-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
jejku!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze!!!!!!!!!!! to prawdziwe cuda ostatnio sie dzieją:) trzeba ciotki teraz sciagnac do Dziubaska i chlopakow;-) -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
dokładnie tak!!!!!!!!!! :) -
ja nie mam zadnych wiesci
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
u nas slonko na zmiane z deszczem, ale Lutek spacer zaliczyl, a ze Iza jeszcze zostala to pewnie jeszcze z nim pobiega;-) -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
o ktorej bedziesz ciotka????? -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
ojej ojej to cudnie!!! trzymam kciuki!!!!!!!!! -
kochani myslicie ze dyrektor nie ma co robic i bedzie sie spotykal w sprawie psow??? mysle ze lepiej go nie draznic i nie wysylac komitetow. zreszta z doswiadeczen mojej kolezanki niestety ale pan dyrektor co innego mowi i co innego robi.... najlepiej jak bedzie z nim rozmawial jednak pan Jarek;-)
-
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
zamowilam kiltix drogi jak piorun ale skuteczny teraz tak sobie przypomnialam, ze to ze byly kleszcze nie znaczy ze nie dziala, one maja prawo sie wbic i powinny za jakis czas uschnac i rzeczywiscie kilka kleszczy bylo martwych ale przy takiej inwazji jak jest w tej chwili w Rajszewie to najlpeij jak bedzie i obroza i krople. -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A nie ma czegos takiego jak frontline ??[/QUOTE] to samo g..... zamawiam obrozki dla psow Magdy to wezme tez dla reszty -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Jaga bylaby idealna!!!!!!!!!! trzymam mega mocno kciuki! -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
ten cholerny fiprex nie dziala!!!!!! wyjelam dzis z Jagi 10 kleszczy!!!!!! -
ja dzwonilam do Jozefowa, pani dyrektor mimo ze schronisko peka w szwach zgodzila ja sie przyjac miala ja zawiezc kolezanka ze stajni w Ryni, ale za chwile sie okazalo, ze pan Jarek byl u dyrektora i sunia moze jeszcze chwile zostac. ile??? nie wiem. moze jutro mu sie odwidziec, cholera go wie:( hoteli po 450 znam kilka, ale problem w tym ze kto bedzie za to placil? nie ma kasy na te psy co mamy w tej chwili w hotelu w Rajszewie, a co dopiero za nastepnego...adopcje stoją...psy juz prawie rok siedza i nic... nikt nie dzwoni trzeba ja oglosic i szukac domu i modlic sie zeby mogla do tego czasu siedziec w osrodku [B]Tattoi[/B] czy Ty mozesz cos o niej wiecej powiedziec? masz jej jakies fotki ładne?
-
u Rozi wszystko dobrze! Paula napisala dzis, ze juz sie dziewczyna zadomowila:) i sie zakumplowaly z Dragusiem. Na poczatku chlopak byl troszke zazdrosny o nowa kolezanke, ale teraz juz jest super:) Paula mowi, ze to super sunia jest!!!
-
[quote name='marysia55']no to czekam na pojawienie sie Izabella-aldonda i poproszę o nr konta na PW. Dziękuje bardzo Lulka :lol:. Dzięki Tobie :loveu: psiakowi wpadnie grosz do skarpetki :lol::lol:[/QUOTE] to chyba dzieki Wam cioteczki ;-) dzieki serdeczne [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG]
-
Iza i gdzie ta kometa??? pisalas do moda? da rade zmienic jakos ten 1 post?
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
ale super:) -
dobrze, ze chociaz szczeniak bezpieczny bo w schronie wirusowki:(
-
byloby super! jest w Ryni kolo Nieporetu - chyba ze juz zawiezli do schronu tattoi masz numer do pana?
-
to juz po szczeniaku:(:(:(
-
ale ma byc bialy Kapsel mial wczoraj mase kleszczy:( zakropilam go fiprexem, ale mysle ze lepsza bylaby obrozka kiltix - pod warunkeim ze jej nie zgubi moze ktos chcialby mu zasponsorowac taka obroze?
-
dzis sroda i nadal nie wiadomo co z psiakami nikt nie moze pomoc?:(
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
wczoraj Lucio miał fajny dzień, Kasia ze stajni wzieła chłopaka na długi sznurek na spacerek, a potem towarzyszył jej w pracach przez dłuższy czas:) powiem Wam, że tak odżył że szok, miał bardzo zadowoloną minę, że siedzi razem z ludzmi:) byłoby super jakby chłopak mógł sobie luzem biegać -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
i tu potrzebne deklaracje izabellah-aldonda zabrala uratowala sunie przed schroniskiem w Jozefowie prosimy o stale deklaracje, bazarki, wplaty jednorazowe -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
super Felus:) -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Niech to diabli - 30 miesięcznie ode mnie:) Od kwietnia aha - jeśli można poproszę o jakieś info, czy konto to samo, które miałam i dlaczego takie dziwne;)[/QUOTE] super!!! to jest juz 1/10!!!! wielkie dzieki:) jesli chodzi o konto to trzeba pytac izabellah-aldonda ;-) kto sie jeszcze dorzuci?