Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. mam jednak nadal nadzieje, ze domek sie znajdzie
  2. ale cudne wiesci, a mi łzy poleciały ze szczescia tak dlugo chlopak czekał, tyle czasu i w koncu sie doczekał :multi: :multi: :multi: trzymam kciuki, zeby byl zdrowy i grzeczny a gdzie na Zoliborzu??? bo ja tez stad wiec bede wypatywac :p
  3. Chrupek - ja oferuje pomoc w transporcie (z tym, ze miedzy 29.06-13.07 nie ma mnie) jakas drobna finansowa tez sie znajdzie trzeba zapytac, moze fundusz pozwoli wplacac na swoje konto z adnotacja dla Kudełka
  4. no niestety dopóki ludzie nie zrozumieją i bedą kupowali psy bez rodowodu czyli tak naprawdę nierasowe, to właśnie tak to będzie wyglądać, psy będą cierpieć :-(
  5. biedna sunia, co ona musiała przejsc :-( tego pseudohodowce to ja bym:chainsaw: Mona :Rose: super, ze tak szybko zareagowałaś
  6. z allegro zadnego odzewu :-( nikt nie pyta, nikt nie obserwuje
  7. dokładnie TAK, bardzo mądre słowa niufa a ta tęcza to mnie totalnie rozkleiła :placz: Modliszko :glaszcze:
  8. Odpoczywaj Daggetku w spokoju [*] Modliszko chylę przed Tobą czoło.
  9. Modliszko, mogę zaoferować jedynie pomoc finansową. Czy wpłacać na Fundusz czy może bezpośrednio na Twoje konto (jeśli tak, proszę podaj mi numer)
  10. Cos w tym jest, przeciez Serwo u Irmy tez miał cały czas biegunki po kurczaku (w koncu u nas to same kurczaczki-sterydki:lol: ) a teraz dostaje specjalistyczną karmę i z tego co ostatnio Irma pisała jest lepiej. Ale poczekajmy moze na opinie weta.
  11. Modliszko - piękny tekst na allegro A jak tam dziadek? Nie mogę przestać o nim mysleć, jak pewnie kazdy tu...
  12. ale one nie są bezdomne, nie wiem czy mozna w takiej sytuacji :roll: Fona masz pw
  13. nadal nie ma domu :( pech chciał, ze miałam zawiezc dzis karme, ale samochod padł i przynajmniej do wtorku jedzenia nie zawioze :-(
  14. w szpitalu to pewnie nie bedzie mu sie chciało walczyc o zycie :shake:
  15. niestety :-( stary to juz nie warto cokolwiek pisac
  16. Aldonda - U Arki jest ponad 10 kg karmy specjalistycznej, wysokobialkowej, na pewno przyda sie jakiemus psu z K..... odezwij sie do niej na pw, bo ona szuka kogos chetnego na te karme i nikt sie nie zglasza. skrzynke pw masz zatkaną :p
  17. wlasnie wykreslam drugi raz to co napisalam. :roll: chyba nie ma dobrego rozwiazania w takim wypadku, kazdy musi postepowac wg swojego sumienia bylam kiedys zwolenniczka kary smierci ale bardzo madra osoba zapytala mnie czy wykonalabym taki wyrok....na co ja ze nie...i od tamtego czasu juz rozumiem i nie jestem za kara smierci....łatwo jest ferowac wyroki..... jak sie zastanowic to jakbym miala wlasnorecznie uspic zwierze to nie wiem czy bym potrafila........raczej nie ale z kolei jak cierpi, wszystko niemiłosiernie boli.... nie wiem....:shake: to najtrudniejsze decyzje w zyciu trzymam kciuki za dziadka!!!
  18. no i to sa wlasnie lekarze, najpierw ze beznadzieja a za chwile ze jednak nie. i badz tu czlowieku madry. trzymaj sie psiaczku!
  19. ale czy sa w stanie podac mu srodki przeciwbolowe, zeby go nic a nic nie bolało? jesli tak to, to tez jest rozwiazanie i los sam zadecyduje kurcze no :placz:
  20. nie zostawiajmy dziewczyny samej, zeby potem nie bylo na nią :roll: ale tak jak pisze Aga nie widzac tego trudno podjac decyzje na odleglosc najwazniejsze, zeby go nie bolało
  21. najwazniejsze jest to, ze jest tam teraz przy nim dobra dusza Modliszka, a nie zimna schroniskowa posadzka i samotnosc :-(
  22. jesli pies sie meczy to trzeba go od tego cierpienia wybawic takie jest moje zdanie, wiem ze wiekszosc na dogo jest przeciwna eutanazji, ale jesli mozemy tylko tak pomoc, to pomozmy
  23. nio niestety, kurczaki to same sterydy, moze ma na nie alergie ;)
  24. znaczy teren spryciula :evil_lol: dobrze,ze nie dostała zapasci przy kapieli :eviltong: fona - we wczorajszym mailu nie było fotek :shake: a w jakiej dzielnicy mieszka czarnulka?
  25. dziewczynki szukaja nadal domku a moze znalazłby sie sponsor sterylek dla suczek??? :cool3:
×
×
  • Create New...