to dobrze ze z brzusiem okey :lol:
ona wypatruje, bo to chyba trosze mysliwski piesek i chetnie by kogos upolowała :evil_lol:
a za czym ona ma tesknic, jak u was ma raj na ziemi :loveu:
bedzie mozna ja zabrac na tymczas, tylko oczywiscie musialby byc to baaaaardzo powazny dom, zeby nie bylo po paru dniach, nie radzimy sobie i buch spowrotem do schronu, bo to juz sunia przerabiała :-(
ona sie w domu przy odpowiednich ludziach zmieni na 100%
nie tak dawno pojechal do adopcji taki sam dzikus, nie mozna bylo go poglaskac, a teraz....przytulanka rodziny. A nowa pani bardzo sie dziwila jak jej mowilysmy ze piesek w schronie nie pozwalal sie dotykac i uciekal.
Nasza Gerdunia potrzebuje spokojnego kacika (nawet domu tymczasowego), zeby zaufala czlowiekowi i wtedy bedzie na pewno prosciej o domek staly.
a na stronach/forach sznaucerow ogloszona? napiszcie do malawaszki, ona sie zajmuje sznaucerkami, moze zna jakies strony, albo ma chetnych na miniaturke.
dajcie koniecznie do [URL="http://www.oferta.pl"]www.oferta.pl[/URL]
i do gazety wyborczej - przepraszam ze nie moge pomoc w dawaniu ogloszen ale nie wyrabiam sie ze swoimi.
polecam jeszcze adopcje.org - tylko tam trzeba sie zarejestrowac, ale warto
:multi: :loveu: :Cool!: :Cool!: :laugh2_2: :Dog_run: :BIG:
Agnie- jeszcze raz wielkie dzieki, OGROMNE!!!!!!!!!!
Dziewczyny - dla Was tez gigantyczne dziekuję za to, ze jestescie :loveu:
Figuniu - bądz grzeczna dziewczynką i przyność super wiele radości swojej nowej rodzince.
Temat juz zmieniam i pisze pw do moda.
jak jestesmy w schronie, to mozna powiedziec ze ja odwiedzamy, ale sunia zaraz ucieka jak sie na nia spojrzy, ni ganiam za nia bo to bez sensu raczej :shake:
[quote name='erka']A może ja trzeba wstawić na Allegro? Jeżeli nie jest, to czy mógłby ktoś to zrobić?
Albo jakieś plakaciki, wyciskacze łez dobrze by było porozwieszać.[/quote]
allegro jest, zawsze ktos obserwuje ale na tym sie konczy
a ja nie moge sie nadziwic nad kulturą a raczej jej brakiem u niektorych ludzi
dzwonila do mnie babka w sprawie figi z ogloszenia
i gadka szmatka bla bla bla i pyta czy moze psa zobaczyc, no to ja ze jasne, ze jest w grodzisku........i łup słuchawka :roll:
czad
dzieki Dabrowka, mam nadzieje, ze jednak bedziesz sprawdzac ten domek :lol:
a ta z Brzegu - to jakis dzieciak pewnie, mama nie chce to nie dostanie :evil_lol: