Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. a moze do oferty? [URL="http://www.oferta.pl"]www.oferta.pl[/URL]
  2. a to te psy maja mieszkac razem? biedny szarik :placz:
  3. a moze dac go na allegro? jakis wzruszajacy opis plus fotki - moze znajdzie sie jakas osoba, ktora bedzie mogła przygarnac chorego Kudełka? A i w ten sposób mozemy zebrać trochę pieniedzy na leczenie. Moze podac konto alarmowego??? chetnie wystawie jasli chcecie
  4. sorki, ze dopiero teraz, ale wszesniej nie mogłam [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSCN1854.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSCN1851.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSCN1850.jpg[/IMG]
  5. chore były dwa psy, były leczone na 100% bo byłam tego swiadkiem sunie w takim razie musiały nie chorowac, skoro by tego nie przezyly jesli chodzi o zastrzyki to nie widzialam jak byly robione, tylko mam przekaz ustny, ale raczej tak.
  6. aaa i tak sobie mysle, ze te sunie tez mogly miec chorobe odkleszczowa, bo wyzel i labek to mialy na bank, a u suczek to moze nie zauwazyli, nie wiem. moze to jest przyczyna nie przybierania na wadze najbardziej mnie martwia te zastrzyki bo one wyniszczaja organizm, a te sunie to juz od dawna na tym jada :placz:
  7. z tego co wiem to tylko ja tam jezdze ;) nie oszukujmy sie karma jest baaardzo kiepska, wiec cudow nie było co w zimie oczekiwac, przy takich mrozach. Gdyby wtedy dostały droga karme to moze bylyby efekty natychmiastowe, ale tak to:-( karma nie handluja, co najwyzej mogli dawac za mało podobno teraz jest lepiej, podjade tam w tygodniu to moze cos wylukam, ale jak mowilam obecnie nie ma wlascicieli caly dzien w domu. ciazy mam nadzieje nie bedzie bo podobno sa po zastrzykach nie ma gdzie ich zabrac, bo nikt ich nie chce:-( wyzeł tez jest tych ludzi, podobno dostaje jakies leki na watrobe Oktawia6 - jak masz potrzebe to wez te karme, ja sobie poradze
  8. przesyłaj [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;) super :multi: :multi: :multi: fona - dzieki wielkie :loveu:
  9. przykro mi bardzo :-( taki fajny maluch [*]
  10. i jak tu nie wierzyć w przeznaczenie :eviltong: a jak znalezli Goplane? tzn z ktorego ogloszenia? z gazety, netu, allegro?
  11. [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=105747063"]http://allegro.pl/show_item.php?item=105747063[/URL] dziewczynki znów na allegro
  12. super ze psiak znalazl juz swoje miejsce na ziemi :multi: A jesli nadal jest karma do oddania i jak nie znajdzie sie nikt chetny lub/i bardziej potrzebujacy to chetnie wezme karme dla tych psiakow: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21398"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21398[/URL]
  13. to trzymam kciuki za Goplanke (czy ma to czy inne imie?) tez jestem bardzo ciekawa co u niej. i mam wielka nadzieje, ze moze jeszcze jedna bida znajdzie domek. a wiecie moze skad te domki sie zgłaszaja? z ktorych ogloszen?
  14. ja mowie o ipsi, ktora od kilku dni probuje sie czegos dowiedziec :p zdecydujcie szybciutko, zeby nie zrezygnowała dziewczyna z nerw :eviltong:
  15. super wiadomosci :p teraz trzymamy kciuki, zeby wszystko było ok. Mam taka prosbe ogromna, niech Ci ludzie kupia koniecznie malej szelki, bo z obrozy to bardzo łatwo sie wydostac. Niestety były kilka razy wypadki, ze psiak uciekał z nowego domu, wiec baaaardzo prosze, szczegolnie, ze ona taka dzikuska. A co z tym trzecim domkiem, moze beda chcieli jakiegos pieska z tych przesłanych mailem do fony?
  16. podobno psiaki juz podtuczone, szczegolnie Viki. nie wiem nie widzialam, bo jak pisalam wczesniej nie bardzo mam jak. Ale tydzien temu zawiozlam 30 kg i zostało juz tylko 10 wiec to mozliwe, ze wygladaja lepiej. Problem jest tylko z wyzlem po boreliozie, bo on ma watrobe i nerki schrzanione i taka tania sucha karma nie robi mu dobrze i on nie przybiera podobno na wadze. nie wiem co tu wymyslic, moze ryz kupie i jakies miesko. tylko kto mu ugotuje? :shake:
  17. Ania, Red - i jak Pino z dziecmi? jest chetna na psa i to ogromna szansa dla niego czy ktos sie tym zajął?
  18. ale się cieszę, dobrze że chociaż jemu się udało suuuper :loveu:
  19. dziekuje za zaproszenie :p niestety dziś i jutro totalnie zajęte szkoda, ze nie kupiłaś szelek, bezpieczniej z taką małą dzikuską :eviltong: Lusie zaraz odkopie w wątkach i przesyłam na maila
  20. za siebie :oops: bo za kogos to chyba nie mozna bo tam maila trzeba swojego podac ale masz przeciez wszystko opisane na pierwszej stronie, kroczek po kroczku wg wskazowek i bedzie ok
  21. plan super :loveu: tak to juz jest, ze duze psy nie ida do adopcji tak chetnie :-( ja juz dluuuugo szukam dla sredniakow i to na podworko i nic :-( ale jak sa chetni na male to trzeba sie cieszyc i dobrze by bylo gdyby sie udalo jeszcze inne psiaki "zadomowic" oprocz Zuli, wyslij prosze jeszcze Lusie, tez juz dlugo czeka
  22. Oczywiscie, ze nikt nie ma Ci za złe. Najwazniejsze, zeby jakas bida znalała u Ciebie domek. A dziewczynom chciałabym znalezc domek najlepiej z ogródkiem :eviltong:
  23. bomba!!! :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...