Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. super, czym nas wiecej tym lepiej ;-)
  2. strasznie jest mi przykro, ze nie udało sie z drugą sunią :( ale serce nie sługa...
  3. super, dziekujemy serdecznie :) hotelik kosztuje 450 zł miesiecznie plus leki w lecznicy jest dlug za pobyt i rtg 100 zł (policzyli naprawde super lajtowo) zaraz wpisze to w 1 poscie
  4. jak w ogole Rozinka sie czuje? Mam nadzieje, ze nie przytyla? Nie dokuczaja jej nogi, plecy za nadto? Jak to widzisz Alinko?
  5. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]najswiezsze info od Irkowej ;-) Sunia czuje sie coraz lepiej, juz nie atakuje przy probie przytulenia badz przenoszenia, jest na lekach, odpoczywa, podejrzenie krwiaka, ktory uciska na rdzen, jesli to to, to jak zejdzie to sucz sie ruszy :)[/FONT][/COLOR]
  6. tu jest info [quote name='Irkowa']dzisiaj okolo 18 tej zabieram sunie z lecznicy jedzie do hoteliku prowadzonego przez nasza znajoma pania weterynarz wyciagala psy z podobnego stanu -potrzeba czasu....i niestety kasy na oplacenie hotelu + leczenia jesli ktos z Was moze pomoc , bedziemy wdzieczni ...[/QUOTE]
  7. ech....:shake::shake::shake::shake::shake:
  8. p.s. i wypraszam sobie, ze zdjecia kiepskie :mad:
  9. ciotka zacznij od czarnych, Asia wstawila nowe foty 2 strony wczesniej, pojedyncze ;-)
  10. świneczka się przypomina
  11. zglodnieje to zje ;-) morisowa dobrze mowi, zeby namoczyc jej te karme, albo mozna polac troche omeganem, wcinaja wtedy jak glupie ;-)
  12. super wiadomosc. teraz kazdy grosik sie liczy
  13. czy moze ktos dolozyc sie do hoteliku, leczenia?
  14. moze zadzwon tam lepiej, mail mogli potraktowac jako spam, pewnie dostaja setki takich:(
×
×
  • Create New...