Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. jejku!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze!!!!!!!!!!! to prawdziwe cuda ostatnio sie dzieją:) trzeba ciotki teraz sciagnac do Dziubaska i chlopakow;-)
  2. ja nie mam zadnych wiesci
  3. u nas slonko na zmiane z deszczem, ale Lutek spacer zaliczyl, a ze Iza jeszcze zostala to pewnie jeszcze z nim pobiega;-)
  4. ojej ojej to cudnie!!! trzymam kciuki!!!!!!!!!
  5. kochani myslicie ze dyrektor nie ma co robic i bedzie sie spotykal w sprawie psow??? mysle ze lepiej go nie draznic i nie wysylac komitetow. zreszta z doswiadeczen mojej kolezanki niestety ale pan dyrektor co innego mowi i co innego robi.... najlepiej jak bedzie z nim rozmawial jednak pan Jarek;-)
  6. zamowilam kiltix drogi jak piorun ale skuteczny teraz tak sobie przypomnialam, ze to ze byly kleszcze nie znaczy ze nie dziala, one maja prawo sie wbic i powinny za jakis czas uschnac i rzeczywiscie kilka kleszczy bylo martwych ale przy takiej inwazji jak jest w tej chwili w Rajszewie to najlpeij jak bedzie i obroza i krople.
  7. [quote name='Szarotka']A nie ma czegos takiego jak frontline ??[/QUOTE] to samo g..... zamawiam obrozki dla psow Magdy to wezme tez dla reszty
  8. Jaga bylaby idealna!!!!!!!!!! trzymam mega mocno kciuki!
  9. ten cholerny fiprex nie dziala!!!!!! wyjelam dzis z Jagi 10 kleszczy!!!!!!
  10. ja dzwonilam do Jozefowa, pani dyrektor mimo ze schronisko peka w szwach zgodzila ja sie przyjac miala ja zawiezc kolezanka ze stajni w Ryni, ale za chwile sie okazalo, ze pan Jarek byl u dyrektora i sunia moze jeszcze chwile zostac. ile??? nie wiem. moze jutro mu sie odwidziec, cholera go wie:( hoteli po 450 znam kilka, ale problem w tym ze kto bedzie za to placil? nie ma kasy na te psy co mamy w tej chwili w hotelu w Rajszewie, a co dopiero za nastepnego...adopcje stoją...psy juz prawie rok siedza i nic... nikt nie dzwoni trzeba ja oglosic i szukac domu i modlic sie zeby mogla do tego czasu siedziec w osrodku [B]Tattoi[/B] czy Ty mozesz cos o niej wiecej powiedziec? masz jej jakies fotki ładne?
  11. u Rozi wszystko dobrze! Paula napisala dzis, ze juz sie dziewczyna zadomowila:) i sie zakumplowaly z Dragusiem. Na poczatku chlopak byl troszke zazdrosny o nowa kolezanke, ale teraz juz jest super:) Paula mowi, ze to super sunia jest!!!
  12. [quote name='marysia55']no to czekam na pojawienie sie Izabella-aldonda i poproszę o nr konta na PW. Dziękuje bardzo Lulka :lol:. Dzięki Tobie :loveu: psiakowi wpadnie grosz do skarpetki :lol::lol:[/QUOTE] to chyba dzieki Wam cioteczki ;-) dzieki serdeczne [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG]
  13. Iza i gdzie ta kometa??? pisalas do moda? da rade zmienic jakos ten 1 post?
  14. dobrze, ze chociaz szczeniak bezpieczny bo w schronie wirusowki:(
  15. byloby super! jest w Ryni kolo Nieporetu - chyba ze juz zawiezli do schronu tattoi masz numer do pana?
  16. to juz po szczeniaku:(:(:(
  17. ale ma byc bialy Kapsel mial wczoraj mase kleszczy:( zakropilam go fiprexem, ale mysle ze lepsza bylaby obrozka kiltix - pod warunkeim ze jej nie zgubi moze ktos chcialby mu zasponsorowac taka obroze?
  18. dzis sroda i nadal nie wiadomo co z psiakami nikt nie moze pomoc?:(
  19. wczoraj Lucio miał fajny dzień, Kasia ze stajni wzieła chłopaka na długi sznurek na spacerek, a potem towarzyszył jej w pracach przez dłuższy czas:) powiem Wam, że tak odżył że szok, miał bardzo zadowoloną minę, że siedzi razem z ludzmi:) byłoby super jakby chłopak mógł sobie luzem biegać
  20. i tu potrzebne deklaracje izabellah-aldonda zabrala uratowala sunie przed schroniskiem w Jozefowie prosimy o stale deklaracje, bazarki, wplaty jednorazowe
  21. [quote name='mmd']Niech to diabli - 30 miesięcznie ode mnie:) Od kwietnia aha - jeśli można poproszę o jakieś info, czy konto to samo, które miałam i dlaczego takie dziwne;)[/QUOTE] super!!! to jest juz 1/10!!!! wielkie dzieki:) jesli chodzi o konto to trzeba pytac izabellah-aldonda ;-) kto sie jeszcze dorzuci?
×
×
  • Create New...