-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
bedzie zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana :p
-
wyslalam juz na [EMAIL="'[email protected]'"]'[email protected]'[/EMAIL] czy to to samo?
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
psiaki do domkow plisss -
psiak z naszego schroniska przypomina tez troszke airedale terriera ma na imie Włóczykij Jest juz starszym psiakiem, ma około 8 lat. I właśnie na starość spotkało go wielkie nieszczęście...ktoś pozbył się go jak starej zużytej rzeczy. W nocy przywiązano go pod bramę schroniska. Rano odnaleźli go pracownicy schroniska, Piesio piszczał i strasznie sie bał. I boi sie do tej pry, jest bardzo zagubiony, on po prostu nie wie gdzie jest i nie wie dlaczego... Jest starszy i zęby ma juz starte, ale czy to znaczy, że nie należy mu sie szczęście, miłość, ciepły kochany dom? Jeśli chciałbyś dać temu wspaniałemu psu dom, on pokocha Cię całym swym psim wielkim sercem.
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/SNV30404.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/SNV30397.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/SNV30389.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/SNV30382.jpg[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]jest młodziutka i wielce zabawowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]wyglada na zdrową [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]jak dla mnie nieco chuda, ja bym powiedziala, ze zachudzona nawet [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]moze ktos jej szuka ?[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]w schronisku od kilku dni ... [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]ktos zadzwonil do bramy i powiedzial, ze ktos ją przywiązał przed schroniskiem[/SIZE][/FONT]
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na nasz bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4624511#post4624511[/URL] -
ech ludzie to są niepowazni :-( Beka - czy Twoja oferta nadal aktualna? Szkoda małego do schronu, tam dopiero bedzie miał pchły ...........
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bardzo wszystkim dziekujemy za pomoc cioteczka Beka przekazala rzeczy na bazarek, bardzo wielkie dzieki :p a psiaki do domkow marsz.... -
Miś odszedł za TM a ja nie znalazłam mu domu.Wybacz mi kochany
Lulka replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
najwazniejsze ze w ogole chcesz i mozesz pomoc :p Miski do gory -
nowe foty rodziny onkow [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000291.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000281.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000255.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000304.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000321.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000320.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000342.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000345.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000355.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/P1000267.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/onkiyse023.jpg[/IMG]
-
4 letni rottweiler BRUTUS z Gdyni szuka domu! I znalazł!!
Lulka replied to Izabela.S's topic in Już w nowym domu
extra, fajnie ze tak szybko sie mu udalo :p -
[quote name='beka']Dajcie znać co z psiakiem, bo może miałby dom koło Piaseczna. Nie wiem czy go pokazywać czy nie?[/quote] Kasiek co Ty na to?
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bardzo szybko lecimy na pierwsza i prosimy o odwiedziny -
[URL]http://www.wetgiw.gov.pl/old/index.html[/URL] trzeba kliknąc na Norwegie i otworzy sie plik z przepisami ja jak szukalam info to dzwonilam oczywiscie i do ambasady i pani mnie skierowala wlasnie do Głownego Inspektoratu Weterynarii, sama nie potrafila nic powiedziec :roll:
-
tu masz koszt samego badania: [URL]http://www.piwet.pulawy.pl/vir/USLUGI-rabies.html[/URL] do tego kurier i pobranie krwi dlaczego trzeba czekac 120 po szczepieniu?...bo takie są przepisy ;)
-
[quote name='Agnie Koty']mam niejasne wrażenie że ona do mnie wróci.[/quote] Wiesz co mam ochote Ci dać w dupę! Co to za przeczucia znów......:mad:
-
a no i jesli pies nie jest rasowy (nie ma tatuazu), to musi miec czip - wszepiony przed ostatnim szczepieniem przeciw wsciekliznie!
-
jesli pies byl szczepiony regularnie i od ostatniej szczepionki minelo przynajmniej 120 dni to mozesz robic badanie krwi, uprawniony wet moze to zrobic. koszt badania w pulawach to 277 zł, w lecznicy kosztuje to kolo 350-360, no bo wiadomo pobrac krew trzeba i wyslac do pulaw. to nie nasz kraj jest glupi, to wymogi Norwegow.
-
nie oddam watku Fiski, nie oddam :evil_lol: :eviltong: jak chcecie tytuł?
-
trzymam kciuki
-
3 dni stała przywiązana przy śmietniku. W nowym domku :)
Lulka replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
do mojego miasta pojechala :loveu: dobry klimat, swieze powietrze :p -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
juz juz :p [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzieki -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bardzo, bardzo dziekujemy :loveu: i domkow nadal szukamy -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/cygan.jpg[/IMG]