Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. witam :lol: i dziekuje za super opiekę nad Fiską :loveu:
  2. kurcze, ja tak bym chciala pomoc suni ale czasu brak :placz:
  3. oto kawaler: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC00446.jpg[/IMG]
  4. a widzialam core na watku, widzialam ;)
  5. no wiesz ale szczeki pittki a Figi to znaczna roznica :eviltong: dlatego uwazam ze wszelkie pitty, asty, rottki i inne wielkoludy powinny nosic kaganiec - moja nosi, bo mam swiadomosc jej uscisku w mordce kochanej :loveu: a ostatnio tez mamy jakos pecha wczoraj i rano i popoludniu afera i to raz napadli na moja kundlice a raz na biedna Lulke :mad:ktora sobie w w swietym spokoju w trawie jakies jedzonko szamała - a tu od tylca ją buch taka wredna suka :angryy: no i sie Lula wkurzyła :diabloti:. Co ją bedzie jakas małpa od tylu zachodziła i w zbieraniu smieci niepokoiła :evil_lol: no wiec Lula niewiele myslac odpalila wrotki i łubu du za tą niedobrą he he. Na szczescie w kagancu wiec nie musze sie martwic, ze mnie potem do sądu podadzą. A jak na złosc dookola full ludzi - no bo wybory - i co mysleli? no ze wstretny, ludojad rottweiler zaatakowal biedną kundelkę :razz:
  6. Mimiutku kochany trzymaj sie ciepło ja myslalam ze juz po OP, a ta bida musi sie nadal męczyć :shake: no nic trzeba czekac, trzymam nadal kciuki za małą :loveu: kto moze pomoc finansowo? bardzo prosimy o wsparcie na leczenie i operacje Mimi .....
  7. oj ta Figa, Figa :diabloti: ale miała duuużo szczęscia, ze ta pittka z niej konfetti nie zrobiła :shake: ja w ogole nie kumam, czemu ludzie psom kagancow nie zakładaja :mad: buzka dla Figi :loveu:
  8. o matko bidulka :placz: trzymam kciuki zeby jej leki szybko pomogly. Kochani pomocy - te koszty sa straaaaszne!!! Nawet najmniejsze kwoty sie liczą, wpłacajcie jak mozecie na Kronke. Aga - zaraz sprobuje na maila wysłać ;)
  9. no niestety kolejna :shake: i znow prosimy o wsparcie .....
  10. sunia się przypomina i bardzo dziekuję wszystkim cioteczkom, ktore pomagają :loveu: i zaprasza bardzo, bardzo wiecej ciotek do pomocy :cool3:
  11. dziękujemy z całych sił :multi:
  12. pozwole sobie zacytować Kasie z forum rottkowego "Mimi dzisiaj pochłonęła pół puszki jedzenia, jadła tak jak tylko zagłodzone zwierzę potrafi. na szczęście nie ma nosówki, wzrosła jej krzepliwość krwi i jutro ma być chlastana. Trzymajcie kciuki ile sil w łapkach, mam nadzieję, że da radę. jest słodka, byłam dzisiaj z dzieciakiem swoim, więc dzieci lubi, trochę boi się mężczyzn-obcych. jest strasznie przytulasta, jak przestawałam ją drapać to machała łapką żeby jeszcze. trzymałam ją przy pobieraniu krwi i była spokojna-nie jest agresywna. Zacznijmy szukać domu!" Mimi prosi o wsparcie!!!!
  13. bazarek dla Polusia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8079456#post8079456[/URL]
  14. [quote name='Brucio']zrobilam taki banerek dla Mimi moze sie przyda komus bo ja juz nie wcisne nic [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91286"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5383/100100mimish5.jpg[/IMG][/URL][/quote] dzieki wielkie :loveu:
  15. a gdzie ty sie kochana chowasz tak daleko? do gory po pomoc ;)
  16. i dwa nowe bazarki http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8047401#post8047401 http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8047556#post8047556 Krona zaprasza :cool3:
  17. podnoszę dupencję na pierwszą i proszę slicznie o pomoc :roll:
  18. Mimi pokazuj sie na pierwszej moze ktos Cie wspomoze :placz:
  19. niestety jest przeziebiona, ma kaszel :shake: ostatnie info od Gosi: "Krona jest bardzo dzielna. Mimo strasznej biegunki trzyma siusiu i kupke do wyprowadzenia na zewnątrz. oczywiście kocyki tak czy tak pierzemy jej codziennie. ma okropny kaszel obecnie - neiwiadomo skąd. Rehabilitacja wygląda w ten sposób że stawia się ja tak jak powinna stać (normalnie tylne łapy jej się wyijaja do tyłu bo ich nie odgina) i jak juz stoi to naciska się delikatnie na grzbiet aby pobudzić odruch prostowania łap. krona miewa lepsze dni i gorsze, ale jest pełna życia, CHCE chodzić a to najważniejsze. Te łapy nie sa tak zupełnie bez czucia, podkurcza je przy siusianiu mimo ze sie chwieje na wszystkie strony. ostatnio tak się chwiala jak robiła koopkę - a miala biegunke że najpierw ja potem Aga całe byłyśmy wysmarowane "
  20. kto moze pomoc chudzince? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/mimi4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/mimi3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/mimi5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...