Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='fona']Lulka, zbiorka na sterylki rozpoczeta, jest 30 zl, na pewno bedzie wiecej :) Mysle, ze smialo mozesz uderzyc do Psiego Aniola i poprosic o pomoc, w koncu nie zanosi sie na to, zeby wlasciciele pokochali swoje psy i zaczeli je chocby karmic. Jak odejda hormony, bedzie wiecej kasy na jedzenie i latwiej bedzie znalezc suniom dom. Zapytaj, czy pomoga, mysle, ze nie odmowia, zawsze mozna im przekazac to, co sie uzbiera, zeby ich nie obarczac.[/quote] Dziekuję za wpłaty! Do kogo konkretnie zadzwonić? i co ja mam powiedzieć? Czy zapytać poprostu czy zrobią sterylki? Ale jak przedstawic tę sytłację, trochę się boję, żeby nie zabrali psów do schronu. Będą pewnie pytać czyje te psy są, jak powiem, ze prywatne to oleją (zresztą trudno sie im dziwić) jak powiem, ze zaniedbane, to moze być dym. Nie wiem sama, jak myślicie?
  2. Trzymam kciuki za podróz i w ogole na szczescie! Bądz grzeczny Pinuś - jutro rozpoczyna się twoje nowe zycie :loveu:
  3. to dopiero niespodzianka!!!!!!!!!!!!! BRAVO, SUPER, EXTRA:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :klacz: :klacz: :klacz: :cool2: :cool2: :cool2: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: ALE SIE CIESZE! czekamy na baaaaaardzo obszerną relacje!
  4. [quote name='Kar0la']No i koo i sioo na pół przedpokoju. Nie wiem gdzie to się zmieściło:crazyeye: w tak małym psie... Dobrze, że TZ już śpi...:roll:[/quote] hahahahahaha :evil_lol: czekam na relację i fotki ;)
  5. spoko, nie za bardzo kumam ale spoko :oops: ja bym chciała drugiego psa, ale.....zawsze to ale. Mieszkanie za małe zdecydowanie, szczególnie na dwa takie wielkoludy, no i ja wyjezdzam kilka razy w roku i trudno mi znalezc opiekę dla Lou a co dopiero dla dwóch :shake:
  6. ale on samców nie toleruje:shake: a Twój byłby super!
  7. zgłaszam wykonanie zadania :lol: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=109425897 Akucha jak zwykle pięknie zatekściła :loveu:
  8. oni mi nie bronia, tylko w dzien nikogo nie ma :shake: ale cos wymysle, moze wybiore sie poprostu wieczorem :razz:
  9. ale one cały czas jedzą taką karmę, lepsze to niż powietrze, tak więc dzieki wielkie
  10. dzieki dziewczyny, ale sie ciesze :multi: to beda mialy zapewnione zarelko na caly lipiec :multi: ja sie dopasuje, moge podjechac fona - tak chcialabym zrobic i moze nowe fotki pstryknac, tylko jak to zrobic tu jest problem :roll: tak sobie mysle, ze zostawie te pieniadze na funduszu na sterylki badz na czarna godzine, czy sponsorzy wyrazaja zgode? :cool3:
  11. na 1 stronie będę umieszczac aktualizacje, bo nie kazdemu chce sie przekopywac watek
  12. no wlasnie czwartek wolny to warto wykorzystac na plener, a nie bieganie po sklepach :p
  13. wielkie dzieki Beti, tylko daj znac dokładnie kiedy będziesz, bo nie wiem czy 15 to gdzies nie pogalopie gdzieś :p a gdzie ten proszek kupić, w sklepie myslisz jest, czy tylko u weta?
  14. evita - jesli chcesz mozemy sie podzielic robota :lol: chetnie pomoge
  15. ojejku enia - bardzo Cię przepraszam :Rose: :Rose: :Rose: przeoczyłam Twoją propozycję, wybacz! nie gniewaj się! :modla: :modla: :modla:
  16. [quote name='Aga_Mazury']Oczywiście czekamy na kolejne wpłaty dla dziewczynek :loveu: fona rozpoczęła....teraz szlaki przetarte można wpłacać nawet po złotóweczce z dopiskiem "głodujące suczki Lulki" [B][COLOR=red]Alarmowy Fundusz :loveu: [/COLOR][/B][/quote] Dziekujemy alarmowemu za pomoc i reklamę :loveu:
  17. Kupie cztery takie po 8 zł niemieckiej firmy beaphar czy jakos tak. na pchły działa 5 mcy. Moja nosiła taką i nic nie złapała. A do lasu na szczescie nie chodza i mam nadzieje, ze kleszcze je ominą. Pamietam, ze kiedys byly takie proszki do posypania psa na pchły, zeby zabic te co juz sa na nich, wiecie cos o tym?
  18. Fona - dzieki wielkie za pomoc, kupię im obrózki przeciwpchelne, mam nadzieje, ze beda działać :p
  19. troche to ryzykowne :roll: trzymam kciuki za wizyte u weta
  20. Witokertku a wiesz moze co u Pastiego, bo były pytania na jego wątku, ale bez odpowiedzi :shake:
  21. a ja niestety mam tak porozkładane zajęcia, ze nie mam jak pojechac do Bertuni
×
×
  • Create New...