Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. dziekuje Ci bardzo :loveu:
  2. Haniu jesli mozesz to wywies jakiekolwiek bo szkoda czasu, suczynka gnije w boksie a domku nie widac :shake: [COLOR=black]"Ata to młoda (1,5-2 lata) sunia średniego wzrostu (40-45 cm). Jest wesoła, energiczna, bardzo garnie się do człowieka. Uwielbia zabawę i bieganie.[/COLOR] [COLOR=black]Ata jest po sterylizacji. Ładnie chodzi na smyczy i jezdzi samochodem.[/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2]Kontakt w sprawie adopcji 503-143-355" [/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR]
  3. Haniu czy udało sie wywiesic plakat z Ata? sunia jest taka fajna, ja nie wiem czemu ona nie moze znalezc domu :-(
  4. a sprawdziliscie tych 4 włascicieli? moze psiak nalezy do jednego z nich..... psiak jest piękny :loveu:
  5. bosze co za bida.... zaraz wplace na niego 50 zł, mam nadzieje, ze uda mu sie szybko pomoc, trzymajcie sie ;)
  6. materac dotarł :loveu: :multi: przekaze dzis pidzej, to jutro juz bedzie u Oskara
  7. dzwonilam, na razie stoi gdzies tam...... tak jak mowisz opoznienie 40 min...no to czekamy
  8. ok dzieki najwyzej poczekam czy on ma długi postoj na centralnym czy od razu odjezdza? mam tez klawiaturke, z tym ze nie na port usb tylko na taki stary okrągly, nie wiem czy bedzie pasowac :roll: czy reczniki nadal potrzebne, znalazlam kilka (co ta piwnica nie kryje w sobie :evil_lol: )
  9. oki ;) poszukam rano klawiaturke.....moge potem komplet dostarczyc do pidzej
  10. mogę być na dworcu o tej porze. skąd mam to odebrać? czy to jest przesyłka konduktorska, czy ktoś będzie w pociągu?
  11. o ktorej to ma byc? bede w centrum jutro....
  12. wiesz, jak pies nie szaleje to pewnie bedzie ok - moze akurat ja trafilam takie felerne ;)
  13. ciotki drogie te identyfikatory są do d..... :diabloti: moja miała poł dnia, jak zaczęła sie bawic z psem to łup i zostało tylko kółeczko. Trwałe he he chyba tylko te metalowe kóleczka co to sie na nich identyfikator zawiesza.... Teraz kupilam mosięzne, niby cięże (ale tak naprawde co to za ciężar-w sumie yorkow nie mamy :evil_lol: ) ale mocne i wytrzymałe ;)
  14. ale ja nic nie wiem :shake:
  15. jezu no fakt....foty juz wklejam...sorry, ostatnio nie wiem gdzie ręce włozyc :cool1: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/argo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/argo3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/argo.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ata3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ata2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ata1.jpg[/IMG]
  16. oj Nelka Nelka :mad: dobrze ze mała ma anioła stroza ;)
  17. [B]Imie: Lupus Wiek: 4 - 5 lat Miasto: Warszawa Link: Opis: pies raczej dominujący, dla doświadczonej osoby, nadaje się świetnie do strózowania, obecnie przebywa w hotelu[/B]
  18. a my prosimy o umieszczenie naszego nastepnego owczarka na stronce jest to Lupus ma ok 5 lat, troche siedzial w schronie, teraz jest w hotelu, jest psiakiem dominujacym, wiec raczej dla doswiadczonej osoby, bedzie swietnym strozem, wiec moze ktosik szuka takiego psiaka. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1000838.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1000837.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1000828.jpg[/IMG]
  19. ale to nie jest zbyt drastyczne? zreszta ja nie umiem sie tym obchodzic no i takie obroze są raczej drogie :cool1:
  20. takie buty....no ale ogrodzenie w moim przypadku sie nie sprawdzi :cool1:
  21. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Ja sie nad nia zlitowałam dzis i nie zalozylam jej obroży na noc i co zastałam rano - dwa doły do zakopania a Ty jak przyjedziesz to znowu rozrzucisz kore ! I nie wiem czy sie bedziesz tak cieszyc .[/quote] hmmm....ciotka dziwnie piszesz :cool3: czy to znaczy ze masz magiczną obroże i jak ją nosi to jest grzeczna? Ja tez taką chce dla mojej zołzy!!!! plissss
  22. [quote name='Figa Bez Maku']Fiśka plami już 10 dzień..... psy ( te które biegają bez smyczy po osiedlu) są wyraźnie zainteresowane...niektóre odprowadzają nas pod same drzwi wejściowe:cool3: Dobrze że w większości mają respekt przede mną bo na Fiśkę nie mogę liczyć- strzela oczami i trzepocze rzęsami:mad: no pupa jeszcze nie kręci ale to przed nami:mad: Przeczytałam jeszcze o ciąży urojonej... to tez może nam grozić po cieczce:mad: Sterylka albo po wakacjach albo jeszcze po drugiej cieczce... zobaczymy ........jak się przyplącze ciąża urojona to trzeba będzie po pierwszej..... Figa nie ma ochoty biegać....nawet dzisiaj ..pomimo że padało i jest chłodniej....najchętniej węszy....szuka chłopaka .....nie mam złudzeń:cool3: :cool1:[/quote] uwazam, ze powinnas ja ciachnac po pierwszej cieczce-nie ma co czekac na ewentualna ciaze urojona czym dluzej sie sterylke odwleka tym wieksze ryzyko roznych chorob dla suni, odczekaj jakies 2 tygodnie do 4 tyg po cieczce i sterylizuj
  23. super, super, super :multi: :multi: :multi:
  24. oj czepiasz sie.........sama ostatnio mowilas, ze oczko wodne planujesz, psina podsluchala i prosze, sama wziela sie do roboty :evil_lol:
×
×
  • Create New...