Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Dobermaniu Mimi jest w tej chwili na tymczasie, musi dojsc do siebie, zeby mogla byc operowana. W klinice jest nadal Krona z mojego banerka i jej własnie bardzo potrzebne są odwiedziny. tu jest jej wątek na forum rotkow: [URL]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/viewtopic.php?t=2215&postdays=0&postorder=asc&start=80[/URL] i dokładnie napisane jak sie z nia obchodzic, bo Kronka jest specjalnej troski :p
  2. kochana jestes ze psiak nie trafil do schronu!!! :loveu::loveu::loveu: powiedz jak znalazl sie wlasciciel? czy powiedzialas mu, zeby koniecznie przypial psu adresowke?
  3. dzieki wielkie, wielkie :multi::multi::multi:
  4. bidulki nasze prosza o pomoc :-(
  5. oj bidulka nawet nikt Cie dzis nie odwiedzil, nie podniosl na pierwszą :-( potrzeba pomocy.......
  6. sunia nadal bardzo bardzo słaba, nie dosc ze zagłodzona to jeszcze to ropomacicze robi swoje i nie pozwala jej nabrac sil :-( ech...zostaje trzymac kciuki z calych sil i kto moze to mile widziana pomoc finansowa .....:roll:
  7. zapraszam na bazarki Kronki :p Sunia potrzebuje kaski na operacje :-(
  8. Mimi bardzo, bardzo prosi o pomoc.....o domek...o pieniadze na dalsze leczenie
  9. bomba!!!! :multi: bardzo dziekujemy :loveu:
  10. jak jej stan sie unormuje to za tydzien bedzie mogla byc operowana - prosimy o pomoc w oplaceniu tej operacji :-(
  11. witamy nową ciotke na dogo i dziekujemy za podnoszenie Kronki :loveu:
  12. Mimi nadal nie moze byc operowana :shake: prosimy o wsparcie dla suni
  13. dzieki aniołku ;) sunia prosi o wsparcie....
  14. na forum [URL="http://www.zaginionepsy.waw.pl"]www.zaginionepsy.waw.pl[/URL] znalazlam taki wpis: To również ważna informacja dla Osób z W-wy i okolic - kontakt do Pani, która zajmuje się archiwizowaniem ogłoszeń prasowych o zaginionych i znalezionych Zwierzakach. Dużo Osób zmieszcza ogłoszenia w gazetach, tak więc telefon do Infolinii o Zaginionych i Znalezionych Zwierzakach - 0-22-839-64-80 (w godz.10-11) [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_idea.gif[/IMG] Warto też ogladac w poniedziałek, na WOT - po programie "Mój Pies i inne Zwierzaki" - materiał ze znalezionymi Zwierzakami. [ [I][B]Dodano[/B]: 2007-02-20, 12:28[/I] ] [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] DO INFOLII O ZAGINIONYCH I ZNALEZIONYCH ZWIERZAKACH NALEŻY DZWONIC W GODZINACH [B]09.00-10.00[/B]
  15. wlasnie jak bedziesz w klinice to niech sprawdza czy nie ma czipa! moze go ktos skojarzy..... kontaktowala sie z Toba Kora lub Chrupek? jesli nie to napisz do Kory koniecznie. Ona działa na paluchu i kojarzy bardzo dobrze psiaki jakie zaginęły.
  16. odezwala sie do mnie bardzo miła pani z allegro, kupiła 10 cegielek:multi: i jeszcze wysle paczke z darami na bazarek :multi: dziekujemy :loveu: kto moze jeszcze pomoc sparalizowanej niuni? :placz:
  17. Mimiusia kochana pros ciotki o pomoc....nawet bardzo, bardzo drobną
  18. co z psiakiem? jest jakis odzew z ogloszen?
  19. moze mieszka ktos w poblizu lecznicy i moze pomoc? prosimy tez o pomoc finansową...koszty są ogrmne :shake:
  20. Mimi jest bardzo potrzebna pomoc finansowa.... moze macie kochani cos na bazarki? no i tymczas tez potrzebny :placz:
  21. poprzednia wetka stosowała w takich przypadkach [B]stronghold[/B] i to z duzym powodzeniem
×
×
  • Create New...