Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. bardzo serdecznie dziekujemy Zabusi za wpłatę 65 zł na hotelik dla Aty i Argo :multi: i podnoszę - domki potrzebne
  2. biedne te psiaki, niestety choroba skory i schron rowna sie koszmar, szkoda ze te 2 nie doczekaly pomocy :placz: trzymam kciuki zeby te wyzdrowialy i szybko domki znalazly
  3. a czy w jego przypadku będzie można wszczepic sztuczne ścięgna? - takie jak dr Bany wszepiał Bondowi [*] Psiak tez miał powaznie sfatygowane te nóżki :-(
  4. śpij spokojnie piesku dobrze zrobiłyście, najważniejsze żeby psiak nie cierpiał
  5. biedny :-( czy dostaje jakies leki, zeby nie cierpiał? co proponuja weci? bo z tego co piszesz to rokowania raczej marne..... :-(
  6. niestety, wyslalam maile i smsy ale zadnej odpowiedzi nie dostalam :shake: Kamkam a zajrzyj tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60506[/URL]
  7. a moge prosic numer komorki na pw, to napisze smska-bo nie wiem jeszcze na 100% czy przystan miejsce dostała ......
  8. bo ja planowalam byc i pomagac w "przysatni ocalenie"-ale nie wiem czy dostali w tym roku miejsce-jesli tak to bede caly dzien w zeszlym roku z tylu za tymi namiotami z piwem bylo dosc luzno i tam przychodzili ludzie z psami ja nie biore psiakow bo na widok Lulki beda drzec kapca a Coco trudno usiedziec w miejscu :evil_lol:
  9. a czy Figa bedzie w niedziele na PM na dniach ziemi, moze by ciotka Lulka okiem rzucila czy Fiska zadowolona? :diabloti: .......
  10. Śpij spokojnie wielki, piękny rudy psiaku.....
  11. a nie wiem od kiedy sie tak nazywa :lol: no siedzi sobie w schronie niestety :shake:
  12. tez od razu porownalam te fotki, ale to nie on kurcze skad on sie na wsi wziął w kagancu-to mnie zastanawia :roll:
  13. aaa to nie wiedzialam, ze boksie tak maja ;) dobrze wiedziec, zebym na ulicy kiedys kogos nie opitolila, ze psa glodzi :evil_lol:
  14. do 3 Argo i 5 Ata kazdego miesiąca
  15. albo jakis glupek go tak wypuszczal albo rzeczywiscie sie zgubil, ale skad on przywedrowal.......to jest zagadka moze dac do GW ogloszenie? tylko do jakiego psa on jest podobny? Leonberger?
  16. piekny psiak, pamietam jak panowie przywiezli go do lecznicy, byl taki zalekniony a teraz chlopak bardzo odżył - tylko czemu on jest taki chudzieńki?
  17. zero odzewu z ogloszen :-(
  18. nie no cudo nie pies, cos wspanialego-juz sie zakochalam :loveu: co za ludzie no.....slow brak....:-( biedak ile musi cierpiec :shake: a co mowi doktor Gosia? ma szanse?
  19. niestety nie bylam i nie mam zadnych informacji :shake:
  20. napisalam pw do tanitki, zeby zobaczyla czy to nie Zuza - przyprowadzona do lecznicy do uspienia, zabrana przez Chrupka i potem przez Tanitke jamniczka i wyadoptowana - mysle ze to nie ona, ale dla pewnosci niech i Tanitka potwierdzi Zuza znalazla szybko domek, mysle ze jak wlasciciel sie nie znajdzie to i ta pieknosc nie bedzie dlugo czekac moze sprawdzic czy ma czipa...
  21. to ja nie kojarze tego psa kurcze tak mi go szkoda, tak sie meczy biedak :-(
  22. Neris - jak tam chłopaki? czy Rudy jest u wetki Gosi czy Izy? i ktory to psiul, moze wiesz, Amik?
×
×
  • Create New...