Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Dindo bardzo prosi o domek! Może byc nawet z ogródkiem:cool3:
  2. Guziczku, zdrowiej i trzymaj się! Napewno nadejdą jakies dobre rozwiazania! Jakie są szanse na szpitalik? Może w szpitalu ( lecznicy) by szybciej był zdrowy.
  3. Śliczna Dziewczynka się przypomina:)
  4. Co to za Hotel, ten pod wrocławiem?
  5. Zbysio do domku sioooooooooooooooo:)
  6. Chłopaku, szoruj do domku:razz:
  7. Piesku Łaciatku, niech los się szybko usmiechnie do Ciebie.:(!!!
  8. Guziczek i jego zdrowie najważniejsze i ciepły dom:( Idzie zima...
  9. Foka, łobuz jest i trochę jej sie przytyło i jest mięciutka i ciągle całuje Mnie i Dropsia:)
  10. Dziękuję:) Obiecuję, nie zmarnować numeru! Dziś go też Nie ma:( Matko, trąbią o jakiś potwornej zimie, która ma nadejść! Tylko nie to. Brrrrrrrrrrr
  11. Piekny, kudłaty pycholek. Niech mu się poszczęści. Trzymamy mocno kciuki:)
  12. Zuziu, jak smutno:( Domku, wyjdź z ukrycia.Błagamy:placz:
  13. Raju, jaki maciupeńki:( Domku, przybywaj!!!!!
  14. Dom dla Julci, tak bardzo potrzebny:(
  15. Saruniu, samej radości i szczęścia! Te kudłate to moje ukochane:loveu:
  16. To są bardzo posłuszne psy! Alf, do domu marsz!
  17. Pepe, bądź szczęśliwy!!!! Miejmy nadzieję że będą jakies radosne wieści o Pepe. W niemczech wiele psów ma dobre domy! Ja jestem spokojna.
  18. No i nie ma dzieciaka a ja nie umiem przestać myśleć o tym szkieleciku:(
  19. No właśnienie nie mam:oops: Czasem bezradność przysłania mi logoczne myslenie...:oops:
×
×
  • Create New...