Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. allegro juz jest, ogloszenie na owczarkach rowniez kto moze powrzucac na inne strony z ogłoszeniami?
  2. i dupa blada :shake: sunia ma niby jakis kaszel i bierze antybiotyk :placz: Byłam dzis akurat jak ja kuli, płakała bidulka strasznie. Jaki pech jest domek tymczasowy a mała nie moze jechać, tak mi jej szkoda :-(
  3. [quote name='Agnie Koty']Lulka, wysłałam Ci na priv swoje namiary. mam nadzieję ze doszło. poruszam się po dogomanii jak ślepiec...[/quote] doszło, doszło:)
  4. bardzo prosze ciotki o pomoc, czy moze ktos wstawic sunie na allegro? i na inne strony z ogłoszeniami? Ja sie kurcze nie wyrabiam:(
  5. [quote name='lavinia']Lulka, Twoich książek jeszcze nie wystawiłam jesli wciąż je chcesz, to daj znać[/quote] chce, chce :lol: wyslij prosze numer konta, moze tym razem dojdzie
  6. Wczoraj nie widziałam suni, gdzies sie zaszyła, ale pracownica mówiła, ze nic jej nie jest. Tak mowilam o sobocie, nie mozemy jej wziac do weta i odwiezc do schroniska, a wczesniej czasowo sie nie wyrobie, zeby pojechac do schronu, potem do weta i do grodziska :shake: a dysponujemy tylko jednym samochodem. Więc trzymajcie kciuki, zeby w sobote ją nam wydali.
  7. Tez mi sie wydaje, ze ona kotkom nie zagraza, ale oczywiscie do weta pojedziemy. Jesli chodzi o transport do grodziska to ja ją mogę zawiezc, ale dopiero w sobotę. Chyba, ze znajdzie sie ktos wczesniej :lol:
  8. no wiec dzwonilam do weta i bardzo sie dziwil, ze chce robic badania profilaktyczne na wirusowki. Niestety z krwi to nie wyjdzie. Trzeba zamawiać specjalne testy, ktore wykrywaja chorobe, ale robi sie to wtedy kiedy sa objawy choroby. No i są drogie.
  9. sunia nadal w schronie siedzi
  10. Panie w schronie odkarmiły trochę brzdąca, brzuszek się zaokrąglił. Mam nadzieję, że na skutek jedzonka, a nie robal. Dostanie w kazdym bądz razie prochy na robaki. Drugiej takiej hienki nie widziałam. Wielkie dzieki za pomoc:loveu:
  11. kochani ale czy Wy wiecie, ze ona potrzebuje domku z ogrodem? bo klatka schodowa jest dla niej nie do przejscia.
  12. wrocilam dopiero co do Wawy. dzis jedziemy do schronu ale nie wiem czy wejdziemy bo dzwonila dyrka ze jest zalane i ma byc straz zeby wypompowac wode. wiec jesli nie dzis to jutro. tylko zeby przestalo juz padac :placz:
  13. to tatuaz :evil_lol: rzeczywiscie sens robic takie bohomazy, ktorych nikt nie moze odczytac :cool3:
  14. bo rozumiem, ze chodzi o tych ludzi z Krakowa? z forum owczarka? Jesli tak to juz pisalam, ze dzwonili do opiekunki psa i rozmawiali na temat onki.
  15. [quote name='nati_92']Co tam u sunki?? Jetsem tylko zdziwiona z jednego powodu Kiedy pzrekleilam wam list kogo kto sie pytal o dom dla niej i prosilam abyscie odpisaly a ja to skopiuje i mu wysle to tego nie zrobilyscie a miaalby sznase na dom mzoe lepiej odpiszicie warto probowac[/quote] juz dawno odpisane :lol: , wkleiłam od razu na owczarka p. Agnieszka mowila, ze dzwonili ludzie z Krakowa, co z tego bedzie zobaczymy
  16. rozbroił mnie tekst z kartką :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. troche tak głupio, bo było mowione, ze pomozemy Ci z tą sterylka :oops: fajna wycieczka, to Vikusia musiała byc zadowolona :lol:
  18. dałoby sie, poprosze fotki na maila :lol:
  19. no i prosze wszystkie ciotki wcieło nawet w gosciach nie moge bez dogo usiedziec :evil_lol: podnosze chlopaka
  20. blok odpada, sunia panicznie boi sie schodow/klatki schodowej
  21. niestety obrozy nie widzialam, p. Agnieszka twierdzila, ze łancuch, taki jak od krowy, na 100% nie wiem niestety jutro wyjezdzam i wracam dopiero we wtorek wieczorem i nie bede mogla w tym czasie pomoc :shake:
  22. Lavinia a zobacz prosze te onke http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29538 ona zostala znaleziona w łomiankach przed dwoma tygodniami
  23. o Lavinia wlasnie chcialam do Ciebie pisac No podobno łancuch na srubke :roll: jest gigant, mowie wam :p
  24. Byłam w schronisku, szczeniaczek nadal jest, najwazniejsze, ze zyje.
  25. Wczoraj w nocy pani dyrektor i p. Agnieszka zostały wezwane do potrąconego psa. Dokładne miejsce znalezienia to Łomianki naprzeciwko poczty. Czy ktoś z tamtych okolic kojarzy tego psa? Pies miał na szyi łańcuch. Obrazenia na szczescie nie są duze, pies wstaje, chodzi, widać, że łapy tylne go bolą, ale nie ma złaman. Pies jest w schronisku w Józefowie koło Warszawy.
×
×
  • Create New...