-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Dobermaniu Mimi jest w tej chwili na tymczasie, musi dojsc do siebie, zeby mogla byc operowana. W klinice jest nadal Krona z mojego banerka i jej własnie bardzo potrzebne są odwiedziny. tu jest jej wątek na forum rotkow: [URL]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/viewtopic.php?t=2215&postdays=0&postorder=asc&start=80[/URL] i dokładnie napisane jak sie z nia obchodzic, bo Kronka jest specjalnej troski :p -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kronka na gore po pomoc...... -
Znaleziono w Warszawie pieska ... pieska odnalazł wlasciciel.
Lulka replied to AMON's topic in Już w nowym domu
kochana jestes ze psiak nie trafil do schronu!!! :loveu::loveu::loveu: powiedz jak znalazl sie wlasciciel? czy powiedzialas mu, zeby koniecznie przypial psu adresowke? -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzieki wielkie, wielkie :multi::multi::multi: -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
bidulki nasze prosza o pomoc :-( -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odwiedzajcie sunie.... :placz: -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj bidulka nawet nikt Cie dzis nie odwiedzil, nie podniosl na pierwszą :-( potrzeba pomocy....... -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
sunia nadal bardzo bardzo słaba, nie dosc ze zagłodzona to jeszcze to ropomacicze robi swoje i nie pozwala jej nabrac sil :-( ech...zostaje trzymac kciuki z calych sil i kto moze to mile widziana pomoc finansowa .....:roll: -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapraszam na bazarki Kronki :p Sunia potrzebuje kaski na operacje :-( -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Mimi bardzo, bardzo prosi o pomoc.....o domek...o pieniadze na dalsze leczenie -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bomba!!!! :multi: bardzo dziekujemy :loveu: -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Mimi na gore lec -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
jak jej stan sie unormuje to za tydzien bedzie mogla byc operowana - prosimy o pomoc w oplaceniu tej operacji :-( -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witamy nową ciotke na dogo i dziekujemy za podnoszenie Kronki :loveu: -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Mimi nadal nie moze byc operowana :shake: prosimy o wsparcie dla suni -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzieki aniołku ;) sunia prosi o wsparcie.... -
Znaleziono w Warszawie pieska ... pieska odnalazł wlasciciel.
Lulka replied to AMON's topic in Już w nowym domu
na forum [URL="http://www.zaginionepsy.waw.pl"]www.zaginionepsy.waw.pl[/URL] znalazlam taki wpis: To również ważna informacja dla Osób z W-wy i okolic - kontakt do Pani, która zajmuje się archiwizowaniem ogłoszeń prasowych o zaginionych i znalezionych Zwierzakach. Dużo Osób zmieszcza ogłoszenia w gazetach, tak więc telefon do Infolinii o Zaginionych i Znalezionych Zwierzakach - 0-22-839-64-80 (w godz.10-11) [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_idea.gif[/IMG] Warto też ogladac w poniedziałek, na WOT - po programie "Mój Pies i inne Zwierzaki" - materiał ze znalezionymi Zwierzakami. [ [I][B]Dodano[/B]: 2007-02-20, 12:28[/I] ] [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] DO INFOLII O ZAGINIONYCH I ZNALEZIONYCH ZWIERZAKACH NALEŻY DZWONIC W GODZINACH [B]09.00-10.00[/B] -
Znaleziono w Warszawie pieska ... pieska odnalazł wlasciciel.
Lulka replied to AMON's topic in Już w nowym domu
wlasnie jak bedziesz w klinice to niech sprawdza czy nie ma czipa! moze go ktos skojarzy..... kontaktowala sie z Toba Kora lub Chrupek? jesli nie to napisz do Kory koniecznie. Ona działa na paluchu i kojarzy bardzo dobrze psiaki jakie zaginęły. -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odezwala sie do mnie bardzo miła pani z allegro, kupiła 10 cegielek:multi: i jeszcze wysle paczke z darami na bazarek :multi: dziekujemy :loveu: kto moze jeszcze pomoc sparalizowanej niuni? :placz: -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Mimiusia kochana pros ciotki o pomoc....nawet bardzo, bardzo drobną -
Znaleziono w Warszawie pieska ... pieska odnalazł wlasciciel.
Lulka replied to AMON's topic in Już w nowym domu
co z psiakiem? jest jakis odzew z ogloszen? -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj czeka czeka :roll: -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moze mieszka ktos w poblizu lecznicy i moze pomoc? prosimy tez o pomoc finansową...koszty są ogrmne :shake: -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Mimi jest bardzo potrzebna pomoc finansowa.... moze macie kochani cos na bazarki? no i tymczas tez potrzebny :placz: -
Łysa Tragedia - niegdyś sznaucerka olbrzymka......schron okolice Wawy
Lulka replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
poprzednia wetka stosowała w takich przypadkach [B]stronghold[/B] i to z duzym powodzeniem