-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
dzis miałam byc u suni, ale niestety plany mi sie zmieniły. ale dzwoniłam i dowiedzialam sie, ze sunia biega cały czas po osrodku i jedzonkiem z puszki gardzi :roll: pewnie ja karmia w restauracji :evil_lol: z głodu to ona tam nie umrze, ale ta sterylka to koniecznosc!!! A z allegro ktos pytał o małą?
-
psiaki maja dwa worki jedzenia na tydzien musi starczyc ...ehh.:shake: domki, domki - gdzie jestescie?
-
nikt o nas nie pamieta :placz: nikt nie tu zagląda :-( szukamy kawałka ogrodu, gdzie mogłybyśmy osiąść na stałe, pomóżcie!
-
napisałam na pw do jedenej dogomaniczki w sprawie sterylki i opieki po, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Jak nie odpisze niebawem to podzwonie po lecznicach. Wiem, ze na tarchominie jest lecznica juz z hotelem. MOZE KTOS COS ZNA W WARSZAWIE? TANIO I DOBRZE! Fona - a co ze zmiana tematu? Wpisz moze: zbieramy na sterylke dla Goplany. Prosimy o wsparcie! Bardzo ładne imie Evilku :lol:
-
Owczarkowaty Pino-teraz juz Floyd z Radomia juz w swoim wlasnym domku!!!!
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Pino szuka dobrego domku nowe ogłoszenie w ofercie w poniedziałek -
dziekuje Olunie za wpłate na karme dla psiaków :loveu:
-
ja tez uwazam, ze lepszym wyjsciem jest zostawienie jej w Ryni, ale sterylka w takim wypadku to koniecznosc i to szybko, zeby nie doszło do nieszczescia. :shake: [B]Dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe!!!!!! Chociaz drobne kwoty.[/B] Teraz jest ciepło i sunia sobie, mam nadzieje, w osrodku poradzi. Mam rowniez nadzieje, ze do zimy znajdzie kochajacy domek.
-
Dałam wątek na tymczasówkach, moze ktos sie znajdzie. Martwi mnie niestety to, ze mała musiałaby przebywać w kojcu z tyloma psami i to duzymi. Zorientuje sie gdzie i za ile mozna wykonać zabieg i zobaczymy ile mamy kasy i ile jeszcze trzeba, ja tez sie dorzuce. dam ogłoszenia o suni w portalach warszawskich, mam nadzieje, ze ktos ja pokocha :lol: Estima - czy mogę podać w ogłoszeniach Twój telefon? Czy jak byłaś ostatnio to zadziałałaś coś z kleszczami? i na ile ma jedzenie? Bo moze bym do niej podjechała jakby co. czy ona je suche? Fona - na allegro jesli mozesz to koniecznie i dopisz moze do tematu tu na dogo, ze zbieramy na sterylkę i bardzo prosimy o wsparcie!
-
czytałam własnie - byłoby cudownie. Trzymam kciuki, zeby sie udało. Telefonów miałam dziś kilka, ale ludzie to chyba nie umieją czytać, w ogłoszeniu wyraznie jest napisane półlabradorka, ale kazdy chce labradora i jeszcze sie awanturują, ze ogłoszenie zle napisane Pan do mnie: to są biedne zagłodzone labradorki tak?, a ja nie jeden półlabradorek i kundelek zagłodzone - a nie to dziekuję :angryy:
-
Był telefon w sprawie suczek, ale pani do mnie z tekstem "jakiej masci sa te labradory?" ja na to, ze ta sunia to mix labradora. A to nieeeee, ona chce rasowego i buch słuchawką, rece opadaja :-( a sunie nadal czekają
-
błagamy o domek bo niedługo tylko kostki zostaną:-(
-
komu kosciste suczki do pilnowania domu?
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska']:angryy: Lulka zamieść na forum numer telefonu tego pajaca aby żaden pies tam nie trafił :angryy:[/quote] jest w poscie 116
-
Owczarkowaty Pino-teraz juz Floyd z Radomia juz w swoim wlasnym domku!!!!
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
mozna by porosic kogos o sprawdzenie domku??? transport sie znajdzie -
nio ja wrzucam takie do gazet: "[COLOR=black][FONT=Verdana]PÓŁLABRADORKA 2-3 letnia i jej mama 4 letnia kundelka, srednie, bardzo potrzebuja nowego domu, poniewaz sa niedokarmione, moga byc razem lub osobno. Moga mieszkac na podworku, oczywiscie musi byc buda, łancuch odpada, tylko w dobre rece" 503-143-355[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dzieki[/FONT][/COLOR]
-
rasowego, kundelków nie chce jak powiedzialam, ze dalmatynczyk do budy nie bardzo sie nadaje to powiedzial, ze sie nadaje, musi byc tylko ładny!!!
-
tak wiec pan chce cos ładnego tzn jakis dalmatyczyk, moze nawet doberman ale nie rottweiler, bo ma byc cos nieagresywnego ale ładnego!!!!!! do ogrodu oczywiscie hahahahahahaha