-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
z duzymi psami jest jednak gorzej :( pewnie jakby byla jasna to moze byliby szybciej chetni, a ona taka niepozorna :-( jakby ja odkarmic porzadnie to bedzie przypominac labka ale kurcze w koncu musi znalezc domek co ja pokocha jako kundelka
-
najgorsze, ze nie mam jak ich obejrzec mialam nowe foty porobic, ale nie mam jak :shake:
-
jak ostatnio byłam to jeszcze kiepawo, ale moze teraz juz lepiej, w koncu troche niby zjadly tych workow. teraz to nie wiem kiedy je zobacze, bo nikogo nie ma do wieczora
-
nio dobra juz dobra przeciez wiesz, ze ja Cie nie chce specjalnie denerwować :evil_lol: zostawały w domu, nawet dzis sie wywiedziałam, ale nigdy sama Viki nie siedziała tylko z drugim psem i w tym cały szkopuł to znaczy, ze mail dotarł, dzieki Supergoga
-
niestety nie wiem jak będzie zachowywać sie Viki w domu pozostawiona sama :roll: sprobuje sie dokładnie wywiedziec
-
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Lulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
a wybieracie sie na dni sggw? [URL="http://dnisggw.sggw.pl/"]http://dnisggw.sggw.pl/[/URL] -
z Ferg juz rozmawiałam na gg, ale napisze jeszcze tu :lol: mniejsze są troszke niz labrador, mysle ze tak 40-50 cm w kłebie, ale jak pojade to zmierze dowoz to zawsze sie na dogo znajdzie jesli psiak mialy miec nowy, dobry dom
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska'].........................................[/quote] Beti - a co Ty za wycinki robisz :eviltong:
-
asher - to masz dobrego dostawce. Mi kazali przywiezc do firmy i to z wielka łachą, przez telefon i juz na miejscu facet stwierdził, ze on to moze zabrac, ale i tak tego nie wymienią, bo tak :crazyeye: bo termin jest dobry i takie tam bla bla bla a w ogole to ta karma została wykupiona i pewnie nie będa mieli na co zamienic, wiec po poł godzinnej przepychanek, powiedział, ze jutro da znac. a co do rc to niestety kit mi wcisnela baba juz w innym miejscu. nie mialam w sobote karmy i tak bez głowy kupiłam to cuś. Baba twierdziła oczywiscie, ze to super jedzonko i lepsze od nutry. Ja niewiele myslac wzielam worek, no bo pani polecała i pomyslałam, ze to rc. (och ta reklama robi swoje) no trudno, nie umrze od jednego worka....mam nadzieje....:eviltong: a jak mi dadzą pro to najwyzej będę mieszać, albo nie wiem co :shake: na 100% zmienię dostwce, bo to lepszy cwaniak dzięki za rady :p
-
super wiesci :lol:
-
jejku, super ze go zabrałyscie. Jest piękny. A czemu prawie jak colli? Jest super pięknym colli, z mniejsza iloscia futerka :eviltong: Ale pewnie pod dobra opieka szybko mu odrosnie. Jest na allegro?
-
mi nie szkoda, bo tu chodzi o dobro tych psiaków