ale cudne wiesci, a mi łzy poleciały ze szczescia
tak dlugo chlopak czekał, tyle czasu i w koncu sie doczekał :multi: :multi: :multi:
trzymam kciuki, zeby byl zdrowy i grzeczny
a gdzie na Zoliborzu??? bo ja tez stad wiec bede wypatywac :p
Chrupek - ja oferuje pomoc w transporcie (z tym, ze miedzy 29.06-13.07 nie ma mnie)
jakas drobna finansowa tez sie znajdzie
trzeba zapytac, moze fundusz pozwoli wplacac na swoje konto z adnotacja dla Kudełka
no niestety dopóki ludzie nie zrozumieją i bedą kupowali psy bez rodowodu czyli tak naprawdę nierasowe, to właśnie tak to będzie wyglądać, psy będą cierpieć :-(
Cos w tym jest, przeciez Serwo u Irmy tez miał cały czas biegunki po kurczaku (w koncu u nas to same kurczaczki-sterydki:lol: ) a teraz dostaje specjalistyczną karmę i z tego co ostatnio Irma pisała jest lepiej.
Ale poczekajmy moze na opinie weta.
Aldonda - U Arki jest ponad 10 kg karmy specjalistycznej, wysokobialkowej, na pewno przyda sie jakiemus psu z K.....
odezwij sie do niej na pw, bo ona szuka kogos chetnego na te karme i nikt sie nie zglasza.
skrzynke pw masz zatkaną :p
wlasnie wykreslam drugi raz to co napisalam. :roll:
chyba nie ma dobrego rozwiazania w takim wypadku, kazdy musi postepowac wg swojego sumienia
bylam kiedys zwolenniczka kary smierci ale bardzo madra osoba zapytala mnie czy wykonalabym taki wyrok....na co ja ze nie...i od tamtego czasu juz rozumiem i nie jestem za kara smierci....łatwo jest ferowac wyroki.....
jak sie zastanowic to jakbym miala wlasnorecznie uspic zwierze to nie wiem czy bym potrafila........raczej nie
ale z kolei jak cierpi, wszystko niemiłosiernie boli.... nie wiem....:shake:
to najtrudniejsze decyzje w zyciu
trzymam kciuki za dziadka!!!
ale czy sa w stanie podac mu srodki przeciwbolowe, zeby go nic a nic nie bolało? jesli tak to, to tez jest rozwiazanie i los sam zadecyduje
kurcze no :placz:
nie zostawiajmy dziewczyny samej, zeby potem nie bylo na nią :roll:
ale tak jak pisze Aga nie widzac tego trudno podjac decyzje na odleglosc
najwazniejsze, zeby go nie bolało
jesli pies sie meczy to trzeba go od tego cierpienia wybawic
takie jest moje zdanie, wiem ze wiekszosc na dogo jest przeciwna eutanazji, ale jesli mozemy tylko tak pomoc, to pomozmy
znaczy teren spryciula :evil_lol:
dobrze,ze nie dostała zapasci przy kapieli :eviltong:
fona - we wczorajszym mailu nie było fotek :shake:
a w jakiej dzielnicy mieszka czarnulka?