Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. i jeszcze jedno [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100974.jpg[/IMG]
  2. i dalej Jagusia:) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100956.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100958.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100960.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100962.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100972.jpg[/IMG]
  3. Jaga jest śliczna, super wesoła, ma wadę bo skacze na ludzi :diabloti: uwielbia patyki i zabawę, potrzebuje odrobinę ogłady jak to młody psiak, czym szybciej trafi do domu i zacznie być wychowywana tym lepiej ;) To jest super pies :loveu: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100990.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100991.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100955.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100954.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100975.jpg[/IMG]
  4. izabellah - aldonda - czy są jakies deklaracje na Jagusie????? wpisz moze w 1 poscie koszt hotelu i prosbe o deklaracje ;-)
  5. Jagusia jest Izy, jest w tym samych hoteliku co Lutek i niektóre psy asif1. Dałam Jagusi troche tej karmy co dla szczeniaków dałaś;-) bo ona jeszcze młoda jest i rośnie. Ale pewnie wrąbią to w ciągu tygodnia :diabloti: bo chętnych do papu aż 4 mordki, a domu jakoś nie widać....choć piękne towarzystwo jest :loveu: z tą kastracją byłoby super jakby coś udało się załatwić :p zaraz wstawię fotki ;)
  6. zaraz jade robic malej foty i trzeba brac sie za ogloszenia sluchajcie kochani potrzebna jest zbiorka na sterylizacje malej, kazdy grosik sie przyda :modla:
  7. nikt Mili nie odwiedza:(
  8. na górę maleńkie..........
  9. sponsorzy już się odezwali, więc z tych pieniędzy które zostały czyli 728 zł 200 zł poszło na rottki na fundacje [url]www.rottka.org[/url] - zgodnie z zyczeniem sponsora Tomka K:) reszte chciałabym podzielić na pół czyli po 264 zł na psiaki asif1 i izabellah-aldonda ;-) jak tylko wpłynie zwrot za hotel to rozdysponuje kaskę dla dziewczyn, bo mają na prawdę masę psów pod opieką i jeszcze więcej długów:( dziekuje wszystkim wpłacającym za przekaznie kaski na psiaczki dalej :)
  10. wielkie dzieki dla Ellig za jedzonko dla Lutka i innych psaikow pod opieką izabellah-aldonda :)
  11. [quote name='Ukryty Smok']Boże, cieszę się tak strasznie, że łzy same płyną... Świniaczku kochany, doczekałaś się... Masz swój kocyk, swoją miseczkę, swoje miejsce na ziemi... Nie mogę wprost uwierzyc w to szczęście!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: Lulko, pieniążki ode mnie przekaż na jakąś bidę potrzebującą pomocy. Sama wybierz. Ty wiesz najlepiej. Pzdr, Ukryty Smok[/QUOTE] dobrze dziekuje serdecznie:) jak juz bede miec wszystko na koncie to rozdysponuje po bidach ;-) i napisze gdzie i co
  12. [quote name='Dada M']Fantastycznie :) :) :) Jak nowa opiekunka Rozi ją znalazła ? Przez ogłoszenia, allegro, dogomanię ?[/QUOTE] ze strony [url]www.rottka.org[/url]
  13. bez zmian, siedzi w boksie i czeka na dom nikt nie dzwoni.....:(
  14. [quote name='Lulka']z zeszłego miesiąca mamy 136 zł doszło do tego: 111 zł od anonimowej cioteczki 100 zł od natalijo (wplata z 12.02) 50 zł - Ukryty Smok (wplata 10.02) 20 zł - Gosia121 (wplata 10.02) 50 zł ja 25 zł rodzice z bazarku 25 zł Negra&Anna z bazarku _______________________________ razem na marzec: 517 zł hotel marzec 5.03-5.04 - 450 zł zostaje: 67 zł i znow ogromnie wszystkim dziekuje za pamiec o Rozi i pomoc w utrzymaniu staruszki w hotelu.[/QUOTE] czyli tak bylo 67 zł plus mam dostac zwrot za hotel 300 zł mam jeszcze wpłate od anonimowej cioteczki 111 zł - to mialo byc na kwiecien (poprosze o dyspozycje na pw;-) mam 200 zł od Tomka K (na kwiecien i maj) - juz wyslalam maila-gdzie przekazac? i mam od Ukrytego Smoka wplate z 10.03 - 50 zł - tez poprosze info gdzie oddać tę wpłatę ;-)
  15. a oto i fotki:) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100928.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100927.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100929.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100930.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100931.jpg[/IMG]
  16. kto moze dac DT choc jednemu maluchowi??? z ogloszen nikt nie dzwoni:(
  17. ludzie nie uwierzycie!!!!!!!!!! Rozi ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: ten magiczny telefon zadzwonil w sobote i w niedziele pojechalysmy razem z Paula - nowa pania Rozi do hoteliku zeby zabrac Rozi do jej wlasnego domu!!!!:bigcool::bigcool::bigcool: bardzo bardzo bardzo wszystkim dziekuje za pomoc w utrzymaniu naszej swinki! Bez Was staruszka juz dawno umarlaby w schronisku! Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo bedzie cieszyc sie domem i miloscia swojej pani. Rozi mieszka w Warszawie i ma kumpla, starego rottka bez oka, adoptowanego 2 lata temu z palucha:loveu::loveu::loveu: Zaraz zrobie rozliczenie i bardzo prosze sponsorow o wskazanie gdzie przelac wplacone pieniadze:)
  18. powiem tak: to jest skandal i zgroza!!!!!!!! tyle czekania na poslanko i teraz ksiezniczka ma focha???????????:mad: ooooojjjj zawiodlam sie strasznie straszliwie :diabloti: a czy panie probowaly polozyc jej tam jej kocyk??? moje kochaja te poslanka, no ale coz jak nie to nie, nie bedziemy Miski zmuszac na sile :evil_lol: znajdzie sie na bank jakis chetny na poslanko ;) jak stoicie z karmą, bo to już 3 miesiąc mija
  19. dziewczyny spisalyscie sie na medal:) super dzieki!!!!!!!!!!!!
  20. [quote name='Ellig']Karma dla Lutka bedzie mysle, ze nie wczesniej niz o 13-15 :)[/QUOTE] to sie plan rypnal, ale moge odebrac innego dnia, bede jechac w weekend znow do hotelu;-) chyba ze Iza woli wczesniej wpasc;-) papryka - dzieki za zaproszenie na watek;-) Iza na pewno zrobi rozliczenie ;-)
  21. kocham Jagusie, jest boskim psem:):):) super wdzieczna jest ta mała i ogromnie placze rzeczywiscie jak ja sie w boksie zamknie! jest sliczna, powinna szybko znalezc domek!!!! Iza chyba trzeba ja ciachnac, mysle, ze zaraz bedzie miec cieczke:(
  22. [quote name='izabellah-aldonda']Zaraz do Ciebie napisze . Dzięki, mogę odebrać osobiście.[/QUOTE] [quote name='Ellig']Prosze o kontakt w sprawie odbioru karmy napisalam e-maila.....[/QUOTE] tak sie sklada, ze Lutek jest w tym hoteliku gdzie reszta "naszych" psiaków i gdzie czesto jezdze, a bede jutro u Ellig wiec moge zabrac karme i od razu zawiezc do hotelu ;-) dajcie znac czy Wam pasuje taki myk :)
  23. siedza i czekaja na dom i chyba nikt nie dzwoni......kurcze nie chce mi sie wierzyc ze ludziom sie te czarne niedzwiadki nie podobaja!!!
×
×
  • Create New...