Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. kochani robimy zbiorke na tablety na odrobaczenie potrzeba 45 tabletek aniprazolu jesli ktos moze pomoc bedzie super:)
  2. trzeba odrobaczyc je 3 dni pod rzad, a psow jest 8
  3. dzieki serdeczne!!!!!!!!!! kazdy grosik sie liczy bo potrzeba az 45 tabletek aniprazolu
  4. trzeba odrobaczyc Kapselka i reszte ferajny zbieramy datki na tablety!!! kto sie dorzuci???
  5. [quote name='Ellig']Jest platny hotelik w Serocku, tylko nie wiem gdzie dokladnie.[/QUOTE] nie mam kasy, mam 1 psa na utrzymaniu w hotelu, wiekszej ilosci sie nie podejme [quote name='Ania012'][FONT=Tahoma]Lulka czy możesz podać jakiś nr kontaktowy odnoście szczeniaków, właśnie rozsyłam maile do znajomych[/FONT][/QUOTE] to wpisz moj 503 143 355 dzieki [quote name='paros'][B]Trochę martwi mnie zniknięcie 4 szczeniorów, mam mieszane uczucia. A czy coś więcej wiadomo na temat zniknięcia? Ale gdzie zabrać te cztery maluchy? :niewiem: Jest buda, może ktoś przygarnie maluchy z budą na tymczas? Ja mogę tylko wspomóc finansowo[/B][/QUOTE] podobno wzieli pracownicy osrodka czy tez znajomi ochrony [quote name='Ellig']Gdzie sa teraz szczeniaki i gdzie jest matka? Moge tez wesprzec szczeniaki karma do odbioru na Żoliborzu....W razie potrzeby prosze o kontakt na pw.[/QUOTE] chetnie odbiore, napisz gdzie;-) Matka i szczeniaki i tata sa na terenie osrodka Promenada w Ryni [quote name='Tattoi']Hotelik jest w Serocku u Megii. 504 620 219 Ale trzeba byłoby zaklepać miejsce i zapłacić. Ja je jutro odrobaczę i jeśli zdążę do weta po drodze, to dam suce zastrzyk, żeby odwlec kolejną cieczkę. To da oddech do szukania domu. Postaram się też zrobić im fotki i opisać je co do płci.[/QUOTE] dziekuje serdecznie:) podobno suka moze tam zostac jak bedzie miec sterylke ale to info mam z 2 reki, jesli moglabys sopytac na miejscu byloby super! No i ponoc maja jakas pseudobude wiec trzeba oim zawiezc przyzwoitą jesli mialayby tam zostac - w sensie matka i ojciec co z malymi zrobic? nie mam pojecia:(
  6. dogadajcie sie z Asią bo ona tez cos zamowila, zeby nie zdublowac psow bo szkoda.....a jest co oglaszac;-)
  7. no wlasnie nie wiem do kogo.... moze napisac ze sa w osrodku i podac adres?
  8. [quote name='beka']mam ok 3 kg karmy dla szczeniąt, mogę da dla maluszków[/QUOTE] dziekuje, tylko jak to do Ciebie odebrać.....mam do Ciebie kawal drogi :( [quote name='Ania012'][FONT=Tahoma]Wymiary budy:[/FONT] [FONT=Tahoma]Wysokość 80cm[/FONT] [FONT=Tahoma]Szerokość 50cm[/FONT] [FONT=Tahoma]Długość 120cm[/FONT] [FONT=Tahoma]Mierzyłam wszystko w biegu wiec mogłam się pomylić o parę centymetrów.[/FONT][/QUOTE] dzieki, dzis zmierze samochód;-) okazuje sie ze 4 maluchy juz tylko zostaly, ktos pozabieral reszte czyli tez 4 mam nadzieje, ze beda miec dobre, kochajace domy, a nie np. lancuch nadal pozostaje problem, co zrobic z pozostala 4? Cholera a co jesli nikt ich nie zechce? co z nimi zrobic?:( moze ktos moze choc jednemu dac DT?
  9. cioteczko moze dodaj tez info o psie ;-) zdrowy, odrobaczony, zaszczpiony, 3 miesiace
  10. [quote name='paros']zrobiłam taki banerek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181560-8-szczeniakA-w-w-norze-Rynia-koA-o-NieporAE-tu-POMOCY"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1801/banerqu.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] zarąbisty - dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. cioteczko to zmierz prosze myslisze ze srednia sunia wejdzie? taka pod kolano? a masz 2 budy tak, dobrze zrozumialam?
  12. to kombinuje transport, bo ja mam kombi ale mam krate i siedzen nie zloze:( to trzymaj prosze te budy dla psiakow z Ryni;-) Abrakadabro - cioteczka Tattoi obiecala pomoc w piatek:) Dziekuje Ci serdecznie za pomoc. Chyba ze chcecie jechac razem, zeby bylo Wam razniej?:)
  13. wow!!! buda super!!!! przyda sie jak nie wiem co :) a zmieszcza sie dwa srednie psiaki? i skad mozna odebrac? jaki woz potrzebny zeby przewiezc?
  14. psiaki na terenie Wawy wiec kontakt powinnien byc ;-)
  15. panowie z ochrony dokarmiaja suke i chyba tego psa czarnego ze zdjec mam nadzieje, ze malym tez cos daja jutro zadzwonie do kolezanki, bo podobno jakies male mieli wziąć pracownicy osrodka - nie jest to moze super rozwiazanie, ale zawsze jakies.... zrobilam im kilka ogloszen, rozesłałam maila znajomym zeby szukali malym domu....
  16. dzieki, tablety juz mam moze uda sie im podac w przyszlym tygodniu
  17. suuuuuuuuuuper:) teraz czas na Kluske i dwie czarne dziewczynki!!!!!!!!!!
  18. w sensie schroniska dla zwierzat? jest Jozefow, raczej zdechlyby tam na jakies chorobska. choc pewnie i tak je tam zawiozą jak nikt ich nie adoptuje:( ochrona troche dokarmia sunie, nie wiem czym, pewnie jakimis resztkami z restauracji ale lepsze to niz nic gorzej, ze ona jak nie zostanie wysterylizowana to zaraz urodzi znow... psiakom przydalaby sie tez jakas porzadna buda, ciepla ale skad na to wszystko kase brac:(
  19. i na gore po pomoc, moze pod wieczor sie wam poszczesci...
×
×
  • Create New...