-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
allegro juz jest, ogloszenie na owczarkach rowniez kto moze powrzucac na inne strony z ogłoszeniami?
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
i dupa blada :shake: sunia ma niby jakis kaszel i bierze antybiotyk :placz: Byłam dzis akurat jak ja kuli, płakała bidulka strasznie. Jaki pech jest domek tymczasowy a mała nie moze jechać, tak mi jej szkoda :-( -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Lulka, wysłałam Ci na priv swoje namiary. mam nadzieję ze doszło. poruszam się po dogomanii jak ślepiec...[/quote] doszło, doszło:) -
bardzo prosze ciotki o pomoc, czy moze ktos wstawic sunie na allegro? i na inne strony z ogłoszeniami? Ja sie kurcze nie wyrabiam:(
-
[quote name='lavinia']Lulka, Twoich książek jeszcze nie wystawiłam jesli wciąż je chcesz, to daj znać[/quote] chce, chce :lol: wyslij prosze numer konta, moze tym razem dojdzie
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj nie widziałam suni, gdzies sie zaszyła, ale pracownica mówiła, ze nic jej nie jest. Tak mowilam o sobocie, nie mozemy jej wziac do weta i odwiezc do schroniska, a wczesniej czasowo sie nie wyrobie, zeby pojechac do schronu, potem do weta i do grodziska :shake: a dysponujemy tylko jednym samochodem. Więc trzymajcie kciuki, zeby w sobote ją nam wydali. -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Tez mi sie wydaje, ze ona kotkom nie zagraza, ale oczywiscie do weta pojedziemy. Jesli chodzi o transport do grodziska to ja ją mogę zawiezc, ale dopiero w sobotę. Chyba, ze znajdzie sie ktos wczesniej :lol: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no wiec dzwonilam do weta i bardzo sie dziwil, ze chce robic badania profilaktyczne na wirusowki. Niestety z krwi to nie wyjdzie. Trzeba zamawiać specjalne testy, ktore wykrywaja chorobe, ale robi sie to wtedy kiedy sa objawy choroby. No i są drogie. -
sunia nadal w schronie siedzi
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Panie w schronie odkarmiły trochę brzdąca, brzuszek się zaokrąglił. Mam nadzieję, że na skutek jedzonka, a nie robal. Dostanie w kazdym bądz razie prochy na robaki. Drugiej takiej hienki nie widziałam. Wielkie dzieki za pomoc:loveu: -
kochani ale czy Wy wiecie, ze ona potrzebuje domku z ogrodem? bo klatka schodowa jest dla niej nie do przejscia.
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wrocilam dopiero co do Wawy. dzis jedziemy do schronu ale nie wiem czy wejdziemy bo dzwonila dyrka ze jest zalane i ma byc straz zeby wypompowac wode. wiec jesli nie dzis to jutro. tylko zeby przestalo juz padac :placz: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
to tatuaz :evil_lol: rzeczywiscie sens robic takie bohomazy, ktorych nikt nie moze odczytac :cool3: -
bo rozumiem, ze chodzi o tych ludzi z Krakowa? z forum owczarka? Jesli tak to juz pisalam, ze dzwonili do opiekunki psa i rozmawiali na temat onki.
-
[quote name='nati_92']Co tam u sunki?? Jetsem tylko zdziwiona z jednego powodu Kiedy pzrekleilam wam list kogo kto sie pytal o dom dla niej i prosilam abyscie odpisaly a ja to skopiuje i mu wysle to tego nie zrobilyscie a miaalby sznase na dom mzoe lepiej odpiszicie warto probowac[/quote] juz dawno odpisane :lol: , wkleiłam od razu na owczarka p. Agnieszka mowila, ze dzwonili ludzie z Krakowa, co z tego bedzie zobaczymy
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
rozbroił mnie tekst z kartką :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
troche tak głupio, bo było mowione, ze pomozemy Ci z tą sterylka :oops: fajna wycieczka, to Vikusia musiała byc zadowolona :lol:
-
Potrącony rottek Łomianki/Wawa - odszedł za TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i prosze wszystkie ciotki wcieło nawet w gosciach nie moge bez dogo usiedziec :evil_lol: podnosze chlopaka -
blok odpada, sunia panicznie boi sie schodow/klatki schodowej
-
Potrącony rottek Łomianki/Wawa - odszedł za TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niestety obrozy nie widzialam, p. Agnieszka twierdzila, ze łancuch, taki jak od krowy, na 100% nie wiem niestety jutro wyjezdzam i wracam dopiero we wtorek wieczorem i nie bede mogla w tym czasie pomoc :shake: -
Potrącony rottek Łomianki/Wawa - odszedł za TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lavinia a zobacz prosze te onke http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29538 ona zostala znaleziona w łomiankach przed dwoma tygodniami -
Potrącony rottek Łomianki/Wawa - odszedł za TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o Lavinia wlasnie chcialam do Ciebie pisac No podobno łancuch na srubke :roll: jest gigant, mowie wam :p -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Byłam w schronisku, szczeniaczek nadal jest, najwazniejsze, ze zyje. -
Wczoraj w nocy pani dyrektor i p. Agnieszka zostały wezwane do potrąconego psa. Dokładne miejsce znalezienia to Łomianki naprzeciwko poczty. Czy ktoś z tamtych okolic kojarzy tego psa? Pies miał na szyi łańcuch. Obrazenia na szczescie nie są duze, pies wstaje, chodzi, widać, że łapy tylne go bolą, ale nie ma złaman. Pies jest w schronisku w Józefowie koło Warszawy.