-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki, że choc ktos sie odezwał :loveu: Aga zabrała rottke na badania, ale nie wiadomo co dalej :-( Ma miec tomograf, wtedy lekarz powie cos wiecej. Z tego co zrozumialam moze byc rehabilitowana, ale na to potrzebny jest DT lub hotel a na to z kolei kasa, kasa, kasa. :shake: Ona nie moze wrocic do schronu, to bedzie dla niej wyrok :placz: -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy może ktoś wspomóc sunie?.....choć dobrym słowem? -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Nelka jest boska :loveu: -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bazarek dla niuni http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=89871 -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
prosimy o pomoc :-( -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sunia jest juz nienajmłodsza, miała do tego wszystkiego ropomacicze i guzy macicy :shake: na szczescie zostala szybko zoperowana Agnieszka P zabarała sunie na konsultacje do Warszawy Opis dr.Sterny 11.10.07 ciezki niedowlad niemozliwiajacy chodzenie konczyn miedniczych.wzmozone odruchy rzepkowe pr. normalnych piszczelowych przednich i kulszowych i raczej oslabionych zginania.odruchy prostownicze z kk. pp. normalne lub wzmozone.raz odruch skrzyzowany wyprostny.lewe kolano z objawami gon.chron.def. i zerwania wiezadla krzyzowego przedniego Prof Lechowski podejrzewal neuropatie i sugerowal tomografie albo mielografie moim zdaniem w rozpoznaniu nalezy uwzglednic zmiany w odcinku L7-S.Kregoslup wymaga RTG badania przegladowego na calej dlugosci przed tomografia(mielografia) POTRZEBNA KASA - pomozcie bez tego ta sunia nie ma szans :placz: -
Biedna porzucona, sparalizowana rottka czeka na naszą pomoc. Sunia ma juz wątek na rottkach. Zajeły sie nią dziewczyny z Krakowa. Potrzebne są jak zwykle pieniadze - bez nich ani rusz :-( Poniżej przeklejam posty z forum rottkowego - poznajcie historię Krony i błagam pomóżcie - nawet najmniejsze wpłaty się liczą - pod opieką dziewczyn w Krakowie jest kupa psów - same nie dadzą rady. Lecznie jest bardzo kosztowne. 3.10.2007 "Kilka dni temu jakiś ... do siatki schroniska przywiązał swojego psa, przyjechał dobrą furą i pozbył się problemu. Problem to kochana sunia, która nie może chodzić, ma poważne zwyrodnienia kręgosłupa. Krona mieszka teraz w szpitaliku w krakowskim schronisku i czeka na wszelkie propozycje, planujemy konsultacje u najlepszych, zresztą Aga o tym napisze. " A wszelkie wpłaty nawet te bardzo drobne mozna wpłacać na: Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 31-019 Kraków ul. Floriańska 53 80 1500 1487 1214 8000 9036 0000 Kredyt Bank. Z DOPISKIEM: dla Rottweilerki Krony.
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki Neris a wiesz moze jaki ten psiak mial problem? -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Boże Nelka...co ty wyprawiasz :mad: Szelki szelkami - ale wlasnie gorzej jak bedzie luzem Neris - a co to za tabletki? Bo ten syrop - to dla mojej Coco (21 kg) to na jakies 3 dni :crazyeye: (2 łyzeczki-10 ml do 3 razy dziennie) to mozna z torbami pojsc, bo 100 ml kosztuje 50 zł :cool1: -
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
jejku...czad :loveu: moze wydrukowac te foty i doktorowi, co mu nozke ratowal, pokazac......z pewnoscia baaaaardzo by sie ucieszyl....Kacus zawdziecza mu zycie i zdrowie :loveu: -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']ukłony dla Lulki![/quote] nie dla mnie tylko dla Chrupka, ze domek znalazla :loveu: ale ona jest przecudowna, piękna ze szok :p aprops Kacperka....to nowe imie ma okropne :eviltong: a w ogole to bezsensu psu po takim czasie imie zmieniac :cool1: ale trudno...najwazniejsze, ze ma dobrze :p -
ja karmiłam nutrą i powiem, ze jakosc spadla okropnie. jeszcze kilka lat temu to nutra sie do czegos nadawala, a teraz porazka :shake: (oczywiscie mowie tu na przykladzie mojego psa) prof jest o niebo lepszy :p
-
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
okropna ta rana :-( Ta pani fizioterepeutka co masuje kangurka, ma przynieść pijawke, którą położą na tej ranie i dzięki temu szybciej się zagoi. Piszą też, że ta rana i otarcia skóry na łapkach są od chodzenia po twardym podłozu. Dobrze, ze trafił w tak dobre rece :loveu: -
My juz 5 czy nawet 6 worek jagniecinki wsuwamy i jest rewelacyjnie. Sunie po sterylce obie, nie tyją, włos bardzo dobry, zero gazów Bardzo serdecznie polecam!!!!! No i odpukać na razie zero problemów z dostępnością :p
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chrupek']ma to Allegro czy nie ? jakos srednio zrozumialam .... ups[/quote] ma allegro -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
z allegro czy tez innych portali nawet pol pytania nie przyszlo, a dziwne przeciez ona jest bardzo, bardzo ładna :-( szkoda, ze musi caly dzien w boksie siedziec, mimo ze są tam warunki, zeby siedziala caly dzien na dworze :shake: -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a jakie są te polecane? ma allegro i na kilku portalach dalam platne -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy o pomoc...Ata musi opuścic hotel....czy zna ktos jakis tani hotelik lub tymczas w okolicach wawy? sprawa robi sie bardzo pilna, bardzo prosze.... -
Zakrwawiony, mały pies już po operacji. WŁAŚCICIEL SIĘ ODNALAZŁ!!!!!!
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
spoczywaj Mapetku w spokoju ['] -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
no tu jest ruch dopiero :razz: Błagamy o wsparcie na hotel dla Cygana!!!! :-( -
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
a to dzis juz? myslalam ze w srode :p a niech odpoczywa dzieczyna, nalezy jej sie ;) -
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
wszyscy zapomnieli o Kacku :placz: Chrupku czy Kacek ma allegro??? a moze ogłoszenia u Iwonki powiesic? :cool3: -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Sunia chce juz do domu!!!!!! Pieknie prosimy o wsparcie na hotelik Aty. Zaraz wystawie bazarek, moze ktos sie na cos skusi i w ten sposob pomoze ... -
no sznurki tez mamy, tylko chcialam czyms urozmaicic
-
czy kongi są naprawdę niezniszczalne? chciałabym kupić mojej rottce, ale trochę się boję, że kase w błoto wyrzucę :cool1: ona zjada wszystko w 2 minuty. nie umie sie bawic zabawka, memlać itd. zabawka=rozgryzienie na czynniki pierwsze, czym drobniej tym lepiej :diabloti: pilka tenisowa jest na jakies 20 sek, pierwsze 2 sek to dziura, potem zdjecie materiału i potem to juz tylko wypluwa czarne kawaleczki gumy, zjadajac przy okzaji polowe :shake: wiec szukam czegos NIEZNISZCZALNEGO!!!! pliss pomocy.... czy te plastikowe kule trixie do wypelniania jedzeniem mozna uznac za trwałe? nawet do pilki z lanej gumy sie dobrała, zjadajac kolejno warstwy ...ech...