-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
rozmawialam z kolezanka ze stajni z osrodka i problem polega na tym, ze suka broni malego - zostal juz tylko 1 maluch - i rzuca sie do ludzi dyrektor pewnie to widzial i sie wkurzyl trzeba by pilnie zabrac szczeniaka i wtedy suka sie uspokoi i moze da sie z dyrektorem załagodzić sytuacje tylko problem w tym gdzie tego szczyla zabrac, w sensie problem raczej za co...:(
-
zdjecia wyslane:)
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
no to teraz trzeba zbierac na ten hotelik w ktorym jest czy moze ktos zadeklarowac jakies stale wplaty? nawet po 5 zł :modla: potrzeba miesiecznie 300 zł -
izabellah-aldonda nie zawsze ma net, jak tylko bedzie miała mozliwosc to sie pojawi na watku ;-)
-
na górę psiaki po pomoc.....
-
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
podnoszę Jagusię czy ktos ja ogłosił juz? -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
na górę Lucio po pomoc czy ktoś deklarował zrobienie ogłoszeń? -
no tak wszyscy mysleli:(....ech....beznadzieja, tyle czasu byla i teraz nagle przeszkadza:(
-
podnosze psiaczki moze ktos ma pomysl jak im pomoc...
-
ale czy mówił co zmierzają? Zawioza je do jakiegos schroniska?
-
moze ma ktos wolny kojec dla psiakow??? - bosze - co oni z nimi zrobią? Mowil cos ten pan?
-
matko:( straszne wiesci:( i co oni teraz zrobią z tymi psiakami????? a co się stało z 3 maluchem?
-
[quote name='Tebusa']Ja mogę tam podjechać codziennie po godzinie 18, tylko nie sama... Megi? Tattoi jak tam Twoje psisko? Trzymałam kciuki...[/QUOTE] oj szkoda, myslalam, ze bylas jednak w weekend ja ponowilam allegro, ale nie bylo ani jednego telefonu...
-
[quote name='Tebusa']Czy ktoś mógłby ze mną tam podjechać w sobotę? Chciałabym zrobić zdjęcia. Mam sąsiada bez psa... Mogę również podjechać tam dziś, niestety dopiero ok. 18, bo pierw muszę wyjść z moimi potworami... Mój numer telefonu 507 741 157 p.s mam chyba też trochę suchej karmy dla takich maluchów- nie jest tego dużo, ale zawsze coś...[/QUOTE] i jak tam? udało sie pojechac do małych?
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
ale Lutek ma hotelik, tylko kasy brak:( -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
malutkie odrobaczone 3 razy aniprazolem za tydzien mozna doszczepic;-) prosimy o wsparcie :modla: dziekuje tez Ellig bardzo bardzo za karme dla małych!!! -
oo super, dziekuje:)
-
ale wlasnie chodzi o dlugosc:( mozna miec zdaje sie tylko 500 a ja mam juz 4 banerki wiec musze wlozyc taki co ma max 100 :(
-
śliczne:) a można zmniejszyć, ten pierwszy? Bo jak wstawie ten to chyba bede miec juz przekroczona dozwolona dlugość banera i znow mi mod wszystko wykasuje
-
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Iza będzie w necie zapewne wieczorem;-) -
[quote name='Vlk']hm jeśli chodzi o szczeniorki... skoro one są z Promenady na Ryni, to może by warto zagadać do Wikingów, którzy chyba jeszcze rezydują obok Promenady? Wiem, że wódz drużyny ma tam psy w grodzie, może by jednego choć przygarnął albo wspomógł? Bywa tam też więcej ludzi z ruchu historycznego, może akurat ktoś chętny? :) Albo roześlą gdzieś psiaki. Spróbuję się dowiedzieć czy bywa tam ostatnio ktoś znajomy.[/QUOTE] ok dzięki ;-)
-
Iza napisz do moda, może mozna tak zrobic, zebys Ty byla autorka 1 postu i wtedy moglabys sobie edytowac ;-)
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
dzis dopiero poznalam Lucia, na prawde zal serce sciska jak sie na niego patrzy, łapki cale powykrecane:( w boksie cale poslanko rozdrapal - typowe zachowanie lekowe, piszczy, skomli, widac, ze jest mu ciezko on biedny nie rozumie zupelnie tych zmian oby szybko znalazla sie dobra duszyczka co da mu domek aaaa no i trzeba go chyba odchudzic! ;-) -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
........................... [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110028.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110026.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110019.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110018.jpg[/IMG] -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
biedny ten Lucio strasznie:( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110048.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110046.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110043.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110035.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110031.jpg[/IMG]