Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. No na dzień dobry; piękan SOńka szuka swoich ludzisków.
  2. Takie suczydło pręgowane; dobre do ludzi, niezłe do psów, tylko :razz: trochę sporsze; niż przeciętna:cool3: Ale jakie piękne.
  3. Że się wtrącę; no i Sońka, też jest fajna i raczej lubi psy.
  4. Na suki - różnie; na psy raczej OK. Chce się bawić. A jak pociągnie niespodziewanie to ja przy moich 63 kg, lecę, lecę... aż wyhamuję na obcasach :).
  5. [quote name='noemik']ależ piękna jest przecież... po co komu? do kochania całym sercem, przytulenia w chłodne dni, śliczna sunia...[/QUOTE] To że śliczna to ja wiem, ale też zdaję sobei sprawę że połowa osób, które znam NIE PODEJDZIE do tak wyglądającego psa. Cokolwiek by nie mówić, to nie mała kruszynka i przytulak dla każdego.
  6. Piękna SOńka, do góry. Może ktoś zobaczy taką piękną młodą damę i cię pokocha. Trudno wydaje isę TAK wyglądające psiaczki; i o takiej masie. Ani to do stróżowania, ani do towarzystwa - bo do czego komu taka wielka, dogowato-amstafowata suka.
  7. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2428/dscn5085do8.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4336/dscn5086ce8.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4849/dscn5087od1.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Jagienka']Rany boskie takie małe to to i na łańcuchu :angryy:[/QUOTE] Na łańcuchu! Myślę, że nei zna nic innego, może nawet nei wie że może być inaczej. I niestty może się nigdy nie dowie.
  9. Cieszy się bardzo z człowieka, źle znosi kojec. Drapie i drze swoje szmatki. Jest bardzo żywiołowa, chce się wyszaleć. To młode jest jeszcze. Nie wim jak można "zgubić" takiego psa? Nikt przeciętny do niej nie podejdzie, jednak masa robi wrażenie i wygląd. Ostatnio się dopatrzyłyśmy w niej cane corso (czy tak się pisze??) I Sońka nie ma farta; był jeden pan, znajomy, zakochali się wsobie od pierwszego wejrzenia, że tak powiem; ale nie może jej wziąć, nie teraz. Może za rok dopiero będzie mógł sobie pozwolić na psa. Szkoda. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/874/img0612mk2kn6.jpg[/IMG]
  10. I jeszce kilka zdjęć: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7199/dscn5081wl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/605/dscn5082vp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9994/dscn5084zf9.jpg[/IMG] Nie wiem, czy jego życie było dobre, czy złe. Ael miał swoj świat, swoją Panią. Teraz łopata, a w najlepszym wypadku igła.
  11. Duża, śliczna suczka. Ważąca ok. 50 kg. Podobno menele ukradły ją spod sklepu, podobno był u nich mieisąć, została odkupiona i przywieziona do nas. Jest silna, niezbyt dobzre chodzi an smyczy, ale reaguje na ściągnięcie. Młoda. [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6425/img0611mf6no7.jpg[/IMG]
  12. Historia jakich tysiące, ale jak ją widzimy - jest jedyna, poruszająca. Bezsilność i żal walczy z wściekłością i gniewem. Była sobie Pani, miała dwa psiaki. Jeden colli, drugi kundelek. Pani umarła. Rodzina przyjechała, popatrzyła i zabrała tego ładnego psa, ten brzydki został. Został sam w opuszczonym gospodarstwie, ktoś coś da jeść. Czasem. Ktoś przyjdzie, popatrzy litościwym wzrokiem, ale musi odejśći zostawić. Rodzina mówi, jak się nie znajdzie nikt we wsi kto weźmie, to trzeba COŚ z nim zrobić. COŚ. Popatrzecie na tę bidę, któej sie załamał świat. Nie jest młody, ale całkiem żwawy; nie jest piękny; ale też nie strasznie brzydki. Czy można mu pomóc?? Czy śmierc Pani będzie jego początkiem końca. [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/2280/dscn5076eo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/914/dscn5079wv7.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Patia']No to pieknie a ma byc kąpany co dwa dni , nie widzę tego bez tymczasu:shake:[/QUOTE] W hotelu to absolutnie wykluczone; zaziębi się na amen, mimo że pawilon ogrzewany, to sa przeciągi no i powinien być kąpany przed nocą, żeby prze znoc "doschnąć" całkowicie.
  14. Niestety, mały po kąpieli ma dreszcze i poki****e (wczoraj tak robił wieczorem) boję się czy się nie przeziębił.
  15. [quote name='Camara']chyba 5 - zapomniałaś o malamutku w hotelu (mar. gajko) lub kaukazowatym u Kasie[/QUOTE] To nie malutek, to haszczaczek:razz: mix malutka Maronik już w domku:loveu: wyleguje się na kanapach.
  16. Nie dawajcie bez strylizacji, plisssss. Bo znowy bęzie duuuuużo małych malutków, po 200 zł.
  17. [B]BARDZO PROSZĘ DODAĆ DO AUKCJI: KRAKÓW I OKOLICE[/B] Sorry, zapomniałam dopisać.
  18. Nie wiecie czy był kastrowany? Swoją droga ten zmarszczony nosek niezbyt zachęca do kontaktów; a jak reaguje na obsługę, jak roznosi żarcie?
  19. [quote name='Asior']widziałaś zdjęcia ???? agresora ??? nie da się zbiżyć bo zaraz pieni się i to chyba Malamut (chcesz zdjęcia???) [B] acha i gdzie ten hotel :eviltong: :cool3: ??[/B][/QUOTE] Hotel w Lednicy Górnej za Wieliczką; To raczej huski; malutki baaaardzo rzadko mają niebieskie oczęta i chyba nie słyszałam w życiu o wypadku ataku na człowieka malamuta. Co do oswajania; w takich schronowych warunkach to trudne, huskie albo idą w otępienie; albo w agresję; onie nie moga być tak zamknięte.
  20. Przecież stoją "na hotelu", tylko Axelka nie wyjmować samemu z kojca (p. Toemk, albo my) bo słoneczko szybkie jest :). Odwiedzać i pieszczotkać. Co to jest za agresywny haszczak w schronisku, na osobnych, ktoś coś wie?
  21. Tekst na allegro: Axel - wiatr w niewoli Axel to ok. 2 letni huski. Przeżył swój koszmar - ponad 4 miesięcznie zamknięcie w ciemnej komórce. Mimo krzywdy jaką wyrządzili mu ludzie, potrafił zapomnieć. Cieszy się z towarzystwa człowieka, uwielbia spacerować, jest przyjazny. Lubi dzieci, lubi kobiety, boi się mężczyzn. Nie wykazuje agresji, w sytuacjach stresowych natychmiast się poddaje, kładąc się. Szukamy mu odpowiedzialnego domu, najlepiej już ze znajomością specyfiki tej rasy. Axel jest kastrowany. Nie licytuj, pies nie jest na sprzedaż. Jeżeli chcesz mu dać dom, zadzwoń: 0663 36 11 17 Daj mi znać proszę, czy go wystawisz, bo jeżeli nie to poprosze kogoś. Zdjęcia można ściągnąć z wątku. .
  22. Przeczytałąm od 1 do 38 str. i wszytsko mi opadło. Coż za qrwiszon blady wespól z tą wetką niedorobioną. Sorry, jak ktoś delikane uszy ma. Malina teraz na SGGW - jak rozumiem; w leczeniu; proszę, jak sądzę wszytscy prosimy, o info o stanie tej biedaczki.
  23. Ja też czekam na wieści. Tymczasówki nie zapełniam - czekamy na Alunię.
  24. [quote name='Masza4'] Oto Drobinka: (niestety niektóre zdjęcia są bardzo ciemne, sunia siedziała w budzie :-( ) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9320/mal1nl1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9324/mal2li0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/6820/mal3hf2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5577/mal4mz4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/7944/mal5ip4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8523/mal7gp3.jpg[/IMG][/URL] Tutaj wyszła na chwileczkę... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/4843/mal6gz7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9826/mal8zr3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3804/mal9wysz322apt9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3835/mal10wysz322azf9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]Czy kolejna ['] ???[/B]
  25. Nie jest to miejsca na dyskusje, tylko wątek tego cuda łaty; ale dla mnie instytucja kojca wogóle jest niezrozumiała; po co mieć psa i zamykać go w, obojętnie jak dużym, kojcu? To po cogo miećm jak nie może być z człowiekiem. Oczywiście czasami MUSIMY używać kojców, w schroniskach, hotelach, czy w przypadku psów atakujących ludzi; ale jeżeli pies jest normalny to przecież może biegac po ogrodzie a sypiać w domu, jak zechce. Dla mnie, ale to dla mnie zaznaczam; to jak mienie dziecka i oddawanie go do tygodniowego przedszkola a potem do szkoły z internatem; jest! tylko po co? Żeby było??!!
×
×
  • Create New...