Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. dzis miałam byc u suni, ale niestety plany mi sie zmieniły. ale dzwoniłam i dowiedzialam sie, ze sunia biega cały czas po osrodku i jedzonkiem z puszki gardzi :roll: pewnie ja karmia w restauracji :evil_lol: z głodu to ona tam nie umrze, ale ta sterylka to koniecznosc!!! A z allegro ktos pytał o małą?
  2. gdgt - wielkie dzieki za stronke. rzeczywiscie sporo klinik w tym uczestniczy. trzeba bedzie cos wybrac. [B]czy my wiemy ile mamy pieniedzy???[/B]
  3. psiaki maja dwa worki jedzenia na tydzien musi starczyc ...ehh.:shake: domki, domki - gdzie jestescie?
  4. nikt o nas nie pamieta :placz: nikt nie tu zagląda :-( szukamy kawałka ogrodu, gdzie mogłybyśmy osiąść na stałe, pomóżcie!
  5. Goplana pięknie prosi o wsparcie na sterylke Kto moze dac jej tymczas na 3, 4 dni?????????? plissss
  6. kto sie dorzuci, choc troszku??? bardzo prosimy, czym szybciej zbierzemy pieniadze tym szybciej mała bedzie miala sterylke. pomozcie prosze, nie pozwolmy, zeby cos jej sie stało.
  7. napisałam na pw do jedenej dogomaniczki w sprawie sterylki i opieki po, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Jak nie odpisze niebawem to podzwonie po lecznicach. Wiem, ze na tarchominie jest lecznica juz z hotelem. MOZE KTOS COS ZNA W WARSZAWIE? TANIO I DOBRZE! Fona - a co ze zmiana tematu? Wpisz moze: zbieramy na sterylke dla Goplany. Prosimy o wsparcie! Bardzo ładne imie Evilku :lol:
  8. halo Chrupus, czy jest mozliwosc zeby zobaczyl go wet. moze jest tak jak mowi Rybon i ten lek go rzeczywiscie uleczy? Podawałyscie mu cos?
  9. Pino szuka dobrego domku nowe ogłoszenie w ofercie w poniedziałek
  10. dziekuje Olunie za wpłate na karme dla psiaków :loveu:
  11. ja tez uwazam, ze lepszym wyjsciem jest zostawienie jej w Ryni, ale sterylka w takim wypadku to koniecznosc i to szybko, zeby nie doszło do nieszczescia. :shake: [B]Dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe!!!!!! Chociaz drobne kwoty.[/B] Teraz jest ciepło i sunia sobie, mam nadzieje, w osrodku poradzi. Mam rowniez nadzieje, ze do zimy znajdzie kochajacy domek.
  12. [B]estimo[/B] - odpowiedz prosze na moje pytania :p [B]fona[/B] - zmien prosze temat - musimy chyba przyspieszyc nasze ruchy, a bez kasy ani rusz
  13. Dałam wątek na tymczasówkach, moze ktos sie znajdzie. Martwi mnie niestety to, ze mała musiałaby przebywać w kojcu z tyloma psami i to duzymi. Zorientuje sie gdzie i za ile mozna wykonać zabieg i zobaczymy ile mamy kasy i ile jeszcze trzeba, ja tez sie dorzuce. dam ogłoszenia o suni w portalach warszawskich, mam nadzieje, ze ktos ja pokocha :lol: Estima - czy mogę podać w ogłoszeniach Twój telefon? Czy jak byłaś ostatnio to zadziałałaś coś z kleszczami? i na ile ma jedzenie? Bo moze bym do niej podjechała jakby co. czy ona je suche? Fona - na allegro jesli mozesz to koniecznie i dopisz moze do tematu tu na dogo, ze zbieramy na sterylkę i bardzo prosimy o wsparcie!
  14. czytałam własnie - byłoby cudownie. Trzymam kciuki, zeby sie udało. Telefonów miałam dziś kilka, ale ludzie to chyba nie umieją czytać, w ogłoszeniu wyraznie jest napisane półlabradorka, ale kazdy chce labradora i jeszcze sie awanturują, ze ogłoszenie zle napisane Pan do mnie: to są biedne zagłodzone labradorki tak?, a ja nie jeden półlabradorek i kundelek zagłodzone - a nie to dziekuję :angryy:
  15. Był telefon w sprawie suczek, ale pani do mnie z tekstem "jakiej masci sa te labradory?" ja na to, ze ta sunia to mix labradora. A to nieeeee, ona chce rasowego i buch słuchawką, rece opadaja :-( a sunie nadal czekają
  16. błagamy o domek bo niedługo tylko kostki zostaną:-(
  17. komu kosciste suczki do pilnowania domu?
  18. co to u malenkiej??? czy została podjeta juz decyzja z z nia bedzie?
  19. [quote name='Beata_Dorobczyńska']:angryy: Lulka zamieść na forum numer telefonu tego pajaca aby żaden pies tam nie trafił :angryy:[/quote] jest w poscie 116
  20. mozna by porosic kogos o sprawdzenie domku??? transport sie znajdzie
  21. nio ja wrzucam takie do gazet: "[COLOR=black][FONT=Verdana]PÓŁLABRADORKA 2-3 letnia i jej mama 4 letnia kundelka, srednie, bardzo potrzebuja nowego domu, poniewaz sa niedokarmione, moga byc razem lub osobno. Moga mieszkac na podworku, oczywiscie musi byc buda, łancuch odpada, tylko w dobre rece" 503-143-355[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dzieki[/FONT][/COLOR]
  22. rasowego, kundelków nie chce jak powiedzialam, ze dalmatynczyk do budy nie bardzo sie nadaje to powiedzial, ze sie nadaje, musi byc tylko ładny!!!
  23. tak wiec pan chce cos ładnego tzn jakis dalmatyczyk, moze nawet doberman ale nie rottweiler, bo ma byc cos nieagresywnego ale ładnego!!!!!! do ogrodu oczywiscie hahahahahahaha
×
×
  • Create New...