-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
No na dzień dobry; piękan SOńka szuka swoich ludzisków. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Na suki - różnie; na psy raczej OK. Chce się bawić. A jak pociągnie niespodziewanie to ja przy moich 63 kg, lecę, lecę... aż wyhamuję na obcasach :). -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='noemik']ależ piękna jest przecież... po co komu? do kochania całym sercem, przytulenia w chłodne dni, śliczna sunia...[/QUOTE] To że śliczna to ja wiem, ale też zdaję sobei sprawę że połowa osób, które znam NIE PODEJDZIE do tak wyglądającego psa. Cokolwiek by nie mówić, to nie mała kruszynka i przytulak dla każdego. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Piękna SOńka, do góry. Może ktoś zobaczy taką piękną młodą damę i cię pokocha. Trudno wydaje isę TAK wyglądające psiaczki; i o takiej masie. Ani to do stróżowania, ani do towarzystwa - bo do czego komu taka wielka, dogowato-amstafowata suka. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Cieszy się bardzo z człowieka, źle znosi kojec. Drapie i drze swoje szmatki. Jest bardzo żywiołowa, chce się wyszaleć. To młode jest jeszcze. Nie wim jak można "zgubić" takiego psa? Nikt przeciętny do niej nie podejdzie, jednak masa robi wrażenie i wygląd. Ostatnio się dopatrzyłyśmy w niej cane corso (czy tak się pisze??) I Sońka nie ma farta; był jeden pan, znajomy, zakochali się wsobie od pierwszego wejrzenia, że tak powiem; ale nie może jej wziąć, nie teraz. Może za rok dopiero będzie mógł sobie pozwolić na psa. Szkoda. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/874/img0612mk2kn6.jpg[/IMG] -
I jeszce kilka zdjęć: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7199/dscn5081wl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/605/dscn5082vp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9994/dscn5084zf9.jpg[/IMG] Nie wiem, czy jego życie było dobre, czy złe. Ael miał swoj świat, swoją Panią. Teraz łopata, a w najlepszym wypadku igła.
-
Duża, śliczna suczka. Ważąca ok. 50 kg. Podobno menele ukradły ją spod sklepu, podobno był u nich mieisąć, została odkupiona i przywieziona do nas. Jest silna, niezbyt dobzre chodzi an smyczy, ale reaguje na ściągnięcie. Młoda. [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6425/img0611mf6no7.jpg[/IMG]
-
Historia jakich tysiące, ale jak ją widzimy - jest jedyna, poruszająca. Bezsilność i żal walczy z wściekłością i gniewem. Była sobie Pani, miała dwa psiaki. Jeden colli, drugi kundelek. Pani umarła. Rodzina przyjechała, popatrzyła i zabrała tego ładnego psa, ten brzydki został. Został sam w opuszczonym gospodarstwie, ktoś coś da jeść. Czasem. Ktoś przyjdzie, popatrzy litościwym wzrokiem, ale musi odejśći zostawić. Rodzina mówi, jak się nie znajdzie nikt we wsi kto weźmie, to trzeba COŚ z nim zrobić. COŚ. Popatrzecie na tę bidę, któej sie załamał świat. Nie jest młody, ale całkiem żwawy; nie jest piękny; ale też nie strasznie brzydki. Czy można mu pomóc?? Czy śmierc Pani będzie jego początkiem końca. [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/2280/dscn5076eo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/914/dscn5079wv7.jpg[/IMG]
-
AMARA - sunia Alaskan Malamut wróciła do właściciela !
mar.gajko replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nie dawajcie bez strylizacji, plisssss. Bo znowy bęzie duuuuużo małych malutków, po 200 zł. -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[B]BARDZO PROSZĘ DODAĆ DO AUKCJI: KRAKÓW I OKOLICE[/B] Sorry, zapomniałam dopisać. -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Nie wiecie czy był kastrowany? Swoją droga ten zmarszczony nosek niezbyt zachęca do kontaktów; a jak reaguje na obsługę, jak roznosi żarcie? -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']widziałaś zdjęcia ???? agresora ??? nie da się zbiżyć bo zaraz pieni się i to chyba Malamut (chcesz zdjęcia???) [B] acha i gdzie ten hotel :eviltong: :cool3: ??[/B][/QUOTE] Hotel w Lednicy Górnej za Wieliczką; To raczej huski; malutki baaaardzo rzadko mają niebieskie oczęta i chyba nie słyszałam w życiu o wypadku ataku na człowieka malamuta. Co do oswajania; w takich schronowych warunkach to trudne, huskie albo idą w otępienie; albo w agresję; onie nie moga być tak zamknięte. -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Przecież stoją "na hotelu", tylko Axelka nie wyjmować samemu z kojca (p. Toemk, albo my) bo słoneczko szybkie jest :). Odwiedzać i pieszczotkać. Co to jest za agresywny haszczak w schronisku, na osobnych, ktoś coś wie? -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Tekst na allegro: Axel - wiatr w niewoli Axel to ok. 2 letni huski. Przeżył swój koszmar - ponad 4 miesięcznie zamknięcie w ciemnej komórce. Mimo krzywdy jaką wyrządzili mu ludzie, potrafił zapomnieć. Cieszy się z towarzystwa człowieka, uwielbia spacerować, jest przyjazny. Lubi dzieci, lubi kobiety, boi się mężczyzn. Nie wykazuje agresji, w sytuacjach stresowych natychmiast się poddaje, kładąc się. Szukamy mu odpowiedzialnego domu, najlepiej już ze znajomością specyfiki tej rasy. Axel jest kastrowany. Nie licytuj, pies nie jest na sprzedaż. Jeżeli chcesz mu dać dom, zadzwoń: 0663 36 11 17 Daj mi znać proszę, czy go wystawisz, bo jeżeli nie to poprosze kogoś. Zdjęcia można ściągnąć z wątku. . -
[quote name='Masza4'] Oto Drobinka: (niestety niektóre zdjęcia są bardzo ciemne, sunia siedziała w budzie :-( ) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9320/mal1nl1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9324/mal2li0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/6820/mal3hf2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5577/mal4mz4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/7944/mal5ip4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8523/mal7gp3.jpg[/IMG][/URL] Tutaj wyszła na chwileczkę... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/4843/mal6gz7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9826/mal8zr3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3804/mal9wysz322apt9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3835/mal10wysz322azf9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]Czy kolejna ['] ???[/B]
-
Bernardynka ma dom, rottek z piwnicy Igor też ma doml
mar.gajko replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Nie jest to miejsca na dyskusje, tylko wątek tego cuda łaty; ale dla mnie instytucja kojca wogóle jest niezrozumiała; po co mieć psa i zamykać go w, obojętnie jak dużym, kojcu? To po cogo miećm jak nie może być z człowiekiem. Oczywiście czasami MUSIMY używać kojców, w schroniskach, hotelach, czy w przypadku psów atakujących ludzi; ale jeżeli pies jest normalny to przecież może biegac po ogrodzie a sypiać w domu, jak zechce. Dla mnie, ale to dla mnie zaznaczam; to jak mienie dziecka i oddawanie go do tygodniowego przedszkola a potem do szkoły z internatem; jest! tylko po co? Żeby było??!!