[quote name='erka']A ja dzisiaj znalazłam maciupeńkiego kotka. Wiecie, jak dzisiaj u nas było zimno, lodowaty wiatr, a ta kruszynka siedziała na parkingu przy samochodzie. Jakoś udało mi się go złapać, waży chyba z 10 dkg , chudzinka straszna i ma jedno oczko uszkodzone:placz:.
Czy dla takiego bidulka znajdzie sie wogóle jakis domek:roll::-(?
Nazwałam go Okruszek, chociaz jeszcze nie zobaczyłam, czy to chłopczyk, czy dziewczynka:eviltong:.
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/12/071013okruszek21pr5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2594/071013okruszek31of7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7220/071013okruszek1xt4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2290/07103okruszek51wz2.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1199/071013okruszek41yf1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8707/071013kruszek11jk8.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Jakie mikro kociątko:(
załóżcie mu wątek na dogo by zwiększyć jego szanse!