-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Lulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
a moze do oferty? [URL="http://www.oferta.pl"]www.oferta.pl[/URL] -
chore były dwa psy, były leczone na 100% bo byłam tego swiadkiem sunie w takim razie musiały nie chorowac, skoro by tego nie przezyly jesli chodzi o zastrzyki to nie widzialam jak byly robione, tylko mam przekaz ustny, ale raczej tak.
-
aaa i tak sobie mysle, ze te sunie tez mogly miec chorobe odkleszczowa, bo wyzel i labek to mialy na bank, a u suczek to moze nie zauwazyli, nie wiem. moze to jest przyczyna nie przybierania na wadze najbardziej mnie martwia te zastrzyki bo one wyniszczaja organizm, a te sunie to juz od dawna na tym jada :placz:
-
z tego co wiem to tylko ja tam jezdze ;) nie oszukujmy sie karma jest baaardzo kiepska, wiec cudow nie było co w zimie oczekiwac, przy takich mrozach. Gdyby wtedy dostały droga karme to moze bylyby efekty natychmiastowe, ale tak to:-( karma nie handluja, co najwyzej mogli dawac za mało podobno teraz jest lepiej, podjade tam w tygodniu to moze cos wylukam, ale jak mowilam obecnie nie ma wlascicieli caly dzien w domu. ciazy mam nadzieje nie bedzie bo podobno sa po zastrzykach nie ma gdzie ich zabrac, bo nikt ich nie chce:-( wyzeł tez jest tych ludzi, podobno dostaje jakies leki na watrobe Oktawia6 - jak masz potrzebe to wez te karme, ja sobie poradze
-
przesyłaj [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;) super :multi: :multi: :multi: fona - dzieki wielkie :loveu:
-
>>>Sznaucerek mini na wózku<<< Bambuś odszedł :(
Lulka replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przykro mi bardzo :-( taki fajny maluch [*] -
[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=105747063"]http://allegro.pl/show_item.php?item=105747063[/URL] dziewczynki znów na allegro
-
super ze psiak znalazl juz swoje miejsce na ziemi :multi: A jesli nadal jest karma do oddania i jak nie znajdzie sie nikt chetny lub/i bardziej potrzebujacy to chetnie wezme karme dla tych psiakow: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21398"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21398[/URL]
-
Owczarkowaty Pino-teraz juz Floyd z Radomia juz w swoim wlasnym domku!!!!
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ja mowie o ipsi, ktora od kilku dni probuje sie czegos dowiedziec :p zdecydujcie szybciutko, zeby nie zrezygnowała dziewczyna z nerw :eviltong: -
super wiadomosci :p teraz trzymamy kciuki, zeby wszystko było ok. Mam taka prosbe ogromna, niech Ci ludzie kupia koniecznie malej szelki, bo z obrozy to bardzo łatwo sie wydostac. Niestety były kilka razy wypadki, ze psiak uciekał z nowego domu, wiec baaaardzo prosze, szczegolnie, ze ona taka dzikuska. A co z tym trzecim domkiem, moze beda chcieli jakiegos pieska z tych przesłanych mailem do fony?
-
podobno psiaki juz podtuczone, szczegolnie Viki. nie wiem nie widzialam, bo jak pisalam wczesniej nie bardzo mam jak. Ale tydzien temu zawiozlam 30 kg i zostało juz tylko 10 wiec to mozliwe, ze wygladaja lepiej. Problem jest tylko z wyzlem po boreliozie, bo on ma watrobe i nerki schrzanione i taka tania sucha karma nie robi mu dobrze i on nie przybiera podobno na wadze. nie wiem co tu wymyslic, moze ryz kupie i jakies miesko. tylko kto mu ugotuje? :shake:
-
Owczarkowaty Pino-teraz juz Floyd z Radomia juz w swoim wlasnym domku!!!!
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ania, Red - i jak Pino z dziecmi? jest chetna na psa i to ogromna szansa dla niego czy ktos sie tym zajął? -
za siebie :oops: bo za kogos to chyba nie mozna bo tam maila trzeba swojego podac ale masz przeciez wszystko opisane na pierwszej stronie, kroczek po kroczku wg wskazowek i bedzie ok
-
plan super :loveu: tak to juz jest, ze duze psy nie ida do adopcji tak chetnie :-( ja juz dluuuugo szukam dla sredniakow i to na podworko i nic :-( ale jak sa chetni na male to trzeba sie cieszyc i dobrze by bylo gdyby sie udalo jeszcze inne psiaki "zadomowic" oprocz Zuli, wyslij prosze jeszcze Lusie, tez juz dlugo czeka
-
Oczywiscie, ze nikt nie ma Ci za złe. Najwazniejsze, zeby jakas bida znalała u Ciebie domek. A dziewczynom chciałabym znalezc domek najlepiej z ogródkiem :eviltong:
-
podpisane ;)
-
bomba!!! :multi: :multi: :multi: