[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]najswiezsze info od Irkowej ;-)
Sunia czuje sie coraz lepiej, juz nie atakuje przy probie przytulenia badz przenoszenia, jest na lekach, odpoczywa, podejrzenie krwiaka, ktory uciska na rdzen, jesli to to, to jak zejdzie to sucz sie ruszy :)[/FONT][/COLOR]