Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. wstawie, wstawie ale na nadal nic do mnie nie doszło cos mi poczta strajkuje chyba :razz:
  2. Cyganek pięknie dziekuję pamiętającym ciotkom i prosi o więcej takich ciotek:evil_lol:
  3. no to czekamy czekamy :eviltong:
  4. z psami ona bardzo dobrze funkcjonuje, tylko jak sie czlowiek pojawia to ucieka
  5. nic do mnie nie doszło:( z allegro tez narazie cisza, ale dam jeszcze do wyborczej i oferty
  6. własnie ciotki, imie moze bysmy dały tej pieknosci ogłaszam konkurs
  7. ja własnie nie wiem co sie dzieje, ale od kilku dni nic mi na maila nie przychodzi :roll: :cool1: A poza offem to GDZIE JEST IMIE DLA MAŁEJ??? Ja proponuje Figa. Proszę o dalsze propozycję.
  8. ..................................
  9. ludzie boją sie psa z problemami, tu jest potrzebny ktos z doswiadczeniem mamy niestety problem ze skórą :shake: Na pupie robi się przeswit, nie wiem czy to na pchły? ostatnio wkropiłam jej krople, wiec pchly powinny byly pojsc sobie. Moze nerwy? Albo jakas choroba skóry, tylko jak ją wetowi pokazać?
  10. dzieki Agnie :loveu: a nosek suchy? nie ma zadnej wydzieliny? kurcze nie wiem czemu, tam faceci tez pracuja, nie widzialam zeby krzywde robili, chyba ze sa nieuwazni i nadepneli na malenstwo, albo ten pseudohodowca ja maltretowal :mad:
  11. tu jest allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=125932834"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=125932834[/COLOR][/B][/URL] a tu link do reszty biedaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30494[/URL] i gdzie sie wszystkie ciotki podzialy????? :mad:
  12. No to fajnie, ze nie jest tak zle Imie ciotki wymyslac:) Priva dostałam, dyspozycja złozona ;)
  13. "ode mnie" tez wpadnie kilka zł z aukcji z bazarku :p Ciotki Cyganek prosi pięknie o wsparcie na hotel
  14. wyspała sie psina i rozrabia :evil_lol: zapytaj koniecznie wetki prosze czy te szczeniaki w schronie maja szanse na wyzdrowienie w tych warunkach? :-( Bo ciotki drogie hienka nie jest jedyna chora szczeniusia :placz:
  15. [quote name='ayshe']wpadlam na dgm tylko po to zeby cie podniesc dziewczynko.zadzwonili do mnie ludzie ktorzy chca adoptowac onka lae boja sie ze nie dadza sobie z toba rady slonko:-( .i maja synka w wieku 7lat.baaardzo ruchliwego.:cool1: .[/quote] moze te by wzieli jest extra [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29538[/URL] tez z Józefowa
  16. Agnie jest czad babka, bardzo wielkie dzieki jeszcze raz za ratownie naszej kruszynki :loveu: zadnych kwitkow nie bierz, nie zartuj. Wetka jest tez suuuuuper. Dwa zastrzyki, dwa prochy i wizyta 15 zł. Więcej takich lekarzy :multi:
  17. ciotka jest szansa, mala bo mala, ale jest, zebym jutro podjechala jestes w domciu? jakby co to pisz smsa 503-143-355 aha i czy masz dobrego weta czy ja mam z nią podjechać do weta?
  18. Jest nadzieja, ze wydadzą jak ciotka stoi z czasem w środe? jestes w domu tak do poludnia? moze bardziej kolo poludnia? niestety nie ona jedna jest chora, juz kilka kaszle i nie odseparowali ich :placz:
  19. ale super opowiesci, ja trzymalam caly czas kciuki, zeby Nelka nie dala dyla i sie udalo :lol: Z tym Miskiem to ona przegięła :evil_lol: ale jak juz zobaczy ze u was na stałe i głaskow pod dostatkiem to i z Misiem sie podzieli :lol:
  20. na owczarku jest, a na dgm w owczarkach chyba nie bardzo prosze i dziekuje :lol:
  21. zapraszamy :lol:
  22. kiepsko to widze, mała dzis miala strasznie gorący brzuch, nie wiem moze szczeniaki tak maja we snie, nie wiem i niestety kaszle:placz: kto sie zna? czy jesli to kaszel kennelowy to czy jest to zarazliwe dla kotów???
  23. na dzien dzisiejszy jest w schronie :-(
  24. Kochani nie zapominajcie o Cyganie plissss [B]pieniądze są nadal baaaardzo, baaaardzo potrzebne[/B], bo nie wiadomo jak długo tam posiedzi :shake: Nie zostawiajmy Chrupka z tym samej, ona ma jeszcze Liskową w hotelu, sama nie da rady. [SIZE=4]Wpłacajmy choć drobne kwoty, żeby miał się od 20 września gdzie podziać chłopak mały.[/SIZE]
  25. nie wydadza w trakcie "leczenia" :shake: bo jak to kaszel kenelowy to jest zagrozenie dla innych. wet nic nie mowi bo jest na urlopie, rece opadaja
×
×
  • Create New...