Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. [quote name='fochistka']w schronisku jest tak cieplutko i przytulnie....[/QUOTE] I przyjaźnie i bezpiecznie...
  2. Tamaro, gdyby ktoś dzwonił i był nastawiony na mniejsze, to my mamy 3 sztuki w stadninie koni: 2 pieski i suńka. Właścicielka stadniny miłosiernie stwierdziłą, że jak się zrobi "za zimno, to zawiezie do schroniska".
  3. Ale takie "wydatowanie", niezgodne zresztą z prawdą, bardzo zmniejsza jego szanse na adopcje, cokolwiek by nie mówić. Mało jest chętnych do adopcji 10 letnich ON, zresztą innych też w tym wieku.
  4. I nikt tyle czasu do Ramzesiątka nie zajrzał??? Toż to skandal oczywisty jest.
  5. Dziewczyny napiszcie ja on do piesków,kotów. I wogóle trochę więcej. Zawsze łatwiej będzie szukać. No nie moge przestać myśłec o tym biedaku.
  6. Ni edajemy spadnąć małemu; to jego szansa. W zimie będzie ciężko. Gdyby człowiek tak mógł, jak nie może; parafrazując Puchatka.
  7. Tak sięp rzyjmuje, że ok. 7 roku zaczynają się siwizny na pyszczku; są odstępstwa, trochę wczesniej, trochę później. Ael ten psiak nie ma tyle tal. On mordkę ma bez siwego włoska. Może być po "betonie"; ale to pies w sile wieku.
  8. Moje słoneczko, boże. Tak smutno i okropnie, a taki radosny, mimo wszytsko.
  9. OK. Nie pozwól się wylizywać zanadto. Kici.
  10. Miałąś zadzwonić, wczoraj. Jak kicia? Rozumiem, że szpital nieaktualny ;).
  11. Zdjęcia może porobiła Myszka; jak tak to wstawi. Domek na razie zarabia w Anglii, ma wrócić pod koniec września, wtedy będziemy wiedzieć czy aktualne. Paju jest kochany, przytula się, trącha nochalkiem, daje buziaki. Apetycik mamy. Jest jego ulubiony sezon - jabłkowy. Sztuką jest dociągnięcie Pańci na spacerku pod jabłonkę, i zeżarcie jabłuszka, takiego prosto z ziemi. Pyszności to jest.
  12. Tamaro, może weźmiemy suńkę i maluchy do hotelu, żebyś jednak poszła do tego szpitala. Przemyśl, proszę. Tylko an Twój pobyt, potem odwieziemy. A kocicą i mąż się zajmie przecież.
  13. [quote name='karusiap']mar.gajko zatesknila i chce sobie zafundowac Garecika razy dwa:evil_lol:[/QUOTE] siem wyprowadzam, jakby co
  14. [quote name='weszka']Przestańcie czarownice :diabloti: Słodkie niewinne maluszki, a Wy tu jakieś takie rzeczy :evil_lol:[/QUOTE] Słodkie evil_lol Niewinne evil_lol Sie zobaczy diabloti
  15. Jak sobie przypomnę co Jett Garet robił u mnie, a był tylko 2 tygodnie... To nie wiem czy już nie jechac do Tamb i nie zabrać ich gdziekolwiek, byle dalej od ludzi.
  16. Kocia jest właśnie w trakcie sterylizacji. Mam nadzieję, że wszytsko będzie OK. Operuję ją b. dobra p. weterynarz, taka "od kotów". Dla psychiki kotki lepiej jest przeprowadzić zabieg, niż pozwolić, żeby urodziła i uśpić. Zresztą, kto by uśpił? A szceniaczki, zwłaszcza jeden bardzo do Garecika podobne, oby nie z charakteru ;).
  17. WIesz, on przed wydaniem gdziekolwiek będzie wykastrowany, więc o żadnym kryciu mowy raczej nie ma ;).
  18. 8-9 lat. To jej ostatnia jesień i zima pewnie. Bida, qrcze.
  19. On jest za stary na "wystawianie"; ma skończone 7 lat; chyba że tak w "seniorach" dla przyjemności.
  20. W metryce i w rodowodzie napisane: duży japoński pies; zawsze myślałam że to Akita Inu; nie wiem, amarykańskie to chyba późniejsze. Ale mamy tu hodowców, zaraz nam wyjaśnią. A sistrzyczka faktycznie "medalowa", ale ... Baruszek ładniejszy.
  21. MAx to jest mały piesek! Tak dzisiaj ustalono! A tak an serio, to bardzo, bardzo grzeczny, spolegliwy psiak. Długo czeka na własne miejsce. Bardzo fajny jest i tak kocha ludzi.
  22. Wczoraj Baruch miał pobrana krew do badań, wyniki będą dzisiaj. Wtedy ustalimy, jeżeli wszytsko OK, termin kastracji. Nie lubi weterynarzy, oj nie lubi.
  23. Esto od Gabrysi; 12.12.1999r. O. DAI z Gubricovho dvora M. Arjszima Kizos Tekst do ogłoszeń będzie wponiedziałek i jak zdążę to zdjęcia. Nie lubimy ani dzieci ludzkich ani psich.
  24. Mój maluch z budy, dzięki bogu, grzeje dupkę na kanapach już ze dwa mieisące; z małych psiaków mam tylko Ciapka; ale w hotelu są dwa Jagienkowo-Karusiowo-Agatowe; słodycze i szczeniaczek przesłodki od AgiG. Sa jeszcze trzy szczeniaczki + mała matka; w stadninie na razie, są u nas na stronie [url]www.amicus.malopolska.pl[/url]
  25. Na razie bym do wewnętrznych nie dawała. One mniejsze i on nie chodzi na spacery, samo sprzatanie, mopy, wiadra to dla niego będzie straszny stres. Chciałabym go dać do tego ciągu po prawej gdnie nasz Paju stoi; tam jest wolny jeden kojec z normalną budką. Jak by zaczął chodzić na spacery to faktycznie budynek, tylko wtedy to już trzeba mu domeczku szukać :).
×
×
  • Create New...