Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. To taki durnowaty żarcik. A propo's wola (guli na gardle). Ot, tak mi się przypomniał.
  2. Już za stara na malutki jestem. No, chyba, że takiego starego. Nie wybiegam młodego. Niestety.
  3. On chyba pokąsany jest po łapach. Chyba, że to co innego, ale wygląda na blizny po pogryzieniach.
  4. Wolę, wolę. Wole się obsunie i ciąża gotowa.
  5. Do wydania mam. Ze schronu. W hotelu. Myślisz, że ja taka pańcia buldożkowa??
  6. Moja kocha psy!!!! No, zobacz. Czyz nie jest piękna??
  7. Weź tę. Zobacz. 40 kg, ale trochę przychudzona. Dam ci bez pa. Miód do psów. Grzeczna. Tylko nic nie umie.
  8. Do ogloszeń te zdjęcia z tą konstrukcją dać?
  9. Anita, małe i puchate mają być. Czego nie zrozumiała?
  10. Oj, mała :) dziecko to jest. Niedobrze, jakby się przestraszyła. Katarzynka duża. Dla mnie duże dzieci to dopiero po maturze ;)
  11. Małe, do 8 kg i z dłuższą falującą sierścią, oczywiście białe, kremowe i łaciate najlepiej. Jak czarne to z piękną krawatką. Macie takie? Ogłoszę ;)
  12. Modisiowi już? I nie wiem która to Roksi. Dawać zdjecia i coś o.
  13. Pekin jest najpiękniejszy :) Jakoś na starość mnie słabość nachodzi na takie kurduple z oczyskami. Ale Modiś też niczego sobie.
  14. Gabi, dlatego duże mają gorzej. Trudno, nie trudno. Do innego niż naj nie oddam. Mialam podobną też 45 kg i była aniołem, przyjęła się w mieszkaniu, potem było małe dziecko - pokochała, drugi pies - idealnie. Duże są fajne.
  15. Kto dostał najmilszego pekina świętokrzyskiego? A Modiś wdał się we mnie ;) właśnie mi wyłażą rozpuszczalne szwy przez skórę. Gwoździe tez mi "szkodziły" w ręce, jak miałam ;) Każde obce ciało to wróg.
  16. Zaszczepimy się na zakaźne, Murka jeszcze ją oceni, chciałabym aby zobaczyła jak reaguje na dzieci, ale zrozumiem, jak nie za bardzo chętna będzie ;) bo Kasia duża bardzo, a córeczka jeszcze mała. I będziemy piękną Katarzynkę ogłaszać :)
  17. Ja myślałam, że odłowiony z lasu gdzieś. Qrwa, namnożyło się tych "hotelików domowych" i nie domowych, psia mać, i tylko kasa, kasa, kasa.
  18. Jak Pani nie stać na telefon, to na psa też nie ;)
  19. Daj jakieś zdjęcie, wolną chwilą. Jemu pewnie domowe warunki konieczne, żeby się przełamał.
  20. Może panience nogi powykręcać ;) i odkarmić. No i piesek medialny, wzruszający, to i po co operować.
×
×
  • Create New...