-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
ja tez poprosze [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
są, są......niestety :shake: popytaj błagam, są bardzo fajne
-
jaka piekna z nich para :loveu: sunia jest bardzo podobna do Szarika, zeby tylko i jemu sie tak poszczescilo
-
[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item.asp?cmd=preview&id=931579"]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item.asp?cmd=preview&id=931579[/URL] [URL="http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/kat-21.html"]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/kat-21.html[/URL] w ofercie bedzie w piatek [URL="http://www.oferta.pl"]www.oferta.pl[/URL] i w GW tez w piatek ;)
-
Beti - zmien temat (to chyba wiesz jak?) i napisz priva do moda z prosba o przeniesienie watku Bono jest super!
-
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
w tym tygodniu nic nie moge niestety obiecac :roll: pamietałas o zabezpieczeniu przeciwko kleszczom? bo pani ostatnio mowila, zeby jej nie zabierac na spacery, bo te krople juz nie dzialaja, a jest plaga kleszczy -
super mu sie trafiło :multi: :multi: :multi: Beti - chyba mozna juz przeniesc do w nowym domu :multi:
-
sunie sie przypominaja :roll:
-
komu, komu "podróbke" labka? podobno sunia grzeczna i niekłopotliwa gorzej z matka bo to typ polujacy, wiec domek bez kota wskazany :evil_lol:
-
ja tak to zrozumiałam, ze jak dostawały przez dłuzszy czas to były takie beczki, a jak ostatnio sie skonczylo i kilka dni nie dostawaly (czytaj: nie jadły...nic...wcale?......nie wiem....mozliwe) to od razu im zebra spowrotem wyszly na wierzch (szczegolnie temu labkowi, bo suczki jak mowilam jako tako..rewelka to jeszcze nie jest...ale tragedia tez nie) szkoda mi tylko tych chłopaków, bo takie chudziny:(
-
byłam dzis cichaczem :evil_lol: no wiec tak: sunia młodsza Viki - wyglada najlepiej, Soni jeszcze troszenkie tylko odznaczaja sie zeberka i przydałoby sie wyczesac, bo takie pukle włosów wystaja, no ale nie ma komu. Labek niestety chudy jak wior :shake: ale dowiedziałam sie, ze przez kilka dni nie jadly, bo nie bylo, dopiero w poniedzialek pani kupila worek. no i drapia sie na potege, pewnie pchły, mysle o zakupie jakiegos proszku do wysypania ich, znacie jakies skuteczne preparaty?
-
Tosia-zabiedzona mix yorka! ma dom u Mony4 :) Odeszła za TM :(
Lulka replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurde, weszłam w jego inne aukcje, koszmar...york mieszany albo york super miniatura 1kg, albo jakis tam york z Niemiec 6 tyg :angryy: -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
Lulka replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
co za wyrkowy psiak :eviltong: super, super :multi: -
[quote name='Beata_Dorobczyńska']......... ale to kosztuje zrozum, pipetka dla tych psow to koszt 50 pln za sztuke [/quote] niestety, bardzo drogo i to na miesiąc tylko, a psów jest 4 [quote name='Beata_Dorobczyńska'] Lulka po 16 czerwca bede w Selgrosie to kupie choc wolalabym aby wreszcie sie domek znalazl !!![/quote] dzieki wielkie ja tez bym wolała domek
-
jutro zostawie im dwa worki ale pod koniec czerwca wyjedzam i musiałabym zostawic nieco wiecej tych workow, wiec chetnie :oops:
-
prosiłam ostatnio, zeby jedna wzieli ze soba, bo chciałam ja zobaczyc i tak sobie z nia pobyc, zeby, móc ludziom cos wiecej powiedziec, jak dzwonia, ale sie nie zgodzili, bo kleszczy nałapie i choróbsko gotowe. A na miejscu oni sa dopiero wieczorem. Jutro podjade pod dom, to chociaz zobacze jak wygladaja ale nie bede im zdjec cykac, bo nie chce zeby sasiedzi doniesli, ze sie tam kreciłam.
-
Tosia-zabiedzona mix yorka! ma dom u Mony4 :) Odeszła za TM :(
Lulka replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak można doprowadzić psa do takiego stanu :angryy: jak dobrze, ze tak szybko do Was trafiła, bo w schronie długo by nie pociągnęła maleńka :-(