Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. wiesz co jesli chodzi o to badanie na trzustke to powinnien to byc swiezy kal, przynajmniej tak mowi dr Monika co ja operowala. Na pasozyty owszem z 3 dni, ale na te trzustke to niech zaniosą dzisiejszy. Bo zanim to jeszcze od weta dojedzie do labo to troche potrwa.
  2. [quote name='magdyska25']Niestety suchego nie chce jeść (dostałam taką próbkę karmy), zmieszałam Jej potem z mięsem- troszkę mięsa zjadła, sucha nie ruszona... Karcia w lecznicy jest bardzo grzeczna, dzielna z Niej dziewczyna, wszystko znosi ze stoickim spokojem. Niestety martwica postępuje.....wczoraj już było więcej niż w poniedziałek... Jestem dobrej myśli! Teraz cierpi, mam nadzieję, że nie na marne... Wczoraj za opatrunek wyniosło 30 zł. i wzięłam 2 puszki, czyli 44 zł.[/QUOTE] na martwice dobre sa wlasnie te opatrunki ze srebrem
  3. ja perdziu...to masz isc z nimi oddac probke do laboratorium????????????? matko...a po co??? spytaj ile to juz lezy w tej lodowce bo to najlepiej dostarczyc jak najswiezsze ;-) czyli najlepiej max po kilku godzinach
  4. bylam dzis znow u chlopaczka i stwierdzam, ze psisko jest zajefajne:) super mily, ok do psow, do dzieci mega przylepa, chodzi za czlowiekiem i wpatruje sie slodkimi slepiami, a jak dasz jedzonko to juz w ogole caly jest Twoj! To jeszcze psie dziecko
  5. na gore malutka niewiele czasu do jutra:(
  6. mial kastracje, w sobote jedzie do domu.
  7. Mila smutna:( siedzi w boksie i sie nudzi
  8. [quote name='Diegula']Niestety pomóc nie mogę ale chociaż podniosę . Godzinę temu na Ząbkowskiej w czarnego jamnikowatego psa walną samochód ( wyglądało na lekkie puknięcie) ale psiak zwiał w szoku Lulka znasz może kogoś z tych okolic aby się rozejrzeli za psiakiem??????[/QUOTE] nie znam, a pies sie znalazl juz? [quote name='malagos']tu przydałby sie domowy tyczas, prawda? Jak z jej czuciem, z łapami tylnymi, z zachowaneim czystosci? wiadomo juz?[/QUOTE] domowy, domowy ci weci raczej wiele nie powiedza, ja trzeba skonsultowac z jakims ortopedą z tym, ze jutro trzeba ja zabrac z kliniki i nie ma jak na razie dokad [quote name='karolina_g_k']Napiszcie cos więcej o suni. Biedna mala :shake:[/QUOTE] nic wiecej na razie nie wiem.... [quote name='AGA35']zgłoście to do p.ORZECHOWSKIEGO fundacja Serce Serc napewno coś wam poradzi na to, być może obejmie psa opieką i pomoże w leczeniu [URL="http://www.kundelpolski.pl"]www.kundelpolski.pl[/URL][/QUOTE] mysle ze ma takich zgloszen sporo dziennie ale zapytac nie zaszkodzi
  9. tak, na moje nazwisko, maja je na kartce ;-) kurcze no a ten kał przebadają?
  10. na gore suniu moze ktos cie dojrzy i pomoze
  11. psiuncio na górę moze ktos pomoc i pooglaszac chlopaka?
  12. a moze royala taka karme suchą? to wyjdzie ta cena za caly duzy worek
  13. Sunia pojechała 24.02 do hoteliku hotelik kosztuje 450 zł miesiecznie plus leki w lecznicy jest dlug za pobyt i rtg 100 zł (policzyli naprawde super lajtowo) bardzo prosimy o pomoc dla Malej :-(:-(:-( Sunia zostala znaleziona w Zakroczymiu - nie znam dokladnie szczegółów. Psiak byl przejechany i zostawiony na ulicy. Wczoraj Irkowa zawiozla sunie do lecznicy. Mala miala kilka zdjec RTG, ma uszkodzenie w okolicy biodra, ale nie widac wyrazniej przyczyny niedowladu tylnych nóg. Dzis ma ja jeszcze badac drugi wet. Sunia jest mlodziutka 1,5-2 lata. Do dzis moze zostac w lecznicy, niestety jak zawsze nie ma co potem z nią zrobić :-( Rejonowo sunia nalezy do schroniska Jozefow, ale tam jak zreszta w zadnym schronie nie ma warunkow dla tak chorego psa :shake: Czy ktoś może dać małej DT??? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31743.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31736.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31732.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31737.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31734.jpg[/IMG]
  14. oj Asia, Asia :roll: co? od czego? a czy to wazne? :evil_lol::eviltong: z filmu cioteczko, z filmu ;)
  15. o tym posokowcu wiem co nieco [url]http://www.dogomania.pl/threads/180495-Mix-posokowca-bardzo-wychudzony-szuka-dobrego-domu-Wawa?p=14168339#post14168339[/url] ale o onku musisz sie czegos dowiedziec, wiek, historia itd ;-)
  16. nowe fotki chudzielca - choc na zywo on wyglada duzo chudziej :( [INDENT] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/zdjeciapsiakwnowe750.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/zdjeciapsiakwnowe756.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/zdjeciapsiakwnowe762.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/zdjeciapsiakwnowe761.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/zdjeciapsiakwnowe760.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/zdjeciapsiakwnowe759.jpg[/IMG] [/INDENT]
  17. [FONT=&quot][SIZE=3]Psiak ma okolo 1 roku lub mniej, troszke przypomina posokowca, ma sylwetke setera, tylko uszy troche nie wyszly - jedno uroczo sterczy troche w bok jak u nietoperza. Jest cudny! ma przepiekne i przesmutne oczy. Po znalezieniu byl bardzo przestraszony - wlasciwie caly czas sie kulil i czolgal, trudno bylo go postawic, zeby go sfotografowac. prawdopodobnie byl przywiazany do drzewa (wyrazny slad wysoko na szyi tuz za uszami, widoczny tez na zdjeciu nr 1), jakby chcial sie wydostac z zacisnietej petli). niemilosiernie wychudzony, co widac na zdjeciach. bardzo chce byc glaskany i ustawicznie karmiony :)[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]Burek zostal znaleziony w sobote 19 grudnia - Kaluszyn, wies 5 km od Chotomowa, niedaleko Jablonny i Legionowa. Był strasznie wychudzony. Pani, która go znalazła nie miała sumienia oddać go do schroniska, tak więc Burek trafil do sąsiadów. Ale tylko na 2 tyg.[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]Niestety pan zachorowal, jest w szpitalu, a pania przerasta opieka nad duzym, silnym psem.[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]Trzeba było Burka gdzieś umieścić, udało się w hoteliku, niestety to boks, zimny boks i całą masę jaką udało mu się przez te 2 tyg odbudować szybko stracił i znów wygląda jak kościotrup:([/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]zdjecia z 20.12.09[/SIZE][/FONT] [FONT=&quot][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Burek3.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=&quot][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Burek2.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=&quot][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Burek1.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=&quot] [/FONT]
  18. [quote name='asiaf1']Ola, czy mogłabyś zrobić osobne watki tym 2 ostatnim psiakom-tzn.temu pseudo owczarkowui i posokowco-dobermanowi?[/QUOTE] jasne, moge zaraz zrobic tylko wiecej info potrzebuje ;-)
  19. ten ala sznaucer jest boski :loveu::loveu::loveu: ale on niesamowice urosl!!!!!! jak Ci sie w ogole udalo zrobic im fotki??? przykleilas je czyms do tego sniegu, ze tak spokojnie siedzialy???:evil_lol: az dziw ze nikt o te male nie dzwoni :shake:
  20. nie no oczywiscie ze niedobrze, ze sie kolezanka roztyla :diabloti: ale Pani ma jej zmniejszyc dawke jesli badania trzustki beda zle to bedzie trzba przestwic ja w ogole na karme specjalistyczna, bez tluszczu L/Olka nam niestety przepadla, a ja jestem ciekawa co tam wet powiedzial? a tymczasem kilka fotek pieknisi :loveu:
×
×
  • Create New...