Jest hotel, zadzwonię tam jutro i wypytam. Znalazłam jeszcze prywatny hotelik [B]Imię i nazwisko:[/B] Marta Lewandowska[B]email:[/B] [URL="http://dogomania.pl/forum/mail"][COLOR=#0000ff]napisz[/COLOR][/URL][B]telefon:[/B] 607332772[B]Miejscowość:[/B] Gdańsk[B]Rejon:[/B] Przymorze - DOMOWY HOTELIK DLA PSÓW I KOTÓW Z CAŁEJ POLSKI ![B]Rodzaj oferowanej opieki:[/B]- opieka w domu właściciela zwierzęcia
- spacery z psami
5zł/spacer - cena do negocjacji, wszystko zalezy od czestotliwosci ;) [B]Podejmę się opieki nad:[/B]- psem
- kotem
- ptakami
- gryzoniami i innymi małymi zwierzętami
- inne... (wymień)
[B]Doświadczenie:[/B] Opieka nad zwierzakami od 6 lat - psami (bokserki, sznaucery, amstaffy, kundelki, owczarki niemieckie, posokowce), kotkami ( perskie, norweskie, dachowce), chomikami. Mam stalych klientow. Nigdy nie mam wiecej niz jednego zwierzaka na opiece. Mialam kiedys wlasne kotki, chomiki, ptaszki, rybki itp. Bardzo lubie zwierzeta. Oferuje dlugie spacery, zabawe, a przede wszystkim duzo uczucia od wszystkich czlonkow rodziny;)Co o Tym sądzicie? Tyle że to w Gdańsku