-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
[quote name='AniaB']no właśnie z tym że pewnie dziewczyny bywają rzadko na dogo ja wysle mar.gajko telefon do nich na pw taki kontakt chyba jest najlepszy[/QUOTE] Aniu, mam telefony do dziewczyn, Norton przyjedzie najprawdopodobniej w sobotę do Krakowa, nie mogła nie zajrzeć na wątek psiaka o imieniu NORTON; przecież wiesz. Mo kochany kielcki NORTONEK - to jest cudo charakterologiczne:loveu:
-
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuba']ARKA dzieki za wskazanie drogi na wątek Nortona :) Norton jest starszym psem, na mój gust jest wielkości sznaucera średniego. Nie garnie się jakoś szczególnie do ludzi, jest jednym z psów "z salonów" - czyli tych, które z własnej woli siedzą w ciemnym pokoju i czekają na powrót "pani". mimo otwartych drzwi najchętniej siedzi w środku. Jest przyzwyczajony do obecności psow, nie jest wobec nich agresywny. Mar.gajko - co do tego białego - niestety jest z niego taki dzikusek. Może jego zachowanie to reakcja na długie odosobnienie, najgorsze jest to że znowu wrócił do kojca w budynku - tam się nie podkopie no i ma tam cieplej niż np w budzie (ma problemy ze stawami, biegunki już trochę odpuściły). z tymi dzikusami jest problem, ciężko będzie je wyadoptować :( a jest tam kilku takich agentów - agresorów[/QUOTE] Norton niech przyjedzie, bo ja mam taki chytry plan; bo ta Pani od pudelków, to już psa nie chce bo mówi że za stara jest... Co do mixa - to co z nim będzie? ZOstanie TAM, czy on ludzi też łąpie, czy tylko psy? Bo jakie szanse ma tam; chyba żadnych; sama nie wiem; musze pomyśleć; czy lepiej tam czy może nawet gdzieś w kojcu ale ze spacerami? I kontaktem z człwoiekiem? Axel teraz to jest po prostu cudo; jak on patrzy w człwoieka, jak uwielbia Luizę; to normalny kontaktowy pies i przy odpwoiedzim właścielu nawet gotowy do życia w większym stadzie. Może tamtemu też by pomogły w miare normalne warunki. -
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Jak Ania wejdzi ena wątek nich coś napisz mi otym mixie huska - tym co sie wykopuje i gryzie, czy on naprawdę taki niedobry jest??? -
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Xymera']Wystawilam Nortona na Allegro. może trochę grosza wpadnie... [url]http://www.allegro.pl/item172983788_jak_w_bajce_o_kopciuszku_.html[/url][/QUOTE] Może trzeba podać konta AFN do wpłat, lub SdZ we Wrocławiu:p -
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']czekamy tez na info od mar.gajki[/QUOTE] Bo się zdenerwuję:cool3: ja się nie odmieniam:evil_lol: -
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Pani Elżbieta (od pudli) zgodziła się przyjąć na tymczas - do wyzdrowienia i znalezienia domku Nortonka. Oan się zajmuje pielęgnuje, my (tj. AMICUS) finansujemy. więc, jeżeli Nortonek szuka dalej domku tymczasowego na doprowadzenie do prządku - to czekamy. -
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
mar.gajko replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
Jeżeli znajdzie tymczas w W-wie - to super. Jeżeli nie, to ja potwierdzam możliwość przyjęcia jamnika do domu tymczasowego na leczenie i odkarmienie. Potem szukamy domu, Kraków i okolice:). -
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
mar.gajko replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
Taki tymczas na malutkiego pieska bym miała; był tam Tusia-Trusia jamniczka z Tarnowa i różne szczeniaki; teraz miała być Alunia z Lublina, ale zaginęła w schronie; szczeniaczek z Kielc ale się pomięszało wszytsko i nie ma. -
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
mar.gajko replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
No nawet jakbym go usiłowała gdzieś "wsadzić" w Krakowie na tymczas, to kto go dowiezie?????????? Z Suwałk?????? -
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='małaKatowice']Rany !! Czy ktoś wie ile jeszcze psów w tej Ligocie zostało ?? Biegnij po domek Nortonku .[/QUOTE] Coś 150-170. Około. -
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Napisałm do Pani, która zgodziła się brać od nas na tymczasy psy, ale głównie pudelki, bo takieog psa miała. Jeżeli się zgodzi na przyjecie Nortonka na leczenie, i odpięlęgnowanie to natychmiast napisze i tzeba będzie przywiźć do Krakowa. Mysłę, że jutro będę wiedzieć. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Sońka po zabiegu calkiem OK. Zabieg był w piątek, wet przyjechał w sobotę jeszcze dał leki, oglądnąl. Dziewczyna młoda silna i juz domaga się spacerów i pieszczochów; szwy piękne śródskórne. Tylko brać i kochać to malutkie cudeńko!!!!!! -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
No niestety, albo Axel, albo rozwód. A szkoda, bo kobieta z bakcylem huskowym. Trudno się mówi. Teraz bedziemy weryfikowac inne domki, bo już móiwąc szczerze telefony: "warunki świetne; dom z ogrodem na wsi, cały ogród dla psa i budę ma ciepłą" doprowadzają mnie do stanu agresji. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz do góry, bo jakoś nikt Sońki nie polubił. -
Angelo, ja nei wiem jakie jest zadłużenie. Chyba za cały pobyt??? Zapytam. Ale p. Toemk jutro wyjeżdża i nie wiem czy będzie mial czas to liczyć. Mnie nie ma za co dziękować; wieczorne chwile:) z Boryskiem - częstownie go z ręki nagródkami było li wyłącznie efektem pracy p. Tomka, że nei obawiałam się włożyć paluchów do kojca, a Borysek codziennei wieczorem wstawał z budki i czekał na te nagródki. Życzę mu wszytskiego naj, naj, naj bo to takie biedne zastraszone było i niech SdZ dzwoni i sparwdza czy wszystko OK.
-
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Dzięki Małgosiu, może wypatrzy.