-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziekuje Ci bardzo :loveu: -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu jesli mozesz to wywies jakiekolwiek bo szkoda czasu, suczynka gnije w boksie a domku nie widac :shake: [COLOR=black]"Ata to młoda (1,5-2 lata) sunia średniego wzrostu (40-45 cm). Jest wesoła, energiczna, bardzo garnie się do człowieka. Uwielbia zabawę i bieganie.[/COLOR] [COLOR=black]Ata jest po sterylizacji. Ładnie chodzi na smyczy i jezdzi samochodem.[/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2]Kontakt w sprawie adopcji 503-143-355" [/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR] -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu czy udało sie wywiesic plakat z Ata? sunia jest taka fajna, ja nie wiem czemu ona nie moze znalezc domu :-( -
Młody Labrador z rodowodem - juz w nowym domu!
Lulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
a sprawdziliscie tych 4 włascicieli? moze psiak nalezy do jednego z nich..... psiak jest piękny :loveu: -
Łódź-Rottek-Z OCZU WYRASTAJĄ MU WŁOSY!Już w drodze do SWOJEGO DOMKU!!!!
Lulka replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
bosze co za bida.... zaraz wplace na niego 50 zł, mam nadzieje, ze uda mu sie szybko pomoc, trzymajcie sie ;) -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
materac dotarł :loveu: :multi: przekaze dzis pidzej, to jutro juz bedzie u Oskara -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
dzwonilam, na razie stoi gdzies tam...... tak jak mowisz opoznienie 40 min...no to czekamy -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
ok dzieki najwyzej poczekam czy on ma długi postoj na centralnym czy od razu odjezdza? mam tez klawiaturke, z tym ze nie na port usb tylko na taki stary okrągly, nie wiem czy bedzie pasowac :roll: czy reczniki nadal potrzebne, znalazlam kilka (co ta piwnica nie kryje w sobie :evil_lol: ) -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
oki ;) poszukam rano klawiaturke.....moge potem komplet dostarczyc do pidzej -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
mogę być na dworcu o tej porze. skąd mam to odebrać? czy to jest przesyłka konduktorska, czy ktoś będzie w pociągu? -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
o ktorej to ma byc? bede w centrum jutro.... -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wiesz, jak pies nie szaleje to pewnie bedzie ok - moze akurat ja trafilam takie felerne ;) -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na allegro :p -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ciotki drogie te identyfikatory są do d..... :diabloti: moja miała poł dnia, jak zaczęła sie bawic z psem to łup i zostało tylko kółeczko. Trwałe he he chyba tylko te metalowe kóleczka co to sie na nich identyfikator zawiesza.... Teraz kupilam mosięzne, niby cięże (ale tak naprawde co to za ciężar-w sumie yorkow nie mamy :evil_lol: ) ale mocne i wytrzymałe ;) -
Prawie airedale terrier odszedł za TM :(
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale ja nic nie wiem :shake: -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jezu no fakt....foty juz wklejam...sorry, ostatnio nie wiem gdzie ręce włozyc :cool1: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/argo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/argo3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/argo.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ata3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ata2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ata1.jpg[/IMG] -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
oj Nelka Nelka :mad: dobrze ze mała ma anioła stroza ;) -
a my prosimy o umieszczenie naszego nastepnego owczarka na stronce jest to Lupus ma ok 5 lat, troche siedzial w schronie, teraz jest w hotelu, jest psiakiem dominujacym, wiec raczej dla doswiadczonej osoby, bedzie swietnym strozem, wiec moze ktosik szuka takiego psiaka. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1000838.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1000837.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1000828.jpg[/IMG]
-
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ale to nie jest zbyt drastyczne? zreszta ja nie umiem sie tym obchodzic no i takie obroze są raczej drogie :cool1: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
takie buty....no ale ogrodzenie w moim przypadku sie nie sprawdzi :cool1: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Ja sie nad nia zlitowałam dzis i nie zalozylam jej obroży na noc i co zastałam rano - dwa doły do zakopania a Ty jak przyjedziesz to znowu rozrzucisz kore ! I nie wiem czy sie bedziesz tak cieszyc .[/quote] hmmm....ciotka dziwnie piszesz :cool3: czy to znaczy ze masz magiczną obroże i jak ją nosi to jest grzeczna? Ja tez taką chce dla mojej zołzy!!!! plissss -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figa Bez Maku']Fiśka plami już 10 dzień..... psy ( te które biegają bez smyczy po osiedlu) są wyraźnie zainteresowane...niektóre odprowadzają nas pod same drzwi wejściowe:cool3: Dobrze że w większości mają respekt przede mną bo na Fiśkę nie mogę liczyć- strzela oczami i trzepocze rzęsami:mad: no pupa jeszcze nie kręci ale to przed nami:mad: Przeczytałam jeszcze o ciąży urojonej... to tez może nam grozić po cieczce:mad: Sterylka albo po wakacjach albo jeszcze po drugiej cieczce... zobaczymy ........jak się przyplącze ciąża urojona to trzeba będzie po pierwszej..... Figa nie ma ochoty biegać....nawet dzisiaj ..pomimo że padało i jest chłodniej....najchętniej węszy....szuka chłopaka .....nie mam złudzeń:cool3: :cool1:[/quote] uwazam, ze powinnas ja ciachnac po pierwszej cieczce-nie ma co czekac na ewentualna ciaze urojona czym dluzej sie sterylke odwleka tym wieksze ryzyko roznych chorob dla suni, odczekaj jakies 2 tygodnie do 4 tyg po cieczce i sterylizuj -
super, super, super :multi: :multi: :multi:
-
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
oj czepiasz sie.........sama ostatnio mowilas, ze oczko wodne planujesz, psina podsluchala i prosze, sama wziela sie do roboty :evil_lol: