Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. są, są......niestety :shake: popytaj błagam, są bardzo fajne
  2. dzieki fona to sie dorzuce i wezme sie za odpchlanie
  3. no to super:multi: tylko o zdjeciach pamietajcie
  4. gdzie on jest poogłaszany??? chetnie pomoge w umieszczaniu ogłoszen.
  5. jaka piekna z nich para :loveu: sunia jest bardzo podobna do Szarika, zeby tylko i jemu sie tak poszczescilo
  6. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item.asp?cmd=preview&id=931579"]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item.asp?cmd=preview&id=931579[/URL] [URL="http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/kat-21.html"]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/kat-21.html[/URL] w ofercie bedzie w piatek [URL="http://www.oferta.pl"]www.oferta.pl[/URL] i w GW tez w piatek ;)
  7. czy Kosmaty jest na eurocity, 4lapach, w ofercie i w wyborczej? jesli nie to moge go wrzucic tylko na ktorej str. sa ladne zdjecia i opisik plus kontakt
  8. Beti - zmien temat (to chyba wiesz jak?) i napisz priva do moda z prosba o przeniesienie watku Bono jest super!
  9. w tym tygodniu nic nie moge niestety obiecac :roll: pamietałas o zabezpieczeniu przeciwko kleszczom? bo pani ostatnio mowila, zeby jej nie zabierac na spacery, bo te krople juz nie dzialaja, a jest plaga kleszczy
  10. super mu sie trafiło :multi: :multi: :multi: Beti - chyba mozna juz przeniesc do w nowym domu :multi:
  11. sunie sie przypominaja :roll:
  12. komu, komu "podróbke" labka? podobno sunia grzeczna i niekłopotliwa gorzej z matka bo to typ polujacy, wiec domek bez kota wskazany :evil_lol:
  13. ja tak to zrozumiałam, ze jak dostawały przez dłuzszy czas to były takie beczki, a jak ostatnio sie skonczylo i kilka dni nie dostawaly (czytaj: nie jadły...nic...wcale?......nie wiem....mozliwe) to od razu im zebra spowrotem wyszly na wierzch (szczegolnie temu labkowi, bo suczki jak mowilam jako tako..rewelka to jeszcze nie jest...ale tragedia tez nie) szkoda mi tylko tych chłopaków, bo takie chudziny:(
  14. a własnie chciałam ten numer wkleic na watek Tusi :lol: daj znac co pani powiedziala A wet Czerwiecki przyjmuje na placu Hallera i na Gagarina a blisko Muranowa to jest klinika na Ksiazecej, ale czy dobra to nie wiem, moze zapytaj Doddy albo Rybon36 (to wetka-pewnie cos poleci)
  15. byłam dzis cichaczem :evil_lol: no wiec tak: sunia młodsza Viki - wyglada najlepiej, Soni jeszcze troszenkie tylko odznaczaja sie zeberka i przydałoby sie wyczesac, bo takie pukle włosów wystaja, no ale nie ma komu. Labek niestety chudy jak wior :shake: ale dowiedziałam sie, ze przez kilka dni nie jadly, bo nie bylo, dopiero w poniedzialek pani kupila worek. no i drapia sie na potege, pewnie pchły, mysle o zakupie jakiegos proszku do wysypania ich, znacie jakies skuteczne preparaty?
  16. kurde, weszłam w jego inne aukcje, koszmar...york mieszany albo york super miniatura 1kg, albo jakis tam york z Niemiec 6 tyg :angryy:
  17. super wiadomosci :loveu: jesli chodzi o weta, to ja zawsze proponuje Czerwieckiego ;) ale moze ktos zna jeszcze jakiegos dobrego weta
  18. co za wyrkowy psiak :eviltong: super, super :multi:
  19. [quote name='Beata_Dorobczyńska']......... ale to kosztuje zrozum, pipetka dla tych psow to koszt 50 pln za sztuke [/quote] niestety, bardzo drogo i to na miesiąc tylko, a psów jest 4 [quote name='Beata_Dorobczyńska'] Lulka po 16 czerwca bede w Selgrosie to kupie choc wolalabym aby wreszcie sie domek znalazl !!![/quote] dzieki wielkie ja tez bym wolała domek
  20. jutro zostawie im dwa worki ale pod koniec czerwca wyjedzam i musiałabym zostawic nieco wiecej tych workow, wiec chetnie :oops:
  21. prosiłam ostatnio, zeby jedna wzieli ze soba, bo chciałam ja zobaczyc i tak sobie z nia pobyc, zeby, móc ludziom cos wiecej powiedziec, jak dzwonia, ale sie nie zgodzili, bo kleszczy nałapie i choróbsko gotowe. A na miejscu oni sa dopiero wieczorem. Jutro podjade pod dom, to chociaz zobacze jak wygladaja ale nie bede im zdjec cykac, bo nie chce zeby sasiedzi doniesli, ze sie tam kreciłam.
  22. jak można doprowadzić psa do takiego stanu :angryy: jak dobrze, ze tak szybko do Was trafiła, bo w schronie długo by nie pociągnęła maleńka :-(
×
×
  • Create New...