Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. nie....Kronka jest czysciutka, trzyma i nie brudzi :loveu:
  2. Bardzo piekna i potrzebujaca sunia prosi o dom i o wsparcie
  3. hopsaj kochaneczko kto moze jeszcze pomoc suni?
  4. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Ola , dawno Cię nie słyszałam . Ja to już nic nie chcę , mnie to więcej nie ma niż jestem , pytam sie bo myślę jak pomóc Neigh i psu .[/quote] ani nie widzialas ;) mysl kochana mysl, moze cos pomozesz :p
  5. [quote name='Beata_Dorobczyńska']A Bej potrafi zostać w domu na ok.10 godzin ?[/quote] ooo Beti chce 4 pieska :eviltong:
  6. znow niuniu nikt cie nie odwiedza :-( Kronka prosi slicznie o pomoc
  7. dokładnie Mimi juz szuka domku...dobrego stałego domu...no i funduszy na lecznie...
  8. [IMG]http://www.hundeherzen.de/cms/images/stories/Hundeherzen/Spenden-Aktionen/aresdanke1.jpg[/IMG]
  9. aha no i jeszcze, ze Aresik jest serdeczny, "pomaga" oczywiscie w rehabilitacji i ze widac, ze ten pies chce byc zdrowy! i ze to dla nich radocha patrzec, jak z kazdym sukcesem w rehabilitacji jego radosc z zycia i energia wzrastają :p dzielny chopak :eviltong:
  10. to chyba było rowno rok temu jak Aresa spod budy wywlekałysmy ......
  11. Mimi ma chyba tasiemca, ktory ja wcina i nie pozwala przytyc :shake:
  12. podnosze Mimi i prosze o wsparcie ........
  13. dziewczyny zauwazyly minimalne postepy, Kronka ma 1,5 godziny dziennie rehabilitacji
  14. Kronka bardzo, bardzo chce wstac, ale bez naszej pomocy nei da rady....:-(
  15. jeszcze nie wiadomo :shake: ma rachunek otwarty w lecznicy, dziewczyny lecza i na koniec placa Aga pewnie wie wiecej, bo sunia jest pod jej opieką, ale rzadko tu wpada, bo ma tonę rottkow na głowie ......ciagle pojawiaja sie nowe bidy :placz: Mimi dzis ma jechac do weta bo rozwolnienie nie ustepuje :(
  16. na allegro ruchu nie ma :-( http://www.allegro.pl/item261882004_dramat_sparalizowanej_rottki_charytatywna.html
  17. bardzo prosimy o pomoc dla niuni ....
  18. dzieki Dobermaniu kochana :loveu: a Mimi miala wczoraj zły dzien, dostała strasznego rozwolnienia:-( w ogole nie przybiera na wadze :placz: Mimi tez prosi o grosik do swojej skarpetki
  19. dziekuje wszystkim za udzial w bazarkach na rzecz Kronki, zbierze sie koło 500 zł :multi: zapraszam na nastepne.....suni cały czas jest potrzebne wsparcie finansowe :-(
  20. Mimi tez wedruje na 1 stronke.......
  21. i dzis z rana tez wedrujemy na pierwsza strone
×
×
  • Create New...