-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='hankag']Miłość do bulików zostanie nam na cale zycie ......ale zdecydowaliśmy.....jutro jade po Nele . Viperku myśle ze jesteś z nas dumny , przeciez ty kochales wszystko i wszystkich ...tak cie uczylismy ... Bedziesz zawsze w naszych sercach .... ale zrob tam miejsce i dla Neli ....i choć dopiero uplyneło pare dni od tego jak musielismy cie uśpić , pamiętaj ze zawsze bedziesz dla nas wazny....[/quote] Tak ładnie napisałaś, ze az sie poryczałam :placz: Dzieki Haniu, lepszego domku nie mogłybyśmy sobie wymarzyć i Nelka tez :loveu: Imie ma dopiero dwa tygodnie, więc pełna dowolność w wyborze. No i pozostaje sie cieszyc :Cool!: :Cool!: :Cool!: :BIG: :BIG: :cunao: :laola: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzis bede w schronisku, zobacze jak tam nasza mała -
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Kaftan kosztuje jakies nieduze pieniadze . A co do sterylki to ja pamietam, ze zobowiazalam sie pomoc dlatego pytam sie o konkrety :)[/quote] a to insza inszość dzieki :loveu:
-
to wiem, ale o to wlasnie chodzi zeby nie kupowac :cool3: jak narazie to nie ma nawet na jedna sterylke, a co dopiero kaftan.:evil_lol:
-
Secesja i Art Deco ja wysylalam pw 8.08-doszedl? od Ciebie nic nie mam :shake: moze mamy felerne skrzynki jakies :evil_lol:
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzis piatek, wiec powinny ukazac sie ogloszenia w GW i ofercie i mam nadzieje, ze telefon sie rozdzwoni i sunia znajdzie boski domek :lol: -
[quote name='lavinia']witaj dredlok nie dostałam żadnego maila......mnie też ostatnio poczta zawodzi, maile nie wszystkie dochodzą, nie wiem co się dzieje...myslałam, że się rozmyśliłaś książki wystawiłam na allegro, bo powysyłałam namiary do wszystkich deklarujących chęć kupna ( nie mówię o Tobie ) i nic, więc pomyślałam, że wystawię je tam - na allegro książki sprzedają się bardzo dobrze. Tu wklejam Ci link do moich aukcji - Twoich książek chyba już nie ma, sprawdzę. Dziś wieczorem wystawię następne.Jesli chodzi o nr konta, to też sprawdzę i dam Ci znać. Odezwij się, jeśli nie dostaniesz maila dziś - jutro. Pozdrawiam :lol: moje aukcje; [URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=193767"]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=193767[/URL][/quote] ja prosiłam dwa razy o numer konta i do tej pory nic nie doszło :shake:
-
albo do domu nie, do tej drewutni :evil_lol: tam jest sucho, ciepło, załozymy kaftan i bedzie ok. Jesli panowie sie zgodzą :evil_lol: Postaram sie załatwic na piatek za 2 tyg. TYLKO KTO MA KAFTAN???
-
Tanie sterylki musze osobiscie, jak pojedziesz jako wlasciciel nikt Ci taniej nie zrobi :eviltong: Jutro sie czegos dowiem, do domu koniecznie albo w szpitaliku. Mam tylko nadzieje, ze nie polubi domu zbytnio :diabloti:
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
taka raczej srednia, do kolana, ale drobniutka i chudziutka -
jutro bede w schronie to sie dowiem czy ktos sie interesowal etc.
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
W Warszawie :lol: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
mysl, mysl :loveu: a jesli chodzi o dobieranie sie to sterylka rozwiaze problem, mozna zawsze chlopaka tez pozbawic jajek :evil_lol: a on dobiera sie tak bez przerwy, tzn. bez roznicy czy jest cieczka czy nie? -
Beti czeka na konkrety, ale ja nie wiem na jakie, juz wszystko powiedzialam :eviltong: Chcesz ciotka znać konkretną datę i godzinę, zeby nas zawiezc??? :cool3: Chętnie, chętnie, będę pamiętać :eviltong:
-
Sonia do lutego na starych smieciach, a Viki to tez jakos na jesieni, moze nawet we wrzesniu, to juz musi Dominika zdecydować.
-
Jesli chodzi o Sonie to w pazdzierniku, bo wtedy juz (mam nadzieje) bedzie ktos w domu i sunia bedzie mogła byc po zabiegu w domu. Jesli jednak w pazdzierniku nikogo nadal nie bedzie to skorzystam z pobytu w szpitalu ale to kurcze dodatkowe koszty :roll: Ale jestem dobrej mysli i wydaje mi sie, ze pierwsza opcja wypali. hmm co do zarcia, no ja potem kupowalam juz takie z auchana najtansze, bo drozsze niestety na 4 psy to porazka na Soni jedzenie mam, dla chłopaków kupiła sama teraz to "lepsze", mam nadzieje, ze ten stan sie utrzyma, a jak nie to będę się martwić potem.
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Dziekuje za konstruktywna odpowiedz.[/quote] ale co ja mam Ci napisać? Jeść dostawały, ale karma była tak kiepska, ze nie tyły na niej. Mogę jedynie porzeprosić, ze kupowałam taki szajs :oops:
-
czy ma ktoś jakieś drobniaki na sterylke, zeby nam troszku dorzucic??? :cool3:
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
beka - masz zupełną rację, tez mnie to martwi. Ja nie chce nikomu na siłe wpychać psiaka, byleby gdzies go wepchnąć, bo to nie jest rozwiazanie żadne, a i moze wiecej krzywdy przyniesc. Ale moze tak jak pisze Jowita znajdzie nam domek dla suni juz na stałe :cool3: i to byłoby najlepsze rozwiazanie:) -
zadzwoń i się zapytaj - telefon znasz
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki choc transport to moze byc problem :shake: ale zobaczymy moze ktos bedzie jechał z tym ze co zrobimy z małą jak przez ten miesiac domek sie nie znajdzie? -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
chętnie skorzystamy z tymczasu, w takim razie szukamy transportu do Poznania -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
sunia mieszka prawie w Warszawie, jest w domu tymczasowym i nadal szuka domu -
no proszę Cie, ona smukła? nie będzie grubasem? ona juz jest gruba :evil_lol: pies nie moze wygladac jak baleron, to mu nie słuzy :p
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jowita Poznań'] Pytanie- w jakim stanie jest piesek? Jaka opieka powinna byc mu zapewniona/ chodzi mi o choroby. Nie chcialabym by moj kot zarazil sie czyms od suni. Nie przezylabym gdyby cos sie stalo Drakulowi. [/quote] Tego niestety nie wiem, była chora i leczona, ale na co i czy jest wyleczona nie wiem. Dorosłe szczepione zwierzaki chyba nie są zagrożone, ale na 100% nie potrafię powiedzieć.