 300 zł za 1 psa - razem 600 zł ciezko zebrac taka kwote i to jeszcze regularnie co miesiac...
  5. ciotka, a DT nie chciał jej sobie zostawic???:)
  6. witaj Ewa Marta :) trzymam kciuki za Twojego pieseczka, zeby szybko do zdrowia wracal, te kleszcze to porazka!!!!!!! rozmawialam juz z Ellig i przekazalam jej nr asif1, bo Kapsel to psiaczek pod opieką asif1 ;-) i czekamy na rozwój wydarzeń!!!
  7. a jak nie upilnuja suki i rozgryzie sobie szwy? nie zawsze na zmianie jest pan Jarek. Inni nie sa tacy psiolubni. Nie wiem czy wezma ja do swojej kanciapy, a tak rzucic psa po narkozie i z rozcietym brzuchem na dwor bez dozoru to średnio fajnie. Niestety moze okazac sie tak, ze jak sie ja zabierze to juz w ogole nie bedzie powrotu. Juz w tej chwili inni ochroniarze przebąkują ze ona tu na stale nie moze zostac. Pozostaje szukac jej domu no i Kuflowi rowniez niestety:(
  8. [quote name='Tattoi']Są odrobaczone, Saba dostała hormony, szczepione przeze mnie nie były. Na kleszcze dostały exspot. Ale za chwilę trzeba dać następny. Mają założone książeczki, wszystko jest wpisane. Książeczki są u panów z ochrony.[/QUOTE] dzieki za info ten zastrzyk to jak dlugo dziala? bo na sterylke nie ma kasy na razie:( zreszta nie mam pomyslu co z nia po tej sterylce zrobic, na dworzu raczej byc nie moze....jesli w ogole by ją tam przyjeli z powrotem.....ech bezsensu to wszystko, co 5 minut inne wersje slysze. czy jestes w stanie cos powiedziec o tych psiakach? porobilabym ogloszenia moze jakies ale kompletnie nic o nich nie wiem
  9. czy ktos moze pomoc w szukaniu psiakom domu? do osrodka przyszedl nastepny psiak....włóczy się po osrodku podobno od 3 tyg
  10. super fotki:) trzymam kciuki za najslabszych, są boscy [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]
  11. Kapsel ma juz zalozona obrozke pierwszy pies juz po babeszji (trafilo na Fibi) u doktorki w czwartek bylo 60 psow!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. kiedy ciotka foty robilas? Milce i Ciapkowi przydalyby sie dodatkowe spacery. kto chetny?????
  13. ciotka a moze przejechac sie z sunia do dobrego weta? mam na mysli dr Czerwieckiego ;-) co do tych preparatow to tez lepiej zapytac weta, bo jak ona ma wszystko zdrowe to bezsensu chyba
  14. to teraz trzeba kombinowac gdzie i za co ja mozna ciachnac;-) [B]Tattoi[/B] - czy Ty je szczepilas, odrobaczylas? na kleszcze cos dostaly? bo juz sie gubie
  15. napisalam do kumpeli;-) info: " [FONT=&quot]Saba sobie leży razem z kuflem i grzeją kości na słońcu :) Sprawa chyba ucichła bo przestały ganiać ludzi i inne psy odkąd nie ma szczeniaków. Teraz tylko trzeba zrobić sterylke"[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  16. Iza spróbuj może z modem, bo kometa chyba sie nie zjawi albo trzeba zalozyc nowy watek
  17. zaloze jak zlapie gada:mad: niestety Kapsel ucieka jak tylko sie do niego podchodzi, wiec z zalozenia obrozki nici :shake: moze jutro uda sie upolowac bialaska, a jak nie to sobie zaloze, bo te robactwo to chyba nawet z nieba leci ...bleeee
  18. izabellah-aldonda - jak Lucio w nowym domku???
  19. dostalam zwrot za hotelik i przekazalam tak jak wczesniej pisalam połowe dla asif1 i połowe dla izabellah-aldonda:) wielkie dzieki wszystkim raz jeszcze za wszystko!!!!!!!!!!!
  20. obrozka juz kupiona;-) jutro mu zaloze
  21. [quote name='agada']Dziewczyny poproszę o zdjęcia:cool3:, bo najwyższy czas startować z ogłoszeniami, chyba, że nastąpiły jakieś zmiany, o których nie wiem:razz:?[/QUOTE] te fotki sa aktualne, bo chlopaki juz nie rosna, wiec mozna wykorzystac te co sa ;-)
×
×
  • Create New...