Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. ciezka sprawa moze niech przyjada do dziadka i zobacza jak sunia zachowuje sie w domu
  2. juz Ci wysłałam Zulka jest po sterylce, wiec ze szczeniakow nici :cool3:
  3. z duzymi psami jest jednak gorzej :( pewnie jakby byla jasna to moze byliby szybciej chetni, a ona taka niepozorna :-( jakby ja odkarmic porzadnie to bedzie przypominac labka ale kurcze w koncu musi znalezc domek co ja pokocha jako kundelka
  4. fona - a ci ludzie z wawy z mieszkaniem to sa jeszcze chetni? bo u mosii jest zula, mala sunia w typie ratlerka juz po sterylce, zapytaj prosze koniecznie czy by chcieli
  5. no brzmi sensownie ;) sterylke moznaby sobie darowac, gdyby nie grozba tej cholernej ciazy :mad:
  6. no najfajniej byloby, gdyby domek chcial zasponsorowac sterylke, wtedy psi aniol nie musialby ponosic kosztow, a i te "goplanowe" pieniadze przydalyby sie innemu bidakowi domek z ogrodem to jest to :lol:
  7. jak mała nie jest w ciaży to sterylka moze poczekac, gorzej jak jest, to zabieg powinien byc wykonany szybko
  8. dzieki Ania, ze tu wpadłas :lol: ale u dziadka ta chyba niewykonalne :shake: nie ma kto jej oswajać
  9. najgorsze, ze nie mam jak ich obejrzec mialam nowe foty porobic, ale nie mam jak :shake:
  10. szkoda, zeby domek przepadl trzeba ja przekonac jakos do tego mieszkania. A czy to sa ludzie z doswiadczeniem, czy sa gotowi na psa, ktoremu nalezy poswiecic duzo czasu i nauczyc tego i owego???
  11. jak ostatnio byłam to jeszcze kiepawo, ale moze teraz juz lepiej, w koncu troche niby zjadly tych workow. teraz to nie wiem kiedy je zobacze, bo nikogo nie ma do wieczora
  12. nio dobra juz dobra przeciez wiesz, ze ja Cie nie chce specjalnie denerwować :evil_lol: zostawały w domu, nawet dzis sie wywiedziałam, ale nigdy sama Viki nie siedziała tylko z drugim psem i w tym cały szkopuł to znaczy, ze mail dotarł, dzieki Supergoga
  13. kurcze ...niedobrze...:shake: czy moze dac ktos tymczas malutkiej, albo stały domek???
  14. niestety nie wiem jak będzie zachowywać sie Viki w domu pozostawiona sama :roll: sprobuje sie dokładnie wywiedziec
  15. a wybieracie sie na dni sggw? [URL="http://dnisggw.sggw.pl/"]http://dnisggw.sggw.pl/[/URL]
  16. oki Fona wszystko jasne. rozsadnie zrobiłyscie, nie ma co na łapu capu. jak kochaja to poczekaja:)
  17. z Ferg juz rozmawiałam na gg, ale napisze jeszcze tu :lol: mniejsze są troszke niz labrador, mysle ze tak 40-50 cm w kłebie, ale jak pojade to zmierze dowoz to zawsze sie na dogo znajdzie jesli psiak mialy miec nowy, dobry dom
  18. [quote name='Beata_Dorobczyńska'].........................................[/quote] Beti - a co Ty za wycinki robisz :eviltong:
  19. a ci ludzie z Sierpca to czemu odpadli? domek z ogrodkiem to chyba dobry pomysł jak ona mieszkania nie akceptuje
  20. ale bidulka :-( mozliwe, ze ona zyła cale zycie na podworku u jakiegos chlopa tam w Ryni i nie zna domu
  21. dziewczyny jesteście wielkie :multi: dobrze, ze ja zabrałyscie. ale numer z ta cieczka :shake: ja nie moge dac tymczasu, bo mam duza psice i to kobitke. [COLOR=red][B]kto moze dac tymczas???[/B][/COLOR] [B]Bardzo prosimy o wpłaty na Goplanke!!! [/B]
  22. asher - to masz dobrego dostawce. Mi kazali przywiezc do firmy i to z wielka łachą, przez telefon i juz na miejscu facet stwierdził, ze on to moze zabrac, ale i tak tego nie wymienią, bo tak :crazyeye: bo termin jest dobry i takie tam bla bla bla a w ogole to ta karma została wykupiona i pewnie nie będa mieli na co zamienic, wiec po poł godzinnej przepychanek, powiedział, ze jutro da znac. a co do rc to niestety kit mi wcisnela baba juz w innym miejscu. nie mialam w sobote karmy i tak bez głowy kupiłam to cuś. Baba twierdziła oczywiscie, ze to super jedzonko i lepsze od nutry. Ja niewiele myslac wzielam worek, no bo pani polecała i pomyslałam, ze to rc. (och ta reklama robi swoje) no trudno, nie umrze od jednego worka....mam nadzieje....:eviltong: a jak mi dadzą pro to najwyzej będę mieszać, albo nie wiem co :shake: na 100% zmienię dostwce, bo to lepszy cwaniak dzięki za rady :p
  23. super wiesci :lol:
  24. jejku, super ze go zabrałyscie. Jest piękny. A czemu prawie jak colli? Jest super pięknym colli, z mniejsza iloscia futerka :eviltong: Ale pewnie pod dobra opieka szybko mu odrosnie. Jest na allegro?
  25. mi nie szkoda, bo tu chodzi o dobro tych psiaków
×
×
  • Create New...